Pudzian vs. Najman

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Syrj

2009-12-12 12:38:02

Mnie się wcale ta walka nie podobała... Jak Najman nie mógł już ustać, Pudzian wpadł w szał i zaczął robić wszystko, byle go jak najmocniej obić, co dosyć śmiesznie wyglądało. Z bardziej doświadczonym zawodnikiem IMO to by nie przeszło.

__

Użytkownik
bemolFTW

2009-12-12 12:56:15

kał ty tez wszystko podobno wiesz.. btw nabierz wagi to moze tez wkoncu bedziesz pizgac kazdego tak jak nieraz wypowiadales sie w komentarzach

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-12 13:35:16

W MMA można walczyć w butach ale zawodnicy z reguły tego nie robią gdyż na bosaka łatwiej walczyć w parterze (...)

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-12-12 14:34:25

ja bez masy jestem w stanie podejsc, nie jak te 30-40 osob co mi groza do dnia dzisiejszego :] try lan

__

Użytkownik
exile

2009-12-12 14:51:12

@Syrj:

Nie zawsze trzeba mieć technikę żeby wygrać z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem. Przykład pierwszy z brzegu: Bob Sapp vs Ernesto Hoost.. Także jakby Pudzian walczył z kimś doświadczonym to szansę byłyby całkiem wyrównane - siła vs technika ;]

__

Użytkownik
san

2009-12-12 14:56:03

Ty, patrz - nogi mu połamał (C) jakis facet w barze :D:D

nie no jak dla mnie ta cała walka to była promocja pudziana i tyle :> jakos nie chce mi sie wierzyc ze najman by sie dal na takiego byka - 30 kg roznicy + XX cm wzrostu :>


tak czy inaczej fajnie sie ogladalo jak pudzian rozniosl najmana :D

__
Blue is the colour and football is the game ;]

Użytkownik
Syrj

2009-12-12 14:57:43

Doświadczony fighter na pewno nie dał by sobą tak pomiatać. Bardzo chciałbym zobaczyć, jak Pudzian poradził by sobie z lepszej klasy grapplerem.
Zachowanie widowni podczas wejścia Najmana było żałosne...
Za to walka Nobrega VS Saidov była świetna.

__

Użytkownik
FakirPino

2009-12-12 15:00:54

@craven
on musial miec cos na nogach, bo na bosaka przy takich kopnieciach mogl sobie nozki polamac;/

__

VIP
reaktiv

2009-12-12 15:07:39

@san

“nie no jak dla mnie ta cała walka to była promocja pudziana i tyle”

Wydaje mi sie, ze nie tylko Pudziana, ale i calego KSW. Bo dzieki rozglosowi i wykorzystaniu Mariusza przyciagneli uwage osob, ktore w ogole nie zwracaja uwagi na takowe walki, w tym mnie.

I teraz np. z checia zobacze walke Mariusza z Pawlem Nastula, o ile ich walka dojdzie do skutku.

__

Użytkownik
san

2009-12-12 15:16:26

@up

true

__
Blue is the colour and football is the game ;]

Użytkownik
qwe

2009-12-12 15:29:34

@nicea

W K1 grubasy to zazwyczaj “celebryty” typu Hong Man Choi czy Sapp. Nie twierdze, ze Schilt jest mistrzem techniki, ale jest na tyle dobry i skutecznu, ze radzi sobie z kazdym fighterem. To jest wlasnie waga ciezka, im wiekszy i ciezszy facet tym wolniejszy, wiec nie spodziewalbym sie po gosciu ktory ma 2,11 nie wiadomo czego.

Co do MMA- to tutaj w zasadzie nie ma reguly. Sa grubasy/kolosy ktorzy maja dobra technike np Brett Rogers, czy wspomniany wczesniej Brock Lesnar.

Mnie zadziwila szybkosc pudziana, u ZADNEGO innego zawodnika tej wagi nie widzialem tak szybkiego podejscia jak zrobil to pudzian podczas fikolka najmana.

Fajnie bylo by, gdyby Pudzian dluzej pobawil sie w MMA, ale to wiazaloby sie z zakonczeniem kariery strongman, choc sam mowil, ze chce pogodzic te dwie dyscypliny.


@conish

Jedno pytanie powtorze za jeshem. Dlaczego pudzian byl w butach? Mozna tak?



Bo wiedzial, ze walka zakonczy sie szybko i nie chcialo mu sie ich zdejmowac na 44 sekundy :D

A tak powaznie, specjalne obuwie zapasnicze mozna miec, nie wiem jakiego obuwia uzywal pudzian, ale jesli sedzia dopuscil do walki to bylo ok.
Obuwie takie to nie zadne glany czy adidasy z twarda podeszwa, maja miekka podeszwe.

http://www.orient-mma.com.pl/files/butyzapasniczedommavaletudo.jpg


@syrj

Jak Najman nie mógł już ustać, Pudzian wpadł w szał i zaczął robić wszystko, byle go jak najmocniej obić, co dosyć śmiesznie wyglądało.



A mnie to sie wlasnie u pudziana podobalo bo wykorzystal sytuacje. No i racja, ze z bardziej doswiadczonym by to nie przeszlo.


@exile

Nie zawsze trzeba mieć technikę żeby wygrać z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem. Przykład pierwszy z brzegu: Bob Sapp vs Ernesto Hoost



To jest tylko wyjatek od reguly. Generalnie baaardzo rzadko udaje sie wielkiemu, silnemu i niedoswiadczonemu zawodnikowi pokonac slabszego ale lepszego technicznie.
W K1 udalo sie to chyba tylko Sappowi, w MMA mozna zalozyc dzwignie, przed czym trzeba umiec sie obronic.

Także jakby Pudzian walczył z kimś doświadczonym to szansę byłyby całkiem wyrównane



Uwierz mi, ze by tak nie bylo :)
To sprawdzilo sie tylko raz z Sapem.
Zobacz sobie walki w MMA Sappa albo Hong Man Choi’a. Kazdy szybko zostal zalatwiony dzwignia.

__

Użytkownik
N00binator

2009-12-12 19:54:50

Fedor Emelianenko.

__

VIP
Mateck

2009-12-12 22:46:06

moglby ktos podeslac linki do ciekawych walk mma? mowiac ciekawe mam na mysli mase ciosow, intensywne walki w parterze, stojce, nokauty itp

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-12-13 00:26:53

http://www.youtube.com/watch?v=wo7QP-FLvmg

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-12-13 01:45:06

http://www.youtube.com/watch?v=CXdEMOrKB6M

tam sa 4 party tej walki, polecam

__

Użytkownik
qwe

2009-12-13 02:31:37

cow oczywiscie nie zrozumial pytania.


Ciekawe walki?

Nie chce mi sie teraz szukac linkow, ale 2-3 moze zarzucic

Fedor vs Arlovski
http://www.youtube.com/watch?v=9czCqvoLBkU

-------------------


http://www.mma-core.com/videos/_Antonio_Rodrigo_Nogueira_vs_Frank_Mir_UFC_92?vid=10002612

Frank Mir vs Nogueira

----------

http://www.youtube.com/watch?v=03YNBkuotiE

Fedor vs Mark Coleman

polecam walki Natuli
jutro jak bede mial czas to zarzuce

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-12-13 14:20:57

qwe sory ale powoli zatrzynasz mnie wkurwia#... wrzucasz fotki butów . pieprzysz na temat walk . juz Ci wspominałem przed walką że nie masz pojęcia o “praktyce” i pokazujesz to również teraz .

odp . Po co pudzianowi buty ? - a żeby się nie ślizgać po ringu , nie ma doświadczenia , jedno poślizgnięcie i leży ... qwe znawco jakbyś raz stał na ringu to byś wiedział po co mu buty

ktoś napisał że ma buty żeby nóg nie połamać :D:D:D:D

Ja widzę że 1 walka i wszyscy są znawcami MMA :D:D Buakaw & Kaoklai - zobaczcie na ich low kicki ;]

#qwe piszesz że nie sądziłeś ze pudzian może mieć takie mocne lowkicki - odp prosta .. w SW nie działa prawo newtona , prawo pizdy i innych praw które znasz ..

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

VIP
reaktiv

2009-12-13 14:27:01

@
desire

facepalm :|

Pytanie nie brzmialo PO CO PUDZIANOWI BUTY, tylko DLACZEGO PUDZIAN MIAL BUTY, SKORO INNI NIE.

Ludzie ktorzy o to pytali nie wiedzieli ze w MMA mozna uzywac butow, Qwe pokazal w jakich butach mozna walczyc

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-12-13 15:19:40

dlaczego - bo nie ma doświadczenia w walkach

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

VIP
reaktiv

2009-12-13 15:31:15

Chodzilo o to, ze niektorzy mysleli ze buty sa zabronione, a nie o to ze pudzian nie ma doswiadczenia.

__

Użytkownik
N00binator

2009-12-13 15:31:25

Buty przy high kickach i w parterze często są utrudnieniem, ale pudzian zamierzał kopać tylko po nogach :D

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-12-13 15:38:47

#rea
Mój błąd , przepraszam :(

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

VIP
reaktiv

2009-12-13 15:51:06

Ulaskawiam cie!

__

Użytkownik
qwe

2009-12-13 15:52:43

@desire

Ty mnie natomiast utwierdzasz w przekonaniu, ze jestes zakompleksionym bucem bez szkoly.
Oto dlaczego (w przeciwienstwie do ciebie wiem co to aegumentacja)

qwe sory ale powoli zatrzynasz mnie wkurwia#... wrzucasz fotki butów . pieprzysz na temat walk . juz Ci wspominałem przed walką że nie masz pojęcia o “praktyce” i pokazujesz to również teraz .



Aha czyli wrzucanie fotek butow zapasniczych jest zabronione, tak?
Wrzucilem je by pokazac conishowi.
Nie mam pojecia o “praktyce”- Ty wiesz najlepiej czy mam pojecie w praktyce.
Pytanie- GDZIE TO POKAZUJE??

qwe znawco jakbyś raz stał na ringu to byś wiedział po co mu buty



No niestety, gdybys chodzil do szkoly zamiast wagarowac i grac w CoDa to bys umial czytac i przeczytalbys, ze nigdy takiego pytania nie zadalem.
Zadal je conish.

Ponadto wkleilem fotke z butami, gdzie na gorze zamiescilem opis, wiec jak do jasnej cholery moglem zadac pytanie o buty i jednoczesnie sobie na nie odpowiedziec??
Twoja logika jest porazajaca.

Buakaw & Kaoklai - zobaczcie na ich low kicki


To jest zupelnie inna kategoria wagowa “znawco”


#qwe piszesz że nie sądziłeś ze pudzian może mieć takie mocne lowkicki - odp prosta .. w SW nie działa prawo newtona , prawo pizdy i innych praw które znasz ..



Czlowieku- na lekcje fizyki MARSZ!!
Prawo newtona dziala wszedzie, dla twojej skromnej (bardzo skromnej) wiedzy- w SW tez. I gdybys te prawo znal, to bys wiedzial, ze nie odnioslem go do sily low kickow. Ale skoro nie umiesz czytac ze zrozumieniem to dalej bedziesz sie pograzal w odmecie wlasnej glupoty.


dlaczego - bo nie ma doświadczenia w walkach



A skad ty to wiesz?? ; ooo
Bo blednie myslales, ze nie wiem co to buty zapasnicze?
Albo blednie zinterpretowales prawo Newtona ktore odnioslem do czegos zupelnie innego, ale nie mogles tego zrozumiec bo nie chodzisz do szkoly?
A moze dlatego, ze blednie PRZYPUSZCZALEM, ze pudzianowski nie bedzie walil mocnych low kickow??
Sorry, ale low kickow pudziana nikt wczesniej nie widzial (byly beznadziejnie technicznie bo gdy je zadawal odslanial sie zupelnie co kazdy normalny bokser, procz najmana, by wykorzystal).
Nikt nie wiedzial co pokaze pudzian- swoja opinie opieralem na tym co pokazywali inni fighterzy tego typu, wiec przestan pei***c.

I na zakonczenie:

wysililem sie by napisac do desire na gg, powiedzialem mu, ze jest w bledzie, ze jest w blednie rowniez z moja “praktyka” i wiecie co odpisal??

praktyki nie posiadziesz z youtube”
Po prostu cyrk na kolkach- juz nie mozna umieszczac linkow z walkami by pokazac znajomym z for bo jakis CODiarz posadzi cie o to, ze “uczysz sie sztuk walk z Youtube” : )
Wiesz desire- ja sie tym interesuje i lubie czasem obejrzec. To, ze ty nie ogladasz mam gleboko w d***e i zachowaj to dla siebie.


edit: tymi postami chcesz chyba dowartosciowac samego siebie- pisales, ze trenujesz muay thai przez 2 lata i na esports probujesz na sile udowodnic jaki to z ciebie znawca podajac sie na moje przypuszczenie, ze pudzian low kickami nic nie zdziala. Niestety mylilem sie i mylil sie kazdy kto tak przypuszczal.

__

VIP
reaktiv

2009-12-13 16:07:00

qwe tak zauwazylem, odbiegajac od tematu, ze czesto uzywasz “codziarz” “idz grac w coda” itp itd. Brakuje ci porownan czy organiczasz sie juz do tego ze kazdy piszacy na przekor tobie(nie mowie ze pisze akurat z sensem czy jakas logika) gra w coda, tym samym wskazujac, ze musi byc idiota? Bo wnioskuje po twoich wypowiedziach, ze wszyscy codowcy to bezmozgi. Wiec jesli moje spotrzezenia sa choc troche poprawne, tudziez logiczne to czuje sie obrazony. Popraw mnie jesli sie myle.

__

Użytkownik
qwe

2009-12-13 16:11:31

@reaktiv

Sa codziarze ktorych szanuje (np fronki, ty), ale 90% osob grajacych w COD’a i wchodzacym na esports wyrobilo juz innym zdanie o tej scenie.
Rzeczywiscie, gdybym napisal typowy codziarz byloby to bardziej zrozumiale.

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-12-13 16:53:33

szkoda ze te 90% nie trawi tak samo ciebie

__

Użytkownik
Zacky

2009-12-13 17:16:08

@qwe
Chodzenie w podstawowce na gimnastyke korekcyjna nie czyni z ciebie znawce mma

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-12-13 17:53:23

ty tam cow podobno na jakims lanie kapcia dostales i fajrant takze nie wypada sie tu udzielac :D

__


Warning: getimagesize(http://www.orient-mma.com.pl/files/butyzapasniczedommavaletudo.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 409 Conflict in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8576 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie