Społeczność

Dostosuj

Społeczność

Popularność Call of Duty 4: Modern Warfare, uważanej za najlepszą grę 2007 roku, dzięki znakomitemu rozpowszechnieniu jej przez autorów, czyli studio Infinity Ward, rosła z każdym dniem jeszcze na długo przed premierą. Owocami tych siewów jest ogromna społeczność owej platformy składająca się nie tylko z osób związanych dotąd z poprzednimi częściami tytułu, ale również z ludzi, którzy styczność mieli z innymi scenami, dzięki czemu gra znajduje się w czołówce pod względem rzeszy fanów.

Wspomnieliśmy, że w tym dziale niniejszego poradnika znajdą się opisy ciekawszych serwisów i innych wartych odwiedzenia miejsc, czyli informacje przydatne przede wszystkim osobom, które mają zamiar bliżej przyjrzeć się poczynaniom na scenie. Zaczniemy od polskich witryn mających największy wpływ na rodzimą część wielbicieli CoD4 i będących jednocześnie jednymi z najbardziej popularnych i odwiedzanych przez nich stron. Do takich na pewno zaliczyć można eSports.pl, która każdego dnia stara się przybliżyć swoim czytelnikom wiadomości związane między innymi z omawianą grą.

Na naszej stronie oprócz gorących wieści znajduje się również największy w Polsce zbiór powtórek z interesujących spotkań rozgrywanych w ramach wielu prestiżowych zawodów, w których główne role odgrywają jedne z najlepszych europejskich oraz polskich drużyn. Dział pliki także bogaty jest o atrakcyjne pozycje. Na forum można znaleźć multum przydatnych danych, bądź podyskutować o nurtujących sprawach. Drugim serwisem, który polecamy odwiedzić, jest Batalion.eu, jedyny znajdujący się na liście polskiej społeczności na oficjalnej stronie gry. Posiada on dużo poradników przydatnych nie tylko graczom, ale również osobom interesującym się tworzeniem dodatków do gry.

Strona CallofDuty.pl oprócz doniesień ze sceny Call of Duty 4: Modern Warfare oferuje także np. stale powiększany wykaz serwerów, na których można pograć. Takich serwisów oczywiście jest znacznie więcej, ale my wymieniliśmy tylko te, które naszym zdaniem zasługują na największą uwagę. Oprócz nich, polska arena czwórki posiada także swój kanał ircowy, #callofduty4.pl, na którym każdego dnia toczą się bardziej lub mniej ciekawe rozmowy o wydarzeniach nie tylko rodzimej sceny.

Jeśli chodzi o zagraniczne serwisy oferujące dawkę świeżych komunikatów związanych z serią gier o tytule Call of Duty, to jest ich jeszcze więcej niż w przypadku polskich. W tym miejscu wymienić na pewno należy oficjalną stronę produkcji Infinity Ward, czyli CharlieOscarDelta.com, gdzie ukazują się dane wyłącznie na temat Modern Warfare, a na CallofDuty.com znajdują się informacje już o wszystkich częściach bestsellerowej gry. Ponadto kilka słów warto jeszcze poświęcić takim serwisom jak TEK-9.org, GotFrag.com oraz Cadred.org, które mają największy wpływ na przepływ informacji w europejskim światku Call of Duty 4: Modern Warfare.

Miejsca w tym dziale nie mogło zabraknąć dla telewizji, które coraz częściej swoją uwagę skupiają na relacjonowaniu ciekawych spotkań zarówno internetowych, jak i LAN-owych. Mowa tutaj o trzech stacjach, rodzimej HSTV.pl, serwującej relacje głównie z polskich turniejów, TGBF.tv oraz QuadV.com, dzięki którym można na żywo obserwować pojedynki czołowych drużyn w Europie.


Wstęp | Instalacja | FAQ | Tipsy | Społeczność | Rozgrywki | Strategia

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7015 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie