Pudzian vs. Najman

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
JaSS

2009-12-09 16:39:12

"Jest jeszcze jeden zawodnik, ktory pokazuje, ze sila w MMA daje bardzo duzo oraz ma bardo dobra technike.
Osoba ta jest fenomenem w dziedzinie MMA.
Jesli chcesz bym o nim napisal, daj znac."
Domyślam ze chodzi Ci o B.Lesnera.
Dla mnie jedynym fenomenem w MMA jest Fiedor Emelianenko( http://www.youtube.com/watch?v=oDw3tUuoLpM&feature=player_embedded ) i chciałbym zobaczyć jego walkę z Lesnerem.

__

Użytkownik
qwe

2009-12-09 16:52:58

@jass

Oczywiscie, ze chodzilo mi o Lesnara, ze wzgledu na to, ze jest to wlasnie najsilniejszy zawodnik MMA zaraz po pudzianie, ponadto jest niewiarygodnie dynamiczny jak na swoja wage oraz stoczyl jedynie 4 walki w UFC i jest mistrzem wagi ciezkiej tej federacji.

Pokonal Mira, Couture’a, Hearing’a nie odnoszac praktycznie zadnych obrazen.

Lesnar jest czarnym charakterem i nie jest lubiany przez publike, ale patrzac z jaka latwoscia rozwala legendy UFC musi to robic wrazenie.



Fedor to troche inna bajka. Ulubiony fighter niemal kazdego, rowniez ze wzgledu na jego charakter. Jest fenomenalny, polecam Ci jego walke (jesli nie widziales) z niepokonanym kolosem Brett Rogersem. To co wyrabia tam Fedor jest po prostu niesamowite.
Lesnar vs Fedor bylo by zdecydowanie jedna z najciekawszych walk w historii MMA, tuz obok pojedynku crocop vs fedor.

Szkoda, ze nie doszlo do walki Barneta z Fedorem w organizacji Affliction bardzo czekalem na ta walke.

__

Użytkownik
smacky doo

2009-12-09 17:08:22

Najman moze wygrac z pudzianem tylko w stojce ;-)
Nie wiem co on sie wogole tak spina jezeli byl marnym bokserem i znajac zycie bedzie sie rowniesz slabo bil w MMA pudzian mala szybkosc, duza masa i duza sila i po 2 rudnach bedzie ledwo zipal ale obstawiam ze walka skonczy sie po jednej max 2 rudnach ; d i miejmy nadzieje ze zobaczymy pudziana w USA/Chinach.

__

Użytkownik
qink

2009-12-09 20:07:03

strasznie ciekawe pierdoły fizyczne tutaj piszecie ;)

@qwe dostaje + :)

ja tam bardzo chcę zobaczyć jak walczy pudzian ;D

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
dESIREEE

2009-12-09 21:13:15

qwe :D widze że jesteś znawcą , trenowałeś w ogole jakies sw ? masz praktykę czy tylko suchą wiedzę ? tak wiele rzeczy o których piszesz to prawda ale dając przykład Sappa jako “pudziana” to chyba mało wiesz o sw ... Sapp to ciota która nie umie się bić, nie ma ani rąk , ani nóg ani NIC! ... Pudzian - kilkanaście lat karate , wielka siła , zajebisty charakter - jezeli chce to potrafii ...

ale - usmiałem się po pachy ... ja o low kicku a ty mi wyjezdzasz 3 zasadą dynamiki :D:D:D:D:D::D Ogarnij się człowieku ... http://www.youtube.com/watch?v=ajsm7rHKQZI - high kick , Jaka zasada tutaj zadziała ? koleś wazy 70 kg mniej , jeden cios i wygrywa , to jest WALKA tutaj wszystko jest możliwe

a jak odpierdalasz z siebie speca to zauważ ze w mojej 1 wypowiedzi pisałem o różnych kopnięciach tzw wiele myśli ... uwierz mi że wiem o czym pisze bo trenowałem MT 2,5 roku ... Co ma wzór fizyczny do kopnięcia kogos w udo ? powiedz mi .. ;] Zauważ że ten Tajlandczyk nakurwia wszystkich w K1 a to dlaczego ? przeciez nie ma masy a wygrywa z typami o 100 kg cięzszymi ? Dlatego kotku że w MT nie liczy się waga , bo cios wyprowadzany jest ciałem , mając małą wagę a uzywając pędu ciała można wyrządzić duże szkody ;]

Next one ... Powiedz mi - jakim cudem najman może “starać się walczyc w stójce” ??
Wystarczy że pudzian zada cios , zklinczuje i go rzuci o ziemie ;]

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
qwe

2009-12-09 21:51:34

@desire

dając przykład Sappa jako “pudziana” to chyba mało wiesz o sw



Zle mnie zrozumiales. Sappa podalem jako przyklad osoby silnej i ciezkiej- pytanie brzmialo, czy w K1 walczyl jakis strongman o wadze 140kg, napisalem, ze nie, ale walczyli inni dosc mocni i ciezcy zawodnicy.

Jaka zasada tutaj zadziała ? koleś wazy 70 kg mniej


I jest 3x szybszy niz pudzian...

Co ma wzór fizyczny do kopnięcia kogos w udo ?


Ma i to wiele- czysta fizyka. Ponaddto to Ty zaczales ten temat piszac o “pedzie”.


A co do 3ciej zasady dynamiki- jesli kopniesz kogos noga w pewien punkt ciala, to ten kopniety punkt ciala zadziala z taka sama sila na twoja noge chodzi o to, by kopac w strategiczne punkty- by jego bolalo a ciebie nie. Im zawodnik jest bardziej umiesniony i ma wiecej tluszczu, tym mniej bedzie bolal go twoj kopniak


przeciez nie ma masy a wygrywa z typami o 100 kg cięzszymi ?


Dla scislosci, tutaj walczy z gosciem o 100kg ciezszym.
http://www.youtube.com/watch?v=Ey0UVew1xNc

Oczywiscie przewaga tutaj jest wzrost przeciwnika, waga jest tylko jego nastepstwem.
Przy tym samym wzroscie w muay thai liczy sie szybkosc, wiec masa nie jest tutaj niezbedna..

Zreszta, zaprzeczyles tutaj sam sobie, bo najpierw wage podawales jako zalete, teraz twierdzisz, ze liczy sie szybkosc.
Ja o szybkosci mowilem od poczatku i dlatego pudzian nic ciekawego na tym polu nie zaprezentuje, bo gdyby byl o 20 kilo lzejszy moglby wyprowadzic o 50% szybsze ciosy.

Next one ... Powiedz mi - jakim cudem najman może “starać się walczyc w stójce” ??
Wystarczy że pudzian zada cios , zklinczuje i go rzuci o ziemie ;]



Zakladajac, ze Najman ma zerowa technike- masz racje.
Wydaje mi sie jednak, ze glupi nie jest i bedzie staral sie wyprowadzac jakies kolana podczas proby obalen.

__

Użytkownik
N00binator

2009-12-09 22:19:24

Ciekaw jestem ile razy Najman podniesie kolano do góry.

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-12-09 23:03:11

podniesienie kolana podczas próby obalenia - bezcenne

wiedzę masz ale bez przełożenia na praktykę ;] ... Mozna być dobrym kierowcą nie jezdząc ? Możesz mówic że dzięki Newtonowi wiesz jak wyjść z poslizgu a jak już będziesz w takiej sytuacji to po nogawce będzie Ci się sączyć kał

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
qwe

2009-12-09 23:13:08

@desiree
Ja tylko stwierdzam fakty.
Za bardzo wierzysz w mozliwosci Pudziana.
11 lat trenowal karate, jednak intensywnosc tych treningow musiala byc dosc niska, skoro uzyskal 4ty stopien kyo.
Ja tez moge trenowac karate przez 20 lat, jednak to nic nie znaczy, skoro po 11 latach bede mial dopiero niebieski pas.

Pudzian jest zbyt ciezki by zawalczyc tutaj nogami.

__

VIP
lecho

2009-12-10 13:37:50

qwe --> duzo tu teorii, a malo konkretow :) Konkrety zas sa takie: jesli Najman w walce z Pudzianem w stojce pozwoli sobie na cos takiego (http://www.youtube.com/watch?v=TmjjmeN3Ir8) to nie tylko nie wstanie, ale beda go skladac. I szybkosc Pudziana nie ma tu znaczenia - Golota tez nigdy nie mial wybitnej szybkosci, nie ma jej Walujew, ale gdy taki facet przylozy i trafi, to po prostu nie ma co zbierac. Tak dziala waga ciezka. To przecenianie dziala w obie strony - byc moze Pudzian jest przecietnym karateka, ale z drugiej strony Najman jest przecietnym bokserem. Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek walczyl z kims z gornej polki (znalazlem w statystykach walke z Kosteckim, ale dawno temu i zreszta zakonczona przez Cygana po 4 rundach przez TKO), ale chyba nikt z czytajacych nie ma watpliwosci ze gdyby przyszlo mu sie zmierzyc z Tomkiem Adamkiem albo chociazby 40-letnim Andrzejem to nie zostawiliby na nim suchej nitki - sama przynaleznosc do wagi ciezkiej to nie wszystko :) A skoro walcza przecietny bokser z przecietnym karateka, to wygra po prostu silniejszy facet - a czy ktos ma jakies watpliwosci, ze jest nim Pudzian? :P

__

Użytkownik
wiecek.

2009-12-10 22:21:22

qwe, rozmawialem ze znajomym ktory trenuje karate i mowil, ze kiedys trundiej bylo zdobyc ten niebieski pas niz dzis czarny wiec wiesz ;)

__

Użytkownik
Kombatant

2009-12-10 23:05:42

Pudzian, jak na prawdziwego WIDZEWIAKA przystalo pojedzie z frajerem.

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

Użytkownik
qwe

2009-12-10 23:57:18

@wii

To tak samo jak z tytulem magistra.
Jednak pytanie kiedy pudzian ten niebieski pas zdobyl.

Wydaje mi sie, ze w czasach gdy byl ok 50 kilo chudszy : D

__

Użytkownik
N00binator

2009-12-11 00:16:41

lżejszy, qwe :)

__

Użytkownik
qwe

2009-12-11 09:59:09

http://www.youtube.com/watch?v=HdukI0YSQec

PRIDE SHOCKWAVE 2002

Gala MMA ktora zgrowadzila publicznosc rzedu 90 tysiecy osob.

Gale PRIDE byly zdecydowanie najlepszymi galami MMA jakie kiedykolwiek widzialem.
Ogromny rozmach, wspaniale wejscia, znakomite versus screeny (zadna gra takich nie ma) no i co najwazniejsze: PELNA kultura wsrod publicznosci, spokoj opanowanie. Ludzie jak ja kocham azjatycka publicznosc.

Widac roznice miedzy zidiocialymi amerykanami, wystarczy spojrzec na gale UFC. Banda niedorozwinietych debili zasiada tam na widowni (z niewielkimi wyjatkami) co baardzo razilo mnie gdy ogladalem UFC (gdy istnial PRIDE nawet sie nie interesowalem UFC taki byl dla mnie slaby w porownaniu z PIRDE).

Niestety podczas debiutu gali PRIDE w USA, stacja Fuji TV zrezygnowala z transmisji tej gali, co bylo powaznym ciosem dla PRIDE poniewaz przynosila im glowne dochody.
Po gali PRIDE 34 najwiekszy konkurent UFC- wykupilo PRIDE’a prawdopodobnie z obawy przed ekspansja tej organizacji do USA.

Krotko po przejeciu PRIDE nowy wlasciciel zwolnil wszystkich pracownikow i zamknal drzwi oddzialu.

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-12-11 11:15:43

qwe - wikipedia nie boli widzę ;] google też ale po co to piszesz? W moich oczach potwierdzasz tylko że masz wiedze lecz praktyki ani grosza ;]

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
qwe

2009-12-11 12:50:10

@desiree

Nie korzystalem z wikipedii. Tylko ostatnie zdanie wzialem z wiki bo wlasciwie bylem ciekawy jak to sie potoczylo dalej :P

W moich oczach potwierdzasz tylko że masz wiedze lecz praktyki ani grosza ;]



A w moich oczach ty nie masz ani wiedzy ani praktyki i masz dziurawa skarpete...
Stary, masz 5 latek by tak argumentowac swoje zdania.
Gdzie napisalem nieprawde? Ty caly czas pitolisz jaki to pudzian nie jest dobry w karate i boks.
Dla Twojej wiedzy te 7 lat boksu trenowal na podworku zanim jeszcze zostal strongmanem.

Najpierw cos piszesz o low kickach pudziana, ale w ogole nie zwracasz uwagi, ze o skutecznych low kickach niewiele ma pojecia- wystarczy spojrzec na jego uda, ktore w obwodzie maja wiecej niz Ty w klatce piersiowej.

Ja tylko sprostowalem to co napisales, ale Ty bronisz sie atakiem- notorycznie piszac, ze nie mam praktyki. Serio, to juz nawet nie wyglada smiesznie.

Nawet nie trzeba miec praktyki (zreszta nawet nie masz pojecia czy ja mam czy nie) by stwierdzic, ze pudzian nie bedzie udezal tak jak zawodnik muay thai.

__

VIP
zoom

2009-12-11 13:05:10

Niestety posiadam N’ke i nie mam kanału Polsat Sport wiecie może czy istnieje możliwość oglądania Polsatu Sport na jakiejś stronce ?

__
Play more promode.

Użytkownik
Zacky

2009-12-11 14:40:06

to na zwyklym polsacie jest

__

Użytkownik
qwe

2009-12-11 14:42:52

@zoom

Raczej nie ma takiej mozliwosci, chyba, ze ktos Ci streama pusci...
Kiedys chcialem obejrzec mecz polskich siatkarzy, nie mialem polsatu, szukalem na necie jakichs darmowych streamow polsatu, ale zaden z nich nie chcial dzialac a nakombinowalem sie sporo.

Tak czy siak to bedzie leciec w zwyklym polsacie, wiec taki kanal chyba bedzie dostepny w Nce

Ja ide obejrzec walke do kolegi, pizza, browarek no i jesli kasa mi wplynie na konto bet-at-home to postawie 100zl na pudziana co na pewno zwiekszy emocje podczas oglaania : )

__

VIP
pablopl16

2009-12-11 15:08:47

http://www.ipla.pl/

tylko radze włączyć 2-3 godziny wcześniej, ostatnio jak była walka gloty z adamkiem w ostatniej chwili się połączyłem tak zapchane serwery mieli

__

VIP
Andrzej :)

2009-12-11 17:37:47

z ipla.tv

UWAGA: Transmisja i materiały z XII gali Konfrontacja Sztuk Walki dostępne będą tylko dla użytkowników z terytorium Polski posiadających konto VIP. Aktywuj konto VIP

__

Użytkownik
qwe

2009-12-11 17:45:13

Ja obstawilem 400zl na pudziana- mam nadzieje, ze nie zawiedzie : o

__

Użytkownik
puunk91

2009-12-11 17:50:40

@up przy kursie 1,0000000001 dużo nie zarobisz :P


btw. o której godzinie, ma być dokładnie walka ?

__

Użytkownik
N00binator

2009-12-11 18:00:27

wylaczyc nke i na zwyklej antenie ogladac
kurs jest chyba 1.15 :D

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-12-11 18:04:04

zarobi dokładnie 100 zł ;]

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
tr00ci0

2009-12-11 18:31:15

dla tych, którzy nie mają polsatu itd...
linki znalezione w sieci, często korzystam z linków z serwisu, z które je wziąłem i zazwyczaj w 100% działają
często serwery są przeciążone i bez porządnego łącza nie pójdzie ;)

http://www.vshare.tv/live/7172/tomciotv/1

http://www.justin.tv/komtv4

http://www.justin.tv/zemsta101

sop://broker.sopcast.com:3912/11028

http://nietylkosport.pl/kanal,1,0.html

http://www.hqtv.com.pl/pudnaj/

PUDZIAN ROX

__

Użytkownik
ravosss

2009-12-11 19:09:40

smackydoo > pudzian >najman !

__

Użytkownik
qwe

2009-12-11 20:30:43

niezle spieprzylem zaklad- zrobilem kombinacje
Pudzian > Najman
Frank Mir > Cheick Kongo

no i nie wiem jakim cudem znalazlo sie tam

Tyson Gryffin > Jim Miller -walka odbedzie sie dopiero za miesiac :D

na szczescie to byl los za 60zl wiec jesli Tyson nie wygra (jest faworytem) to nie strace tak duzo

edit:
kurs na pudziana wynosi 1,25
postawilem 1000zl
takich emocji jakie serwuja mi sie dzisiejszego wieczoru chyba nigdy nie mialem

__

VIP
pablopl16

2009-12-11 21:09:34

fakt ipla się wycwaniła...


http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

__

VIP
conish

2009-12-11 23:52:33

jak to bylo z tymi lowkickami ?

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
esportfun

2009-12-11 23:55:19

''pudzian nie umie kopac'' : D

OGIEN KURWA PUDZIAN!

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-12-11 23:57:22

AHAHAHAHAHA UMARLEM :D
lamus mroczek z kamera tez dobry

__

Użytkownik
chester020

2009-12-11 23:58:48

hahaha ale go zmiazdzyl :D no nie umie kopac bylo widac :D plebs pobrany

__

Użytkownik
insane5517

2009-12-11 23:59:47

44 sek? Chyba razem z wejściem na ring.

__

Użytkownik
qwe

2009-12-12 00:01:48

Zdecydowanie za dluga walka...

:D:D

Gdy pudzian przed walka powiedzial, ze bedzie walczyl w stojce to troche zwatpilem, ale to co dzisiaj zobaczylem przeroslo wszystko co moglem sobie wyobrazic.

Jak bylo z tymi low kickami?? Bez komentarza, gdy zobaczylem pierwszego kopniaka pudziana to szczena opadla mi szczena

1000zl nie poszlo na marne. Postawilem jeszcze 100zl na pudziana w sytemie kombinacji, jesli jutro o 4 rano wygra Frank Mir to dostane kolejne 250zl

huh.

N I E W I A R Y G O D N E!!

__

Użytkownik
Zacky

2009-12-12 00:03:42

"Pudzian jest zbyt ciezki by zawalczyc tutaj nogami."

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-12-12 00:03:48

qwe jest jakas dziedzina w ktorej sie nie specjalizujesz?

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-12 00:04:36

@up

nie gra w coda ^^

__

Użytkownik
Qub!c

2009-12-12 00:08:09

gratulacje qwe, jak zobaczyłem pierwszego kopa i jak Najman z bólu odskoczył to od razu pomyślałem - oooo, qwe ma już swoje 250 :D

Ale ta cała atmosfera, ten raper i wogóle chyba z 30 minut materiałów i wywiadów, wiedziałem, że to długo nie potrwa, lałem potem chyba z 15 minut z tej walki.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1902 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie