Pomoc

Dostosuj

Chciałbyś zacząć grać w najpopularniejsze gry multiplayer, ale nie wiesz jak ugryźć to smakowite jabłko? A może już wybrałeś tytuł dla siebie, ale kompletnie nie wiesz, jak się za niego zabrać? Jeśli jesteś spragniony dłuższej rozgrywki, niż kilka godzin singleplayer, to trafiłeś na doskonałą stronę. Redaktorzy eSports.pl opracowali dla Was szereg poradników do - naszym zdaniem - najważniejszych platform w świecie gamingu. Na poniższych stronach znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby Przyjąć Wyzwanie. Proces instalacji, pierwsze kroki w grze, informacje na temat największych społeczności czy podstawowe strategie - wszystko to, w jednym miejscu, przejrzyście i profesjonalnie przygotowane tylko dla Was i tylko po to, abyście mogli zasilić szeregi e-sportowców. Dziś amatorów, jutro profesjonalistów.

 

Ponieważ strzelanki są główną domeną Polaków, to im poświęciliśmy najwięcej uwagi. Niemniej fani innego rodzaju rozrwyek również znajdą tu informacje na temat tak popularnych gier, jak StarCraft czy Trackmania. Prace jednak cały czas trwają a my nie przestajemy tworzyć. Chcemy, abyście na tej podstronie mogli w niedalekiej przyszłości odnaleźć klucz także do świata takich gier, jak WarCraft, Fifa czy Need For Speed. Zależy nam na tym, żebyście to właśnie na eSports złapali lub podkarmili swojego bakcyla do gier. Częstujcie się zatem.

 

Początki kariery w każdej dyscyplinie bywają ciężkie. Bez fachowych porad nie bylibyśmy w stanie odpowiednio przygotować się do konkurowania z innych zawodnikami na żadnym polu. Właśnie z myślą o tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z elektronicznym sportem, przygotowaliśmy serię poradników. Dzięki redaktorom eSports.pl macie pod ręką najpotrzebniejsze informacje dotyczące instalacji, społeczności i rozgrywek najważniejszych platform gamingowych. Z nami rozwiążecie też ewentualne problemy, na jakie natkniecie się w trakcie swoich pierwszych potyczek i treningów.

First person perspective

ArtykułReal time strategy

ArtykułWyścigi

ArtykułInne

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1511 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie