"Tyle wygranych turniejow" szacuneczek?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kertal

2007-07-24 14:12:41

Wiesz, jeżeli byś śmiesznie przekręcił mojego nicka, nie wiem , kretal, karton, kuklaczan to ok, ale to po prostu nie było śmieszne. Czuły, nie czuły, my ci nie jedziemy, to ty sie zacząłeś stroszyć jak panienka. Więc zamknij łaskawie ten swój cwaniacki pyszczek, bo wcale nie jesteś lepszy od innych.

__

Użytkownik
tomm1

2007-07-24 14:42:45

Właśnie GaD przystopuj troche bo chłopcy są na etapie rozwoju intelektualnego i poprzez swoje działanie możesz zapedzic w kompleksy i zrujnowac zdrowie psychiczne tych mlodych ludzi:AS

__

Użytkownik
tomm1

2007-07-24 14:51:27

napewno nie dla ciebie kogos kto musi dokonac 20 stronowej analizy czyjejs wypowiedzi z powstawianymi cytatami by poczuc sie lepiej i utrzymac w swiadomosci ze nie zostal pojechanyAS:DSA argumenty typu wybieranie swojej drogi i coraz lepsza praca w budownictwie no LoL, ilosc samej tresci niekoniecznie musi sie rownac merytoryce:DAS pora to zrozumiec i dac sobie spokoj :A

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-24 15:03:50

No dla Ciebie, wiernego przydupasa na pewno śmieszny jest. Inaczej byś jego przydupasem nie był.

"argumenty typu wybieranie swojej drogi i coraz lepsza praca w budownictwie no LoL"

Myślę, że jako kontrargumenty do stwierdzenia, że studenci to banda nieudaczników pracujących przy kasie czy na budowie, którym sie wydaje, że będzie im dzięki studiom łatwiej to były akurat w miarę trafne. Faktycznie jeśli ktoś kończy studia i pracuje na budowie to znaczy, że zmarnował 5 lat życia. Ale faktem jest, że na budowie teraz jest relatywnie dobra kasa (masz dane żeby temu zaprzeczyć? Bo ja mam dane z pierwszej ręki, aby to poprzeć). Gdzie jest ten LoL? Powiedz mi?

Jeżeli następna Twoja wypowiedź nie będzie miała chociaż jednego dobrego argumentu to nie będę więcej na Ciebie tracił czasu.

PS. I wierz mi, że akurat świadomość bycia pojechanym (gdybym był pojechany) przez Gada nie wpływa ani trochę na moje samopoczucie.

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-24 15:26:29

BTW: Czy mi się tylko wydaje czy większość Dinhz pisze "Mistrzostwo Polski", a nie "mistrzostwo polski"? :ASD

__

VIP
666|XplO

2007-07-24 15:47:12

hehe ja tam widze duzo wiecej nie mojego stylu pisma ;) ale co mi tam ;p ja mam ubaw wiekszy niz CI LEPSI tutaj piszący :D

__

Użytkownik
tomm1

2007-07-24 16:00:58

przydupasa? mowisz o mnie czy o sobie? przewin sobie cala ta dyskusje do poczatku patalachu i zobacz kto pierwszy uzyl sformulowania "szeregowy, inteligent" i nie wyjezdzaj i nie placz teraz ze ktos cie podsumowuje w sposob jak ty to zrobiles bo walczysz zeby wyjsc z twarza z walki z wlasna bronia,i to wlasnie to jest SMIESZNE. Studia?? co to ma k***a wspolnego z zyciem, studiuje 2 kierunki rownolegle na jednej z najciezszych politechnik w kraju i co z tego? mam uskuteczniac lans i rzucac do ludzi o ktorych wiem ze nie studiuja teksty typu "szeregowy, inteligent"? Robiac tak dales swiadectwo temu ze uwazasz ze studia daja ci pewnosc ze powiedzie ci sie w zyciu, mowiac o tzw kierunkach z przyszloscia, udowadniasz ze prawdziwe zycie jest dla ciebie jeszcze czyms czego nie poznales, bo papier w jakiejkolwiek dziedzinie ci nic nie daje. Mowiac LoL mialem na mysli to że konstruujac i uzywajac takich dobitnych przykladow jako argumentow stawiasz swoja wypowiedz w swietle karykatury. I masz racje nie trac czasu na mnie i moje argumenty bo są one dla ciebie nie do przeskoczenia, chyba ze wycofasz sie z wypowiedzi, przez ktora zaczela sie ta jedna wielka polemika. Szczerze? mam w d***e to czy odpowiesz i zanalizujesz moja wypowiedz linijka po linijce jak to robisz bo wiem ze wypowiedz takiego intelektualnego drewniaka jak ty mnie nie podnieci tak jak shieldera ktory pewnie zeby uchodzic dalej za elo fajnych powaznych cool itd wywali kolejne 20stron, w koncu jak na mistrzow polski przystalo. EOT z mojej strony i nie bede ciagnal dalej tej dyskusji.

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-24 17:15:26

Mówię o Tobie, bo bronisz go zacieklej niż pies swojego właściciela ;o.

Głupie teksty zaczął Gad i jakbyś to przewinął to sam byś zobaczył.
"dziewico z zadartym nosem od walenia konia safadsg", faktycznie to mój tekst?

Ja walcze żeby wyjść z twarzą? :D Bo Gad powiedział, że się boje życia? :D Nie rozumiem what's the point.

Dobre studia mogą dać Ci bardzo dużo. Jeśli poprzesz je odpowiednimi praktykami i dobrze się zakręcisz w trakcie - tym bardziej. Ale oczywiście zgadzam się z Tobą w pełni, że nie tylko to się liczy. Nie krytykuję też ludzi, którzy nie studiują, bo znam wiele osób, które dzięki swojej zaradności poradziły sobie w życiu bardzo dobrze i nie potrzebowały do tego dyplomiku.

To, że rzuciłem do Gada szeregowy, inteligent nie znaczy, że gardzę ludźmi, którzy nie studiują ;o. Fajne rzeczy czasami ludzie potrafią sobie dopowiedzieć ;o. Jedyne dwie rzeczy, które mi się z Gadem kojarzą to jego pobyt w wojsku i walka o wyjazd na WCG (co akurat nie jest niczym złym) oraz jego nieustanne lansowanie sie i rzucami mało inteligentnymi tekstami. Plus może jeszcze naśmiewanie się z ludzi, że siedzą przy kompie 24/7 podczas gdy jeszcze jakiś czas temu przy każdym wejściu na irca można go było tam spotkać... chyba, że akurat grał. Peszek?

Mówiąc o kierunkach z przyszłością chciałem się ustosunkować do tego co Gad powiedział o studentach pracujących za kasą. Część z nich albo po prostu wybrała mało przyszłościowy kierunek, albo nie umie o siebie zadbać albo po prostu dorabia (i co za różnica gdzie?) na utrzymanie i studia.

A czy mi się w życiu powiedzie? To zależy ode mnie głównie. Uczelnia może mi w tym pomóc. I mylisz się, że papier nic nie daje. Nie gwarantuje wszystkiego, ale spotkałem się w swoim życiu z sytuacjami, że bez papierka z Politechniki z miejsca odsyłali ludzi i nawet nie chcieli z nimi o pracy rozmawiać.

Z czego mam się wycofywać? Z tego co napisałem o koncie eekza i Gad opatrzył kolejnym błyskotliwym komentarzem typu "nurkuj nurkuj"? Nie wycofam się, bo nie napisałem tam nic złego.

Czy dla Ciebie każdy kto pisze posty na esports i bierze udział w jakiejkolwiek dyskusji ma na celu pokazanie, że jest elo fajny i w ogóle? Dla mnie to raczej forma wymiany poglądów itd. W takim samym celu chodzę na piwo ze znajomymi, do kina czy po prostu odwiedzam ich, aby porozmawiać. Wg Ciebie osoby, które dużo mówią/piszą chcą się koniecznie wylansować? Ja uważam, że robia po prostu to co sprawia im mniejszą lub większą przyjemność.

Anyways... nie piszę tego wszystkiego żeby Cię do czegoś przekonać. Wyrażam raczej swoją opinię, a jak się z nią nie zgodzisz to przecież masz do tego prawo. Nikt nie jest nieomylny. I nie muszę każdego lubić i mieć o nim takiego zdania jak Ty.

__

Użytkownik
kertal

2007-07-24 19:13:35

Osrać kto pisze fajnie czy niefajnie. Chodzi o to do kogo kierujesz swoją treść i jak się wyrażasz. Nie powiem, sam czasem mam wieśniackie odzywki. Ale świadomie bez powodu nie obrażam nikogo nie? Imo zboczyliśmy z tematu dosyć ostro więc proponuję zakończyć nędzną dyskusję w tym momencie. A swoją drogą to Mistrz Polski. nie jakieś mistrzostwo Polski czy co tam :p

__

Użytkownik
n4rf

2007-07-25 05:42:51

czy ja dobrze widze czy elo commando white foki dinhz squad nie daje rady w konftontacji z lajtowymi ludzmi?: OOOOOoooooo MYSZCZ POLSKYYYYYYYYY!!!!!111111

__

VIP
666|XplO

2007-07-25 09:15:21

nie daja rady? hahah no to faktycznie potrzebna jest ci wizyta u okulisty

__

Użytkownik
tomm1

2007-07-25 10:29:56

Ty juz gorzej pograzyc sie nie mozesz, bo nawet nie jestes na dnie tylko pukasz w nie od spodu. Przestan juz sie kompromitowac i tlumaczyc kilka postow pod rzad
bo i tak wszyscy wiedza ze to ty i nawet jak przysiegniesz na ostatni kes bigmaca, nikt ci juz nie uwierzy. Odkad pamietam nie raz juz z ciebie scena cala zlewala, zaczynajac od przypisywania sobie nie swoich samochodow, poprzez shaft 70% i rg 90% po zalosny lans na forum w ktorym ludzie nie maja zielonego pojecia o turniejach q3, a tym bardziej nie wiedzieli co to za wrzód napisal. Jezeli chodzi o polecanie specjalisty, to najlepiej jak sam sie przejdziesz do fastfoodologa i skoncz juz z ta blazenada, bo napisales ze masz q3 i wszystkich w dupie, a co chwile sprawdzasz strone i komentujesz (oczywiscie jak juz sprawa ucichla) a ludzie do tej pory maja zakwasy od smiechu. Nie przejmuj sie, masz luz do nastepnej twojej kompromitacji, tylko odzywaj sie odrazu a nie miesiac po zakonczeniu tematu. A teraz pączku w spokoju mozesz polozyc sie do swojego lozeczka z tytanowymi sprezynami i obejrzec slizgacza, wstawiajac wczesniej luzny opis na gg "u kasi : *"Wiec japa palancie i pozwol tematowi umrzec zamiast bawic sie strupkiem razem z cala ta ferajna mistrzow polski od k***wiej bolesci. PEACE

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-25 10:46:56

Eekz... faktycznie olej to już. I tak nikomu nic nie udowodnisz, a tylko dajesz im okazję do pisania bzdur i dodatkowych wjazdów.

__

VIP
666|XplO

2007-07-25 10:49:34

ahahhasdasd zuzyta prezerwatywo powiedz mi gdzie ja sie tlumacze? :D
mowiac wprost mam gdzies zarowno ciebie, jak i reszte tutaj 'lajtowych ludzi'...
szczerze zaluje ze nie wiedzialem o tym smiesznym temaciku wczesniej, bo wowczas bym poprostu sprawdzil ip i wszystko by bylo bardzo latwe do sprawdzenia, ale mam to gdzies.
samochody? hmm... wkurza cie fakt, ze mam COS, na co ani ciebie, ani twoich starych, ani rodzenstwo, ani wpizdu polowe dalszej rodziny nie stac? to super. cieszy mnie to. 'jestes zerem panie ziobro' (c) miller :D:D:D:D
a reszty z twoich zalosnych wypocin nawet nie bede komentowal, bo i tak jestes zbyt plytki zeby cokolwiek pozniej z tego wywnioskowac. widac masz problemy nie tylko z psychika, ale i z wlasna osobowoscia :D zalosna podjebko gada ;]
zyj dalej we wlasnym swiecie i we wlasnej spierdolinie :D

__

Użytkownik
L3si0

2007-07-25 10:52:12

hihi, normalnie beczka smiechu i ubaw po pachy, tylko boki zrywac :]

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-25 11:13:28

Szczególnie screen od Lopeza :D

__

Użytkownik
Sgt.Oskar

2007-07-25 11:39:19

Tak czytam sobie te komentarze i powiem tyle - odciąć niektórym internet :P

__

VIP
grubyBubu

2007-07-25 12:05:26

W sumie nic sie nie zmienia. Od 7-8 lat te same bluzgi te same tlumaczenia :)

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2007-07-25 12:23:43

powiem krotko - sklej morde.

nikt cie juz nie slucha, wiec moze odpusc sobie te zalosne posty i pojdz na kebab czy chuj wie gdzie. kazde twoje kolejne wypociny sprawiaja, ze jeszcze bardziej mi ciebie szkoda. odjebales gale i teraz pozwol sobie przeczekac to cale zamieszanie w spokoju. tyle mam ci do powiedzienia. mialem nic nie pisac, ale juz tak mnie wkurwiles tymi swoimi pierdolami, ze nie dalem rady.

to co, moze powjezdzasz mi na wiek? ;asd

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-25 12:48:03

Wiem, że to nie ma związku z tematem, ale czy za przekleństwa już nie dają niuków? Bo ostatnio widzę na esp tego coraz więcej.

A co do eekza to ani on Wam nie udowodni, że to nie on, ani wy jemu, że to on. Dajcie już wszyscy razem spokój ;o. I nie kieruję tego bezpośrednio do Ciebie, więc mi nie odpisuj, że też tak uważasz, bo to widzę :p.


A tak przy okazji to japa.

__

VIP
666|XplO

2007-07-25 12:49:21

ahaahaha a niby po co mialbym to robic? nie bede taki zalosny jak ty ;D

__

VIP
blacktyger

2007-07-25 12:53:34

używaj opcji odpowiedz bo nie wiadomo do kogo piszesz te elokwentne sylaby.

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2007-07-25 13:16:15

no offence.

__

VIP
666|XplO

2007-07-25 13:17:10

wiesz, nie kazdy ma wlaczony taki sam widok komentarzy.. ja widzę każdy kolejno ;)

__

Użytkownik
DGN

2007-07-25 13:23:43

eejak eefajnie eeze eeforum q3 znomu eeżyje xDD gościu zafundowałeś wszystkim kupe eeśmiechu. Dziękuje ee

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-25 13:24:57

Co nie zmienia faktu, że trudno kliknąć na "Odpowiedz" nie jest :). A dla mnie Twoje posty wyglądają na wyrwane z kontekstu czasem, bo ani nie ma napisane na który post odpowiadasz (nawet w prostym widoku) ani nie piszesz komu odpowiadasz :D. Czasami jest tak, że na samym końcu jest Twoja odpowiedź na posta pól strony wcześniej i strasznie trudno się połapać komu aktualnie odpowiadasz skoro wszyscy tu piszą mniej więcej na Twój temat ;)

__

VIP
Grmx

2007-07-25 13:28:55

o co tu chodzi ? BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

__

VIP
666|XplO

2007-07-25 13:29:02

no luz slv.. i tak nie mam zamiaru tutaj juz pisac, bo dla mnie to jest zenua :D
co poniektorzy i tak nie zrozumieli ZUPELNIE NIC z tego co tutaj pisalismy przez ostatnie kilka dni, ale cieszy mnie fakt, ze są też tacy, którzy się domyślają kto te bzdury na btgigs zaczął ;)
sam slvu wiesz najlepiej ze nie mam czasu na klikanie z tymi 'doroslymi' dziećmi esportu :D
pozdrawiam szanownych i gardze resztą. pozdro :]

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-25 13:46:58

No, ale to tak na przyszłość, a od razu lepiej się czyta i wiadomo, że ktoś odpowiedział :)

__

VIP
Mateck

2007-07-25 14:14:47

nic z tego nie rozumiem.

__

Użytkownik
kertal

2007-07-29 10:56:49

Co sie stało ?! (C) hrupek :d

__

Użytkownik
SunFireX

2007-07-29 21:40:14

Owned : DDD
dobre! :)

__

Użytkownik
boro71

2007-07-29 21:54:13

archeologowie !!!!!!!!

__
.

Użytkownik
L3si0

2007-09-07 11:39:19

odgrzewamy ;)

__

Użytkownik
SL4VE

2007-09-07 12:24:17

Troll :P

__

Były Redaktor
raul

2007-09-07 22:36:50

LOL. Przeczytałem sobie jeszcze raz na spokojnie i ten temat pokazuje dokładnie jacy jesteśmy - my Polacy :)

1. Ktoś nie przemyślanie pochwalił się w obcym gronie, które to przypuszczam gó**o interesuje .
2. Ktoś to dostrzegł i robi wielkie halo, bo wie, że się każdy dołączy do wyśmiewki.


No cóż. Przyzwyczaiłem się już do takiego stanu rzeczy, że ludzie wolą o 100% być w opozycji i wszystko krytykować/wyśmiewać, niż samemu coś zrobić.


eekz jeżeli to nie Ty, to ktoś Cię ujowo wystawił na pożarcie hien, ale jeśli to Ty, to jesteś tchórz, że się przyznać nie potrafisz. Tak czy siak, temat z dupy, smiechowy, ale nie ma co ukrywać, że totalnie z dupy :]

__

Użytkownik
freak

2007-09-07 22:46:55

śmieszy Cie to? o ty hieno :g

__

ex-Redaktor
exilek

2007-09-07 22:57:16

freak luz :P

__

Użytkownik
MASTER-K

2007-09-07 23:46:14

odgrzewamy ale co ?chyba mózg twój ;>bo chyba nie temat -trup.Po takim czasie to sie mija z celem odgrzewanie tego wątku .

__

Użytkownik
Zielek

2007-09-28 18:16:10

pierwszy !!!!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1223 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie