Społeczność

Dostosuj

Społeczność

Scena America's Army nie jest tak ogromna, jak na przykład w Counter-Strike'u czy WarCraftcie 3, jednak ciągle się rozwija i powiększa. Dobrym dowodem na to jest CyberAs dla naszej sceny. Z powodu niewielkich rozmiarów społeczność AA jest bardzo stabilna. Istnieje wiele klanów działających prawie od samego początku gry, np. Majestic i GROM, a ostatnio powstaje coraz więcej nowych, bardzo dobrych drużyn. Co czytać, gdzie szukać informacji i kogo słuchać dowiecie się niżej.

Oprócz lig na scenie każdej z gier niezbędne są strony internetowe informujące o najświeższych wydarzeniach. Ogólnoeuropejskich stron o AA jest bardzo mało i w większości nie są warte uwagi. W Polsce sytuacja ma się zupełnie inaczej. Przede wszystkim mamy naszą własną stronę pod patronatem AA.com, to Americas Army.pl, która posiada ogromne forum gry. Kolejnym portalem jest FragOut.pl, możemy tam znaleźć informacje o klanach, ligach i wydarzeniach na rodzimej i europejskiej scenie AA. Nie można zapomnieć o eSports.pl. Staramy się pisać dla Was o wszystkim, co dzieje się na scenie America's Army.

Większość osób, które zajmują się społecznością AA, związanych jest z portalem FO. Najbardziej znaną i zaangażowaną w rozwój naszej sceny osobą jest Dariusz "DAD" Donat. Założyciel FragOut.pl, ex-admin ESL, admin HLC i organizator sekcji America's Army w SPQR. Nie można zapomnieć o Pavilonie, redaktorze HLC, który za swoją pracę otrzymał nominację do CyberAsa 2007. Osobą, która nie może zostać pominięta, jest Gargamel. Redaktor naczelny AA.pl i menadżer klanu Majestic. Nie można zapomnieć o pozostałych osobach zajmujących się sceną. Admini HLC, ESL, GB, oraz redaktorzy stron traktujących o naszej grze są równie ważni.

Wstęp | Instalacja | Treningi | Społeczność | Rozgrywki | Strategia | Triki i tipsy | FAQ

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

245 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie