"Tyle wygranych turniejow" szacuneczek?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
SL4VE

2007-07-18 00:00:37

Skąd wiedziałeś, że lubię żółty? :o

__

Użytkownik
cnn.GreaTeye

2007-07-18 00:50:02

no i ja czasem ;d

__

VIP
Nas1R

2007-07-18 08:17:11

buahahahhaa :)

dopre, dopre - plusz...

__

Zaufany użytkownik
rOx!

2007-07-18 15:33:05

Nie wierze
Ty to zrobiłeś ironicznie, prawda?
Powiedz mi, że tak to mój świat się nie zawali


[color=white]OWNE:DDDDDDDDD[/color]

__

VIP
666|XplO

2007-07-18 23:17:45

o buhahah zalosne ;D az musialem swoj login do esp wynalezc..

wlasnie dowiedzialem sie o takowym temacie od greateye'a :D:D:D

ale oczywiscie wiecie ze do tegoz konta ma login i haslo z 15 osob? :D:D:D:D:D

porazka buhahah :D
to q3 nadal smierdzi tak jak smierdzialo ale mnie i tak to je*ie tak jak je*ało ;D
na dobra sprawe wali mnie to na czyje ten wasz dżouk leci 'konto'.. i tak gardze wiekszoscia z tutaj piszących, więc może i na moje..
ciekawe ilu z Was (i kiedy) dorosnie ;]
pozdrawiam z nalezna Wam pogardą.

__

VIP
666|XplO

2007-07-18 23:24:51

btw, az z ciekawosci zaraz poszukam z jakiego to ip bylo napisane... ciekawa prowokacja haahaahsahsa :D:D:D zal mnie bierze za Was, dzieci..

__

Użytkownik
kertal

2007-07-19 23:08:30

:ASD:AS:DA:SD:ASD:A:SD:ASD: Poległem jak przejrzałem te screeny :D póki co mózgu i pinki rządzą :d A swoją drogą to tam chuj wiadomo czy to prawda czy nie prawda, czy mistrz polski czy nie mistrz. Chociaż ubaw z naszej denności jest ;) pozdro w lato, uhhh nie logowałem się tu 2 miechy :d

__

VIP
666|XplO

2007-07-19 23:16:53

fakt, ten z pinkim wymiata.. ;]

jednak to nie zmienia faktu, że do 'mojego' konta miało jeszcze do wczoraj dostęp conajmniej 5 osób tutaj wypowiadających swoje ciekawe opinie... poza dinhzami oczywiście ;p ojej, czy to nie ludzie z bylych hools, cb, czy też logitech mieli do niego dostęp? no ba! owszem. żałośnicy buhaha :D
ale lopez, ten z pinkim ownage ;p

__

Użytkownik
kertal

2007-07-19 23:17:48

No właśnie lopez ma ode mnie plusa do sławy :DDDDddd

__

Użytkownik
tomm1

2007-07-23 08:38:38

+1 do lansu:A eekz:SADadsa

__

VIP
666|XplO

2007-07-23 14:15:36

a u ciebie +15 do bycia załosnym tomm1.

__

Użytkownik
tomm1

2007-07-23 18:54:12

aaaahahahha zalosne to jest twoje tlumaczenie nie ma to jak zapieklony zawstydzony tym ze mu lans nie wyszedl McKlickKlick grubasek szacuneczek!!:A

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-23 19:21:15

No to masz podjare jak sto dwa :D. Lol :D

Ja mu akurat wierzę, a nawet gdyby to faktycznie on pisał to nie wiem o co Ci teraz chodzi. Pośmialiśmy się wszyscy, łącznie z eekzem i jest ok.

A co do jego konta na torrenty to z Dinhz chyba 4 osoby mają do niego dostęp i jakoś mocno eekza nie było trzeba o to prosić, więc równie dobrze mogli je mieć również inni.

Z resztą... co za różnica lol :D. A teksty o grubasku to były na poziomie w podstawówce albo i niżej.

__

Użytkownik
enj0y

2007-07-23 19:28:08

w takim razie zal.pl ze winny nie mial na tyle odwagi zeby sie przyznac ze to on - ładnych macie kolegow w klanie :s

PS tylko teraz nie probuj zgrywac bohatera ;)

__

Użytkownik
666-gad

2007-07-23 19:29:02

nurkuj nurkuj, moze zobaczysz swiatlo a;sfasf

__

VIP
666|XplO

2007-07-23 19:43:34

hehe enjoy, ja tam nawet nie bede wnikal kto to pisal, bo mnie to tylko i wylacznie smieszy ;) wiem to, ze nie tylko dinhzy mialy dostep do konta, i mogl to napisac ktokolwiek :)

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-23 19:45:33

Pisałem, że mieli to konto również inni. Znam tych wszystkich ludzi z reala [w ramach wyjaśnienia - mówię o Dinhzach] (poza nielicznymi wyjątkami) i wiem, że żadna z tych osób nie widziała by w czymś takim niczego śmiesznego.

A czy ładni... mnie tam się nie widzą :p

__

Użytkownik
kertal

2007-07-23 19:46:26

Nie no nie udowodnisz eekz, że to kto inny czy Ty pisałeś. A tak to tam w sumie Mistrz Polski na małej kurwie :d

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-23 19:48:15

Wiesz lepiej. Ja na dno jeszcze nie spadłem.

__

Użytkownik
666-gad

2007-07-23 20:07:48

ty od xx czasu probujesz wyjsc z dna i i ci to nie wychodzi, dziewico z zadartym nosem od walenia konia safadsg

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-23 20:09:19

Wiem. Nie jestem taki trendi jak Ty szeregowy, inteligent, GaD.

__

Użytkownik
666-gad

2007-07-23 20:13:43

I tym wlasnie sie roznimy, ja zycia sie nie boje, a ty mozesz miec z tym problemy, szczegolnie jak ci komputer przestanie dzialac prostaku asfhasfh

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-23 20:22:58

Masz do dodania jeszcze jakieś błyskotliwe komentarze?

__

VIP
666|XplO

2007-07-23 20:59:13

kerciu, ja nawet nie bede sie staral nic wyjasniac, bo ja mam w du**e te porazki zyciowe które to pisały i które to komentowały :D
zalosna prowokacja zalosnych frajerów i tyle ;)

__

Użytkownik
szacunek

2007-07-23 21:52:54

hihi
odwracanie kota ogonem :ASd

__

Użytkownik
szacunek

2007-07-23 21:53:51

mimo ze nie bylem w wojsku to tez dostalem stopien szeregowego!!!!

Szeregowy piwoszeq melduje sie na rozkaz!! :D

__

Użytkownik
kertal

2007-07-23 22:59:47

Ja to myśle, że ich to do trybunału konstytucyjnego i wyrok za współprace z sb. O i zorganizować im przemarsz pedalstwa pod blokiem :ASD:AS:A:SD:

__

VIP
Sh1eldeR

2007-07-23 23:28:06

Ciekawe gad kto wyjdzie lepiej na tym zyciu. Ty, ktory sie go nie boisz :D, czy np. ktos kto sie studiow nie boi :D. Wyzywasz od prostakow... A czy kiedykolwiek napisales tutaj cos, co by nie bylo glupie i/lub tępe? Albo gdziekolwiek indziej?

Masz jakies kompleksy wtryniajac sie ciagle w zycie innych i pouczajac jak to nieladnie siedziec przy komputerze (wiekszosc prac biurowych tego wymaga, 8h dziennie... ale co ty wiesz o takich pracach, ty zaznajesz zycia :) ). Kim jestes zeby tak mowic? Symbolem zyciowego sukcesu? :D

Przystopuj gad, bo to z ciebie sie mozna smiac najglosniej.

Jesli sadzisz, ze ktos kto nawet spedza w robocie 8h dziennie przy kompie i w chacie tez codziennie cos tam se robi, musi byc w czymkolwiek od ciebie gorszy, to sie grubo mylisz. Moze byc we wszystkim od ciebie lepszy. Lacznie ze strzelaniem, nawet jesli nie byl w wojsku a ty byles lol. Obraz czlowieka ktory nie potrafi wyjsc z domu tylko siedzi jak ta roslina caly czas przed monitorem/tv mozna spotkac czesto, ale... w twojej glowie.

Czujesz sie taki lepszy? Moze fizycznie? Kiedy ostatni raz uczestniczyles w jakichs zawodach sportowych? Prawdziwie sportowych? Jak czesto lazisz na silke, basen, nad jezioro, jak czesto idziesz sie przebiec 5km? Nie odpowiadaj, pytania retoryczne.

Taki sie fizycznie czujesz lepszy? Od kogo? Od tego co ty sobie wyobrazasz ze siedzi po drugiej stronie monitora? Tak sie pocieszasz? Pocieszaj sie dalej, lol!

Nie jestes w niczym lepszy. A jestes po prostu glupi. Nie mowie ze cierpisz na jakas chorobe umyslowa czy ze masz IQ ponizej przepisowych 80 (bodajze), ale... bystry to ty nie jestes. Napisac "hehehe", "lol" i "asd" tez jest bardzo latwo... czasem mozna i tak. Ale co zes oprocz tego zrobil, gad? :) Tutaj jestes zwyklym tepakiem, nigdy nie pokazales ze jestes chocby na poziomie przecietnego czlowieka.

Badz laskaw sie juz nie kompromitowac. I tak jedyne na co cie stac to napisanie "buhaha", "cwelu", "gowno wiesz" czy czegos w tym stylu. Albo "o jaki dlugi komentarz buahshsad" - no bo w sumie to pewnie nigdy nie stales obok tekstu majacego wiecej niz dwie strony (ksiazeczka wojskowa? :D).

Ale niczego nie potrafisz uzasadnic ani odpowiedziec jakims argumentem, bo "argument" to dla ciebie za trudne slowo :D. Wiec sobie odpusc, przestan trollowac (tego slowa tez nie znasz, siedzac w necie od pieciu czy ilus tam lat? tylko na czatach siedzisz? :D). Nie przypieprzaj sie do innych jak nie masz tak naprawde nic do powiedzenia. Wyluzuj.

__

Użytkownik
kertal

2007-07-23 23:34:02

Ano. Może i ja się zmienię i bedę żył w zgodzie z naturą? :d amen tam i morda. A gad ty to tam japa, czapke zdejm, karabin na ramie i strzelaj do kaczek :d

__

ex-Redaktor
exilek

2007-07-23 23:40:51

to się nazywa pojazd na poziomie, łap [+]

__

VIP
grubyBubu

2007-07-24 00:19:50

Paskudna prowokacja jakiś łobuzów!
A fe!

__

Zaufany użytkownik
rOx!

2007-07-24 01:57:45

masz szacun u ziomów na dzielni [+]

__

Zaufany użytkownik
rOx!

2007-07-24 01:58:27

Ty żyjesz? :O

__

VIP
666|XplO

2007-07-24 02:01:44

shr... owned?

cos widze ze jak sie odezwalem to trochu inaczej dyskusja sie zaczela toczyc.. to moze jeszcze ten ktos kto zaczal tą prowokacje udowodni że ma chociaż zalążek jaj i sie do niej przyzna? chociaz tak szczerze mowiac to nie liczyl bym na to.. banda eunuchów :D

__

Użytkownik
666-gad

2007-07-24 11:03:51

Ja uwazam sie za silniejszego fizycznie? Nie ja wspominalem pierwszy o wojsku czytaj uwazniej podpasko bo sam nie wiesz co piszesz. Nie grozilem tez nikomu i nie zamierzam tego robic, wiec nie wiem skad ten tekst o uwazaniu sie za silniejszego? Internet to wirtualna rzeczywistosc, ktora shielderom jest latwiejszym sposobem na bycie kims, kim sie tak na prawde nie jest. Nie szukam kolegow online i nikt mi nie bedzie mowil jak mam komentowac, nie szukam oparcia u innych na gg i nie zagladam im pod kalesony literkami. Tak samo gowno wiesz o mnie i moim zyciu patałachu, wiec nie wyjezdzaj z bzdurami jak typowy kwadratowy leb, ktory mysli ze jak studiuje to jest juz kims. Wystarczy spojrzec na ludzi po studiach pracujacych jako kasjer, na budowie albo na zmywaku zagranica jak na prawdziwa elite przystalo?! Wiec sobie nie mysl ze po ukonczeniu studiow bedziesz mial juz ulozona przyszlosc, bo moze zalapiesz sie razem z chinczykami na budowe stadionow do euro 2012 i wtedy bedzie psikus, jak zamiast klawiatury dostaniesz lopate i poprosisz o instrukcje obslugi napisana kodem htm. Zadna praca nie hańbi, to tacy jak ty spuchniete banie to robia, bo mysla ze po studiach nieba lizna. Kazdy robi co chce, ja moge na studia pojsc w kazdej chwili i jak bede mial na to ochote to tak zrobie z wlasnej woli, a nie jak u niektorych z woli rodzicow lub trzesacych sie rak na widok listu z wku. Tak sie marnie wypociles, a wszystko co napisales obracalo sie wokol wojska, tylko taki argument masz chlopczyku? Wystarczylo poczytac twoje teksty na waszej stronie klanowej, w ktorych probujesz byc zabawny, luzny i sa zupelnym przeciwienstwem tego kogo udajesz na tej stronie i ktore sa wystarczajacym powodem zeby stwierdzic ze jestes typowym pokemonem z adhd mozgu. W tym wlasnie tkwi haczyk, probowac byc, a byc, robi roznice, a w twoim przypadku ogromna. Nie zamierzam z toba dalej dyskutowac, wiec zajmij sie robieniem czegos tam i nie zapomnij zeby koledzy ciebie podlali bo wyschniesz.

__

VIP
666|XplO

2007-07-24 11:38:01

po przeczytaniu tego wszystkiego przychodzi mi na mysl jedynie pewien cytat.. nagminnie z reszta wykorzystywany przez wiekszosc tutaj "lajtowych ludzi"

'o buasdhada jaki dlugi komentarz'

...

__

VIP
666|XplO

2007-07-24 11:40:33

po przeczytaniu tego wszystkiego przychodzi mi na mysl jedynie pewien cytat.. nagminnie z reszta wykorzystywany przez wiekszosc tutaj "lajtowych ludzi"

'o buasdhada jaki dlugi komentarz'

...

__

Użytkownik
SL4VE

2007-07-24 11:50:20

Wiedziałem, że nie umie czytać ze zrozumieniem i że nie zrozumie.

"Ja uwazam sie za silniejszego fizycznie? Nie ja wspominalem pierwszy o wojsku czytaj uwazniej podpasko bo sam nie wiesz co piszesz."

Akurat moje wspomnienie wojska nie miało nic wspólnego z tężyzną fizyczną.

"wiec nie wiem skad ten tekst o uwazaniu sie za silniejszego?"

Może próbował się doszukać JAKIEGOKOLWIEK powodu dla którego mógłbyś się czuć lepszy skoro za mądry nie jesteś? :D

"Tak samo gowno wiesz o mnie i moim zyciu patałachu"

Tak samo jak Ty kupę wiesz o moim.

"wiec nie wyjezdzaj z bzdurami jak typowy kwadratowy leb, ktory mysli ze jak studiuje to jest juz kims. Wystarczy spojrzec na ludzi po studiach pracujacych jako kasjer, na budowie albo na zmywaku zagranica jak na prawdziwa elite przystalo?! Wiec sobie nie mysl ze po ukonczeniu studiow bedziesz mial juz ulozona przyszlosc, bo moze zalapiesz sie razem z chinczykami na budowe stadionow do euro 2012 i wtedy bedzie psikus, jak zamiast klawiatury dostaniesz lopate i poprosisz o instrukcje obslugi napisana kodem htm."

Jeśli ktoś wybiera kierunek studiów bez przyszłości albo studiuje na prywatnej uczelni na której wystarczy płacić (oczywiście, że nie na wszystkich tak jest, ale takich jest niestety mnóstwo) to sam jest sobie winien swego losu. Oprócz skończenia studiów trzeba je jeszcze dobrze wybrać. Swoją drogą - ludzie w budownictwie teraz lepiej zarabiają niż niektórzy pracujący w bankach. I to na budowie jakbyś chciał wiedzieć (przynajmniej w większych miastach).

BTW: Kod to HTML.

"Tak sie marnie wypociles, a wszystko co napisales obracalo sie wokol wojska, tylko taki argument masz chlopczyku?"

A umiesz czytać? Zaczynam w to wątpić.

"Wystarczylo poczytac twoje teksty na waszej stronie klanowej, w ktorych probujesz byc zabawny, luzny i sa zupelnym przeciwienstwem tego kogo udajesz na tej stronie i ktore sa wystarczajacym powodem zeby stwierdzic ze jestes typowym pokemonem z adhd mozgu."

Nigdy nie widziałem pokemona z adhd mózgu (nie wiem czy to świadczy o tym, że jestem nienormalny, ale mniejsza z tym). Tak czy inaczej shr na naszej stronie udziela się najmniej. Swoja drogą poziom i typ newsów na naszej stronie jest dość specyficzny i na całe szczęście potrafimy wykrzesać z siebie coś więcej niż na dinhz.eu jeśli chcemy.

"W tym wlasnie tkwi haczyk, probowac byc, a byc, robi roznice, a w twoim przypadku ogromna."

Dokładnie Gad. W takim razie przestań udawać, że jesteś śmieszny i wyluzowany, bo... Nie jesteś?

__

Użytkownik
kertal

2007-07-24 13:30:29

:d prowokacja i perwersja i prokuratura :) Gad tak swoją drogą to po raz pierwszy widziałem, żebyś coś napisał długiego :D

A co do studiów to ja się uważam za lepszego od ludzi którzy nie studiują. Wyjątkiem są osoby, które bez studiów ciężko pracują by coś osiągnąć albo są na tyle obrotni, że bez studiów wyciągną po 5 tysi na miecha. A banda jebanych leni, którym się po prostu nie chce iść nauczyć czegokolwiek pożytecznego nie zasługuje nawet na smarknięcie nosem w moim mniemaniu.

Wracając do wroga publicznego namber łan -> Gad nikt Ci nie wjeżdza i nie wrzuca dopóki sam tego nie robisz. Kultury troszkę, można sobie rzucić mięchem dla śmiechu, ale jak wchodze na gtv raz pod nickiem to mnie przywitałeś tekstem

"ooo chujertal przyszedł ashdahsdhasdhashdasdhashd" . Sorki, ale zażenowany byłem w dużym stopniu , bo raz że wogóle rzadko się na gtv pojawiam i już mi jadą (:D) a dwa po prostu ani mnie ani nikogo ten śmiszny tekst po prostu nie rozbawił. Poza tym jeżeli musisz kogoś obrażać i silić się na bycie śmiesznym to powodzenia,ale wybierz sobie cele gdzie indziej. A shielder po prostu nie wytrzymał, bo Twoje posty były poniżej norm. Jakichkolwiek norm :P

__

Użytkownik
666-gad

2007-07-24 13:51:06

"Sorki, ale zażenowany byłem w dużym stopniu , bo raz że wogóle rzadko się na gtv pojawiam i już mi jadą "

To uwazasz za pojazd? jak na zika mowie dik to tez go obrazam ?D: Moja ksywke tez przekrecali wtedy ;A Po drugie zle zacytowales, bo na koncu nie bylo "ashdahsdhasdhashdasdhashd" tylko :ASFD A po trzecie strasznie czuly sie zrobiles nagle, moze mam przeprosic/wyslac kwiaty/kupic lizaka ? ;ASD

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

913 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie