Dawne PGC obecnie HardPlay Praha 2010

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
qink

2010-03-26 13:35:13

szkoda słów na was wszystkich, jak dzieci w piaskownicy !

do szkoły !

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
smacky doo

2010-03-26 14:42:04

Nie placz smaki, bo Ty nigdy nie masz czasu na lanie zeby pogadac, przeciez to jest jakis smieszny temat.. won z tym gownem.

Nie wiem o co ci chodzilo z tym dMX :)

Temat padaka , manager tragedia, a manager reprezentuje team takze DRUZYNA tez zenada dzieki za 15 min zabawy przy czytaniu tych komentarzy :>

__

Użytkownik
vEKU

2010-03-26 15:45:36

gregorian e-kozaczek dostaniesz kiedys w pizde gdzies i po ci to ?;/

__

Użytkownik
Bsg

2010-03-26 16:22:24

smacky doo Chodzi o to że na allegrze też miałeś jakieś sapy jak do ciebie podszedłem z riderem to się zmieszałeś i zpier** później jak weszliśmy za strefę dla graczy to się pociłeś przed kompem że nie powinniśmy tu być i byłeś obsrany w majty wciskaj komu chcesz ale tak było i nie tylko ja ci to mogę powiedzieć że gregorian coś tam ma do naszego menagera to jeszcze może i sobie wytłumaczą ale ty jesteś dzieciakiem i skaczesz przez neta wyzywając typa 45 lat a co jak on ci tak jebnie że nie wstaniesz za te e-napinke tutaj na forum ? starzy zadzwonią po odszkodowanie nie rób tu syfu bo nikt cie o to nie prosił a osobiście twoje zdanie akurat twoje (bo b33man czasem pisze z sensem i w bardziej stonowanym stylu) mam w poważaniu elo dzieciaku ..

__

hitonn

2010-03-26 16:52:45

haha veku nie bylbym taki pewien : DDDDD

__

Użytkownik
Shakal

2010-03-26 17:20:36

jestem ciekaw czy chociaż 1 osoba ze sceny ktora obiecywala komus wpierdolic na lanie dotrzymała słowa ;p ?

__

Użytkownik
gregorianxXx

2010-03-26 17:35:14

vEKU: gregorian e-kozaczek dostaniesz kiedys w pizde gdzies i po ci to ?;/
@ zebys sie czasami nie zdziwił, dzięki cOł :D

@up. spoko jedyna osoba która dostanie odemnie w lampe to Bsg..

__
http://www.gamerconfigs.com/configs/gregorian

Użytkownik
vEKU

2010-03-26 17:43:43

no zebym sie nie zdziwil grozisz kazdemu przez kabelek czyli w realu jestes pizda jak to zwykle bywa. siemanko

__

Użytkownik
arEckzuRrr

2010-03-26 17:50:00

Apropo tematu to chłopaki maja prawo sie cieszyc z jakiegos tam top miejsca na LANie i nikt im tego nie zabroni,Niewazne czy graja tam CrazySnipersClan czy fnatic,wazne jest to że maja juz pierwszy raz sa soba i do tego mozliwe ze nawet top3.

Czytajac te komenty mam wieksza pizde niz ogladajac kabarety :d

@vEKU : Ta,gregorian ma 1,60/48 kg.Wiec smiało mozesz podbijac,els00N. W Elblagu powiesz mu co o nim myslisz i bedzie po sprawie :)

__

Użytkownik
gregorianxXx

2010-03-26 18:29:08

@Veku ciagnij flare to raz, idz sie poskarż mamie ze Cie cisna to dwa.
@Arek ja mam 192cm i 98kg wiec jak taki jest mocny to okaze sie czy tylko w mordzie

__
http://www.gamerconfigs.com/configs/gregorian

Użytkownik
vEKU

2010-03-26 18:42:11

: D i myslisz ze bym cie nie powiedzial w twarz ze jestes napianczem ? :] z reguly takie “koksy” jak ty to jedno strzalowce . czesc

__

Użytkownik
grabZZ

2010-03-26 18:42:54

No i po co to komu było ;/

__

Użytkownik
freeq7

2010-03-26 18:45:24

hahaahhahahahah teraz wystarczy powiedziec cu@lan :ASAdADS

__

Użytkownik
gregorianxXx

2010-03-26 18:55:01

FREEq ale ta pizda nigdzie nie przyjedzie a jak bedzie to z rodzicami -,- wiec GL takiemu wpierdolic zreszta dzieci sie nie bije tylko tępi, z reguły takie pizdy jak ty jest na mocnego kopa

__
http://www.gamerconfigs.com/configs/gregorian

Użytkownik
vEKU

2010-03-26 19:01:09

gogogogog napinka . szkoda pisac mi o takim zjebcu jak ty ktory na kazdego cisnie widac koledzy ci dokuczaja w szkolce i musisz sie wyzyc na esport . ajĆć !.

PS o ile bede mial team to sie zjawie gdzie na lanie ;] a rodzicow to lepiej ty wez ;]

__

Użytkownik
Shakal

2010-03-26 19:07:33

ja pierdole komedia :D

__

Użytkownik
arEckzuRrr

2010-03-26 19:37:59

@gregorian przeciez to była ironia :D

Kazdy moze mowić/robić co chce na necie :D fREEQ i dMX to koty.

__

Użytkownik
19GreG665

2010-03-26 19:57:33

smacky dla twojej wiadomości mam również sesję zdjęciową z alegry (GFO wie o co biega) na której widać z kim gadasz więc kolego nie kłam, najprościej pisać głupoty w internecie a w realu wygląda to zupełnie inaczej, i zachowanie jest zupełne inne pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w elblągu może tam wypowiesz się w oczy na temat mojego poziomu i całego HP a nie najpierw sapiesz a potem udajesz niewiniątko może skończ durne dyskusje bo foty na forum wrzucę i będzie śmiech na całą Polskę

__

Użytkownik
smacky doo

2010-03-26 20:14:42

wypowiem sie a czemu nie bo tym topicem zaprezentowales poziom...
i jeszce twierdzisz ze ten topic jest warty uwagi, a nie flamu sam go zaczales to masz 140 komentow prawie :)
ale jaka sesje GFO : OO o czym ty do mnie gadasz; d?
A takie pytnaie co mi zrobisz polamiesz mnie ??

@Bsg

Gdzie ja sie tu napinalem na kogos na poczatku ?? Napisalem opinie ze zalosne jest tworzenie takiego topicu...

Ktorej osobie w tym topicu grozi juz HP hehehe widze pseudo gangsterzy wszystkich na lanie pobija :<

__

Użytkownik
19GreG665

2010-03-26 20:27:36

mam kolego kilka fotek na których siedzisz i gadasz z BSG i Riderkiem tak więc skończ kłamać i lać flejm bo chcesz zaistnieć na forum. A to o GFO bo dostali ode mnie kilkanaście fot i maja pamiątkę.
Nie napinaj i przede wszystkim nie kłam pewnie zaraz powiesz że noname i nie pamiętasz itd nie kompromituj się
A co do tego co Ci zrobię to soorki za stary jestem by dzieciaki bić.
To tylko tobie głupio będzie bo będziesz po kątach się przemykał by mnie nie spotkać, tak jak na alegrze przed BSG, a jak cię złapał by pogadać o twoich komentach to jakoś strasznie cichutki byłeś pozdrawiam

__

Użytkownik
Hunter90pl

2010-03-26 20:45:32

1. Takie rzeczy to tylko w COD ;D
2. Bijcie się, bijcie się, bijcie się, bijcie się !@!@!@!@!@!@!@!
3. Gratki za dobre pokazanie się na LANie, ale topic raczej zbędny. Każdy kto interesuje się COD4, to raczej usłyszał, które miejsce zajęliście, z kim wygraliście itp., więc to naprawdę nie było potrzebne... Po co się tak chwalić? Nawet jakbyście wygrali z Fnatic, Reason, czy innymi topowymi drużynami, to nie było by to na miejscu...
4. GL na kolejnych turniejach

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-03-26 21:55:22

tej stronie trzeba zrobic format ...

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
smacky doo

2010-03-26 22:27:52

daj mi te zdjecia...
ja tam nawet nie gadalem z jakims tam Bsg...
i co mam sie bac jakiegos Bsg czlowieku wez ty sie ogarnij pewnie zaraz mnei nazwiesz znowu “napinaczem”
i nie chce mi sie wierzyc ze ty masz 40 kilka lat bo to co prezentujesz soba to tragedia

i czekam na zdjecia dzieki :*

__

Użytkownik
gregorianxXx

2010-03-26 23:08:44

Tak tak veku tak, widac nawet nie rozumiesz prostego zdania ale cóz, dobrze Ci radze nie przyjezdzaj bo nawet twoji pro koleszki z teamu Cie nie obronia.. a za takie pyskowanie to chyba jeszcze dobija

__
http://www.gamerconfigs.com/configs/gregorian

Użytkownik
vEKU

2010-03-27 00:05:56

pokaz bica !

__

Użytkownik
IKSWID

2010-03-27 01:51:52

Chill.

__

Użytkownik
dmjeh

2010-03-27 08:25:12

Napinajcie sie bardziej ;)


Smacky, u Ciebie tak juz jest.. ze i-rl sie boisz, a na necie udajesz, ze nikogo nie widziales, z nikim nie rozmawiales, nigdzie nie byles itp.

Taki typowy chlopaczek ktory boi sie przyznac ze “spieszy mi sie i nie moge z wami gadac, czesc” @ lan.

Juz sie nie wypowiem tu, bo to jest jakas parodia.

Flame more. ;]

__

Użytkownik
qink

2010-03-27 09:40:09

lepiej się czyta niż ogląda Pierwszą Miłość na polsacie po szkole :D

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
crazyjoke

2010-03-27 10:27:58

:D . HAHA

__

hitonn

2010-03-27 10:49:56

LOLADA

__

Użytkownik
zoniC

2010-03-27 11:33:49

Słyszałem czitOnn, że wracasz do Coda?

__

Użytkownik
TOMe

2010-03-27 12:15:29

# tłuszczyk doo, dla mnie jesteś debilem , ktory woli siedziec i grac 24/7 niz pobiegac i spalic ten tłuszcz....:D dla wiekszosci stąd jesteś “na strzała” i sie tak nie napinaj bo ci ktos kiedys wpier&**** na lanie.. :)

__

Użytkownik
RaFiTi

2010-03-27 12:41:18

no , no , LANowcy :)

Nie gramy z wami bo nie byliscie na zadnym LANie (c) bsg

__

Użytkownik
dmjeh

2010-03-27 14:08:29

@up

I ma racje, tak samo cpl i inne teamy.. poki nie ugracie czegos na lanie nie gramy z poLACZKAMI

__

Użytkownik
Shakal

2010-03-27 14:16:49

no no widze już nam sie nowe namy zrobily pojawili sie na lanie kategori 3 swiat i juz sie wożą

ps.widze ludzi pokroju alz jest coraz wiecej nie znam cie to nie gram z toba :D

__

Użytkownik
qink

2010-03-27 14:23:32

@ synek, synek nie ma takiego obrażania cpl, pewnie myślisz że giekus to hax :D

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
therash

2010-03-27 14:36:14

Zanim odbędzie się Elbląg , zapomnicie o tej sprawie i jak zwykle do niczego nie dojdzie.
Więc czasem lepiej coś przemilczeć , a dopiero potem działać ..

@ dMX

co do takich tekstów się z Tobą nie zgodze , bo jeszcze niedawno każdy miał Was za onlinerów więc Twoje zachowanie w tym momencie nie jest na miejscu. Boicie się porażki czy jak?

Natiomiast jeśli chodzi o cpl chłopaki grają czysto , czasem mam wrażenie , że aż za , jak na taki poziom. :D

__

Użytkownik
Shakal

2010-03-27 14:44:21

ta cpl jest czyste

__

Użytkownik
therash

2010-03-27 14:51:34

Shakal otóż się mylisz , gdyby nie byli czyści nie było by takich wyrównanych meczy z nimi , choć nadal gramy “mixem” . I daj mi argument , dlaczego miałbym zmienić zdanie.

f5 rox. :D

__

Użytkownik
smacky doo

2010-03-27 15:20:35

ptt powiedz mi to na lanie...
jeszcze zebym wiedzial kim jestes pajacu
ptt ja czekam na tego “strzała” od ciebie misiu :)
nie wiesz kim jestem a piszesz glupoty

@dMX
czlowieku ty masz zryty beret naprawde na lanie czasami tez mam tak ze nawet nie wiem z kim gadam...

i czekam na zdjecia tego waszego managera : )

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2474 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie