Lider Logitech = Cziter ? :ASD

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
stR4y

2006-02-17 01:55:05

Obiektywnie oceniajac .. Gaff to oszust.

__

VIP
P!thrawn

2006-02-17 01:56:32

nooo niestety wszędzie jest kolorowo ;-D

__

VIP
stR4y

2006-02-17 01:58:14

Gaff na uvm pisze, ze da sie z tym wejsc na serwer..

__

Użytkownik
eksodus

2006-02-17 02:01:26

obiektywnie oceniajac na tylku tej laski powinien widniec napis "Gaff to cziter"

__

VIP
wilgotna pela

2006-02-17 02:11:46

znizajac sie do jego poziomu niczego sensownego nie osiagniesz.

__

Użytkownik
corem

2006-02-17 02:23:35

obiektywnie oceniajac na tylku tej laski powinien widniec napis " Corem to mój Misiaczek" ;P

Będą nowe serwy. Jeden już prawie gotowy.
Zapraszamy na RA3.

__

Użytkownik
666-gad

2006-02-17 02:24:02

Juz stoja dwa serwery by Platine

217.149.249.69:27970 Toja PRO NET :D [Rocket Arena 1.76] @ WhiteRabbit.pl

217.149.249.72:27980 TOJA 2 NET :D by Nasienioglowy @ WhiteRabbit.pl

A wiec klik klik ! :ASD

__

VIP
P!thrawn

2006-02-17 02:25:15

imo rozdawanie linka z czitem itd. jest głupotą WG mnie ;/

__

Użytkownik
v3n

2006-02-17 02:38:11

wiem ze nic nie osiagne ale naprawde sprawia mi to przyjemnosc jak gaff sie produkuje odpisujac na mojego posta gleboko przekonany ze jest fajny, inteligentny i wszyscy go kochaja.
tyle co sie nasmialem z tego czlowieka to sie nie nasmialem z nikogo w tym zyciu:ASD wyobrazcie sobie ze on mnie banuje na gadu juz jakies 2 lata i mniej wiecej co pol roku sciaga bana zeby mi nawrzucac i po pierwszym moim usmiechy banuje spowrotem:ASDSDF to jest poprostu chory czlowiek i nalezy mu wspolczuc:/

__

Użytkownik
xewan

2006-02-17 05:42:15

Sie chlopczyna wkopala. Zalalz wszystkim za skore i teraz ma za swoje ;)

__

Użytkownik
caNel

2006-02-17 09:13:05

Kto banuje i cheatuje temu w buzię wszystkie ch*** ;D;D Nie chciało mi się zbyt rozpisywać więc wolałem sobie rymnąć. rotfl

__

Użytkownik
Yurij

2006-02-17 10:23:38

obiektywnie oceniajac to wszelkie wygrane uvm z udziałem gaffy powinny być anulowane!! I teks o panowaniu uvm na ich stronce lepiej zeby zniknol.

__

VIP
bizzare

2006-02-17 10:48:49

Te dude... musimy przyszpilować duela w qw :-D castor Cie sprzedał, że grasz ;asd

__

Użytkownik
caNel

2006-02-17 11:04:03

Ciebie też cast sprzedał ;D ;D Pozwole Ci skopać mój tyłek ale obiecaj, że cpma też zagramy :]

__

Użytkownik
mau

2006-02-17 11:12:47

GAFF sie broni:

"Dla tych co jeszcze nie chce przetestowac tego i samemu sie przekonac macie dodatkowe dowody

A tak wyglonda opinia Ludzi z PB
Again, this isn't something we checked for nor do we ban for this.

-Tony

WIEC FUCK OFF PLATINE I KRS"

nom i wygONda na to, ze ci z PB nie banuja za to, ale chwila chwila nie widze tutaj gdzie jest napisane czego tyczy sie ta wypowiedz...

__

Użytkownik
dRaZe

2006-02-17 11:14:17

Wypowiedź Platine'a chyba już wszystko wyjaśnia :D

__

Użytkownik
Yurij

2006-02-17 11:23:49

ja mysle ze gaffa juz jest wyjasniona :D

__

VIP
bizzare

2006-02-17 12:02:25

No właśnie cast mówił, że wygrał z Tobą w qw jakoś 4-5 fragami, ale w cpma to 4-5 fragi to on zdobył ;DDD
Spoko, musze tylko ściągnąć nową wersję cpma (jaka jest?), ale nie wiem skąd :P

__

Użytkownik
gav

2006-02-17 12:06:30

ok gaff bronisz sie wiec rozwiej moje watpliwosci w ten sposob odpowiedz mi na kilka pytan:

skoro testawales to na bulim 2 tygodnie wczesniej dlaczego nie wyrzucilo cie pb 2 dni przed meczem ligowym kiedy gralismy sparing na tym samym serwerze ??

dlaczego przy stanie 5:1 cie nie wyrzucilo ? dlatego bo dawaliscie sobie dobrze rade za to przy stanie 6:6 nagle cie kiknelo moze odpaliles to podczas gry tak jak sugeruje platin ??

dlaczego nie wywalilo cie podczas rozgrzewki ktora trwala dobre 20 minut przed restartem serwera ktory zrobiles i okolo 15 minut po restarcie ? dlaczego dopiero przy stanie 6:6 ?

__

Użytkownik
mau

2006-02-17 12:15:07

no niby tak ale cale uvm stoi za nim murem. nie wiem co oni zamierzaja dalej, udawac ze nic sie nie stalo?

przedchwila sprawdzalem archiwum sotd na org/ra sa tam dwa skriny z mega statsami gaffa (wrzucone specejalnie zeby pokazac ze czituje)
do tego, przyznal sie ze czitowal w sparze uvm-sir (co z zreszta bylo widac).
przyznal ze bedzie czitowal w tym meczu. (logi)
wywalilo mu jakies podejrzane pliki, dostal kicka (tlumaczy ze to jakies stare pliki, ale wczesniej gral na innej toyce przez dluzszy czas i nic a tam bach :o)
i juz od kilku lat ludzie podejrzewaja go o czitowanie...

platine potwierdza nasze podejrzenia...

nie wiem czego trzeba wiecej, sam chuck ma zabrac glos i zasadzic jego wine?


__

Użytkownik
nxs.konus

2006-02-17 12:20:46

Nie wiem czy dobrze pisze, ale z tego co wiem to nie trzeba odpalac u siebie wallhacka zeby sprawdzic czy ktos czituje, w pb jest komenda ktora zgrywa screenshota z pova grasza, wystraczylo ze wydasz sobie komende i bedziesz widziale czy ziomek ma walla czy nie?(moge sie mylic :>)
Cytat ze strony http://www.uvm.owned.pl/?2:259::59
"Skąd wiec u mnie DLL.
Prosta odpowiedz: BULI którego sprawdziłem pod czas gry jak oszukuje jakies 2 tygodnie temu zmusił mnie do odpalenia wallhacka. Widząc jego pozycje podpuszczałem go w lewo prawo i widziałem dokładnie jak patrzy przez ściany w moja stronę i porusza się w ta sama stronę. Przy dalszych odległościach stawałem przed wyjściem za ściany i wtedy BULI strzelał w moja pozycje za scianą. Zagrałem wtedy chyba z 3 mapy sprawdzając BULIEGO i nie było wątpliwości co do jego postawy oszusta. Program który używa jest nie wykrywalny przez prze PB."

Napisales ze niby testowales to 2 tygodnie wczesniej na bulim i zapomniales wyrzucic, to co przez te 2 tygodnie nie grales i nagle na mecz ligi wszedles, z tego ci wiem napewno grales i to nie raz i jakos cie nie wyrzucilo?

__

Użytkownik
karAmba

2006-02-17 12:24:05

http://www.uvm.owned.pl/?2:259::59

__

Użytkownik
caNel

2006-02-17 12:36:24

cpma 1.32 sciagnij z imro :)

__

Użytkownik
karAmba

2006-02-17 12:44:21


Ludzie, przeciez to musiało się coś stac! MILICJAAAAAAAAA!!!1


__

Użytkownik
nxs.konus

2006-02-17 13:09:02

Moim zdaniem wszystko juz jasne :P
Nie trzeba czitowac zeby sprawdzic czy ktos czitowal.
Nie wyrzucilo go jak przez kilka(nascie) dni wczesniej gral na serwie, tylko w polowie meczu ligowego.
Chyba poczul sie urazony moimi komentami bo mi fajnego maila wyslal :>.
I na koniec cytat z komentarza Logitech`aromat do arta na ich stronie odnoscie tego zajscia:
"Nawet.. przypuscimy ze by cos mial.. co mu zrobicie? nic..wiec wniosek ? stfu..;]"

Zalosc.

__

VIP
Van Helsing

2006-02-17 13:27:25

Już nie widzę go jago admina na Toyi, chyba że jego mail to [email protected] ?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2006-02-17 13:27:54

#145 ?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
jabson

2006-02-17 13:30:43

ale pan g. w bardzo dojrzaly sposob, po wypowiedziach na forach, wchodzac na serwer toya bylem kilka razy kopniety :D, inni zawodnicy tez :) (gav, pisek, pazi) koles jest skonczony

__

VIP
bizzare

2006-02-17 13:34:33

na imro jest tyko 1.31 ; [

__

Użytkownik
Logitech`r4

2006-02-17 13:47:09

btw: to jego mail ;]

skonczyliscie nam Gaff'a :(((((

__

Użytkownik
Yurij

2006-02-17 13:47:43

powiem wam ze to duze szczescie dla ra3 ze ten człowiek wrescie przestanie (oby) mieszac na tej scenie i pozwoli jej sie normlanie rozijać! Bo przez ciebie Gaffo ta scena jest uposledzona!! Więc spływaj w mork muszli!!

__

VIP
w1tek

2006-02-17 13:49:20

gg :]

__

Użytkownik
SpOOnman

2006-02-17 13:49:40

Jako administrator serwerów ASTER Q3A też pozwolę sobie na analizę tego wydarzenia. W obu wypowiedziach i oskarżycieli i Gaffa jest kilka nieścisłości.

Kick za plik Q3mombot.dll. Jest to kick za posiadanie pliku. Nieprawdą jest, że Gaff nie posiadał pliku .exe. Prawdą jest jedynie to, że plik .dll PB znalazł jako pierwszy, czy .exe był, czy nie - tego nie wiadomo.

Plik .dll jest to biblioteka, czyli sama w sobie nic nie robi, z niej się wywołuje metody. Coś musi bibliotekę podładować, więc albo jest to oddzielny .exec albo sam quake3.exe odpowiednio zmodyfikowany może to zrobić. Jak było - też nie wiadomo, bo nie ma informacji o .exe bota czy quake3.exe.

Gaff daje do testowania w/w bota, jednak nie mamy pewności, że jest to ta sama wersja, której .dll była obecna w katalogu Gaffa. Nie znamy żadnych sum kontrolnych, czy innych danych.

Skąd się wziął ten plik? Oto kolejne pytanie. Gaff pisze, że testował bota i prowokował Buliego, żeby mieć dowód. Pisał, że robił to 2 tygodnie temu. I zapomniał usunąć. Dlaczego więc nie kopnęło go wcześniej na TOYAch podczas grania? Również gav zauważa, że dzień wcześniej grali 4 mapki, w których uczestniczył Gaff. MD5 PB testuje pliki na początku startu, potem testuje jeden plik co 60 sekund. Można ten czas zmienić pomiędzy 30 a 300 sekund. Można przyjąć, że Gaff, jako zapobiegliwy admin, zostawił wartość domyślną, lub nawet zmniejszył ją, by wymusić częstsze kontrole. Stąd w 4 mapach dzień wcześniej, czyli około 80 minut, PB mógł sprawdzić około 80 plików, czyli praktycznie cały katalog Gaffa i nie natrafic na w/w .dllke. U mnie na serwerze jest około 40 nazw plików do sprawdzenia, nie wiem ile na TOYA, ale podejrzewam, że PB przeszedł w trakcie 4 map całą listę co najmniej raz. Na meczu ligowym plik .dll został wykryty dość szybko.

Wygląda na to, że nawet, jeżeli Gaff w/w bota nie używał na meczu, to bawił się nim tego dnia, skoro plik .dll został, a po testach Buliego go usunął, bo nie był kopany z TOYI. Możliwe też, że zewnętrzny .exec podładowuje plik 'na chwilę', by po kilku sekundach wyładować go z pamięci. Jest to pewien trick, ale co za problem zbindować w Windows exe pod klawiszem. Może nawet bot ma takie sterowanie, że nie rezyduje w pamięci na stałe. To tylko przypuszczenia.

Kolejne nieprzkonywujące mnie tłumaczenie jest związane z Bulim. Gaff mówi, że testował w/w cheata, żeby wykazać cheatowanie Buliego. Cheat nie jest wykrywalny z najnowszą wersją PB. Najnowsza wersja PB jest z września 2005 roku, a 'prowokacja' Buliego miała miejsce ok. 2 tyg. temu. Dlaczego Gaff testował tą wersję przeciwko Buliemu i dlaczego wtedy go nie wykryło? Jak mógł to testować, skoro nie da się z tym grać więcej niż minutę? Jak Buli może tego używać? Czy Buli używał czegoś innego?

Ostatnią kwestią jest oczywiście to, że Gaff jest adminem TOYA. Sam fakt rodzi to podejrzenia o to co jest wykrywane, co nie, co jest chwilowo wykrywane, lub chwilowo przez PB odpuszczane. Cokolwiek nie byłoby ustalone tego wieczora na TOYA, Gaff wpadł z niedozwolonym plikiem.

Pytania narastają. Dlaczego Gaff miał w/w plik? Dlaczego akurat ten bot, skoro jest wykrywalny przez PB (od września 2005)? Dlaczego w meczu ligowym ryzykowałby wykrycie używanego bota, lub dlaczego był tak roztargniony, żeby popełnić tak prosty błąd? Dlaczego w meczu z krs, które podobno 'jest łatwe do pokonania' (pisownia zmieniona)? Po co ryzykować, skoro wygrana jest na wyciągnięcie ręki?

Mania wielkości Gaffa i UVM, oraz poprzednie epizody w wykonaniu lidera nie stawiają sprawy w optymistycznym świetle. Także ostry ton, lub wręcz ataki w komenatrzach, nieuzasadnione bany dla przeciwników UVM, czy osobiste epiozdy nie przysparzają Gaffowi sprzymierzeńców, a raczej wrogów.

Na przyszłość radzę grać na neutralnym terenie. Również poszkodowany klan, jako że spotkanie było meczem kuh3ligi może złożyć protest odnośnie w/w kicka - z zaznaczeniem, że jest to administrator serwera na którym został rozegrany mecz. Według mnie mecz powinien zostać powtórzony, bez udziału podejrzanego gracza.

Osąd 'no to jak w końcu było' pozostawiam Wam. Więcej grajcie, mniej się kłóćcie, a ludzi których podjerzewacie o nieczyste zagrania, lub osobiście nie lubicie, omijajcie w realu i na serwerach.

__

VIP
MateoMartinezz

2006-02-17 14:06:11

no to zonk - jak dla mnie admin powinien by postacią krystalicznie czystą - a tak pozostał smród

__

Użytkownik
kaboom

2006-02-17 14:06:11

to jego mail

__
Cybersport.pl

VIP
pogo

2006-02-17 14:14:34

ups I did it again (c) gaff

__

Użytkownik
caNel

2006-02-17 14:24:29

[url=http://www.challenge-tv.com/index.php?mode=filedetail&file=134]cpma1.32[/url] Za to, że masz taki fajny avatar uławię Ci sprawę :)

__

VIP
zoom

2006-02-17 14:26:10

Pogo ;-***

__
Play more promode.

Użytkownik
Logitech`r4

2006-02-17 14:28:49

izap: nie cale uvm tylko dywizja ra3 stoi za Gaff'em murem, ja po przeczytaniu tych wszystkich postow/komentarzy przyjalem tzw. postawe "klade lache na to :ASD" (czyt. neutralna). Co bedzie dalej, zobaczymy i mam tylko jedna prosbe do wszystkich, nie przyczepiajcie innym dywizjom etykietki "cziterzy" bo juz sie spotkalem na servach czy na ircu z takimi opiniami i to troche boli. To nie nasza wina ze wyszlo jak wyszlo :F

__

Użytkownik
Yurij

2006-02-17 14:39:25

Dziekujemy bardzo za wyjasniającą pewne wątpliwosci wypowiedz :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3724 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie