Lider Logitech = Cziter ? :ASD

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
*Jaras

2006-02-18 10:03:27

Gdybym powiedzial, ze jestes żałosny, zawyzyl bym Twoja opinie na scenie ;DD

__

VIP
666|XplO

2006-02-18 10:55:04

looooool kaboom has been banned on toyanet!
ale to zenujace... za wypowiedzi BAN'a dostac... to za wlasnie czity kiedys byly bany, a nie za wolnosc slowa :D

__

VIP
Van Helsing

2006-02-18 11:07:09

A przypomnijmy

KOMENTARZ #38 , ODPOWIEDŹ NA #17 192.168.1.2

Juz lece cie banowa kaoobom jak cie nie znam i nie grasz RA3 ale wpadnij sie polansowac jak GAD czasem.
Lansik w modzie jest

Po co zapoznac sie z programem o ktorym mowa lepiej napisac cos na forum , tak jest latwiej i bardziej pro:P



gaff jest zajebisty nie ma co! :DD

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
Yurij

2006-02-18 11:17:46

na ra3 troya tak walsnie jest, powiesz gaffie na gg ze go nie lubisz i masz bana na toya :D rozumiecie ?:( zenada na maxa, dobrze ze sa teraz nowe serwery :) gaFA Zbanowala pol sceny na toya ale i tak mamy gdzie grac!! i tym razem nikt go nie musi przepraszac.....

__

VIP
bodzo

2006-02-18 11:48:40

no i macie looz - teraza nie wchodzcie na te jego serwery i za jakis czas bedzie was prosil zeby tam wejsc bo nie bedzie mial z kim grac :)

__

Użytkownik
cnn.GreaTeye

2006-02-18 12:03:36

w sumie to możecie oskarżyć Toye o udostepnianie danych osobistych (czyt. tel) ;]
GAFF, weź pojedź po GaDzie, przyjedź do niego, bądź twardy hehehe .... GaD nie bij go za mocno :)\

Pracowałem kiedyś w evenbalance team, czyli team od punkbustera, zajmowałem sie łapaniem cziterów w różnych grach, na ktorych było pb...MD5tool zostało stworzone przez niejakiego Klarka Lersona czy jakoś tak, byłego współtwórce punkbustera, który sie pokłócił z całą ekipą i wydał tego czita. Musze przyznać, iż ten czit ma bardzo wiele funkcji, np. aimbot, wallhack etc. można również ustawić go tak, że gdy najedziesz na głowe przeciwnika to nasz "kursor" zostanie na niej do momentu gdy nasz cel nie wyjdzie po za jakąś ściane i tutaj własnie wykrycie ów czita naprawde jest bardzo trudne.

Teraz coś od strony technicznej:

Rozpakowujemy md5tool do q3, włączamy plik *.exe, ustawiamy go jak sobie chcemy, robimy "done", automatycznie *.exe sie usówa, zostaje samo .dll ... jest tylko jeden problem, którego twórca md5tool nie przewidział - nie można zmienić nazwy tej dll bo nie bedzie dzialala, wiec cóż, cziterzy wpadaja i pisze odrazu, że jest to czit hmmm :) ciekawe co ?:P

Pozdrawiam całe logitech, są to fajni ludzie, nom ale gaff skończ już prosze kłamać, bo są tu pewne osoby, których nie okłamiesz :]

__

Użytkownik
Yurij

2006-02-18 12:12:17

mam nadzieje ze ludzie z uvm ktorzy stoją za nim murem, wrescie zrozumieją ze to citer! jestem pewien ze przez te 5 lat adminowania on tego uzywal gdy tylko potrzebował, raz widzałem jak na turieju gaff gral w realu i gral duzo gorzej niz na swoich serkach....

__

VIP
-mess-

2006-02-18 12:17:14

haha jakie to normalne i przewidywalne :D

__

VIP
-mess-

2006-02-18 12:23:10

omg, jakie to zalosne :D

__

VIP
-mess-

2006-02-18 12:26:55

haha, jaka zalosc :]

jak zwykle gaff wie wszystko, a ktos inny nie moze wiedziec nic. czyli admin ma zawsze racje, to taka postawa sopego ;]

__

VIP
-mess-

2006-02-18 12:32:07

haha, genialnie ;] dobrze prawisz, chociaz to i tak nic nie da, z ta dziewczyna dobra komedia musiala byc :D ale i tak gaff nie przyzna sie do swoich slow, bo to taki beznadziejny charakter ;E ZERO odwagi i honoru, za to bedzie probowal udowodnic ci ze prawda jest zmyslona :D

__

VIP
-mess-

2006-02-18 12:39:41

jaki zalosnie zlosliwy :O fu wstyd
gg platine

__

VIP
-mess-

2006-02-18 12:41:32

gaff powiedzialby chuckowi norrisowi ze klamie a on mowi prawde B))

__

VIP
xts

2006-02-18 12:41:59

Per Pana Sopeego even ;-) jak piszesz jego ksywke to musisz wstawic Pan przed

__

Użytkownik
dRaZe

2006-02-18 12:45:18

citer :D

__

VIP
-mess-

2006-02-18 12:47:01

znam przynajmniej dwoch takich co nie maja z tym problemow :D

__

VIP
xts

2006-02-18 12:49:56

imo lollerskatez

__

VIP
-mess-

2006-02-18 12:50:10

hahahah dobra komedia sie dzieje, JAKI ON JEST ZALOSNY! =)
pod ziemie bym sie zapadl chyba na chlopa miejscu, ale on ma jeszcze tupet pisac takie rzeczy :D

oczywiscie pewnie nie przyzna sie do swoich slow ^^

__

Użytkownik
v3n

2006-02-18 12:54:28

/spit on gaff
/laugh at gaff

__

VIP
zoom

2006-02-18 12:57:14

sopee prosze..... ty jednak jestes mega debilem : -DDDDDDDDDD mess mial calkowita racje ! :- DDDDDDDDDDDD

__
Play more promode.

VIP
zoom

2006-02-18 13:01:01

wstyd... :- (

__
Play more promode.

VIP
Sh1eldeR

2006-02-18 13:03:49

Hahaha, co za ekstremalny, piekny przyklad totalnego adminowego plebsu w najgorszym wydaniu! Brawo GAFF! Wg tego typu rozumowania to ktos, kto ma taka mozliwosc, powinien wyjebac ten twoj smieszny serwer wpizdu, tylko dlatego, ze cie nie lubi (choc w twoim przypadku dochodzi jeszcze: bos plebs, bos cziter itp. itd.).

Czy moze to znowu jakas pomylka i w magiczny sposob ban sie pojawil akurat u tego goscia i akurat teraz? Hahahaha...

kaboom, a tak szczerze powiedziawszy, gralbys kiedys na toyach wiedzac ze to serwery tego kolesia? Ja tam nie znam sie na scenie ra3, ale znam pare osob w styly [EYE]doo i takich smiesznych panow. Teraz zaznajomilem sie jeszcze z GAFFem...

Rozdawaj bany na prawo i lewo, baranie, dalej dbaj o ta scene, rozwijaj ja, sprawiaj, by byla lepsza - poprzez czitowanie i utrudnianie gry normalnym ludziom. Pamietaj jednak, ze w zyciu za wszystko przyjdzie ci zaplacic w ten czy inny sposob i ze w internecie jest pelno osob majacych o wiele wieksza tak zwana wladze niz ty, ale do tego dosc taktu i honoru, lub po prostu niedosc zainteresowania plebsem, zeby ja przeciwko tobie wykorzystac. Wszystko jednak ma swoje granice.

__

Użytkownik
Logitech`gr33n

2006-02-18 13:09:22

no wstyd jak h..

__

VIP
Sh1eldeR

2006-02-18 13:11:01

No tak, ale co udowodniles? Cos, co chcial gaff, zeby kazdy sobie udowodnil. Co nie znaczy, ze to w magiczny sposob czyni go uczciwym graczem.

Fakt, ze ma same biblioteki dll swiadczy tylko o tym, ze mial aimbota i ze go we wlasciwy sposob nie usunal. Prawdopodobnie, jesli piszesz prawde i niczego nie przeoczyles, nie mogl uzywac tego aimbota podczas tamtego meczu, ale mogl podczas ktoregokolwiek z poprzednich.

Jak dla mnie to niedopuszczalne. Granie z czitem nawet gdy chcemy rzekomo sprawdzic, czy przeciwnik nie czituje, jest z zalozenia niedopuszczalne i kretynskie. Pewnych rzeczy nie mozna zrobic na dany sposob, bo wtedy to juz nic nie daje. Nie mozna czitowac eliminujac cziterstwo, tak samo jak i nie mozna zabijac losowo wybrane osoby, by eliminowac morderstwo (a bo ten typ podejrzanie wygladal!), ani nic w tym stylu.

edit: ok, w swietle komentarza gr nie wierze juz nawet w to, ze w tamtym meczu gaff nie czitowal. Skoro tak dobrze sie zna na aimbotach etc., to zapewne wiedzial o tej sztuczce z wywaleniem EXEkow.

Z-A-L-O-S-C

__

VIP
Sh1eldeR

2006-02-18 13:20:12

Ja wiem, ze nie wszyscy z Logitech to cziterzy - mowienie inaczej byloby bez sensu. Znam pare osob stamtad (z vq3) i wiem jak graja (widzialem rowniez live) i wiem, czego by nigdy nie zrobili, poza tym niektorym aimbot niewiele by pomog :Asd.

W sumie ch***wa na maxa sprawa byc oszukiwanym przez czlonka klanu, swojego kolege, przez caly ten czas. Bronic go, gdy tylko go ktos o cos zlego podejrzewal - bo nie on, bo go przeciez znamy, gramy z nim! A potem sie okazuje ze to gowno warte i ten gosciu mial to wszystko, i ich wszystkich, gleboko w dupie. Dbal tylko o swoja opinie, a nie swojego klanu - ktory robil dokladnie odwrotnie.

Gaff to posmiewisko i wstyd dla calej sceny q3: admin, ktory powinien walczyc z cziterstwem, okazuje sie osoba to zjawisko propagujaca.

Nie wiem jak jest z wami, ale moj stosunek do klanu Logitech ani troche sie nie zmieni - po pierwsze dobrze, ze nie majac wystarczajacych dowodow stawili sie za gaffem, a po drugie nie chce, zeby jakis zakompleksiony cziter wplywal na moja opinie o normalnych (i to dobrych) graczach.

__

Użytkownik
Logitech`r4

2006-02-18 13:36:57

I za to Cie szanuje Sh1elder.

__

Użytkownik
*Jaras

2006-02-18 13:38:31

Gaff no to zes wpadl. Chuck Norris zaraz potraktuje Cie z polobrotu...

A teraz realjaras - smierdzacy cziter buahahaha.

__

Użytkownik
*Jaras

2006-02-18 13:40:23

A co do logitech, no jeja jeden sie ospermil i gral na czitach, ale chlopaki sa spoko, wkurza mnie tylko ten e aromat najezdzajac na innych broniac swojej dupy gaffa (w Wasze stosunki nie wnikam chlopaki) ;p mimo to pozdro dla aromatka :P Szkoda, ze robi troche za pazia, giermka ;(

przeciez uvm to chyba 60 chlopa, jeden se moze czitowac, frytki i tak nie zczaice bo on ma ultra czity ;p pzdr uvm

__

Użytkownik
Logitech`gr33n

2006-02-18 13:59:16

http://www.noproblems.pl/logitech.uvm/gaff.avi
mi sie wydaje ze to duzo wyjasnia
powiem tylko ze jest mi przykro ....

__

Użytkownik
nxs.konus

2006-02-18 14:12:08

Wow przed momentem odswiezam patrze post Logitech`gr33n
KOMENTARZ #228
--------
http://www.*****.pl/logitech.uvm/gaff.avi
mi sie wydaje ze to duzo wyjasnia
powiem tylko ze jest mi przykro ....

Logitech`gr33n | Użytkownik | Popularność: 0%


2006-02-18 13:59:16
--------
link do filmu - sciagam, patrze na film a tam Pan Marcin(Gaff) lazi sobie i patrzy po podlodze :P :ASD lol
po minucie post zniknal :P film mam sciagniety stronke z postem zapisana :P, zaraz umieszcze :P coby nikogo to nie ominelo jak ten super czlowiek czituje :>

__

Użytkownik
*Jaras

2006-02-18 14:19:35

[url=http://******/logitech.uvm/gaff.avi]****gaff.avi[/url]

Owned, japa ze smiechu mi sie nie zamyka.

__

Użytkownik
nOx

2006-02-18 14:21:32

Ja wiem GreaTeye ze to wlasnei ja jestem fajny, spoko i w ogole :DD pozdro600 xD

__

Użytkownik
nxs.konus

2006-02-18 14:24:17

o file not found :P niestety konus go ma :P 5 min i wrzucam :>

__

Użytkownik
Ajronman

2006-02-18 14:26:43

Jak dlamnie to wszystko jasne.

__

VIP
Van Helsing

2006-02-18 14:27:43

404 Not Found - Plik nie zostal znaleziony

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2006-02-18 14:28:44

jak coś podeślij do mnie też moge na serw wrzucić :D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2006-02-18 14:33:50

Hmmm co chcesz przez to powiedzieć ?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
mau

2006-02-18 14:35:27

lol przeciez to widac perfidnie. jak gracze uvm.ra3 mogli to widziec i nie zaeragowac? czyzby wiedzieli o tym ze gaff czituje i akceptowali to ? nie wiem co mam sobie myslec...

__

Użytkownik
666-gad

2006-02-18 14:35:37

Broni bo pewnie nie dostal jeszcze myszki i glosnikow z logitecha A:SFS

__

Użytkownik
Ajronman

2006-02-18 14:38:05

Dziwi mnie czemu linki tak jaby zostaly ocenzurowane:P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1568 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie