"Tyle wygranych turniejow" szacuneczek?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 14:27:54

Napisales wyraznie "co to jest NationsCup", to odpowiedzialem. Nie wiem czy masz w zwyczaju zadawac pytanie, w ktorym chodzi ci o cos kompletnie innego niz to widac na pierwszy (i drugi, i trzeci) rzut oka i nie bardzo mnie to obchodzi :q. Jakby tak kazdy pisal jedna rzecz, a myslal o innej, to komunikacja w ogole nie bylaby mozliwa.

Klan nie mogl wygrac NC, to chyba oczywiste (ale eekz tego nie napisal - chociaz mogl wyraznie zaznaczyc o co chodzi, eheh). Mogl miec tylko czynny i duzy udzial w wynikach reprezentacji w team poland, a w TP ostatnio bylo z tego klanu najwiecej osob...

A wieszaj sie i zesraj na dodatek jesli ci to sprawi przyjemnosc :D "Wszystko jest dla ludzi" - niektorzy mowia!

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2007-05-29 14:48:31

a to się uśmiałem :DDDDDDDDDDDDD

__

Użytkownik
kaboom

2007-05-29 14:57:41

to nie były mistrzostwa polski

ale dlaczego uznajesz ze to byla liga dinhz i pod nich zrobiona? to byla liga zorganizowana przeze mnie i esports.pl

__
Cybersport.pl

Użytkownik
Qub!c

2007-05-29 15:16:02

ja tam w Q3 nie pykam, nie znam tego typa i nie znam sceny.... ale gdyby mi ktos cos takiego napisal na tego typu forum to chybabym spadl z krzesla...

i nie wiem co to ten Fate Blood Cup ale przynajmniej w nazwie malo ma wspolnego z mistrzostwami Polski...

__

Użytkownik
sch

2007-05-29 15:16:19

n1 :Asd

__
Jakby ktos szukal - kilka Allsopow Raindropow do opchniecia

Użytkownik
putek

2007-05-29 15:51:05

"ta gra to 7 lat mojego zycia i wiele turniejow wygranych.. nawet przedwczoraj kolejne mistrzostwo polski"

"@eekz: mozesz sprecyzowac w czym dokladnie MP?"

"a wiec liga Fate Blood Cup. Wygrana Dinhz vs Oldstyle 4:0 w finale do tego w NationsCup 3 rok z rzedu zdobylismy sreberko..."

"Napisales wyraznie "co to jest NationsCup", to odpowiedzialem. Nie wiem czy masz w zwyczaju zadawac pytanie..."

po prostu nie umiesz czytac ze zrozumieniem co widac jak interpretujesz moj post i to co campa napisal na tamtym forum. Nie wiem czy przeszedles gimnazjum, ale tam tego uczyli.

"Klan nie mogl wygrac NC, to chyba oczywiste (ale eekz tego nie napisal - chociaz mogl wyraznie zaznaczyc o co chodzi, eheh)."

Ja tam czytam ze ta gra to 7 lat jego zycia i wiele wygranych turniejow a precyzyjniej ze zdobyl z clanem Dinhz mistrzostwo polski i 3 sreba w NC. (Ile razy On zagral w FBC z Dinhz??? Czy czasem nie gral w CB podczas tego turnieju? A jaki byl jego wklad w wygrane TP w NC??? Zaden? Czy moze trzymal Cie za kolano?)

I co teraz ciekawego odpiszesz?

edit: sorry ze odp nie pod Twoim postem

__

Użytkownik
DGN

2007-05-29 15:54:07

No troche to gosciowi nie wyszło ;] lol

__

VIP
V!ct!M

2007-05-29 16:58:41

A CO NA TO KOLEDZY ZE SILOWNI?

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 16:59:22

Co to za pieprzenie o czytaniu ze zrozumieniem?

"Moze mi ktos wytlumaczyc co to jest NationsCup ??:D i jakim cudem dinhz zdobylo tam srebro?:D"

CYTAT Z TWOJEGO POSTA. W moim wytlumaczylem ci 1) co to NC 2) jakim cudem dinhz zdobylo tam srebro (powiedzialem ze nie zdobylo i ze pewnie chodzilo eekzowi o cos innego). Czego do cholery mialem niby nie zrozumiec, skoro postawiles takie pytanie, a ja dalem taka odpowiedz? IMO to co teraz piszesz o tym jest totalnie bez sensu.

O wkladzie X-a w zwyciestwa nie bede sie szerzej wypowiadal bo trudno to ocenic. W samych meczach FBC z nami nie gral i w TP tez, bywal jednak na treningach i tu i tu, a w grze i poziomie Dinhz bierze czynny udzial - domysl sie jaki, a jak nie wymyslisz, to ci to napisze (w grze naturalnie w FBC wyjatkowo udzialu nie bral, bo chcial zagrac w CB i zrobic miejsce innym Dinhom zeby grali pod swoja flaga).

Czy trzymal mnie za kolano, czy za cos innego (np. glowe) to pozostanie pomiedzy mna i eekzem, pozwol :P.

Tak czy inaczej IMHO o tej calej akcji nie ma co gadac za powaznie. Takich "lansow" jest multum; co ciekawe odpowiedzi "negatywne" oczywiscie tylko i wylacznie sie posypaly ze strony nie zainteresowanych, czyli sceny q3 :D, ale to juz w necie nie dziwi.

Niezle w ogole ze strony barba ze mu sie chcialo znalezc dyskusje sprzed poltora miesiaca, zrobic 4 screeny, wstawiac tu na forum etc. :D

__

Użytkownik
putek

2007-05-29 17:22:45

gram 7 lat w q3 i doskonale wiem co to jest NationsCup. I jestem w 100% przekonany ze kazdy kto czytal moj post doskonale o tym wiedzial, noooo... procz Ciebie. Coz poradzic? Nadal nie rozumiem czemu bronisz campe. Napisal to zeby sie... nie wiem, dowartosciowac? Pokazac noobom na torrentach jaki jest pro? Wymyslasz ze jemu chodzilo o cos innego jakbys w ogole nie czytal tego co on napisal. Napisal ze wygral FBC i zdobyl srebro w NC, a to jest NIEPRAWDA!!!. I nie czaje Twoich wywodow jaki On mial wplyw na te zwyciestwa. Moim zdaniem taki sam jak krzywizna banana na Taiti ma na poped sexualny w Chinach. A Ty pieprzysz ze on mogl tak napisac bo byl na treningu TP. ROTFL!!! Negatywne oceny polecialy dlatego, bo powiedzial nie prawde i zrobil to z czysto-dinhzowskim szpanem. A podejrzewam ze barb nie lata po necie i wyszukuje co smiesznego pisze campa, tylko chcial sobie sciagnac q3 i przypadkiem natrafil na to, a ze mial takie odczucia jak ja po przeczytaniu tego to pokazal szerzej zainteresowanej grupie. I dlatego wlasnie to tutaj wrzucil. Ale to wystarczy pomyslec...

__

Użytkownik
DGN

2007-05-29 17:53:52

To Nexhia czy jak jej tam też jest Mistrzem Polski??

__

Użytkownik
enj0y

2007-05-29 17:54:49

chyba raczej z macdonalda :s

__

Użytkownik
pwsn

2007-05-29 18:26:56

"ze" siłowni AS:das;;das;d

__

VIP
detal

2007-05-29 19:03:52

ahsasha czyli aktualnym mistrzem polski jest clan the h00ligans A:SDd lesio kupujesz mi kebaba !!! :e

__

VIP
V!ct!M

2007-05-29 19:04:49

A nie zauwazyles, ze bylo wszystko duzymi literami?:) Widac nie widziales kilku fajnych filmikow i nie wiesz czemu jest "ze", a nie "z" :-)

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 19:05:28

Ej gosciu :D Rozmowa w powaznym stylu na ten temat nam za bardzo nie przystoi... O tym jak to jest z mistrzami polski w esporcie i calym sporcie, komu sie nalezy tytul komu nie to moznaby dyskutowac i dyskutowac, sam znam wiele glupich i skrajnych przypadkow :D

Ale tutaj nie chce mi sie o tym gadac, wiec sobie odpuscmy...

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 19:09:05

Patrz #55.

Jako ciekawostke dodam jednak, ze znam przypadki, w ktorych Mistrzem Polski nazywala sie osoba majaca o wiele mniejszy wklad w gre klanu niz Nexhia :D. O eekzie nie wspomne, bo poziom gry to tez jego zasluga - gra z nami tyle co reszta teamu :).

__

Użytkownik
DGN

2007-05-29 19:11:56

Ale przyznaj ze sie gosc jednym słowem zbłaźnił troszeczke... Zobacz jake ksywy chodzą na serwrach ;];];];];]

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 19:20:24

To juz wina wszystkich tych co sie tu dopisuja i udaja ze maja nie wiadomo jak wielki smiech z takiej pierdoly. Net jest bardzo dziwnym srodowiskiem, ale - podobnie jak inne media - jest bardzo podatny na banalne i po prostu slabe pomysly, kiepskie dowcipy etc. Niewiele sie na to poradzi.

Prawda jest jednak, ze ja takich przypadkow jak ten - albo jeszcze gorszych - sam znam duzo, duzo wiecej niz jeden. Ja sie raczej ukrywam z tym ze gram w q3 (chyba ze sie ktos zapyta) gdy gadam z ludzmi spoza sceny. Nie znaczy to jednak, ze trzeba tepic mowienie o tym w kazdym przypadku. Nie ma sie czego wstydzic, to po pierwsze. Po drugie, nie jest to jakies z dupy chwalenie kiedy np. topic na forum brzmi "W co gracie?", albo "e-sport", albo cos w tym stylu. To nie jest mowienie:

-czesc
-czesc
-no w q3 gram i jestem Mistrz Polski
-aha, fajnie

:ASD:AD:AS:S Sa miejsca, w ktorych wyjechanie z czyms takim jest wg mnie czyms normalnym. Topic o q3 _wg_mnie_ pod takie miejsce podpada. Co innego gdyby gadali o dlugosci penisa, czy cos. Wtedy jakbym wszedl i powiedzial: "no mam krotkiego, ale wymiatam w q3, ktora moja?" - wtedy bym mogl uznac, ze sie zblaznilem :D.

Gdy rozmowa jest o grach, e-sporcie, czy konkretnie o q3 to nie widze powodu dla ktorego powiedzenie ze sie gralo w to 7 lat i odnioslo sukcesy mialoby czyms niezwyklym.

Wiadomo, kawal ktos eekzowi zrobil (zadajac sobie sporo trudu z tymi screenami), ale zeby jarac sie na to jakby to byl najlepszy dowcip tygodnia, to wg mnie lekka przesada. Jak mowilem, to Internet i tutaj nawet kiepskie, przecietne albo glupie rzeczy znajda swoja publike :).

__

Użytkownik
putek

2007-05-29 19:26:17

czy Ty nie rozumiesz ze tu chodzi o to ze on KŁAMAŁ!!!! ???? a nie o to gdzie i co napisal:D wypisujesz tyle zbednych literek ze wspolczuje Twojej klawiaturze. Dzizas, ilez mozna pisac zebys to zakumal:D

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 19:30:22

Nie, putek, nie chodzi wszystkim tylko o to, ze (rzekomo) klamal. Znalazly sie tu tez liczne komentarze, w ktorych ludzie sie smieja (?) z samego faktu, ze w takim miejscu to napisal.

Dla ciebie najbardziej znaczace moze byc to, czy klamal, czy nie (to tez widac po tresci twoich komentarzy), a dla innych co innego (co widac po tresci *ich* komentarzy, z kolei).

__

Użytkownik
666-gad

2007-05-29 19:30:34

ej zostaw DD reportera w spokoju ;ddddddddddddddddd

__

Użytkownik
putek

2007-05-29 19:31:52

bo to ze On sie tam lansuje to jest smieszne:D juz sie Ciebie pytalem z jakiego powodu to zrobil ;D;D;D

__

Użytkownik
666-gad

2007-05-29 19:33:36

ej zostaw DD reportera w spokoju ;dddddddddd

__

Użytkownik
3333

2007-05-29 19:34:47

on udaje madrego :SADDASDSSASA SADDSADS

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 19:35:08

Nie mam pojecia. Moze bez specjalnego powodu. Byla okazja zeby wspomniec o q3, bo topic o q3, to napisal... Kazdy chyba - nawet jesli jest bardzo skromny - raz na jakis czas sie czyms "pochwali", chocby nie swiaomie ... ale ekstremalnie rzadko sie zdarza, zeby ktos z tego zrobil screeny i wrzucil na forum serwisu esportowego, lol ;ASD

__

Użytkownik
putek

2007-05-29 19:36:09

MISTRZ SWIATA !!!

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 19:41:32

I tak cie to podjaralo, ze az zarejestrowales sobie fake-konto? :D

__

Użytkownik
3333

2007-05-29 19:44:42

walnij sie w ten sowi leb...
typ jest ekstremalnie debilem, jak ktos juz to nazwal "typowa campa" wiec nie bron go, i nie odwracaj kota ogonem.

"ale ekstremalnie rzadko sie zdarza, zeby ktos z tego zrobil screeny i wrzucil na forum serwisu esportowego, lol ;ASD"

rzadko sie zdarza ze jakis typ pisze komentarzo-artykuly panie sowo.

__

Użytkownik
nergal

2007-05-29 19:45:24

hehehe ale bigos!

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 19:46:40

Bardziej ekstremalnym debiliznem nazwalbym to, co ty tu robisz. A istnieja jeszcze ekstremalniejsi.

Jesli to co campa napisal uznajesz za ekstremalny debilizm, to chyba swiata na oczy nie widziales.

__

Użytkownik
putek

2007-05-29 19:49:19

tylko bez obrazania sow!!!! ;D

__

Użytkownik
666-gad

2007-05-29 20:19:37

OMG ale z ciebie mandaryna. Od kiedy normalna rzecza jest chwalenie sie czyms czego sie nie ma/nie zdobylo ?

"ale ekstremalnie rzadko sie zdarza, zeby ktos z tego zrobil screeny i wrzucil na forum serwisu esportowego, lol ;ASD"

Bo ulungu ekstremalnie rzadko sie zdarza, zeby ktos wypisywal takie bzdury, tym bardziej na stronie gdzie zdecydowana wiekszosc nie ma pojecia o esporcie.

"Jesli to co campa napisal uznajesz za ekstremalny debilizm, to chyba swiata na oczy nie widziales."

To chyba Ty swiata na oczy nie widziales, jezeli uwazasz to za calkowicie normalne. Puknij sie kilka razy w ten pekniety globus, to moze w koncu zrozumiesz "czemu oni sie z tego smieja a ja nie? < chlip >" Zreszta ty tego nigdy nie zrozumiesz, poniewaz egzystujesz w przestrzeni paranormalnych klejkerow, posiadajacych dyplomy aktualnych mistrzow polski wydrukowane na kartce od zeszytu w dwie linie.

__

Użytkownik
B4mc

2007-05-29 20:23:19

ekzzz bądz moim idolem! :D

__

Użytkownik
putek

2007-05-29 20:27:19

owned!

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-29 21:04:45

GaD a jak myslisz, jest cos pomiedzy "calkowicie normalne" a "ekstremalnie debilne"? Bo ja mysle, ze tak! Za ch...olere nie uwazam, zeby campa zrobil cos "ekstremalnie debilnego", ale to jeszcze NIE oznacza ze uwazam to za "calkowicie normalne".

Ile razy w zyciu widziales, zeby ktos z q3 (zawezmy dziedzine do q3) napisal o sobie "Mistrz Polski" podczas gdy w danym turnieju nie zagral ani jednego meczu? Na pewno raz to widziales? Albo dwa razy? To masz slaba pamiec. Przypomnij sobie - ty i cala reszta - moze te wszystkie jaja ktore gracze sobie robia z terminu "Mistrz Polski".

Swego czasu, gdy turnieje byly czestsze, ciagle mozna bylo sie natknac na takie wypowiedzi. Slyszalem nawet termin "Mistrz Polski Podkarpacia", co bylo dla mnie totalnie wyrabane :ASD. Ty oczywiscie tego nie widziales, albo widziales to "esktremalnie rzadko".

Apfrr, mi to cale gadanie o Mistrz Polski i sprostowywanie ludzi "ej! przesz nie jestes mistrz polski!" juz dawno zbrzydlo. Dlatego rzeczywiscie nie do konca rozumiem czego tak wszyscy placza o ta JESZCZE JEDNA wypowiedz jeszcze jednej osoby...

__

Użytkownik
L3si0

2007-05-29 21:07:19

i o co sie klocicie ?? i tak wszyscy wiedza, ze to ja jestem MISTRZEM POLSKI !!! :DDDDDDD

__

Użytkownik
hanti

2007-05-29 21:09:08

olABoGa

__

Użytkownik
B4mc

2007-05-29 21:09:53

tylko w innej dyscyplinie a ze nie ma 22 to nie moge powiedziec w jakiej :ASDASD

__

Użytkownik
Lopez

2007-05-29 21:25:01

[hide=:Q]http://img126.imageshack.us/img126/7901/dinzad0.jpg[/hide]

__


Warning: getimagesize(http://img126.imageshack.us/img126/7901/dinzad0.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5796 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie