O eSports.pl

Dostosuj

eSports.pl to największy w Polsce (oraz w Europie Środkowo-Wschodniej) serwis informacyjny o e-sporcie, czyli rozgrywkach poprzez gry komputerowe. Strona ta jest nie tylko witryną, na której od 3 marca 2003 roku znajdują się najbardziej aktualne informacje związane z rozgrywkami na najważniejszych platformach. eSports.pl to przede wszystkim społeczność miłośników wirtualnych rozgrywek! W redakcji eSports.pl codziennie ciężko pracuje kilkanaście osób, dla których pasja stała się pracą, a praca pasją. W połączeniu z przejrzystą i funkcjonalną stroną,mamy wszystkie narzędzia konieczne do tego, abyście chcieli spędzać u nas czas.

Concurro - maskotka eSports.pl.

To, co odróżnia nas od innych stron tego typu w Polsce, można zawrzeć w dwóch myślach. Pierwsza - nie reprezentujemy żadnego zespołu, klanu ani firmy będącej jakąkolwiek stroną na profesjonalnej i półprofesjonalnej scenie. A co za tym idzie, macie całkowitą pewność, że nie znajdziecie u nas informacji subiektywnych lub niesprawdzonych. Nie prowadzimy czarnego PR-u na niczyje życzenie, tak samo jak nie przemycamy między wersami słów zachwytu nad konkretnymi osobami, drużynami czy produktami. W efekcie, chwalimy tylko tych, którzy swoją postawą udowodnili, że twardy i ciężki trening oraz idea fairplay są dla nich priorytetami.

Druga kwestia to warsztat dziennikarski naszych readaktorów. Znajomość sceny i długa praktyka w pisaniu tekstów pozwoliły nam udoskonalić felietony, artykuły, komentarze i wywiady. Wszystko po to, abyście mogli codziennie przeczytać coś innego, niż same informacje. Spieszymy do Was także z innymi formami dziennikarskimi. W końcu scena każdej gry jest wyjątkowo barwna, więc i eSports stara się te barwy odzwierciedlać.

Głównym założeniem portalu informacyjnego jest dostaraczanie wiadomości. Szybko, sprawnie, obiektywnie i z różnorodnych punktów widzenia. My to potrafimy, a dając Wam szansę bycia na bieżąco ze swoją ulubioną sceną mamy jednocześnie satysfakcję, że udaje nam się dorzuić swoje trzy grosze w budowanie pozytywnego wizerunku sportów elektronicznych. Informacje z Polski i ze świata ze źródeł własnych i komunikatów zagranicznych obcojęzycznych witryn. Wszystko to zebrane w jednym miejscu dla Waszej wygody.

W obrębie naszych zainteresowań leżą przede wszystkim te gry, których tryb multiplayer obrósł legendą. Chcemy mówić o tych grach, do których nasze motto "Przyjmij wyzwanie!" pasuje najlepiej. eSports to sporty elektroniczne. A sporty to z kolei turnieje, ligi, puchary, nagrody, lata dominacji konkretnych zespołów, znani zawodnicy a wręcz gwiazdorzy. Sport to oczywiście także ciężki trening, wiele godzin praktyki, ogromne emocje, adrenalina i stres podczas rozgrywek.

eSports stworzony został przez graczy i głównie do graczy jest adresowany. Jesteśmy wyczuleni na Wasze opinie i dajemy Wam pełną swobodę dyskusji. "Przyjmij wyzwanie!" użytkowniku i stań się częścią naszego projektu. Od naszego powstania, czyli 3 marca 2003 roku, upłynęło sporo wody w Wiśle. W tym czasie gry szybko ewoluowały, zmieniały się sceny, poprawiały sie turnieje. Byliśmy świadkami tego wszystkiego. Trudno jednak sobie wyobrazić, jak sport elektroniczny wyglądał w przyszłości. eSports.pl na pewno będzie gotowy, aby dalej służyć Wam z dnia na dzień swieżą porcją informacji. Przyjmijcie wyzwanie.


Redakcja eSports.pl, 03.03.2008.

Project Manager

 

Redaktor naczelny

Redaktorzy eSports.plChcesz zostać redaktorem eSports.pl lub naszym współpracownikiem? Napisz do e-maila do [email protected].

Musisz wykazać się ogromną wiedzą w zakresie konkretnej gry, miłością do niej i wysoką kulturą językową. Bez wiedzy nie możesz zostać ekspertem, tak jak bez miłości nie będziesz kochankiem. A bez języka nie przekażesz swojej wiedzy i miłości. Powyżej znajdziesz pełną listę ekspertów, którzy codziennie spędziają na eSports całe godziny, dla swojej przyjemności a Waszego użytku. Z każdym z nas możecie się kontaktować, aby zadać pytanie lub podzielić się jakąś informacją.


Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1366 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie