Czego Wam brakuje na eSports.pl?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Van Helsing

2008-01-30 11:51:44

pierwsze 3 to spełnienia :)

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
JamJestZuras

2008-01-30 11:52:06

Pier**le dyskusje skoro ktos usunal moj komentarz, pod ktorym red. naczelny nawet przyznal mi racje.
Dziekuje.

__
gdzietenwosk.pl

VIP
vib

2008-01-30 11:52:42

coda, zdecydowanie za malo jest coda jak na tak rozwinieta scene, gdzie codziennie sa mecze o TP3 z kilkudziesieciu najmocniejszych polskich klanow, gdzie non stop sa mecze w "wielkoszlemowych" turniejach jak ngl, eliminacje to eswc,wcg,kode5,cpl; kiedy potegi gamingowe swiata zabijaja sie o polskich zawodnikow, kontrakty opiewaja na dziesiatki tysiecy usd i drza ze strachu przed meczami z naszymi druzynami :)

a powazniej to "powaznej publicystki" - bo ciagle wywiady z graczami/orgami sa fajne, ale od czasu do czasu warto by sie rzucic na jakis temat obiegajacy od standardow (nie pytajcie "jaki" - taki, ktory jest wstanie zaskoczyc czytelnika i dac mu troche do myslenia)

__

Użytkownik
makeer

2008-01-30 12:10:27

Masz do tego prawo. Pamietaj jednak, ze sam sobie wystawiasz swiadectwo takimi wypowiedziami... A moje zdanie moze Cie nie obchodzic, takie Twoje prawo. Tak samo jak ja moge komentowac wszystkie Twoje wypowiedzi.

__

Użytkownik
tt

2008-01-30 12:36:33

chce powrotu newsow zoom'a

__

VIP
blacktyger

2008-01-30 13:03:21

Wstyd prosić, z wypowiedzi wnioskuję, że za nim dostawał za to pieniądze to w wieku 24 lat czy ileś tam prosił ich o to.

__

Użytkownik
shakespeare.own

2008-01-30 13:20:05

wstyd prosić rodziców o pieniądze jak się ma tyle lat

__

Użytkownik
majan

2008-01-30 13:27:39

1. Chcemy legalizacji marihuany, możecie napisać jakiś stosowny list.

2. Chcemy działu "Plotki i ploteczki" - taki esportowy pudelek

3. Tutaj można by wprowadzić taką funkcje, ale to już przy nowym cms'ie, mianowicie "nieprzeczytane posty", czyli załóżmy że czytam wiadomości w jakimś temacie, po jakimś czasie znowu wchodzę na ten temat i widzę od groma nowych postów i nie wiem które już czytałem i się gubię. Można by to jakoś oznaczyć.

4. Dzisiaj mi się śniło że pisałem newsa na eSp.pl, to źle?

__
Pozdrawiam!

VIP
samolot

2008-01-30 13:32:22

przez chwile myślałem, że mówisz serio :DDDD

druga część postu trafna, staramy się ;)

__

Użytkownik
garo

2008-01-30 13:43:06

1. OK
2. espmania.net
3. Może będzie
4. xD

__

Użytkownik
DeTonator

2008-01-30 14:13:41

taaa z tym wyroznieniem nieprzeczytanych/dodanch/nowych to pomysl wart realizacji

__

VIP
DirectC

2008-01-30 14:29:54

Relacje z turniejów są bardzo niskich lotów, ich aktualizacja odbywa się z gigantycznymi opóźnieniami, kiedy na stronie pgs czy innej info jest już po paru minutach lub godzinach, to tutaj potrafi nie być aktualizacji przez cały dzień, a cover chyba jest po to, zeby byc informowanym na bieżąco. Najbardziej mnie denerwowało kiedy mecz jest o 20:00 na jakimś turnieju, a tutaj pojawia sie update 24h po, co wielokrotnie piętnowalem w komentarzach, aż mi się odechciało czytać te covery.

Newsy, baaardzo często sa spóźnione kilka godzin, lub nie ma ich w ogóle. Nie chodzi mi tutaj o teksty "pgs to dziady" z espemanii.

Pliki ohh juz dawno tutaj nie sciagam, kiedys pokomentowalem ze ten nie dziala lub inny, ale po raz kolejny sobie odpuscilem, mimo iz dzial mial swojego ludzia, to jak to zawsze bywa, ludź miał to w poważaniu.

Brakuje mi artów, kiedys zdarzały się rzadko bo rzadko ale sie zdarzały, teraz mamy co najwyżej wywiad w którym Ozon napisal 3 zdania, co w ogole stawia znak zapytania czy taki wywiad publikować, albo moze ktos zadawal zle pytania?

Esports stanął i od lat jest taki sam, nic oprocz ludzi się nie zmieniło, doszły tylko trolle, zmienil sie admin czy jaką tam masz rangę. Juz Was nie będę uświadamiał co mozna zrobic, bo ludzie za takie porady płacą grubą kasę, ale takie informacje znaleźć można.

Zobaczcie sobie newsy AA, nie wiem kiedy ktoś je skomentował, może czas nauczyć newsmanów jak pisać? Takich sekcji jest więcej.

Jednym słowem trzeba zmienic wszystko, bo nie widzę rzeczy, która działa tutaj dobrze, tylko żeby się to nie odbyło jak na pgsie, gdzie po 2 tygodniach juz im się odechciało i przeglad prasy z drugiego tygodnia straszył jeszcze wczoraj...

Więcej mi się nie chce pisać, gl.

P.S. Jest to moje zdanie na temat esports.pl i zdanie kogokolwiek na temat tego postu mnie nie interesuje, więc możecie sobie odpuścić odkręcanie kota ogonem.

__

VIP
-mess-

2008-01-30 15:02:18

czego brakuje?

ludzi takich jak lecho, albo samego lecha :D albo klonow lecha (kazdy inna gra by sie zajmowal) :]

__

VIP
-mess-

2008-01-30 15:04:19

bez kitu, skrzynka to tez ostro zepsuta jest. pojawiaja sie nieprzeczytane wiadomosci ktore byly przeczytane lub ktorych nie ma w ogole, to samo z wysylanymi

__

Użytkownik
gospel

2008-01-30 15:16:32

moim zdaniem brakuje demek z cod2 :q jakby ktoś mógł wrzucić nawet jakieś low to bym sie cieszył, widze żę są demka cod2 ale większość takich bardzo starych

__

VIP
maXym

2008-01-30 15:28:31

Ostatnio sie pojawiło demo z meczu Polski z Włochami i kolejne zapisy gry naszej reprezentacji będą się pojawiały w miarę możliwości.

Aktualnie dużo mniej osób gra już w CoD2,a tym bardziej dawna czołówka i lepsze drużyny, więc naprawdę ciekawych i wartych wrzucenia dem praktycznie już nie ma.

__

Użytkownik
sacrum

2008-01-30 15:30:24

galeria zdjec z mozliwoscia oceny w skali od 1 do 10 vipy moga dostac 11 !

__

Redaktor Naczelny
rml

2008-01-30 15:42:37

lamentujesz ze poziom esports spada pdoczas gdy sam pod nieobecnosc zombka najaktywniej trollujesz w komentarzach

prosba byla o pomysły i konstruktywna krytyke, twoj jedyny argument to "rr precz"

ogarnij sie bo zasługi dla strony zasługami ale piszac innym ze "gowno cie obchodzi ich zdanie" wystawiasz sobie swiadectwo chama i prostaka

__

Redaktor Naczelny
rml

2008-01-30 15:43:30

juz sobie wyobrazam krzyki krucjat anty-komercyjnych jakbysmy zaczeli cokolwiek takiego organizowac

__

VIP
Van Helsing

2008-01-30 15:48:51

Dokładnie tak. :)

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2008-01-30 15:57:19

Ładnie skopiowane słowo "świadectwa" komenta wyżej.

Wybacz, ale Ty też trollujesz i swoimi wypowiedziami zachęcasz innych ciągnąc za język. Odpowiedziałem do rr, on przyjął do wiadomości, ja skończyłem a Wy jeszcze do mnie piszecie "ble ble ble, bla bla bla" opanujcie się! Piszę do niego nie do Was! Jako że maker`THE`sta*R napisał trafnie zgadzam się z nim, a Ty jeszcze dorzucasz swoje 3 grosze i tak możemy to ciąąągnąć i ciąąąągnąć... Myślałem że jesteś w porządku, jak się okazuje myliłem się.. Poziom esp spada, nie tylko przez takich jak zombek czy takiego ja który nie znosi rr, ale również przez takich redaktorów jak Ty, który nie dadzą sobie spokoju bo muszą upomnieć jako że mają "moderator"

Na tym serwisie z aktualnych redów uznaję zdanie ćwirka, kabooma, maXyma, laba oraz garo. Reszta może mówić do mnie jak do świętej ziemi ;]

PS. zauważcie że to Wy się do mnie pienicie, nie rr, adwokaci?=]

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2008-01-30 15:58:29

Czasami nie ma co komentować :(

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
Tymek

2008-01-30 16:01:00

Radzę przede wszystkim odstawić na bok zabawy z profilami itd. i w pierwszej kolejności zadbać o jakość tekstów. Kiedyś pojawiało się tu wiele ciekawych felietonów/kolumn naprawdę wartych przeczytania. Przede wszystkim z tej kwestii wynikała przewaga eSp nad serwisem PGS... dziś jest dokładnie na odwrót. Nawet wywiady są coraz częściej nudne i nieciekawe. I w tym miejscu, absolutnie bez wazelinki, gratuluję Guandiemu, ponieważ jest on, będąc redaktorem naczelnym, jednym z autorów tego sukcesu. Przynajmniej tak mi się wydaje :-).

__

Użytkownik
shakespeare.own

2008-01-30 16:04:54

"Do tego dochodzi masa ludzi, których pracy na co dzień nie widać i się nie udzielają. Technicy, koderzy, programiści."

a co oni tak wielkiego robią? widzę, że od mniej więcej 3 lat w serwisie nic się nie zmieniło, tyle, że ćwirek zmienił wygląd działu Redakcja, oraz ostatnio ci "koderzy" psują stronę we wszystkie możliwe kierunki - testując położenie reklam. to rzeczywiście kawał roboty jak na ten okres.

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2008-01-30 16:05:20

ta opcja z [-] jest calkiem nieglupia, ale imo nie powinna byc ona dostepna dla kazdego zarejestrowanego usera, bo wszyscy bysmy mieli po 0% fejmu :(

__

Redaktor Naczelny
rml

2008-01-30 16:12:09

moge ci oddac tego moderatora bo i tak go nie uzywam, a ciebie chyba strasznie boli ze maja go teraz inne osoby niz 5 lat temu

__

Użytkownik
Sgt.Oskar

2008-01-30 16:15:49

No i kit z nimi, wszystko co popularne prędzej czy później musi choć trochę się skomercjalizować :)

__

VIP
-mess-

2008-01-30 16:19:36

to co mnie bardzo boli, to to ze na esp praktycznie nie pojawiaja sie precoverage. imho to rzutuje na to jak slabo ogarniaja scene ci ktorzy pisza newsy... jak maja pisac tylko by pisac lepiej niech w ogole nie pisza - przepisac jakas bzdure swoimi slowami to i ja moge. precoverage powinno byc, niezaleznie od gry, nie mowiac juz o polskich turniejach gdzie czyta sie takie artykuly ze szczegolna uwaga... to dla mnie wyznacznik przy ocenie writera, przynajmniej wiem, ze interesuja sie scena konkretnie.

__

Użytkownik
raptor23

2008-01-30 16:23:33

Po pierwsze primo: imo temat powinien brzmieć "Kogo Wam brakuje na eSports.pl?"
Po drugie primo: jak robicie cover to go czasem aktualizujcie
Po trzecie primo ultimo: naprawcie bugi, lista znajomych,wiadomości itp.

I będzie dobrze.

__

Użytkownik
Tymek

2008-01-30 16:37:18

Aha i bardzo bym chciał żeby w końcu znikły te kółka wzajemnej adoracji, tworzone przez byłych członków redakcji (często wyrzuconych), skamlących przy każdej okazji i plusujących nawzajem swoje 'whine-posty', w celu podtrzymania się na duchu ;-(.

__

VIP
V!ct!M

2008-01-30 16:46:57

[+]

__

VIP
V!ct!M

2008-01-30 16:50:32

whine bylych redaktorow zniecheca ;D;D

__

Użytkownik
makeer

2008-01-30 16:52:47

Jeśli naprawdę możesz go oddać to ja poproszę ;)

__

VIP
spec_u

2008-01-30 16:53:33

nie znam dokładnie sytuacji ale z tego co mi sie zdaje to wygląda to tak:

nie było kasy na eSp.pl ani w pgs.pl(czyt:TP) ludzie pisali na eSp.pl... CS'owcy wygrali co trzeba więc przyszła duża kasa, sponsorzy, zyski z reklam itd. wiec zaczeli pisac dla PGS'u... smutna ale prawdziwe ;- )))

__
ema

Użytkownik
makeer

2008-01-30 16:54:24

Okej niech to zniknie. vicek ja daje tobie plus a następna osoba niech da mi okey? ;))

__

VIP
marikkkk

2008-01-30 17:01:14

ok

__

Redaktor Naczelny
rml

2008-01-30 17:09:50

cwiroman moze :)

__

VIP
V!ct!M

2008-01-30 17:11:44

ale ja nie dostalem :/

__

Użytkownik
garo

2008-01-30 17:26:42

Ty tej pracy po prostu nie widzisz - a więc akurat tej działki nie oceniaj. Zmieniło się wiele rzeczy, widocznie tego nie "wyniuchałeś".

Od początku istnienia kod bardzo sie zmienił, a tego "gołym okiem" nie widać.

__

VIP
marikkkk

2008-01-30 17:36:24

To daj mi i ja ci oddam a pozniej maker da tobie i ja mu dam

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1934 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie