Triki i tipsy

Dostosuj

Triki i tipsy

Tak jak w innych grach, w America's Army są różne sztuczki, z których można korzystać, żeby ułatwić sobie granie. Tutaj zajmiemy się tylko tymi dozwolonymi, czyli nie będziemy mówić o żadnych bugach, cheatach czy błędach w grze. Skupimy się na podwyższaniu ilości swoich fps-ów, szybszym wyciąganiu broni, poruszaniu się bez wydawania dźwięków i innych przydatnych umiejętnościach w grze, które mogą nam pomóc podczas naszych początków w AA.

1879497820.png
Wymagania AA nie są zbyt małe. Często uniemożliwia to płynną grę posiadaczom słabszych komputerów. Wskaźnik klatek na sekundę w czerwonym kolorze to zmora prawie wszystkich, którzy w tę grę grają. Oczywiście na wszystko jest sposób. W America's Army nie ma czegoś takiego jak cfg. Zmiany tego typu trzeba dokonywać w grze lub bardziej zaawansowanie w plikach gry. Możemy modyfikować ArmyOps.ini i User.ini. Ustawienia zawarte w tych plikach pozwalają na znacznie więcej niż przeciąganie suwaków w menu gry. Jednak nie powinno się do tego zabierać bez pomocy. Duża część komend zawartych w tych plikach nie może zostać zmieniona. W innym wypadku możemy być kickowani z serwerów, a nawet zbanowani. Poniżej kilka poradników, z których sam korzystam. Nie trzeba stosować się do porad w nich zawartych co do ustawień, ale radzę zmieniać tylko podane tam komendy.

Tweak Guides
AAO Tweaks
Pimp my ini - AA.pl

Do dozwolonych bugów gry zalicza się "fast swap". Błąd polegający na umożliwieniu nam szybszego wyciągania broni. Przydaje się to szczególnie, gdy musimy bardzo szybko rzucić granat. Cała kombinacja jest dosyć trudna do opanowania. Biegnąc, musimy nacisnąć klawisz klękania (standardowo "c") i w jednym momencie wstać (spacja) i wybrać broń (1,2,3,4...). Jeżeli nam się uda, przy wstawaniu wybrany przedmiot automatycznie pokarze się w naszych rękach.

W realistycznym AA chodzenie bez wydawania dźwięków (jak np. w CS-ie) jest niemożliwe. W "armii" przy każdym trybie poruszania (czołganie, klęczki, chodzenie) mamy dwie możliwe prędkości. Jeżeli chcemy pozostać nieusłyszani, musimy się wolno czołgać. Niestety z powodu na szybkość, a właściwie jej brak nie przydaje się to w ogóle. Ewentualne zastosowania to np. "wenty" (tunele wentylacyjne).

Do kolejnych sztuczek i ułatwień musicie dojść sami. Polecam stronę AA.pl, która gromadzi ogrom szczegółowych poradników dotyczących różnych zagrań.

Wstęp | Instalacja | Treningi | Społeczność | Rozgrywki | Strategia | Triki i tipsy | FAQ

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9921 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie