Czego Wam brakuje na eSports.pl?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 21:51:52

Jakiś przykład ?
Jakich konkretnie pól w profilu brakuje ?

__
Senior Pablo Escobar

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 21:52:43

Jakby dorobić opcje w postaci linków: "zgłoś do moderacji" korzystałbyś z takiej opcji ?

__
Senior Pablo Escobar

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 21:53:40

Co do rozbudowanych profili, to tak jak wyżej, jakich pól brakuje do wypełnienia ?

__
Senior Pablo Escobar

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 21:56:23

Ciastko jest dla jednego hosta, tak, więc logując się na www.esports.pl, nie będziesz zalogowany na esports.pl i na odwrót.
Prawdopodobnie logując się na esports.pl, klikasz w linki z www, dlatego tak się dzieje.

btw. Swoją drogą to nie wiem czemu tak mało osób korzysta z domen bez www :(.

__
Senior Pablo Escobar

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 21:58:21

Tak jak wyżej:
- Jakby dorobić opcje w postaci linków: "zgłoś do moderacji" korzystałbyś z takiej opcji ?
- Jakich pól brakuje do wypełnienia w profilu ?

__
Senior Pablo Escobar

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 21:59:10

Sprawy ? Przecież ten działa... Co rozumiesz po przez słowo "sprawny" ? Coś ci nie działa ?

__
Senior Pablo Escobar

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 21:59:58

A chciałbyś czytać spam w ShoutBoxie ? :D

__
Senior Pablo Escobar

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 22:02:25

Jakby dorobić opcje w postaci linków: "zgłoś do moderacji" korzystałbyś z takiej opcji ?

Co do usercss, to nie lepiej będzie jak użyjesz dodatku do firefox-a w postaci: Stylish i Greasemonkey ?

__
Senior Pablo Escobar

VIP
V!ct!M

2008-01-29 22:03:24

"ShoutBox"

nieeee, kojarzy mi sie to z setkami klanowych stron wygladajacych tak samo ;D na porazkowych, darmowych cms (i tak SSK>* )

__

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 22:03:33

Może zróbmy VIPy za SMS ? :D

__
Senior Pablo Escobar

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 22:04:24

Jakby dorobić opcje w postaci linków: "zgłoś do moderacji" korzystałbyś z takiej opcji ?

__
Senior Pablo Escobar

Użytkownik
DGN

2008-01-29 22:13:37

Zakładów :D
Naprawcie mi profil urzytkownika :D ( nie pokazuje mi znajomych )
Mi tam sie wszystko sie wszystko podoba :p

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 22:15:29

tak

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
117

2008-01-29 22:16:02

cos podobne jak na pgs?

__

Użytkownik
vh

2008-01-29 22:16:28

Myślisz o moderacji trefnego newsa, rajt?

A nie prościej sprawdzić go PRZED publikacją? :P

__

Użytkownik
makeer

2008-01-29 22:16:49

Brakuje mi oceny psychologicznej uzytkownika przez doswiadczonego lekarza zanim bedzie mogl sie zarejestrowac.

Generalnie wszystko jest ok. Chodzi mi o obecna postawe portalu jaki i o kroki, ktore sa podejmowane w kierunku rozwoju. Jesli chodzi o konkretne propozycje to najbardziej brakuje mi mozliwosci wirtualnych zakladow. Z drugiej strony nie chcialbym aby byly tu powielane jakies pomysly wiec licze na pomyslowosc prowadzacych.

Temat TRENERA_ZOMBKA. No coz, teraz juz mozna powiedziec, ze jest to temat rzeka. Chlopak daje upust swojej wyobrazni i to calkiem niezle. Czy jest to pozytywne czy negatywne? Nie mnie to oceniac. Ze swoich obserwacji moge jedynie powiedziec, ze jego temat urusl tak szybko i do takich rozmiarow glownie ze wzgledu na to, ze ludzie sie tym zaczali interesowac, nie tylko pozytywnie ale i negatywnie. Zainteresowanie samo napedzalo te machine. Nie jestem nastawiony do tego zjawiska ani pozytywnie, ani negatywnie. Szczerze mowiac czesc Jego opowiesci nawet mi sie podobala, chlopak nikogo nie obrazal i jego historie byly mila odskocznia od problemow swiata codziennego. Negatywnie zaczelo sie robic gdy aspekt ZOMBKA polaczyl sie z aspektem PGS.COD4. Wiem, ze wtedy wielu uzytkownikow rzucilo sie na v3r'a z pazurami, gdzie on sam w odpowiedzi nikogo nie atakowal. Nagle zaczeto nukowac wypowiedzi TRENERA. Patrzac z punktu widzenia zwyklego uzytkownika, ktory zna regulamin i idee forum pytam dlaczego? Za tak zwany whine? Hmm... moznaby bylo znukowac tylko kilka Jego komentarzy. Za spam? Jesli tak to jest to dyskryminacja bo muslibyscie nukowac polowe komentarzy, gdyz zazwyczaj robiony jest offtopic. Ze wzgledu na to ze czesc uzytkownikow wywierala na to presje? Tez bzdura bo skad wiadomo kto tego chce a kto nie? O ile mi wiadomo nikt ankiety w tej sprawie nie przeprowadzal. Jesli TRENER_ZOMBEK cos publikowal to czytalem to i stwierdzalem, ze fajny tekst, podobal mi sie wiec skomentuje i wezme udzial w dyskusji badz, idiotyzm i nie mam zamiaru identyfikowac sie z tym tematem, wiec nie bede pisal w tym topicu. Forum juz ma to do siebie, ze wystepuja tam mniej lub bardziej ciekawe watki. Nie starajcie sie negowac tego bo nie ma sensu. Reasumujac, na zapytanie o ban dla TRENERA_ZOMBKA odpowiadam NIE, bo z mojego puntku widzenia nie ma do tego podstaw. Starajmy sie byc FAIR wobec kazdego...

Brakuje mi jeszcze obok plusika przy poscie [+], znaczka minus [-].

To jest moja osobista opinia i nie mam zamiaru nikogo obrazac takze prosze sie powstrzymac od odpowiedzi typu "ty baranie".

Zycze wszystkim wiecej obiektywizmu i pozdrawiam serdecznie!!

Bartosz 'maker' Cłapiński

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 22:18:43

OOOOOOOOOOOOO tak! ignor na określonego użytkownika

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Eragorn

2008-01-29 22:19:04

Nie tu raczej chodzi np. komentarz be lub profil się zepsuł itp.

__

VIP
V!ct!M

2008-01-29 22:19:50

moze sie troche zapedzilem, bo sam w sumie i tak nie mam wypelnionego tutaj profilu :D

ale mogloby byc cos na wzor SK czy mYm (chodz tam jest festyn, nawalone byle jak, a tutaj mogloby wszystko ladnie wygladac, tak jak teraz)

troche ludzi ma powklejane osiagniecia, tez mogloby byc to jakos 'zorganizowane' (widzialem jeden z projektow strony Fx przed jej otwarciem, to bylo cos takiego)

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-29 22:22:13

Oczywiście że tak, ale jest to rozwiązanie 'globalne'. Byłoby miło mieć możliwość 'lokalnego' moderowania, właśnie poprzez możliwość ignorowania.

Przy okazji odniosę się do tematyki profili. Mi nic w nim nie brakuje, co do tego że inni chą więcej, to już swoje zdanie wyraziłem (nie podoba mi się taka opcja). 90% użytkowników przy rejestracji nie widzi, że profil ma 1,2,3 poziom. Przypominam sobie, jak założyłem sobie konto, że byli 'fajni' ludzie, którzy mieli opisanego kompa itp. a dopiero po jakimś czasie dostrzegłem poziomy w edycji profilu.

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
Van Helsing

2008-01-29 22:24:15

i menadzer dla niekompetentnych ludzi :D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
po1nt.x

2008-01-29 22:27:05

tak

__

VIP
JC

2008-01-29 22:28:29

[-] :d

__

VIP
JC

2008-01-29 22:29:54

racja z tymi [-]. Jezeli jakis uzytkownik bedzie ponizej progu %, to go banujemy... kogo najpierw minusujemy xD?

__

Użytkownik
bonanzaaa

2008-01-29 22:30:29

Dobrze prawi [+], oddajcie nam TRENERA_ZOMBKA! Smutno bez niego! Przeciez nikomu nic nie zrobil, wiecej osob od niego zasluguje na bana.

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 22:31:17

lol?

"Lucas bana nie dostał, więc teoretycznie mógłby wrócić"

lol?

"ale o nieobecnych się nie rozmawia"

racja.

"więc najlepiej by było, gdyby on sam się na ten temat wypowiedział"

prawda, ale chyba nie zrozumiałeś kumara :D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2008-01-29 22:32:00

rr

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2008-01-29 22:32:47

zal

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
bonanzaaa

2008-01-29 22:33:34

Kazdy ma tutaj prawo do wlasnego zdania, dla mnie bardziej Ty sobie zasluzyles na bana niz TRENER...

__

Użytkownik
yorerin

2008-01-29 22:33:49

Tak, stosuję to na innej www :)

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-29 22:34:48

Zdecydowanie nie dla wszelkich prób umożliwienia dołączania sygnatur/podpisów pod komentarzami (a zwłaszcza tym oczo#$%^& graficznym).

Proponuję rozważenie wprowadzenie stopniowej skali oceny newsów i powrotu miesięcznych zestawień i nagród dla 'pismaków miesiąca'. Zawsze warto dodatkowo zmotywować autorów do doskonalenia swojego fachu.

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
JC

2008-01-29 22:35:22

mowisz i masz, w koncu byla by tu jakas demoNkracja:D

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 22:35:45

;D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Andrzej :)

2008-01-29 22:35:55

Odróżnienia komentarzy już przeczytanych (obecnych przy ostatniej wizycie) od nowych. Nowo dodane komentarze powinny być w ramce o innym kolorze albo w jakiś inny sposób oznaczone, wtedy wiadomo, których się jeszcze nie czytało, co jest przydatne długich tematach.

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 22:36:26

o ktoś usunął komenty ; D ale to pewnie był zombczór ;]

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
ZnowuJa

2008-01-29 22:36:36

Usunalem pare wypowiedzi... nie spamujcie tutaj bez sensu tylko piszcie z sensem.

__

Użytkownik
bonanzaaa

2008-01-29 22:36:58

''Twój komentarz został usunięty przez MiśPanda.

Treść usuniętego komentarza:
Dobrze prawi [+], oddajcie nam TRENERA_ZOMBKA! Smutno bez niego! Przeciez nikomu nic nie zrobil, wiecej osob od niego zasluguje na bana.''

...hmmm? Cenzura?

__

VIP
JC

2008-01-29 22:37:27

po prostu wladza nei chce byc obalona xd

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 22:37:34

Tak zdecydowanie [-]

a minusujemy oczywiście rr

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
bonanzaaa

2008-01-29 22:37:54

Czytaj ze zrozumieniem.

Temat: Czego wam brakuje na e-sports.pl?
Odpowiedz: TRENERA_ZOMBKA, chyba to nie jest podstawa do usuniecia komentarza prawda? Kazdy moze tutaj zabrac glos i nikomu nie kaze sie zgadzac z moja opinia nawet Tobie.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

384 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie