Dawne PGC obecnie HardPlay Praha 2010

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
19GreG665

2010-03-21 21:19:16

w playoffach MaxFlo Play. GFO, HardPlay, Ćwierćfinał Max>GFO
Finał prawdopodobnie Max vs PWR
o trzecie HP vs Fresh Team
końcówka w necie z kafejki wygonili nas o 3 rano
jak wychodziliśmy Max 9 Frash2

__

Użytkownik
19GreG665

2010-03-21 21:30:56

Update najnowsza wiadomość MaxFlo ponoć przegrało z Fresh Team mimo prowadzenia
Finał PWR vs Fresh Team
o 3 miejsce MaxFlo Play vs HardPlay
Tomas potwiedź albo zaprzecz pls

__

Użytkownik
MarzZz

2010-03-21 21:31:43

na necie czy na lanie ?

__

Użytkownik
19GreG665

2010-03-21 21:32:42

niestety net jak pisałem o 3 z kafejki nas pogonili

__

Użytkownik
FLE5H

2010-03-21 21:33:30

Finał i 3 miejsce będzie na necie.

__

Użytkownik
koks

2010-03-21 21:45:30

fajna macie ta gre hahah :D

__

Użytkownik
comr

2010-03-21 22:04:37

To chyba kolejny przypadek dokańczania czeskiego lan’a przez internet :D

__

Użytkownik
MarzZz

2010-03-21 22:07:39

No :) i ostatnio na necie polacy zawiedli :D

__

Użytkownik
pROFANUM

2010-03-21 22:35:33

żenua..

__

Użytkownik
kuuli

2010-03-21 23:32:46

mimo ze gram w csa i czytam tu newsy to dorzuce cos od siebie. greg wiesku ile ty masz lat? te numerki w nicku to data urodzen tak? 45 lat a zachowujesz i piszesz jak jakis gowniarz z gimnazjum.
wspolczuje komus tam taty idioty i to ty jestes jedynym napinaczem. co? tez mam podejsc na lanie do ciebie?bardzo chetnie

__

Użytkownik
majan

2010-03-21 23:43:23

nie ma to jak organizator który nie potrafi wysłowić się w swoim ojczystym języku ;c

w słowniku języka polskiego wykreśliłeś pewnie wszystko i zostawiłeś tylko słowo napinacz ; d

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
FATxB

2010-03-22 01:47:09

Po 1, przede wszystkim, exile ma team, gra w 1stCav.
Po 2, panie greg, exile zapłacił za tet’a razem z ekipą 1stCav.
Po 3, owszem to ładny wynik, ale nie zniewalający, szczególnie, że nie trafili na pwr.
Po 4, mam nadzieję, że świetnie się w Pradze bawiliście i organizacja sprawiła, iż będziecie chcieli tam wrócić. Zacytuję tutaj moje oświadczenie po czeskim lanie, by zasugerować jakim głupkiem trzeba być, by tam jechać mimo czegoś takiego:

"(...)wstać o 7 rano po podróży, grać do 16, a potem 9 godzin czekać na finały siedząc w zadymionej, brudnej kafejce i próbując się porozumieć po angielsku z organizatorami, którzy chyba często chodzili na wagary w szkole. Polacy - unikajcie czeskich lanów.(...)"

Co zaś do PGC/Hardplay, jak mówiłem wyżej - to ładny wynik, ale biorąc pod uwagę poziom przeciwników (i to, że dostali od plaY 13-4...........) nie udowodnili zupełnie nic. Fajnie, że tak pograli, ale nie zmienia to faktu, że dla mnie dalej będą haxami, dopóki nie skopią jakiemuś porządnemu teamowi dupska na LANie.

Pozdrawiam.

PS: Fotki z paradoxem są przypałowe jak dla mnie. :) Z pewnością para musi się czuć dumnie mając polskich fanbojów. :X

Na koniec mały add do Flesh’a: zaprawdę powiadam Ci bocie, że lepiej jest pojechać na CIC i zagrać 5 meczy, pokazać się, powalczyć na równym poziomie z inF czy PGS (13:9, 13:9) czy wygrać ze średnimi teamami, niż pierdnąć parę low meczy w czechach, przegrać dobry i narka. :) Wiem to z doświadczenia ;)

__

Użytkownik
dmjeh

2010-03-22 05:40:25

B33, może i dostać z Play bylo zenua, ale gralismy crasha, a z tego co widzialem na lanie.. tylko to potrafią grac. ;)

“Nie trafili na pwr” ? Zalezy o kim mowisz.. bo gralismy z nimi mecz w polfinale 9:13 =]

Fotka z paradoxem, myslisz ze go prosilem o zdjecie? akurat stal obok i GreG zapytal go czy chce zdjecie.. wiec to tak jakby on chcial ze mna.. nie ja z nim ;]

Ja chcialem tylko z Leną, ale nie moglem jej juz potem znalesc..

Co do adminow kafejki.. Do szkoly to Ty powinienes isc, bo jakos my z dogadaniem sie z nimi nie mielismy ZADNEGO problemu. kazdy tam ogarnial angielski na poziomie zaawansowanym, wiec nie wiem w czym byl problem ;)

Kafejka.. zadymiona tylko w pierwszej czesci.. a tam gdzie komputery.. bylo po prostu goraco. ;)


Tyle od dMXa ;p

__

Użytkownik
Bsg

2010-03-22 08:43:51

Fajnie ogólnie ale ten mecz z PLAY był o nic ;] bo i tak zajeliśmy 1 miejsce w grupie oni sie szczyca tym to cudownie szkoda tylko że MUSE prawie wyleciał z za biurka bo tak podglądał miejscówki w czasie gry z Czeskimi teamami ale co tam fajnie też że przy stanie 10-12 dla PLAY z GFO admin wyłączył kompa nobiemu ale po co poczekać i zagrać fer lol odrzucanie map po 2 razy z rzędu to też wasz styl żal .. B33man tak mamy cheaty i jesteśmy z fanclubu paradoxa zabronisz nam ? do top 2 w Polsce jeszcze dużo z waszym whinem podczas gry brakuje ale bywa .
1stcav daje ci o wiele więcej niż Hardplay nam i zrozum to że dla nas wyjazd do Holandii to straszne koszty z własnej kieszenii a nie pojade zagrac 2 meczy i do domu bo nie ma to sensu przynajmniej dla mnie na lana do Pragii dostałem koszulki only reszta to nasza kieszeń dlatego wole wybrać lana na którym moge coś zagrać a nie pojechać do domu po 3 meczach bo pojechałem do Pragii bo chciałem spotkać ludzi ze swojego teamu i zobaczyć jak nam pójdzie poza domem.My nie jesteśmy GFO gdzie tata nobiego (bardzo sympatyczny pan) jest w stanie wysłać całą drużynę gdziekolwiek sobie wymarzą i zapewnić godziwe warunki.
Zapytasz po co HardPlay ?
Dlatego że sytułacja w PGC była nie przyjemna i tyle .

__

Użytkownik
FATxB

2010-03-22 10:10:54

ja już swoje zdanie wyraziłem i nie chcę popadać w żadną dyskusję, ale ten fragment:

'Co do adminow kafejki.. Do szkoly to Ty powinienes isc, bo jakos my z dogadaniem sie z nimi nie mielismy ZADNEGO problemu. kazdy tam ogarnial angielski na poziomie zaawansowanym, wiec nie wiem w czym byl problem'

Każda ludzka istota znająca angielski, która była tam na miejscu by się w tym momencie tarzała ze śmiechu.
Oni tam wszyscy ledwo co 'dukali' po angielsku.

__

Użytkownik
dmjeh

2010-03-22 11:02:01

b33man, widocznie nie chcieli z Toba gadac, bo to jest zauwazalne.. ze jak chca sie dogadac.. to potrafia.. a jak nie to i tak nic im nie zrobisz ;]

My nie mielismy zadnego problemu..

__

Użytkownik
dmxzor

2010-03-22 11:03:45

Lepsze zdjecia z paradoxem b33man niz z dziewczynami poznanymi w necie ;>

Nie bede tu go wklejal, ale pilnuj sie.

__

Użytkownik
qink

2010-03-22 12:16:02

ładna scena chłopaki :)

@ ja powiem tyle, fajnie że jakieś polskie drużyny jeżdżą na turnieje offline i coś tam grają, szału nie ma bo mix pwr znowu wygrał. Ale do ch*ja wafla po co zakładacie tematy na forum i się napinacie.

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
Bsg

2010-03-22 12:38:28

Temat został założony przez managera któremu chodziło o udowodnienie że DMX i RIDER nie są haxami i potrafią zagrać tak samo jak w domu tak na lanie mimo whinu który był nieustanny i ciągłe zaczepki do dMxa 3 miejsce i urwanie 9 rund powerowi o wejście do finału to nie najgorzej ale zdaje sobie sprawę że jeszcze sporo pracy przed nami tyle mam do powiedzenia w tym temacie a że wyszło jak byśmy się chwalili to nie moja wina bo nie ja to redagowałem to jest opinia(raport) naszego managera który ma do tego prawo jeśli dla ciebie B33man to nic nie znaczy to trudno ważne że chociaż kilku zmieniło o nas zdanie tyle.A po angielsku dogadywałem się z nimi bez problemu nawet pomogli nam jak mieliśmy problem z klawami.
@QINKKKZ!-nie wiem kim jesteś ale uwierz że nie jest tak łatwo wygrać z pwr nawet jeśli grają mixem bo ten many z esuby grał równie dobrze jak paradox czy mazza pojedź zagraj na nich to zobaczysz hej

__

Użytkownik
FATxB

2010-03-22 13:40:42

diixurek hahahahahhahahahahahahahahahahahaha, fotki z dziewczynami poznanymi w necie? :D:D:D:D chyba sie pomyliles synu :D


co zas do angielskiego no to pewnie, jak powiesz mu 'keyboard problem pc help help' to on ci odpowie 'ok problem ok I help yes pc' a potem pierdolisz ze slicznie gadaja po angielsku.

ale jak podejdziesz (tak jak ja mowilem) i powiesz: excuse me, we have some weird problems with pc’s, can you help us?

to on Ci odpowie: help help pc problem I help ok come

-.-

i nie mow ze nie bo przeciez tam bylem, a po angielsku gadam niezle

__

Użytkownik
bemolFTW

2010-03-22 13:59:41

http://img106.imageshack.us/gal.php?g=dsc4044.jpg

co to za pączek w niebieskim?

__

Użytkownik
FLE5H

2010-03-22 14:06:28

RiDeR

__

Użytkownik
bemolFTW

2010-03-22 14:08:09

ło kurwa

__

Użytkownik
dmxzor

2010-03-22 14:24:19

b33man,

http://img9.imageshack.us/i/dsc02732vx.jpg/

W takim raze masz n1 dziewczyne <3

__

Użytkownik
FATxB

2010-03-22 14:29:46

zresztą, to nie jest śmieszne. jesteś idiotą dixsiurek. debilem, głąbem, i cwaną cipą, która myśli, że jest mądra i sprytna, a jest baranem, głąbem kapuścianym.

kumasz? :D

ps: gdybys zobaczyl moja niunie, chlopczyku, to bys sie zarumienil, to raz. a dwa, ze pokaz swoja, skoro oceniasz czyjes ;)

__

Użytkownik
MarzZz

2010-03-22 14:43:06

diipleb najpierw upewnij sie o kogo chodzi a potem pierdol glupoty :) dziekuje dobranoc.

__

Użytkownik
cuZz

2010-03-22 15:38:43

W ogóle o co wy się tu kłócicie? ;) Co do paru kwestii to 1. zgadzam sie z b33man’em, że admini chyba zawsze liczą tylko na czeskie teamy bo po angielsku jakoś na poziomie się z nimi pogadać nie da, oczywiście, że na migi, pol-czech-english da rade i w końcu sie dogadamy no ale... 2. co mnie rozwaliło to to, iż pod koniec “lana” admini zniknęli... no nie ma ich! został tylko pan Vietcong, który zarządzał kafejka a panów od cod4 chyba do domu wywiało. Pomijając, że przed meczem z PLAY, przez godzinę mieliśmy problemy z kompami np. cd-key in use na różnych keyach w tym moim własnym, padające monitory i wylogowanie się komputera nobiemu podczas meczu, ale byliśmy już zbyt zmęczeni/wkurzeni aby o cokolwiek się kłócić z tym chyba azjata, zresztą lan trwa, adminów nie ma a oni sobie pala zielsko przed kafejka... spoko ale nas już tam lekko roznosiło ;) ale ciesze się, że spotkaliśmy i PLAY'ów i HardPlay na żywo :) ahh jeszcze... podczas lanu śmialiśmy się, że ostatnio kończyli online... no i tutaj lepiej nie było haha

__

Użytkownik
dmjeh

2010-03-22 15:47:08

b33man, niedlugo pojade na next lana zagranicznego i bede juz tak slawny jak Ty ;p bo Ty byles chyba na 2 nie? :P

Kurde, ciekawe jak to jest tak dostac z PGSem na lanie 9-13 i mowic ze wasz poziom jest wysoki.

Ofc, cheatujemy ;) na lanie tez ;) Pozdrawiam was wszystkich i Ciebie też b33man. ;* Ale juz niedlugo bede jak Ty (mowie o slawie lanowej, bo reszta to zal)

__

Użytkownik
puunk91

2010-03-22 16:00:14

dMX, nie zapomnij założyć twittera i pisać na tek-9 w newsach “gl”

:D :D :D

__

hitonn

2010-03-22 16:09:05

O KURWA: D
HAHAHAHHAHAA
1.Nie ogarnalem zdjecia tix czy plix czy jak tam sie ten pleb nazywa, bo na zdjeciu to chyba nie biman?;d
2.Jezeli ugrasz na pgsiakow te 9 rund, wtedy mozesz sie wypowiadac, bo miazdzycieluja na lanie(w polsce: D!)
3.Pisac ze sie ugralo tak duzo rund na PWR!!!! to troche smieszne, bo jednak byl to najzywklejszy mix bez taktyk, przyjechali i wygrali;d
4.tak czy inaczej gz, lepsze to niz nie wyjsc z grupy: D frik pewnie lachy na polfinale wam opierdalal i we 4 graliscie; DDDDDDD

__

Użytkownik
FATxB

2010-03-22 16:19:52

dMX, byłem na 4 lanach.

Wygrałem między innymi z fnatic, eversio, przegrałem do 10 z ButtonBashers, wygrałem z Rodcad, Validus, eMpathy.. a Ty?

Nie mam więcej pytań. Nie jestem gwiazdor z wieloma sukcesami, ale przy Tobie zdaję się być Bogiem.

Elo.

__

Użytkownik
MarzZz

2010-03-22 16:39:18

''Fotka z paradoxem, myslisz ze go prosilem o zdjecie? akurat stal obok i GreG zapytal go czy chce zdjecie.. wiec to tak jakby on chcial ze mna.. nie ja z nim ;] ''


HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHHAHA WYGRALES!

__

Użytkownik
dmjeh

2010-03-22 16:56:38

Ajj, to pojade jeszcze na 3 ;)

Kurde, fajnie tak wygrac z fnatic.. chyba bez monitorow grali czy jak? ;))



SPINAJ!!

__

Użytkownik
simley

2010-03-22 17:11:03

ripostujcie sie dalej , disujcie bo nie mam co juz czytac ;P a tak na powaznie to Czy na tej scenie wszyscy ze wszystkimi musza sie kłocic? Nie mozna pogratulowac i zyczyc wiecej szczescia w przyszlosci? Zachowujecie sie jak dzieci w piaskownicy... :/

__

Użytkownik
19GreG665

2010-03-22 17:38:07

# Simley
Brawo jeden z nielicznych rozsądnych comentów dzięki a przyszłość pokaże :)

__

Użytkownik
PlayTomas

2010-03-22 19:11:37

O co wy się kłócicie? ze nie wygrali z pwr? A 1cav kiedykolwiek wygrało?

W Polsce mamy PGS który ma szansę dostać sie do top8 w europie i z 10 temów które są gotowe do zajęcia miejsc 9-16 na zachodnich lanach. I kto będzie 9 a kto 16 to naprawdę jest mała różnica.

Poza tym trudno się gra o 3 rano jak nie spałeś jakieś 20 -25 godzin. O czym najlepiej wie Greeg bo padł na środku cafy na krześle:) Odwalcie sie od niego bo ważne że chciało mu się przywieść HP na turniej, pomaga, zwiększa aktywność sceny oby więcej takich aktywistów.

Co do meczu plaY vs HP, to był bardziej pojedynek o prestiż i postrzeganie nas i was przez scenę dlatego taka gorąca atmosfera w trakcie;) No i dziwie się trochę na komenty że kampiliśmy, po to wygraliśmy noże żeby mieć obronę na crashu? Szukanie usprawiedliwienia nie tam gdzie trzeba, przegraliście bo nie mieliście pomysłu na atak, pomimo przegranej 8 rund z rzędu nie próbowaliście niczego zmienić.

__

Użytkownik
19GreG665

2010-03-22 19:48:10

# tomas

Wielkie dzięki że zauważyłeś po co przywiozłem chłopaków i uważam że mimo wszystko to właśnie takich iincjatyw brakuje w Polsce a jak się pojawiła np tet to scena to olała nie mieli kasy nie chciało się albo co innego a była taka fajna okazja
Niestety najlepiej płakać na esport i pisać że pokażcie się na Polskim lanie pytanie jakim: poza poznaniem który w tym roku nie wiadomo czy się odbędzie na naszej platformie może coś cybersport ogarnie i co poza tym??
Tylko płacz że nie ma że zasyfiła kafeja nie jedźcie.
CS jeździ nawet do świetlic szkolnych i grają ale to podejście gwiazdorskie mnie rozwala.
b33menku soooorki ja przez ostatnie 1,5 roku zaliczyłem więcej lanów od Ciebie bo to moje hobby bo interesuję się sceną i nie wypisuję flejmu pod każdym komentarzem jak ktoś chce grać to gra i nie przeszkadza mu że .......... nie wiadomo co i że na migi musi z adminami grać, a jak ktoś gwiazdą chce być yo niech admina z sobą wozi.
Przez ostatni tydzień spałem góra 30 godzin ale dostarczyłem chłopaków stałem 14 godzin za ich plecami kibicowałem darłem się atmosfera lana i w końcu padłem a ty narzekasz, ja po 3 godzinach już ich z powrotem wiozłem
Są rzeczy które mnie również drażnią ale myślę że kolejny raz pojedziemy do Pragi bo moim zdaniem z szacunkiem całym dla naszej sceny dupa była i będzie (niech bym się mylił) lanów nie będzie

I jeszcze jedno a pro po fun boy paradox weź się zastanów co piszesz ciekawy jestem jak byś się zachowywał mając jego pozycję i ogar, strach myśleć a to normalny kolo, który w każdej sytuacji służył pomocą od zamówienia pizzy po ogarnięcie kompa

__

hitonn

2010-03-22 20:25:01

wszytsko super, ja to rozumiem, ale takie topiki draznia; ) Rozumiem, jakas relacja na froum czy cus, super, bo mnie to tez interesowalo, ale zeby odrazu pisac ze skopalo sie komus dupe etc etc to juz troche za duzo; )))(bo ranga turnieju, nie oklamujmy sie, byla troche niska)Ale jednoczesnie mozna pogratulowac Polakom, i aby jezdzili na wiecej takich lanow; bez pozniejszych przechwalek ja bylem 3 a ty 4, ja bylem tu a ty tu;o

__

Użytkownik
FATxB

2010-03-22 20:49:42

Po 1 Tomas, jakbyś nie zauważył nigdzie z nikim się nie kłóciłem, wyraziłem tylko swoją opinię.. po to zakładasz kurwa panie 214040124Greg214214 taki topic, żeby ludzie przyznali 'tak, to nie haxy'? Nie kurwa, ludzie tego nie przyznają po jednym randomowym lanie.

Po 2 panie 230203203293Greg20323239 nie flejmuję, tylko wyraziłem swoją własną opinie i stwierdziłem, że Twój topic jest bez sensu. W chuju mam to na ilu byłeś lanach, bo nie zacząłem tego tematu dopóki jakiś noname zaczął się do mnie pruć.

Co to tego jeszcze spania dodam, że w piątek jak jechalismy do czech prowadziłem samochód, potem graliśmy, potem wracałem od razu samochodem, potem 3 dni przerwy i znów jechalem do Enschede, więc majac już na uwadze taka podróz wyobraz sobie ze jeszcze potem musialem grac i prowadzic gre ;)

I co do tego Twojego 'fun boya' (lmfao) to nie powiedziałem nic złego na paradoxa, powiedziałem jedynie że według mnie przypałowo sobie robić z nim fotki. I to równiez jest tylko moja opinia. A co do 'w każdej sytuacji służyl pomocą' - cóż, też miałem i ja i rivalry z nim styczność, i dopóki nie wydarłem na niego i jego klikę japy to nikt nie ruszył palcem by nam pomóc z komputerami.

Jedyne co mnie wkurwia w tym topicu to chwalenie organizacji, adminow i czeskich graczy, kiedy tak naprawde (jest tak co lan) admini sa chujowi, organizacja jest tragiczna a czescy graczy to malo pomocne chujki (moze to przez okrzyki 'jebane pepiki', nie wiem).

Tyle, reszta topicu mnie smieszy. Zastanowcie sie kto jedzie flejmem, a kto wyraza opinie, bo to sie robi zalosne. To ze ktos nie zgadza sie z Wami i wyraza swoje zdanie, nie znaczy ze flejmuje, baranie lby.

Pa.

__

Użytkownik
Grav

2010-03-22 21:34:01

Heh zenua, chlopaki pokazali sie na lanie i git. Wkoncu graja online iles czasu, rozmawiaja ze soba na ts zawieraja znajomosci itp, dzieki takiemu wyjazdowi poznaja sie juz w realu, moim zdaniem to jest jeden z glownych celow takich wyjazdow.

B33men zaplaci im za cic to pojada i moze tez ugraja te 9 rund z PGS dasz im szanse? Raczej nie kazdy jest magnatem i oplaci sobie taki wyjazd. To ze grales na jakis tam lana fajnie i co z tego? Byo fajnie (mysle ze tak)? Gratuluje kolegom podjecia wyzwania, pokazania sie i dojscia tak wysoko.

Zorganizujcie lana (np 300zl spisowe) pewnie z 8 druzyn sie znajdzie jak nie wiecej (te 500 zl na tet wszyscy pozaznaczali a zaloze sie ze wiedzieli od razu, ze nie oplaca).

Zbliza sie ten gamevent czy cos, jest tam zapisanych okolo 30 druzyn, pewnie polowa sie wykruszy i zostanie 15 akurat na ladny lan. Niech zagraja wszyscy i wtedy mozna robic flejm.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5390 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie