Pudzian vs. Najman

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
spec_u

2009-12-12 00:09:35

OWNEJDZ !

Jeszcze kilka takich walk i MMA bedzie popularniejsze w Polsce niż boks :D

Btw fajnie jakby dostał jakiegoś prosa na następną walke ;- )))

__
ema

Użytkownik
chester020

2009-12-12 00:10:54

taaaaa :] gala boksu - 3h i reszta walk z wywiadami i reklamami, walka wieczoru (tzn samo starcie dotkniecie sie przeciwnikow - 10sekund) bezcenne XDDD

__

ex-Redaktor
exilek

2009-12-12 00:12:29

Pewnie mnie zlinczujecie, ale MMA to sport dla zwierząt...

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-12-12 00:12:48

FATALITY : D dobrze ze sedzia przerwal bo by chlop bez glowy do domu wrocil

__

Użytkownik
hornet

2009-12-12 00:13:03

qwe przyznal sie do bledu wiec nie wiem po co sie go czepiac

to co zrobil Pudzian to miazga, spokojnie moglby powalczyc ze sredniej klasy zawodnikiem MMA, moze by i przegral, bo tutaj widzial ze moze pojsc na maksa w sile i szybkosc. wlasciwie walka byla bez taktyki, zmiazdzyl go pod kazdym wzgledem.

lol @ Najman ktory reka chcial sie bronic przed kopnieciami oO wtedy Pudzian chyba zauwazyl ze zmiesc go to formalnosc.

imho warte zauwazenia jest jeszcze to jak wychodzili oboje - Najman z dupami, Pudzian z bratem (to chyba jego brat?) w wiejskim stylu. mimo wszystko to prosty chlop, ktory ma jakies wartosci, a przynajmniej tak to wygladalo. na pewno zdobedzie tym jeszcze wieksza widownie ;)

__

VIP
KonradM

2009-12-12 00:15:10

@qwe

“Bzdura- pudzian ma za slabe low kicki, zeby jakies wieksze obrazenia tutaj zadac.
Chocby pudzian wazyl pol tony, to bez szybkosci moze tymi swoimi low kickami pokopac w bande, bo na przeciwniku nie zrobi to wrazenia. "

Popłakałem się :D

__
www.hstv.pl

Użytkownik
qwe

2009-12-12 00:15:52

heh, nie spodziewalem sie, ze tak masywny i umiesniony czlowiek moze takie low kicki walic.

Szkoda mi sie troche najmana zrobilo- widac, ze czul sie troche jak zbity chlopczyk :P


edit: Konrad, nie spodziewalem sie takiej szybkosci ze strony pudziana, to bylo niesamowite.

__

VIP
conish

2009-12-12 00:17:18

qwe +

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
KonradM

2009-12-12 00:18:22

http://www.youtube.com/watch?v=LFm5nKGlWMU

__
www.hstv.pl

Użytkownik
chester020

2009-12-12 00:18:49

hehe albo dobre jak sie najman wywalil pudzian na niego od razu, sedzia wpada na nich zeby przerwac a pudzian w pol sedziego lamie :D widac bylo, ze spojrzal na sedziego i oprzytomnial troche bo by w tym berserku w jaki wpadl polamal ich obu i by nie bylo co zbierac XDDDDDD

__

Użytkownik
bemolFTW

2009-12-12 00:18:54

' pudzian total fucking armageddon '

__

VIP
KonradM

2009-12-12 00:22:15

Sędzia założył Pudzianowi dzwignię? :p

__
www.hstv.pl

Użytkownik
Qub!c

2009-12-12 00:22:29

roller dokładnie, z kumplem sie śmialiśmy, że jakby mu sie rage nie wyłączył to by tam wszystkich zapie***lił w promieniu 5 m od ringu z Mroczkiem włącznie

__

Użytkownik
hornet

2009-12-12 00:23:57

no sedzia rzucil mu sie na REKE zeby go powstrzymac :DDDD zakladajac dzwignie calym soba. to bylo genialne

__

Użytkownik
one

2009-12-12 00:25:15

nie wiem czy wiecie ale pudzian cwiczyl kiedys 7 lat karate...

__

VIP
j3sh

2009-12-12 00:25:56

Jak dla mnie jest kretynem, kopał jak rolnik na wiejskiej dyskotece, a Najman latał po całym ringu. Mam jeszcze jedno pytanie: Dlaczego pudzian walczył w butach?

cała walka: http://www.youtube.com/watch?v=PQ-bnSLuX9M

__

Użytkownik
chester020

2009-12-12 00:26:35

haha dokladnie, jak sedzia pewnie byl osrany prawie tak samo jak najman ale widac, ze pudzian mimo, ze chlop z wiochy to ma kulture i nie jest glupkiem jakich wielu ktorych moznaby spotkac na sztacheta parties in da villages :]]] potrafil oprzytomniec i sie pochamowac przed totalna destrukcja :D

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-12 00:27:23

powiedzial w wywiadzie przed walką ^^

__

Użytkownik
drkness

2009-12-12 00:28:12

walka parodia xD

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-12-12 00:48:44

Wszystko fajnie, tylko mnie coś takiego nie interesuje. Widziałem MMA z technikami i kontrami, w których widać było doświadczenie obu zawodników. Bardzo swobodnie porusza się Mariusz po ringu, widać, że był spięty. Szkoda natomiast, żeby MMA poszło w ślad K1, w którym jakiś typ 2,2 m i 200 kg wali byle zabić i zdobywa przy tym kasę + kolejne tytuły. Niestety Japończycy właśnie uwielbiają Sappa, Choia. Mr Perfect miał klasę oraz masę. No ale jak na pierwszą walkę Mariusza to uważam, że spisał się świetnie.

__

Użytkownik
qwe

2009-12-12 00:49:47

@jesh, vegeta

Moze i parodia, ale ludzie. On trenuje MMA od 3 miesiecy, wiec nie wiem o co Wam chodzi. 3 miesiace temu skupial sie tylko na treningach do World Strongest Man, dzisiaj stoczyl walke w MMA. Ponadto zbil wage o prawie 20kg.

Nie bylo tam profesjonalizmu i nie oszukujmy sie- nikt sie go chyba nie spodziewal w tej walce.

Ta walka miala byc show i nim byla.

Poczekajmy rok, dwa i dopiero zobaczymy co Pudzian pokaze w MMA, choc IMO jest juz troche za stary bo cos wiekszego w tej dziedzinie osiagnac.


@nicea

Mowisz o Semmym Schilcie?? Sorry, ale ten gosc technika ma akurat porzadna.
Sa lepsi technicznei ale warunki fizyczne daja mu przewage w K1. Schilt przez ostatnie 5 lat naprawde duzo pracowal nad technika co widac.

W MMA Schilt dostawal od kazdego lepszego fightera.

__

VIP
j3sh

2009-12-12 00:54:58

@nicea: jeżeli dla Ciebie poruszanie się jak worek “kartofli” jest swobodne to ja już nie wiem

__

VIP
zoom

2009-12-12 00:55:01

@qwe
On swoją siła rozniesie 90% tej sceny MMA, przecież te pieści były jak młoty. Nie jestem znawcą MMA i nigdy specjalnie nie interesowałem się tym jednak duch walki i koncentracja Pudziana zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Fakt faktem że ten Nejman to jakaś parodia boksera jednak sam styl w jaki dostał po ryju powoduje uśmiech na mej twarzy ;- )

__
Play more promode.

VIP
j3sh

2009-12-12 01:04:39

Najman ludzie a nie Nejman :/ Nejman to aktor

__

VIP
V!ct!M

2009-12-12 01:17:53

i po co bylo sie klocic, skoro od poczatku bylo wiadomo, ze DOMINATOR nie zawiedzie?

@j3sh
facepalm...

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-12-12 01:19:18

http://www.youtube.com/watch?v=Ey0UVew1xNc

przyklad jeden najlzejszych zawodnikow K1 kaoklai kaennorsing vs japonski tytan kto wygra w takim czyms?
mimo tego ze kaoklai to jeden z najbardziej cenionych zawodnikow o wadze kolo 75kg pokonal wielu 100+ lamusow, ale z pudzianem jak i japonskim mistrzem 150kg nie ma szans...

wiec pudzian gl, nie trac masy

a i btw. wiekszosc dyscyplin pudzian wykonywal na czas, wiec o jego predkosci odpuscie bo zawsze zap13rdalal :D

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-12-12 01:24:15

lol @ jesh, exil :D

osiagnij tyle co on a potem nazywaj go kretynem, pionku

__

Użytkownik
Zacky

2009-12-12 01:52:54

pudzianowi brakowalo tylko sztachety

__

VIP
pablopl16

2009-12-12 02:26:11

to bylo logiczne, pudzian nie jest jednyn z wielu zawodników wagi ciężkiej, pudzian to pudzian, waga ciężka ale nie 60% mięśni i reszta nie wiadomo czego, to 130 kb miesni, czysta sila i energia mimo swojej masy osiąga niesamowitą szybkość jak na swoja masę (masę mięśniową) , przed nim wielka przszlosc w mma

__

VIP
pablopl16

2009-12-12 02:27:07

btw. c0w, qwe podawał już ten przykład

__

Użytkownik
qwe

2009-12-12 02:38:46

@zoom

Znamy pudziana- ten czlowiek jest uparty i zdeterminowany w dazeniu do celu. Mysle, ze jak sie przylozy i troche potrenuje (bo z obecna technika dobry fighter szybko by z nim skonczyl) to moze sporo zamieszac na tej scenie czego mu z calego serca zycze.

W MMA generalnie najwazniejsza jest technika.
Dobry fighter w parterze w pare sekund zalozylby pudzianowi dzwignie.
Jesli tylko pudzian znajdzie NAPRAWDE dobrych trenerow, ktorzy beda go szkolic to moze byc naprawde ciekawie.


Jest jeszcze jeden, naprawde silny fighter ktory namieszal na scenie MMA, nazywa sie Brock Lesnar, jednak on bym znakomitym zapasnikiem oraz wrestlerem.




Tak w ogole, najlepszy jest fakt, ze ja twierdzilem iz nie podziala low kickami, inne osoby twierdzily, ze pudzian bedzie staral sie sprowadzil walke do parteru, jeszcze inni, ze najman za wszelka cene bedzie chcial walczyc w stojce.

I co sie okazalo? Pudzian zaatakowal low kickami, najman “sprowadzil” walke do parteru a dzwignie pudzianowi zalozyl sedzia :D
W miedzyczasie Najman wykonywal jakies akrobacje, salta i przewroty, niczym w cyrku.

Jedyna rzecza ktora mi sie nie podobala na gali to typowe, dla polskich gal sportow walki pokazywanie polskich “gwiazd” na widowni.
Tu sie leja a nagle wyskakuje male okienko z morda Mroczka ktory dostal kamere HD na mikolajki. Mroczka niech puszcza w przerwie a nie podczas walki.



edit:
ogladalem ta walke chyba ze 20x
Pudzian jak zadal pierwszego low kicka to Najman zapewne zdal sobie sprawe jaki ten czlowiek jest mocny i ze wpakowal sie w niezle g***o.

Z jakiegos forum

Mroczek, Herbuś, Foremniak,
Maserak, Augustin Egurola, Piróg.. wytrzymaliście to jakoś? Bo ja miałem problemy. Czasami człowiek chciałby obejrzeć jakiś program bez Mroczka, Piroga, Maseraka więc włącza sobie MMA. A tu niestety.



: D

__

Użytkownik
puunk91

2009-12-12 07:38:18

ajajajjajajaj kurwa prawie go zabił :D :D :D :D

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-12-12 09:36:35

Nikt z grubasów nie ma dobrej techniki. Teraz wszystko zeszło na psy i obniżył się poziom. Nic nie poradzę, że widzisz w Schilcie dobrą technikę. Pudzian tu w pojedynku zachował się bardziej jak Sapp, tyle, że w K1 nie można obalać na ziemię.

A co do tego, że Mariusz rusza się jak worek kartofli to pokazał w tańcu z gwiazdami, że jest inaczej. Dynamikę i szybkość ma, jak będzie bardziej luzował i starał się spokojnie do walki podchodzić to będzie Mr. Perfect.

__

Użytkownik
rastiR

2009-12-12 10:05:40

pudzian jak powalczy troche z jakimiś zawodowymi zawodnikami MMA, potrenuje ostro podszkoli troche technike (bo po 2 lowie to tak wyglądało troche jak pociąg który chciał przejechać po najmanie) to może powalczyć z mistrzami odrazu nie ale z czasem może ; D jeśli w dobry sposob ukierunkuje swoją siłe

__

Użytkownik
Kub4r

2009-12-12 10:48:32

tak jak annihiluz mowi , chlop by wrocil bez glowy do domu : D

__

Użytkownik
Kermitek

2009-12-12 11:07:04

Pierdzielicie glupoty... Pudzian nie jest prostym chlopem bo chyba prosty chlop nie zarabial by tyle miesiecznie i nie mial takiej glowy do interesow :> ? pomyslcie troche zanim cos powiecie... co do walki miazga, agresor i wszystko jasne... z lepszym przeciwnikiem ciekawi mnie jak by sobie poradzil... Np z popkiem :D

__

VIP
conish

2009-12-12 11:11:35

Jedno pytanie powtorze za jeshem. Dlaczego pudzian byl w butach? Mozna tak?

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
Kermitek

2009-12-12 11:18:10

BTW tu macie piekna walke :D http://www.youtube.com/watch?v=rlGVgeeE5_E

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-12-12 11:30:44

nei czytam jego komentarzy on jest jak bog wie wszystko

__

Użytkownik
wiecek.

2009-12-12 12:36:15

szok, masakra! to co zrobil Pudzian nogami przepiekne...
Koles jest, zwykly, prosty, naturalny nie sciemnia mowi to co mysl, poprowadzil go jego braciszek zajmujacy sie DiscoPolo, nagrywajac dla niego bardziej hardcorowego songa ;) Nie potrzebowal sztuczenj oprawy, dodatkowych efektow bo tylko jak wszedl na ring nikt inny sie nie liczyl - I O TO CHODZI!
Kontrakt ma na 4walki wiec powalczy na pewno.

Ja osobiscie bylem za innym zakonczeniem, mianowicie widzialem to tak:
Pudzian lapie Najmana podnosi go do gory, rzuca nim o glebe i pol-przytomnego nokatuuje w parterze walac swoimi oooogromnymi piescmi :)
Widzialem sporo walk, mma ale nigdy tak podskakujacego przeciwnika z bolu od low kicka :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3723 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie