Dawne PGC obecnie HardPlay Praha 2010

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
FLE5H

2010-03-22 21:52:40

Grav akurat Ty masz tu najmniej do powiedzenia, włączając haxa na każde kwalifikacje lanowe :D

__

Użytkownik
FATxB

2010-03-22 23:23:44

jestes jeszcze mlody i glupi r1ku, wybacze Ci Twoj debilizm. moze jest wrodzony? :)

nc. nie zalapales puenty 3 razy, to nie zalapiesz po raz 4. ;)

__

Użytkownik
dmjeh

2010-03-23 07:09:56

b33man, jak zdarzyles zauwazyc kazdy mowi ze z paradoxem szlo sie dogadac bez problemu po angielsku.. akurat w kafejce to on najlepiej ogarnial angielski z Czechow..


Ale jak wy byliście to NIE CHCIAŁ Z WAMI GADAĆ <lol2> taka prawda b33 ;] nikt juz nawet za granica Cie nie lubi. Do wszystkich trzeba z kulturą, a nie drzeć jape bo sie nie potrafi jasno wytlumaczyc o co chodzi.. u nas tez bylo opoznienie, ale nikt nie robil z tego rabanu bo jest gwiazdą i ma określone ze gra 8 godzin i spi 8 godzin =]


Ogarnij człowieku i zapytaj paradoxa dlaczego nie chcial z Tobą gadać. oO

__

Użytkownik
TOMe

2010-03-23 08:59:52

B33MAN powiedziales - “I co do tego Twojego 'fun boya' (lmfao) to nie powiedziałem nic złego na paradoxa, powiedziałem jedynie że według mnie przypałowo sobie robić z nim fotki”

no sory, ale przypałowo to jest wyglądać tak jak Ty !! :D:D

__

Użytkownik
Speranza

2010-03-23 09:42:39

morda all, o gravVv sie odezwał ahahha :D

__

Użytkownik
qink

2010-03-23 11:20:22

@ ja wiem że mnie nikt nie zna i jestem słaby ale przynajmniej się na spinam że urwałem pwr 9 rund i jestem super. Widocznie słabo łapiecie ukryte aluzje w moich wypowiedziach, które nie mają na celu nikogo obrazić. Świetnie że many gra tak dobrze jak paradox czy mazza, świetnie że pojechaliście na lana, świetnie że udowodniliście jakimi to haxami nie jesteście, martwi mnie tylko to że ta cała “otoczka” którą niektórzy usilnie tworzą jest słaba. B33MN’a nie znam, ale nie jest moim bogiem Bsg :) Abstrahowałem tylko jego wypowiedź dotyczącą czeskich lanów, na które ja niestety nie pojadę i nie urwę 9 rund pwr :)

Wam chłopaki z HP życzę powodzenia w dalszych lanach, żeby esport był dla was zabawą bo chyba to powinno być najważniejsze i tak jak się odbędzie ten gameevent w Elblągu to wszyscy będziecie razem pili i rozmawiali a nie się spinali.

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
dmjeh

2010-03-23 17:31:44

idd

__

Użytkownik
r1ku

2010-03-23 19:43:30

tak jak mówisz Qink

__

Użytkownik
deniuszek

2010-03-23 20:59:04

Z tego co tu przeczytałem dMX to wychodzi na to, że szczycisz się znaniem paradoxa..aa i nawet tym, że z nim rozmawiałeś.. Jest się czym chwalić i szczycić.

Na tym turnieju nie było takich zbytnio ogarowych drużyn jak to było u nas (np. snoopy, suiside, insenia, necroreisers)No ale, może okazały się lepsze mixy.

No nic.. gratuluje osiągniecia takiego, a nie innego wyniku.

__

Użytkownik
Grav

2010-03-23 22:03:09

Haha napisalem podobnie jak qnik i ze mnie sie smieja, widze scena mocno rozganieta jest xd pozdro powodzenai w kolejnych lanach

__

Użytkownik
Linx21

2010-03-23 23:23:33

do panow z hp, backlota byscie wygrali bo backlota, jak juz go gramy, to gramy go fatalnie. nasza klanowka to cross ktorego przegralismy 2 razy i dobrze bo otworzylo nam to oczy. wy mecz ze stinki graliscie na innej mapie a jak kazdy dobrze wie cross to ulubiona mapa czechow(nie bede juz pisac o tym ze w stinki gralo kilku panow z suicide bo to dla was szczegol) jesli idzie o mecz z wami, tlumaczenie typu “a my wygralismy z tymi typami z ktorymi wy dostaliscie w dupe” jest nie za bardzo na miejscu, bo co ma mecz ze stiki do naszego meczu. dostaliscie od nas strasznie, a dostalibyscie jeszcze bardziej gdybysmy tych 2ch rund w ataku nie odpuscili. mowiliscie na lanie ze was wykampilismy, powiedzcie mi od czego jest obrona? bo w ataku gralismy 1 runde wolno a reszta rashe na a i srodkiem. z tego co mi wiadomo to crash jest wasza mapa i tlumaczenie typu ze freequ gra z wami od niedawno to zadne tlumaczenie bo my tez mielismy roszady w skladzie calkiem niedawno. na tym waszym crashu, ktory wg was jest jedyna mapa na ktorej plaY grac potrafi, graliscie fatalnie, jestem pewien ze nawet GFO (ktore wg mnie duzo bardziej zaslugiwalo na miejsce w top 4) by was zbilo. mecz polfinalowy mozecie wierzyc lub nie ale kompletnie olalismy gdy dowiedzielismy sie ze nie bedzie zadnych nagrod, pozatym wszyscy admini zabrali sie i poszli. zagralismy TYLKO dlatego ze panowie z navi czy jak im tam czekali na ten mecz 6 godzin. mecz o 3 miejsce z wami zagrac mozemy, bo i co nam zalezy. za to 1000zl ktore przeznaczyl mg na ten lan bedziemy sobie mogli wpisac awardsa na esporcie 4th albo 3rd.

pisze te wypociny wylacznie z nudow. osobiscie mam gleboko gdzies wasze zdanie o was i o naszych meczach. co do waszej gry to mam tylko jako takie pojecie z naszego meczu, nie widzialem was w akcji live (tzn nie spectowalem was za plecami) ale i tez malo mnie to interesuje. ale przyznac i tak musze ze jak na pierwszy raz zagraliscie bardzo ladnie

pozdrawiam, jest to moj pierwszy i ostatni komentarz w tym temacie. czytajcie te wypociny i czekam na whine na xf

__

Użytkownik
freeq7

2010-03-24 10:34:26

hiton sam robiłes pałe :DD ja zagrałem dobrze na pwr wiec stfu <3 :D

__

VIP
pablopl16

2010-03-24 11:14:53

to moze ja sie wypowiem

co do lana,

byl to jeden z najmilszych lanow na jakim mialem przyjemnosc grania, bardzo fajny klimat “przepalonej kafejki”
fajna atmosfera, dobre komputery jesli chodzi o fpsy gorzej z ogolnym ogarnieciemy systemow, co chwile jakies problyme z dzwiekiem, admini jak to bywa gdy przyjedzie jakis polski team na czeskiego lana maja gleboko . . . polaczkow, kwestii zamkniecia kafeki nie rozumiem, przyszli do nas o 3 w nocy i kasali spadac (mimo ze w kafejce dalej byli wowocy) i ewidentnie kafejka byla czynna, dziwne wychodzi na to ze im sie poprostu niechcialo adminowac, woleli isc i sie nacpac : )

poziom

panowie z GFO i HP, nie ma sie czym szczycic (i to ma sie rowniez do nas czyt, MaxFlo) spizgane pwr i paradox z aku na city o ile dobrze pamietam, i wy mowicie ze to jest naprawde dobry wynik porazka 13-8, rok temu w enschede mialem porownywalnie lepsze wyniki gdy porownujemy tegiroczny CiC chociazby 13-11 z FatGames (ktozi zreeszta wygrali CiC rok temu) 13-10 z dignitas czy z comakrew i nigdy nie mowilem “wow blisko bylo ale jestesmy zajebisci”, czy wygrana z fantic dalej nie rozumiem gdy slysze od kogos -joke masakra z fnatic wygraliscie, no bylo blisko i co z tego, pisza wam ludzie ogarnieci z sceny ze nie macie sie czym chwalic i prawidlowo bo wyprawa polaczkow na prage okazala sie wielkiem failem i nie oszukumy sie bylo tragicznie. Na pierwszym lepszym polskim lanie przekonacie sie ze to nie takie proste wyjsc z grupy. Poniewaz poziom jest tak rowny ze nigdy nie wiadomo czego sie spodziewac.

Fajnie ze pojechalismy ale czas wyciagnac pewne wnioski czechom podziekowac za wspolna gre bo to nie piewszy raz tak sie dzieje ze przjezdzamy ,wplacamy kase a pozniej wkladaja nam takiego ogromnego kolka w dupsko i rozgrywamy final na internecie.

__

Użytkownik
qink

2010-03-24 11:52:46

@ nicejoke [+] ;)

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
r1ku

2010-03-24 12:59:06

jeszcze jedno. moze i ta wyprawa byla failem dla was bo dla nas nie sądze. (moje zdanie)

__

Użytkownik
IceColdKilla

2010-03-24 17:32:04

ri1ku naucz się poprawnie używać słowa “bynajmniej” ok? ^^

__

Użytkownik
zoniC

2010-03-24 18:06:02

Cześć chłopaki, co tam słychać?

__

Użytkownik
r1ku

2010-03-24 19:32:45

zjadlo mi N ;D pasuje xD?

__

Użytkownik
qink

2010-03-24 21:18:15

co to crash

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
miczon

2010-03-24 21:26:06

Gratki HP, MaxFlo, 1stCav.
Szacun Greg za zaangażowanie (zaproszenie aktualne, będziesz w okolicy, to wpadnij ;) )
Szkoda, że TET nie wypalił, bo liczyłem, że uda mi się Was wszystkich w końcu poznać w realu, ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że na następnym lanie się spotkamy.
Bee, DMX... Dajcie już spokój, bo mi za Was wstyd ;p ;)

Pozdrowienia

__

Użytkownik
Bsg

2010-03-25 08:36:10

Jak nie będzie lanów u nas w kraju to będę jeżdził nawet do Albanii na lana w wiosce jeśli się odbędzie
A M E N
Pozdro Miczon ...

__

Użytkownik
smacky doo

2010-03-25 10:49:45

Do Albanii masz daleko, a zauwaz to ze sa 2 duze lany i nawet nie jestescie w teamach zainteresowanych, a owe lany odbywaja sie blizej niz ta twoja Albania.
Co do waszej gry to nic nie pokazaliscie dostajac od play 13:4 zajmujac miejsce 3-4 na tak zalosnym lanie gdzie finaly odbywa sie na internecie. Prosze was ja bym sie wstydzil nawet takiego awardsa :).
Napinacie sie tu jakbyscie nie wiadomo z kim wygrali an ie wygraliscie z nikim w zasadzie hahaha.
Wygrywajac z jakims czeskim teamem, ktory moze nawet nie gra w CB czujesz sie dowartosciowany ?
To gratulacja wariacie.
Zapiszcie sie na SEC , AEF i wygrajcie tam chociaz jeden mecz... bo tam beda przynajmniej teamy, ktore “potrafia trzymac myszke”
Zakladacie topic o tym “jak zalosnie zagrac na lanie”.
A play pokazalo na tym lanie ze jest w stanie cos ugrac tylko musi pocwiczyc bo krotko ze soba graja.

Pozdro i oczekujemy dalszej napinki. CZE

__

hitonn

2010-03-25 13:30:35

smacky, nie wydupczyles a opierdoliles parowe!; D<3

__

Użytkownik
smacky doo

2010-03-25 14:58:34

ty mi aha
a no tak wczorej HEHE

__

Użytkownik
therash

2010-03-25 16:24:47

aż mi się odechciało tego syfu czytać..

na tej scenie każdy każdemu zazdrości , jak komuś już coś wyjdzie i ugrają coś to zaczyna się flejm , bo poczuli się słabszi od tych których zajeli jakąś dobrą lokate lub coś tam wygrali.

Zamiast pier*dolić na inne polskie teamy , to sami zacznijcie coś grać i pokażcie na co Was stać i nie mówie tutaj o topowych teamach.

tyle ode mnie.

__

Użytkownik
qink

2010-03-25 16:48:45

Adam nie denerwuj się, nie ma po co :)

niech się spinają :d

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
r1ku

2010-03-25 16:57:30

dobrze gada polać mu

__

Użytkownik
Bsg

2010-03-25 21:02:19

Proszę admina o zamknięcie tematu bo tylko flame rośnie i nic więcej..

__

Użytkownik
smacky doo

2010-03-25 21:57:22

ale czym sie unosisz ziomus ;d ?
wasz pro ele “manager” zalozyl debilny topic i to on was tak jakby osmieszyl ; o .
jakbys wiedzial ze masz racje to bys sie tu nie napinal tylko olal :).
Znasz przyslowie uderz w stol a nozyce sie odezwa ?
PLAY was zniszczylo 13:4 i jeszce piszecie im " wy tylko umiecie grac na crashu " prosze cie...
Zycze powodzenia na polskim lanie gdzie poziom jest 2 razy wyzszy, a no tak sry kolega dMX twierdzi ze Polskie lany to parodia i szkoda na nie czasu ! Na necie pewnie wygracie Crasha z play HEHE. Czemu dMX tym razem nie zdobyl tych 30 fragow ?? Wytlumacz mi to. Przejrzyj forum i zobacz czy ktos kiedys zalozyl taki debilny topic pokazujacy ze niby udowodnil cos scenie...

Ja wyrazam tu tylko swoje zdanie w ktorym uwazam waszego managera za kretyna i was ze sie pod tym podpisujecie, a do twojej swiadomosci po kazdym meczu idzie sie podziekowac :)

__

Użytkownik
Shakal

2010-03-26 00:17:18

nie wiem oco kaman ale ogólnie temat zdupy wasz manager podnieca sie jakbyście zajeli miejsce na prestiżowym lanie loled admin niech usunie jak najszybciej ten temat bo siara ze chuj.

__

Użytkownik
r1ku

2010-03-26 00:19:17

Who cares? każdy ma prawo założyć topic

__

Użytkownik
zoniC

2010-03-26 00:19:53

Siemka

__

Użytkownik
gregorianxXx

2010-03-26 07:52:16

19GreG665 , DMx i inne pro elo kołki z HP umiecie tylko sie pieścić na piedestale.. a naprawde, dostancie sie na “polski” lan z emilminacji i wygrajcie. czeskie lany? pwr? WOOOW to nawet plaY albo inne zespoły na pcw/proinvite wygrywali z nimi, wiec nie osmieszaj sie ze twojemu teamowi sie udało. bo wystarczyła mi tylko jedna strona zeby zdefiniowac tak pustego człowieka jak Ty.

załosne jest to ze na czeskich lanach gdzie były 2 zespoły z topEU a wy macie TYLKO 4 miejsce? GZ naprawde gz ale mogliscie byc 3 jak jestescie takie ogary.

pozdro chill

__
http://www.gamerconfigs.com/configs/gregorian

Użytkownik
r1ku

2010-03-26 09:44:54

przyjedz na tego lana i zajmij wyzsze miejsce niz my haha sory nie masz z kim, pozdro

następny który ma najmniej do powiedzenia sie udziela mMm <3 zamknijcie ten pierdolony topic

__

Użytkownik
gregorianxXx

2010-03-26 11:20:27

r1ku, po pierwsze getskill po drugie getlife. a po 3 wyjdz, nastepny e-kozaczek który pojechał zają z załosnymi zespołami 4 miesjce i mysli ze pro? zagraj z fnatic, Reason, pwr, pgs, czy innymi topowymi eu zespołami na EU LANIE a nie czeskim gdzie dla czeskich teamów (top2) pwr.. to tylko bootcamp.

Pozdro pocwisz by neokid from yt

__
http://www.gamerconfigs.com/configs/gregorian

Użytkownik
FATxB

2010-03-26 11:48:18

ten topic otworzyliście wy r1ku, to raz, a na koniec, na miły, sympatyczny, kochany koniec tej dyskusji zacytuję tylko fragment wywiadu kolegi dMX i moje niezrozumienie wobec wożenia się wynikiem po takich słowach



'Jesteśmy głównymi faworytami do zwycięstwa, każde miejsce poza pierwszym uważam za ogromne rozczarowanie.'

Ops.

__

Użytkownik
r1ku

2010-03-26 12:05:42

r1ku, po pierwsze getskill po drugie getlife. a po 3 wyjdz, nastepny e-kozaczek który pojechał zają z załosnymi zespołami 4 miesjce i mysli ze pro? zagraj z fnatic, Reason, pwr, pgs, czy innymi topowymi eu zespołami na EU LANIE a nie czeskim gdzie dla czeskich teamów (top2) pwr.. to tylko bootcamp.

Pozdro pocwisz by neokid from yt

po 1 Nie zajęliśmy jeszcze 4 miejsca
po 2 Gdzie napisałem, że jestem pro bo zająłem 4 miejsce (chociaż go jeszcze nie zajęliśmy)
po 3 Get Skill to pojęcie powinno tyczyć się Ciebie.
po 4 Get Life ? jaki prawem tak do mnie mówisz?
po 5 e-kozaczkiem to jesteś ty. Przyjdź na lana powiedz mi to w twarz, że jestem lowem, czekam
po 6 kończę dyskusje bo jest ona nie na poziomie
po 7 nie baw się w smackiego i nie wyolbrzymiaj rzeczy o których nawet nie masz pojęcia
po 8 jedź na lana i ugraj to co my wtedy ci pogratuluję
po 9 cześć
po 10 mała lekturka dla Ciebie : na tej scenie każdy każdemu zazdrości , jak komuś już coś wyjdzie i ugrają coś to zaczyna się flejm , bo poczuli się słabszi od tych których zajeli jakąś dobrą lokate lub coś tam wygrali.

Zamiast pier*dolić na inne polskie teamy , to sami zacznijcie coś grać i pokażcie na co Was stać i nie mówie tutaj o topowych teamach. (c) raszR

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-03-26 12:07:28

Hardplay jest czyste

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
gregorianxXx

2010-03-26 12:43:34

get skill kozaczku wiecej mysl nic piszesz,

cu lan ekozaczku,

__
http://www.gamerconfigs.com/configs/gregorian

Użytkownik
dmjeh

2010-03-26 13:32:00

dMX zdobył 28 ;)

Nie placz smaki, bo Ty nigdy nie masz czasu na lanie zeby pogadac, przeciez to jest jakis smieszny temat.. won z tym gownem.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8163 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie