Czego Wam brakuje na eSports.pl?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Szef
rr

2008-01-31 10:07:59

Przestań łgać

chcesz coś udowodnić daj dane z gemiusa

wejdz sobie [url=http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/esports.pl/esports.pl?h=300&h=400&range=6m&site0=esports.pl&site1=pokerstrategy.com&site2=pgs.pokerstrategy.com&site3=&site4=&size=Medium&w=610&w=700&y=r&z=3&z=3]tutaj[/url]
i kiedy juz łaskawie zrozumiesz jak działa alexa (bo narazie pokazujesz tylko swoją ignorancje w kwestiach technicznych) i że porównałeś właśnie esports.pl do całego pokerstrategy.com a nie do pgs.pokerstrategy.com wróć tutaj. Daj dane z gemiusa. Od czasu jak ja bylem licznik nie został odpięty ze strony więc dane powinieneś mieć


dla tych co nie rozumieją wykresów

Na linku który dałem są trzy wykresy esports.pl, pgs.pokerstrategy.com i pokerstrategy.com. Dwa ostatnie pokrywają się idealnie co dowodzi dwóch rzeczy:
1) guandi porównał nie esports i pgs tylko esports i pokerstrategy.com
2) guandi kłamie albo nie wie jak działają takie narzędzia jak alexa (która jako że nie ma danych prosto z www nie nadaje się do niczego)

__

Szef
rr

2008-01-31 10:33:34

W głębokim poważaniu mam, o co mnie prosisz, kłamiesz, kręcisz i oszukujesz od kiedy Cie znam, więc pozwolę sobie niecno naprostować Twoje złote myśli:
jak napisze ze w ciągu ostatniego miesiąca na esp ilość ludzi wzrosła o 20% a na pgs spadła o 40%, to będzie to celnie czy złośliwie?


Cze

Reasumując, ani celne, ani złośliwe. Kłamliwe.


właśnie cię złapałem na kłamstwie albo głupocie, dowody masz w innym poście, proszę wyjaśnij dlaczego te wykresy tak biegną? Nie umiesz? Ja umiem, już tam wyjaśniłem. Nie kłam podając nieprawdziwe dane. Nie wiesz jak to działa to nie używaj bo się ośmieszasz.


jak napisze ze błędy w kodzie i w bazie które kiedy ja bylem były naprawiane w ciągu kilku dni teraz trwają miesiące (mTx16 ¨rĂ�dâ�Ľo), to będzie to celnie czy złośliwie?


Jak napisze, że błedy w kodzie są zasługą Twoja i Twojego uroczego podbiurkowca karolskiego to będzie to złośliwe? Tak będzie. Błędy nie są naprawiane, pisana jest nowa strona, bo tego co zrobiłeś z kodem tej poprawiać się poprostu nie opłaca.
Reasumując, nietrafione, złośliwe i kręcisz jak zwykle


Powinieneś zdac już dawno sobie sprawę że ten kod jest taki jaki na jego budżet czyli do dupy, a że nie umiecie poprawić malutkich pierdółek przez które się strona sypie i które nigdy nie byly problemem to już wyłącznie twoja wina.

jak napisze że PGS i wcześniejsze fasady które podpisywały za PGS umowy ze mną są jedynymi firmami które nie wystawiły mi PITów na koniec roku (poprzedniego nie tego), to będzie to celnie czy złośliwie?

W perspektywie naszej rozmowy w momencie w którym przyjmowałeś mnie do PGS w której zarzekałeś sie, że nie dostajesz wynagrodzenia jako naczelny, nie wiem czy kłamiesz teraz czy kłamałeś wtedy. Sprecyzuj proszę.

Reasmując - trafione może, kłamliwe jak zawsze.


Reasumując. Trafiłem tak (ups przyznałeś się :D) kłamałem nie!. Zresztą co ty o tym możesz wiedzieć?
Gdzie ja napisałem że dostawałem kasę jako naczelny? Nie kłamałem ani wtedy ani teraz.

jak napisze że chcecie być wszystkim i się miotacie - sędziowie, zawodnicy, prasa, organizacja turniejów które potem wasi zawodnicy wygrywają to będzie pokazanie waszej hipokryzji czy będzie złośliwe?


Faktycznie cholernie Cię boli, że czołowi organizatorzy sceny Wc3 w Polsce pracują w PGS, niesmiało przypomne, że jednemu z nich w ciągu ostatnich 2 miesięcy złożyłeś co najmniej 2 ofery przejścia do esports.pl. Reszta Twoich zarzutów w tym zdaniu potwierdza tylko Twoją marną znajomość serwisów esportowych (zgadnij co ma większą oglądalnośc SK Gaming czy ESReality? Jak już zgadniesz to odpowiedz sobie na pytanie dlaczego ją ma?). Reszta to kpina.

Reasmując, tak będzie to złośliwy, kłamliwy szczyt hipokryzji. Twojej.


nie mieszaj tu sk-gaming i esreality co to ma do was, sk-gaming robi turnieje albo je sędziuje? Ups nie robi są mądrzejsi. Zarzucam wam jako całej organizacji że działacie nieetycznie, doprowadzacie do sytuacji jakiej nie ma w żadnym normalnym sporcie. Jeżeli nie zdajecie sobie sprawy jak to świadczy o was, wasz problem. Nie zaatakowałem nikogo bezpośrednio tylko całą organizacje wiec z łaski swojej nie manipuluj tutaj w odpowiedzi w ten sposób.

Reasumując Są w PGS ludzie nieźli ale plan działania jest do dupy

jak wybiorę na PGS 10 losowych zakładów z ostatnich dwóch miesięcy i będzie wśród nich co najmniej kilka których wyniki były uzupełnione po tygodniu od terminu to będzie to celne czy złośliwe? (Speed-Link vs. DCC data zakonczenia 20:00 24.01.2008, EYESHOW vs. FAP data zakończenia 20:00 24.01.2008 są LIVE teraz) Sądzisz że masz prawo pisać że u nas brakuje zakładów?


Mam, bo obiecaliście je w 1szym newsie na łamach tego serwisu. Ile to już lat? Pięć?:)

Reasumując celne i złośliwe, z domieszką hipokryzji.


ups, nie widziałem nigdy tego newsa, nie zmienia to faktu że dajecie na tym polu ciała strasznie u siebie, to chyba jest hipokryzja.

jak się zapytam jakim kluczem w doborze informacji o mym.pl się kierujecie to co to będzie?


Samobój, ale żeby nie zostawić Ci pola do popisu to odpowiem, że takim samym jak Wy w konsekwentnym informowaniu o większości wydarzeń.


Możesz przykład podać jakiś z chęcią podyskutuje bo znowu nic konkretnego nie mówisz, a może jest tak jak w pytaniu pierwszym gdzie skłamałeś?

jak się zapytam czemu nie jesteś w stanie skupić się na pgs tylko musisz się kręcić i wylewać jad wszędzie gdzie ci się nie udało to jakie to będzie pytanie?


Też bez sensu. Zechciej mi prosze wskazać sugerowane przez Ciebie miejsce w którym mi sie nie udało i płacze z tego powodu. O ile pamiętam sam odszedłem z tego serwisu i po przeczytaniu mojego CV skamlałeś z zachwytu żeby zabrać mnie do PGS.


ok ty możesz twierdzić że ci się udało ja wiem swoje, wtedy wydawałeś się normalny teraz ^^

jak się zapytam czemu najpierw ogłaszacie nowego gracza NFS a potem jest cisza to co odpowiesz? I ile ona jeszcze potrwa? I jak duży jest problem?

Nie ogłosiliśmy cieciu nowego zawodnika, poinformowaliśmy tylko, że w najbliższym czasie dodamy nowego gracza NFS. Problemu nie ma, po weekendzie zostanie ogłoszony.
Znów kłamliwie. RR style co ;)?


Czekam na to bo informacje jakie krążą w drugim obiegu są zupełnie inne, rozumiem że po weekendzie to jest poniedziałek? Ciekawe po którym weekendzie. Pozwolisz że wtedy ocenimy kto się mija z prawdą bo monopolu na proroctwa przyszłości nie masz.


jak się zapytam co robi organizacja kiedy trzeba zawodnikom zorganizować wyjazd do USA to co wtedy robili? A takie pytanie to złośliwość? A co powinni robić orga jeżeli nie organizować?


Tak, celna złośliwość. Byłaby większa gdybyś w końcu nauczył się pisać poprawną polszczyzną. Ale nie wymagajmy cudów, jesteś tylko pracownikiem shooters.pl.


Argumenty? Nie po co lepsza złośliwość. Jak się nie masz do czego przyczepisz w treści to piszesz o formie? Powodzenia w życiu. Jakoś problemów ze zrozumieniem mnie nie masz.

może wolisz pytanie w takim razie o wasze relacje których nie widać bo nie jesteście w stanie wydać kasy na kogoś kto poprawi kod strony (od roku!) to będzie to złośliwe? Bo pada kod www a nie serwer strony który macie? A że macie mniej czytelników teraz to przestał się tak wywalać.


No dobrze, że to pytanie postawiłeś prawie na koniec po dzięki temu oszczędzę trochę nową klawiaturę. Odpowiedzi masz wyżej. Przypomnę tylko, za kod byłeś odpowiedzialny Ty, a odwiedzin mamy ponad 2 razy więcej w ostatnim miesiącu.

Reasumując, kłamiesz mendo. Od zawsze.



O odwiedzinach już pokazałem że kłamiesz :) mendko, uważaj na klawiaturę lepiej bo może ci się zniszczyć jak zobaczysz jak jest z odwiedzinami, rada na przyszłość nie kłuć się jak nie masz informacji jak jest. PGS zawsze miało problemy z etycznym zachowaniem, dlatego właśnie mnie tam nie ma.

__

Szef
rr

2008-01-31 10:37:06

co ty chcesz na forum robic jak nie rozmawiac, do tego jest

__

Użytkownik
reurion

2008-01-31 10:41:17

"jak się zapytam co robi organizacja kiedy trzeba zawodnikom zorganizować wyjazd do USA to co wtedy robili? A takie pytanie to złośliwość? A co powinni robić orga jeżeli nie organizować?


Tak, celna złośliwość. Byłaby większa gdybyś w końcu nauczył się pisać poprawną polszczyzną. Ale nie wymagajmy cudów, jesteś tylko pracownikiem shooters.pl."

jedyne pytanie na które nie odpowiedzialeś a czemu?

__

Użytkownik
makeer

2008-01-31 10:44:40

Prownywanie pgs.pokerstrategy.com do esports.pl w ogole mija sie z celem wg mnie. Nie dosc ze maja inne koncowki (.com i .pl) to jeszcze pokerstrategy wcale nie slynie z tego co jest tam pisane tylko z graczy takze guandi nie dodawaj sobie.

__

Użytkownik
iamtheone23

2008-01-31 10:54:45

ale redaktorzy nie graja w klanach i nie wiedza co tam sie dzieje, takie "newsy spolecznosci" cos jak na gotfragu to bardzo fajny pomysl

__
http://benzblog.pl/

VIP
vib

2008-01-31 10:55:15

hahaha:

Reasumując, kłamiesz mendo. Od zawsze.
(c) guandi

humor mi sie od razu poprawil - zapisze sobie ten tekst :)

__

Użytkownik
e2

2008-01-31 10:55:21

łamiesz politykę serwisową, kłócąc się z użytkownikami na tematy redakcyjne ;] jednym słowem - wypie*dalaj :D

ćwirek - rr'a też wywalisz? :>

__

Użytkownik
makeer

2008-01-31 10:59:03

Chodzi o to, żeby sie zabrać do roboty tutaj, a nie wytykać sobie wzajemnie błędy z tym wypryszczem z PGS'u. Jeśli już o nim mowa, to niech On lepiej wraca do siebie i niech popracuje nad tym co pisze. Życzę więcej obiektywizmu guandi. Po Twoich tekstach o MYM.pl wstyd mi nawet napisać Twoją ksywkę w poście. Wstyd.

Powracając do esp.pl DO ROBOTY KUR******DE MOLEK :D

__

Szef
rr

2008-01-31 11:14:07

ja sie nie kluce, raczej pytam jaka jest jego wizja
a jak za ostro zabrzmiało, nie o to chodzilo :/

daleki jestem od kłócenia sie z nim, z guandim to inna sprawa ^^

__

Szef
rr

2008-01-31 11:21:41

zobacz #240 pomijajac fakt ze alexa jest do d to on porownal esports i pokestratategy a nie esports i pgs :D

__

Użytkownik
b3D

2008-01-31 11:38:23

jasne od tego jest, ale takie grzeczne i w pewnym sensie prywatne wycieczki nie powinny miec miejsca na forum publicznym, zwlaszcza biorac pod uwage twoja pozycje tutaj.

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

VIP
Van Helsing

2008-01-31 11:38:55

=]

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2008-01-31 11:42:27

:P

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Szef
rr

2008-01-31 12:20:26

wiem wiem lekko przegiolem, ale nie wyrabiam jak ktoś kto nie jest postacia anonimową się tak zachowuje jak on :/

__

VIP
JamJestZuras

2008-01-31 12:23:12

Nie bawie sie dobrze, #210.

__
gdzietenwosk.pl

VIP
cwir3k`

2008-01-31 12:40:54

porownaj sobie do pgs-gaming.pl :D

wpisujac pgs.pokerstrategy.com daje taki sam wynik jak pokerstrategy.com :P

__

VIP
cwir3k`

2008-01-31 12:49:45

Zalezy od uzytkownikow.

Wspolpracuje z ludzmi, ktorzy chca ze mna wspolpracowac. Ty nie chciales.

__

Użytkownik
e2

2008-01-31 13:17:53

chciałem nie raz, ale kontakt między nami nie był na najwyższym poziomie i o tym wiesz... miałeś mi tylko dać wolną rękę na sekcję HW/SW - nie bój się, nie pisałbym o 34 wersji 8800gt. A tak masz co chciałeś: ominęliście około 10 newsów o sprzęcie dla graczy w przeciągu stycznia ;).

__

VIP
cwir3k`

2008-01-31 13:24:22

Nie wiem dlaczego potrafisz o tym rozmawiac teraz, a wczesniej nie mogles. Dlaczego wtedy nie potrafiłeś napisać, że nie podoba ci się to, dlaczego nie mogłeś przedstawić swojej wizji? Tego nie rozumiem. Wolałeś schować głowę w piach... ja nie boję się dyskusji. Wiesz konkretnie o co mi chodziło. Nie pisałem, że nowe procesory czy karty to nie temat na newsa, pisałem jednak, że nie w takiej formie i ilości jak na portalach poświęconym IT.

chcesz o tym pogadać, znasz moje gadu, mojego maila. nie chce zasmiecac forum.
kontakt miedzy nami nie byl najlepszy, tylko pytam - czyja to wina?

__

Użytkownik
e2

2008-01-31 13:29:37

nie mam gadu bo je skasowałem, kasuję osoby, z którymi nie rozmawiam.

Co do tematu: nie obracaj kota ogonem, napisałeś, że interesują Cię newsy tylko z strefy dla graczy. Ja odparłem, że takich newsów jest mało i nie będę miał jak się wywiązać z umowy. Nie pamiętam co było dalej bo nie mam archiwów przed sobą.

I też napiszę: chcesz pogadać - znasz moje gg.

__

Użytkownik
Flave

2008-01-31 13:33:25

Brakuje mi ->> KOSZULEK :DDDDDDDDd

__

Użytkownik
DGN

2008-01-31 13:46:10

Sklepu Esportu !!!!!

__

VIP
soviet

2008-01-31 13:56:35

Sprzedam Ci moją :D:D:D w promocji dostaniesz resztki potu :asd

__

VIP
cwir3k`

2008-01-31 14:13:40

Nie chcę. Skoro nasza dotychczasowa wspolpraca nie przebiegala poprawnie, po co meczyc sie na sile, bo watpie by w przyszlosci to lepiej wygladalo.

__

Użytkownik
Bitman

2008-01-31 19:53:26

Ostatnio prądu :/

__

Użytkownik
DGN

2008-01-31 19:57:25

Trochę nie te gabaryty :D ale dzięki wystaw na allegro zalicytuje :D

__

Użytkownik
Kris^u

2008-01-31 20:04:45

specjalnie wyłączyli esports żeby pokazać jak nam ciężko bez niej, nieważne jaka jest ta strona :P

__

Użytkownik
macabra

2008-01-31 20:15:35

mi brakuje tego zeby zombek w koncu zniknal ze "slawni i najslawniejsi" :)

__

Użytkownik
Nighter

2008-01-31 20:43:00

Nowy lay i cms - ale na Boga, niech newsy nadal stanowią główną czesc strony, a nie jak na PGS newsy width="400px" i po bokach od chu*a menu, ramek i innego syfu.

Bardziej rozbudowane profile - możliwosc tworzenia blogow (np. ktos moze chciec tworzyc poradniki), mozliwosc oceniania i komentowania uzytkownikow

CSS - Admini, moderatorzy, VIPy, Zaufani to powinny byc osobne grupy, ktorych komentarze są odpowiednio podswietlone na przydzielone kolory, dzieki czemu widac np. w takim temacie jak ten, gdzie piszą ludzie trzymajacy wladze ;)

Szukajka - na głównej, w dodatku ma to być szukajka aktywna (czyli taka, która przy wpisywaniu pokazuje juz jakas ilosc wynikow, np. jak na www.curse.com albo http://perfectionorvanity.com)

Środek strony - wstawienie ramek, ktore oddzielałyby newsy od reportazy, reportaze od konkursów. Tylko NIE WYKORZYSTYWAC tu ajaxa ani domtable, bo przy takiej ilosci newsow to sie wszystko posypie, bedzie ladowac kolejna ramke/kategorie z godzine

Reklamy - wyznaczyc stale miejsce, w dodatku okraszone nagłówkiem "reklama"

Pozostawic szerokosc strony na max albo przynajmniej 90%, bo nie wyobrazam sobie takiego ścisku jak ma pgs przy takiej ilosci newsow jaka jest na esp.pl

__

VIP
lecho

2008-01-31 21:18:18

Ja nigdy nie wchodzilem na te strone przez www.pgs-gaming.pl. Dla mnie to takie samo szukanie dziury w calym jak adres www.cpl.pl :P

__

Użytkownik
Flave

2008-01-31 21:43:41

ee tam...
Ja tam tylko koszulke chce esp.pl :PP

__

Użytkownik
Blademaster

2008-01-31 22:03:02

mi to tylko w sumie brakuje konta vip w esp ;p

MI

__

Użytkownik
Tymek

2008-01-31 22:18:28

Ja się zgadzam, że poziom spada, więc musi być tego jakaś przyczyna. Pewnie byli redaktorzy mogą mieć swoje teorie, gdzie leży problem i korzystają z tego, że teraz mogą skrytykować kilka rzeczy.

Denerwuje mnie natomiast sytuacja, kiedy pojawia się post 'przepadnij rr' itd. i od razu wszyscy go plusują i odpisują '100% racji'/'zgadzam się' z nadzieją, że w grupie siła. IMO to jest dziecinada...

[url=http://esports.pl/?id=post&post_id=1879555634#252]Tu[/url] masz świetny przykład erica, do którego osobiście nic nie mam, ale on chyba ma jakieś kompleksy, bo sika po majtach, kiedy tylko ktoś rzuci jakiś negatywny tekst pod adresem rra.

__

Użytkownik
Tymek

2008-01-31 22:29:44

mnie też powalił tym tekstem ;D

__

VIP
lab

2008-01-31 22:31:48

NIE DOSTANIESZ :!D

__

Użytkownik
Tymek

2008-01-31 22:42:15

Mnie boli to, że nie działają mi wiadomości prywatne ;-(

Pisze, że mam 3 nieprzeczytane, ale w okienku ich nie ma (a dostałem na pewno - informacje o odpowiedzi na moje posty). Myślałem, że może mam przepełnioną skrzynkę i wywaliłem wszystkie wiadomości, ale nie pomogło.

__

VIP
marikkkk

2008-01-31 23:06:33

no wlasnie mialem o tym pisac :/

__

VIP
maXym

2008-01-31 23:13:11

Zostało to już zgłoszone odpowiednim osobom, wkrótce powinien problem zniknąć.

__

Użytkownik
reurion

2008-01-31 23:19:57

ja mam :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5625 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie