Lista artykułów

Dostosuj

Media - Czy WoW doprowadził do omdlenia? (19 komentarzy)

mateck - 2008-11-21 19:48:03

Kategoria:

Każdego dnia, z różnych strona świata napływają do nas różnego rodzaju publikacje - niektóre bardziej interesujące, inne zaś mniej. Od czasu ostatniego przeglądu mediów upłynęło siedem dni. Czas więc raz jeszcze zebrać do kupy najciekawsze wywiady oraz artykuły minionego tygodnia, które napotykamy każdego dnia na łamach zarówno polskich, jak i anglojęzycznych serwisów informacyjnych.

więcej

Kto ich zatrzyma? (3 komentarze)

bolksTV - 2008-11-21 10:43:11

Kategoria:

Mogło by się wydawać, że przewidywania przedmeczowe to świetna zabawa dla takiego redaktora. Może sobie postrzelać - nawet w ciemno - a i tak nikt go z tego nie rozliczy. Ba, redaktor taki może nawet kilka dni później napisać o tym, jak to zawiedli trenerzy, zawodnicy i organizatorzy. Bo wynik nie był taki, jak przypuszczał. W przypadku przewidywań przed turniejami StarCrafta sytuacja wygląda już z goła inaczej.

więcej

Wróbel: "Ten skład jest naszym ostatnim" (40 komentarzy)

Soofka - 2008-11-19 21:08:32

Kategoria:

Ostatnie tygodnie to najlepszy okres od dłuższego czasu dla Polska Rafała "Wróbla" Maćkowiaka i jego drużyny, która nadzwyczaj dobrze radzi sobie teraz na scenie Enemy Territory. Awans do finału drabinki wygranych to największe osiągnięcie polskiej drużyny w prestiżowym ClanBase EuroCupie w historii, a wygląda na to, że na tym się nie skończy.

więcej

Wróbel: "Ten skład jest naszym ostatnim" (brak komentarzy)

Soofka - 2008-11-19 21:08:32

Kategoria:

Witam Wróblu. Nie musisz się przedstawiać - myślę, że wszyscy fani Enemy Territory kojarzą twoją osobę. Poza tym na łamach eSports.pl publikowany był już wywiad z tobą - wszystkich zainteresowanych zapraszam do jego lektury. Bez zbędnych wstępów przejdźmy do meritum naszej dzisiejszej rozmowy. Fear Factory X-Fi rozstało się z dywizją Enemy Territory.

więcej

Chcę krwi, łez i dramatu (13 komentarzy)

ułan - 2008-11-19 17:50:00

Kategoria:

Wszystkie polskie turnieje CunterStrike'a mają jedna zasadniczą cechę. No, może nie wszystkie - tylko te, w które gra się o coś innego niż pietruszka i kolorowany dyplom. Chodzi mi o tę śmieszną sytuację, w której sędzia może na samiutkim początku wpisać w protokoły kto wygrał. Jest nawet lepiej niż w PZPN.

więcej

Wszystkie wcielenia Lary Croft (22 komentarzy)

tbla - 2008-11-18 13:17:37

Kategoria:

Każdy szanujący się gracz na tym świecie powinien wiedzieć, kim jest inteligentna, odważna i niezależna postać, pracująca w zawodzie archeologa. Nie chodzi mi tu bynajmniej o Indianę Jonesa, ale o prawdopodobnie najsłynniejszą i najbardziej rozpoznawalną wirtualną osobistość płci pięknej, która od blisko dwunastu lat nieprzerwanie pojawia się na ekranach monitorów i telewizorów.

więcej

Poznańskie targi czy poznański LAN? (52 komentarzy)

ułan - 2008-11-17 15:27:39

Kategoria:

PGA to takie śmieszne wydarzenie, które samo nie wie, czym jest. Odpowiem więc za nie. PGA to targi komputerowe. Z elektronicznym sportem mają tyle wspólnego, że robi je ta sama ekipa, co ESWC. I to by było na tyle, bo dalej jest już zupełnie inaczej. Z punktu widzenia osoby związanej z esportem - jest gorzej. Z punktu widzenia zwykłego gościa targów - różnie można by ich wartość oceniać.

więcej

Wszystkie oczy na MYM (107 komentarzy)

ułan - 2008-11-15 15:31:48

Kategoria:

W MYM-ie wrze. W ich otoczeniu wrze jeszcze bardziej. Polska scena CS-a przygotowuje się na przetasowania na samym szczycie. LUq został wyrzucony, "podziękowano mu", odszedł - nazywać to można różnie. Pionas najprawdopodobniej wskoczy na jego miejsce. A kto później? Jak daleko sięgną zmiany? Wszyscy z niecierpliwością czekają na rozwiązanie obecnej sytuacji.

więcej

Media - Fatal1ty powraca do gry? (27 komentarzy)

AAA - 2008-11-13 10:11:34

Kategoria:

"I am actually looking for a next game to play [...] I think I am looking for a great - one versus one - First Person Shooter..." - te słowa wypowiedział nie kto inny jak sam Johnathan Wendel, znany również jako Fatal1ty, w udzielonym internetowej telewizji GameZombie.tv krótkim wywiadzie.

więcej

Nie tak to sobie wyobrażaliśmy... (19 komentarzy)

AAA - 2008-11-10 08:44:13

Kategoria:

Polacy, którzy walczyli w Kolonii (Niemcy) na zakończonych finałach World Cyber Games 2008, niestety wrócą do Polski bez żadnego medalu. Naszym rodakom nie udało się wywalczyć ani jednego, choćby brązowego krążka, choć jeden z naszych reprezentantów mocno się o niego otarł. Niestety, tylko otarł... Czwarte miejsce to najwyżej zajęta lokata przez reprezentanta Polski na tegorocznym WCG.

więcej

O "Blizzardowym WCG" słów kilka (1 komentarz)

eSports.pl - 2008-11-06 12:40:40

Kategoria:

Blizzardowe strategie są aktualnie jedynymi z najważniejszych platform na World Cyber Games. Podczas różnych krajowych turniejów i LAN-ów królują strzelanki pokroju Counter-Strike, America's Army czy Call of Duty. Organizatorzy WCG miejsce w swoim turnieju znaleźli tylko dla pierwszej z nich, najpopularniejszej. Obok znanego i lubianego Countera na pierwszy plan wysuwają się WarCraft, StarCraft, FIFA oraz Need For Speed.

więcej

Faworyci i mistrzowie (4 komentarze)

eSports.pl - 2008-11-06 12:40:40

Kategoria:

World Cyber Games to rozgrywki obok których żaden fan WarCrafta nie może przejść obojętnie. Można by rzec, że jest to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu obserwatora, czy też gracza. W krajowych kwalifikacjach, zawodnicy dwoją się by tylko dostać przepustkę wyjazdową na turniej główny. W tym roku zawody organizowane są u naszych zachodnich sąsiadów.

więcej

Faza grupowa pod lupą (brak komentarzy)

eSports.pl - 2008-11-06 12:40:40

Kategoria:

Wszyscy uczestnicy turnieju, o czym wspomniałem na wcześniejszej stronie, podzieleni zostali na osiem, siedmioosobowych grup (z jednym, sześcioosobowym wyjątkiem). Analizując je pobieżnie - nie można oprzeć się wrażeniu, że zawodnicy nie są podzieleni równomiernie. Losowanie robi swoje - jedni mogą dziękować bogu za dar w postaci łatwych przeciwników, drudzy przeklinają los.

więcej

iZi o World Cyber Games (brak komentarzy)

eSports.pl - 2008-11-06 12:40:40

Kategoria:

Podczas gdy MeS był już w drodze do Niemiec, przeprowadziłem rozmowę z jego klanowym organizatorem, przedstawicielem drużyny D-Link PGS - Wojciechem Gruszczykiem. iZi udzielił mi odpowiedzi głównie na pytania związane z nadziejami czy też oczekiwaniami na zbliżający się turniej.

więcej

A w StarCrafcie... znów Koreańczycy (1 komentarz)

eSports.pl - 2008-11-06 12:40:40

Kategoria:

Ciężko jest z tym StarCraftem... Trudno pisze się o jakichkolwiek przewidywaniach w kontekście światowych finałów World Cyber Games mając na uwadze, że spotka się tam 3 profesjonalistów z 29 amatorami. Co najśmieszniejsze, nie było jeszcze w 8-letniej historii SC na WCG amatora, który zepchnąłby profesjonalistę z najwyższego stopnia podium.

więcej

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

506 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie