Lider Logitech = Cziter ? :ASD

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kaboom

2006-02-17 14:43:24

pa1n nie czituje :D, tylko logitechy :DDD

__
Cybersport.pl

VIP
Shiro_4

2006-02-17 14:48:43

Trzeba byc skonczonym durniem i swinia, zeby stosowac autorytet admina w celu oszukiwania innych. Jeszcze ten lekcewazacy stosunek do wszystkich i wszystkiego, a tym bardziej dla poszkodowanego krs. Zniszczyc go, a potem odizolowac.

To sobie logitech narobil reklamy, wspolczuje uczciwym graczom z tego klanu.

__

Użytkownik
[iGs]spook!

2006-02-17 15:01:19

Mysle ze nie nalezy osadzac calego teamu. Wszedzie nie zaleznie od kategori sportu branzy itp beda ludzie ktorzy bedza czitowac w ten badz inny sposob :) ale cuz zrobic teraz pan Gaff powinien sie wypowiedziec przeprosic i odsunac sie w cien...
ps. jak na scenie sie mowilo ze amf czituje bo ma 89% z rg i 50z lg to nikt nie wierzyl :P

__

VIP
bizzare

2006-02-17 15:20:33

thanks ;-)

__

Użytkownik
nXs_ru5h

2006-02-17 15:20:44

gaff zawsze niszczyl scene ra3, zawsze czitowal i zawsze udupial tych, ktorzy nie bali sie mowic o tym co robi. w ten sposob doprowadzil do tego ze scena raczy jest i przez niego byla zawsze mala. niektorym ciezko to bylo zrozumiec, albo chcieli grac dalej ra3 i woleli sie nie wtracac.

fajnie przeczytac argumenty przed, ktorymi juz nie obroni sie klamstwami, z przyjemnoscia rowniez przeczytalbym newsa o tym fakcie, bo jest to sprawa godna uwagi.

gaff "i jak sie czujesz z tym, ze wszyscy wiedza, ze jestes frajerem?" czujesz oddech chucka na plecach? :D

__

Użytkownik
PiWo5z

2006-02-17 15:23:05

moze ma demko z tego meczu ? :p

__

Użytkownik
gav

2006-02-17 15:39:04

demko nie rozwiarze sprawy bo gaff wlaczyl go prawdopodobnie podczas meczu i gral z tym max 2 rundy wszedl ponownie na serwer i zapytal tylko "co to bylo ?" smiesznie bylo :)

__

Użytkownik
SpOOnman

2006-02-17 15:45:45

Tzn. kiedy wchodził i wychodził? Jaki był przebieg rund i wyniki?

__

Użytkownik
gav

2006-02-17 15:50:55

tzn zasugerowalem sie wypowiedzia platina ktory stwierdzil ze zbot zostal odpalony w trakcie meczy a przebieg byl taki

5:1 dla uvm

6:6 - gaff dostal kicka wydaje mi sie ze zaczal sie denerwowac i siegnal po pomoc bo przegrywali runda za runda

po tej akcji pisalismy ze teraz to juz tylko spar a koncowe wyniki to 11:10 map19 i 11:10 map11 dla uvm

__

Użytkownik
Yurij

2006-02-17 15:56:34

wlasnie demko :D czy to by go nie oczysciło? a raczej udupilo :D

__

VIP
Van Helsing

2006-02-17 16:06:01

Z tego co tu czytam to raczej dobrze.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
[iGs]spook!

2006-02-17 16:11:07

widzicie nie nalezalo zaczac gonic uvm :P weszliscie na jego slaba psyche i niestety chlopak wymiekl troszeczke :) teraz Gaff powie ze on nie uzywal wszystkich mozliwosci bota :P tylko wallhacka wiec nie mozecie sie az tak bardzo go czepiac :D:D

__

Użytkownik
RagnaRock

2006-02-17 16:11:32

Widać że stara metka uvm jeszcze za czasów et wraca jak bumerang.

__

Użytkownik
kaboom

2006-02-17 16:14:52

:DDDDDDDDD pro nazwy :P

__
Cybersport.pl

Użytkownik
unit10

2006-02-17 16:18:44

j.rambo rOx ;))

__

VIP
`iKs`

2006-02-17 16:53:07

gaff powiedzialem mamusi, ze na eSports.pl zlapali czitera i kazala Ci przekazac "a fe oszust, a fe, a fe!". Powiedziala mi, ze jak bede oszukiwac w Warcraft 3, CS'y, albo ET to mi utnie jaja i zanituje odbyt, bo bede zlym czlowiekiem.

A tak na powaznie... GOOD JOB GAFIASTY! Czlowiek, ktory gra w topowym klanie swojej sceny, ma admina na serverach, wykorzystuje nadana mu "wladze" do robienia ludzi w bambuko. Mam nadzieje, ze klan przejzy na oczy i usunie Cie ze skladu, albo chociaz zabroni gry w ich barwach.

I tak jak juz poprosil, nie przyklejajcie etykiety cziterow KAZDEMU graczowi tego klanu, to nie tylko ich boli, ale powaznie obraza. Jak zlapiecie za reke, to ich mozecie udupic wtedy.

Tak BTW. Co prawda moj kontakt z Q3 to tylko czytanie newsow (czasami), ale nie uwazam ze cziterow trza tepic!

__

VIP
equador

2006-02-17 16:59:41

nie ma miejsca dla cziterow!

__

Użytkownik
yareq

2006-02-17 17:01:37

Taki przebieg meczu to jeszcze jeden argument przeciwko Gaffowi.

Imo cheater. Zal.

__

Użytkownik
v3n

2006-02-17 17:23:27

Logitech uvm jest uzalezniony od gaffa jako klan sponsorowany bo sponsoring nie byl za zaslugi jak to bylo ogloszone tylko po znajomosci. Zostal zalatwiony przez kolego gaffa z piaskownicy z jednego bloku ktory pracuje w ów firmie w wawie bodajrze...i jest albo byl czonkiem uvm. Nie bede wymienial jego nika bo nigdy nie mailem z nim problemow a wrecz dobrze mi sie z nim wspolpracowalo i oczywiscie nie o niego tu chodzi..
pewnie zaraz sie znajdzie ktos kto powie ze jest inaczej ale moze sobie darowac bo ja wiem swoje i mam prowo to tu napisac pozdro

__

Użytkownik
Oyabun

2006-02-17 17:37:31

swietny avatar

__

Użytkownik
corem

2006-02-17 18:07:58

Nie mów tak, że całe UVM czituje. Tego nie wiesz. UVM nie jest złym klanem. Ogólnie jest spox i grają tam ludzie, którzy potrafią byc całkiem w porządku. Jednak ostatnie zajścia z Gaff'em którego zawsze uważałem za człowieka z ogromnym doświadczeniem, mającego predyspozycje na prowadzenie konkretnego i całkiem dobrze funkcjonującego klanu, sięga po takie rozwiązania. Rozczarowało mnie to i zaskoczyło niemile, gdyż nigdy nie miałem zatargów z Gaff'em jak niektórzy gracze. Nie można piętnować klanu UVM za to czego dopuścił się Gaff, ale smuci mnie fakt, iż nie otrzymałem szacunku od kogoś, komu go zawsze dawałem...

__

Użytkownik
Logitech`gr33n

2006-02-17 18:45:18

jak byscie co niektore krety nie wiedzieli UVM to nie gaff ale okolo 60 graczy i nie robcie najazdow na cale uvm bo to nieco hu.owo z waszej strony..... krew mnie zalewa przez takie akcje.... gaff nie wiem czy czitowales czy nie ale tak czy inaczej dales dupy na calej linii ... dzieki tobie teraz musimy znosic jakies krzywe fazy po kiego h.. wogole jakies testy wh zbotow itp jakos to do mnie nie dochodzi w kazdym razie chcialem powiedziec dla wszystkich tych co wrzucaja wszystkich do jednego worka... WIELKI H.. wam w dupe I do gardla ...

__

Użytkownik
v!rus

2006-02-17 19:13:06

Dobra... teraz cos ode mnie.. naczytalem sie i powoli zaczynalem wierzyc w to wszystko co tutaj pisaliscie. Ale nikt nie posluchal gaffa i nie przetestowal tego mombota. Otóż ja zrobiłem wyraźny test. Nie jestem w stanie wam udowodnić, że tak było naprawdę bo nie zrobilem odpowiednich screenow. Wyciagnąłem za to z gaffem logi z servera. Oto jak postępowałem:
1. sciagnalem mmbota ze stronki uvm.
2. rozpakowalem i wszystkie pliki wrzucilem do foldera baseq3
3. odpalilem plik .exe, który zapytał o ścieżkę dostępu do pliku quake3.exe. Podałem sciezke i odrazu odpalil sie q3. wszedlem sobie na server toya 63 i doslownie po 15 sekundach dostalem kicka. pblog:

02.17.2006 17:48:56] VIOLATION (PB HACK) #130277: rotflmao (slot #6) Violation (PB HACK) #130277 [51d98d9b1030c2cabcf9c4af9cc6afe0(

4. później kombinowałem.. pousuwałem wszystkie pliki zostawilem tylko plik .dll i tak jak gaff opisywal wszedlem na server i czekalem grzecznie az w koncu mnie pb wywali.. trwalo to ponad 1h i nic... zwatpilem we wszystko..
5. wylaczylem q3.. obejrzalem cfg ktore bylo dolaczone do mombota, plik dll i quake3.cfg w baseq3.. zadna komenda nie byla dodana.. stwierdzilem ze gaff jednak klamie czy cos.. pomyslalem ze moze potrzeba wiecej czasu na to zeby mnie kopnelo.
6. wszedlem ponownie na server.. nie minelo 30minut i kick!!! a o to log:

[02.17.2006 19:28:45] VIOLATION (MD5TOOL) #9002: rotflmao (slot #6) MD5Tool Mismatch: Q3Mombot.dll [51d98d9b1030c2cabcf9c4af9cc6afe0

pomyslalem zeby sprawdzic czy nie da sie uruchomic czita przy uzyciu dll. Przekonwertowalem cfg, autoexec, pododawalem komendy i nic.. nic sie nie dzialo.. moze cos zle kombinowalem bo nigdy nie mialem do czynienia z jakimi kolwiek botami do gier.. w kazdym razie sprawdzilem i teza gaffa wydaje sie byc sluszna. Prosze was sprawdzcie podobnie jak ja sprawdzilem.. jezeli uwazacie ze na pliku dll uda sie czitowac to trzeba dojsc do tego jak zeby udowodnic wine gaffa. Nie chodzi o to ze go bronie tylko robie to z ciekawosci.. zaznaczam ze nie siedzialem dla zabawy albo pod dyktando gaffa te 2,5h piatkowego wieczoru... sprawdzcie to i wyciagajcie wnioski. Peace..
btw. green dobrze prawi :*
+ do czasu az nie sprawdzilem tego bota bylem przekonany ze gaff jednak oszukiwal ;/ teraz jestem w kropce po tym tescie... dunno what to do ;/ nie wiem i pewnie sie nie dowiem czy gaff wtedy naprawde czitowal..

edit: ide na piwo ;|

__

Użytkownik
Yurij

2006-02-17 19:40:38

to jest tak ze gaff zawsze sie "woził" ze co to nie UVM, nic nie mam do ekipy z UVM, znam tam duzo ludzi, naprawde ok ludzi. Poprostu przez jego zachowanie tracił cały klan, wszyscy na tym cierpieli, bo dzieki temu ze ktos dostał bana UVM miało z tego kozysci... Niestety nie ktorzy członkowie uvm zamiast sie odciąć od takich sytacji twardo bronili jego decyzji, ktore w 90% były wg nie słuszne. I ten fakt jest bardzo smutny. Ale z 2 strony i na szczescie wiekszosc graczy starała sie byc neutralna i nie wpieprzac w ten cały burdel jaki robił gaff. hwała im za to :P Dlatego nie ktore wypowiedzi ludzi juz pare lat nienawidzacych gaff nawiazuja do jego wizji super duper uvm. I to z jego strony było prowokacją.

__

Użytkownik
Logitech`gr33n

2006-02-17 19:47:58

WERSJA Z CENZURA ...
jak byscie co niektore krety nie wiedzieli UVM to nie gaff ale okolo 60 graczy i nie robcie najazdow na cale uvm bo to niechlujne zachowanie z waszej strony..... krew mnie zalewa przez takie akcje.... gaff nie wiem czy czitowales czy nie ale tak czy inaczej dales dupy na calej linii ... dzieki tobie teraz musimy znosic jakies krzywe fazy po kiego pinolka wogole jakies testy wh zbotow itp jakos to do mnie nie dochodzi w kazdym razie chcialem powiedziec dla wszystkich tych co wrzucaja wszystkich do jednego worka... WIELKI sisiak wam w pupe ...

__

Użytkownik
nxs.konus

2006-02-17 20:41:41

Virus sluchaj on przez 2 tygodnie mial to w katalgou q3 i jakos go nie wywalilo przez ten czas, a napewno gral w q3 conajmniej 1H.
Pozatym spoonman napisal ze ten cheat wykrywany byl juz we wrzesniu wiec gaff zeby go uzywac przeciwko buliemu musial poustawiac cos u siebie na serwerze, zeby go nie wykrywalo, co jest kolejnym argumentem przeciw gaffowi.

Abstrahujac od calej sytuacji cheat'a, to ze ten czlowiek to debil swiadczy to ze w opisie na gg mial ven narkoman, szmieszne grozby, maile itp.

__

VIP
bodzo

2006-02-17 21:29:04

chyba sie chlopak zalamal bo sie cos nie wypowiada :S

__

VIP
bodzo

2006-02-17 21:34:34

dlaczego PLATINE zamyka SWB ???? - jak najbardziej niech teraz dziala z uwzglednieniem guida (nie do konca bo moze sobie zmieniac) i lacza gafa tak zeby nie mogl grac na polskich serwerach !!

__

Użytkownik
Yurij

2006-02-17 22:09:09

tak sie załamał :
Gaff 14:28:35
zawsze mozemy sie spotkac pedale
Gaff 14:30:51
uwazaj juri bo Ip toja masz i pelne dane twoje mam

dzisiaj do mnie napisał, nie wkljam całej bo zabardzu mu natargałem za to ze tak pisze, a wyszło na to ze jak sie nie zobazymy za 30 min to juz nie chce :D i taka jego polityka .....

__

VIP
bodzo

2006-02-17 22:17:34

niski poziom soba reprezentuje :))) przypomnial mi sie jego jeden komentarz, gdzies wyzej w ktorym wspominal o tym ze ktos tam nie ukonczyl szkoly - patrzac na jego bledy domniemywam ze koles nie skonczyl podstawowki :))

dobrze sie dobrali gaff + pionier = analfabeta klan :)))))))))))))))))))))

__

Użytkownik
v3n

2006-02-17 22:27:19

ahaha wkoncu wiem co z nim nie tak:DDDDDD on ma takie cisnienia z ta giera bo od zawsze uzywal ogc a i tak go wszyscy jechali:ASD psycha mu siadla ze nawet z czitem nie daje rady:ASD

__

Użytkownik
v!rus

2006-02-17 22:33:19

" tak sie załamał :
Gaff 14:28:35
zawsze mozemy sie spotkac pedale
Gaff 14:30:51
uwazaj juri bo Ip toja masz i pelne dane twoje mam

dzisiaj do mnie napisał, nie wkljam całej bo zabardzu mu natargałem za to ze tak pisze, a wyszło na to ze jak sie nie zobazymy za 30 min to juz nie chce :D i taka jego polityka ....."

jakos na naszej stronie uvm.owned.pl nie miales skrupułów wkleić całej rozmowy... :|

__

Użytkownik
jabson

2006-02-17 22:43:35

amen

__

Użytkownik
nxs.konus

2006-02-17 23:26:18

Komentarz gaffa:
"izap a skad ja niby mialem miec tel do konus i po co mialem dzwonic do niego czlowieku. On ci tak powiedzial kolega z klanu?"
tekst do jurka:
"Gaff 14:30:51
uwazaj juri bo Ip toja masz i pelne dane twoje mam"

teraz zobaczcie jak klamac potrafi, jak izap napisal ze do mnie dzwonil to napisal ze niby skad ma moj numer :P to teraz wiadomo neta mam z toya :P

virus:
"jakos na naszej stronie uvm.owned.pl nie miales skrupułów wkleić całej rozmowy... :| "

moze dlatego ze jak sie probuje tam cos konstruktywnego napisac to odrazu automagicznie sie samo usuwa :P

__

Użytkownik
gaff

2006-02-17 23:32:30

TAK Platine Tak...

Do SWB zostałęs zaproszony jako gość, ale szybko z niego wyleciałes.

Hmm masz okazje na odegranie sie za nieudostepnione logi kiedy to TWOI KOLEDZY przegrali lige CPMA.
Nic po kolezeńsku nie udało ci sie zakombinować. Szkoda ze nie mam tych rozmów z GG jakie to rzeczy wtedy chciałeś robic.

Masz okazje teraz wiec pisze ile sił.... bo to jedyna okazja Platine.

Zapomniałem ze adminem jestes bo sobie serwery kupiłes i kazdy przydupas moze byc adminem tak jak ty :)

__

Użytkownik
s0pEE

2006-02-17 23:40:19

Przeciez na tym sie nie da grac na serwerach SWB. Admin jako jedyny ma prawo testowac to do celow operacyjnych. Znow sobie znalezliscie tania sensacje :)

__

VIP
Van Helsing

2006-02-17 23:47:15

Podzczas meczu ligowego nie może.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
kaboom

2006-02-18 09:42:10

Hahahahahahahahahahahh wiedziałem, że tak będzie !!!!!!!!

już mam bana na server TOYA :DDDDDDDDDDDD

__
Cybersport.pl

VIP
majcok

2006-02-18 09:46:49

eh co za topic :|

__

Użytkownik
kaboom

2006-02-18 09:54:12

widac lecisz, bo własnie mam bana, a przedwczoraj nie miałem

i co ty na to?

i tak tam nie grywam, ale samo założenie, wszystkie zarzuty się potwierdzają, ze jak ktoś ci coś powie, to go banujesz, bo na tyle cie stać

__
Cybersport.pl

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

144 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie