cziter na podium w turnieju orga;))

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ff_ave

2008-02-20 03:12:15

niejaki herpu w owym turnieju gral na aimbocie i wallhacku
widac to wyraznie na filmikach ;)

http://v.stallman.rootnode.pl/~at1z0r/herpu/

filmik 1...
aimbot zaczal mu celowac przez sciane w pewnym momencie, musial zapauzowac i zmienic ustawienia haxa :DDD

filmik 2...
ciche chodzenie zika- nie mogl slyszec

filmik 3...
ciche chodzenie zika- nie mogl slyszec

wiecej mi sie nie chcialo zgrywac, filmik pierwszy to bankowy dowod aimbota

__

Użytkownik
xewan

2008-02-20 05:18:10

Hmm
1B - niezly dowod
2 i 3 - nic nie znacza.

__

Użytkownik
ramm_pl

2008-02-20 06:35:48

jaka była geneza wyłączenia pb na asterach? przecież to z góry poroniony pomysł...

__

Użytkownik
L3si0

2008-02-20 07:48:14

tak jak myslalem i jak myslala ponad polowa ludzi na gtv, po jego stylu gry odrazu bylo widac, ze cos nie tak jest... i kogo on chcial oszukac?
ps. jezeli ma stale ip to ban na wszystkie ligi !!! z drugiej strony kto bedzie chcial grac z cziterem
ps2. najbardziej na tym ucierpial zik...

__

VIP
Grmx

2008-02-20 08:05:21

ooo... ciekawe jak duzy trzeba mec umysl aby cheatowac z gtv.

__

Użytkownik
Crb

2008-02-20 08:20:47

to możliwe, bo kiedy z nim grałem to na hubie prawie dostał 19:15 i w ostatnich 5ciu minutach nie urwal mi fraga. A taki wynik ze mną nie wystarczy na zika. Do tego bez problemu pojechal rutta ;o

__

VIP
zik

2008-02-20 09:22:56

http://rapidshare.com/files/93346602/west-vs-Herpu-ztn3tourney1-2008_02_19-23_39_08.dm_68.html

to nagralem ostatniej nocy

ogolnie mialem nie raz stycznosc z tym i powiem szczerze ze jesli chodzi o jego botowanie to uzywa tego dosc sprytnie, bo tylko w momentach wymiany gdy gubi z przeciwnika celownik... nie wiem ile zabardzo w tym demku wallhacka, ale aimbota jest cale mnostwo.
Zaczynajac :

5:08 - rail strzelony kolo teleportu, jesli sie da zoom okolo 40-50 widac dokladnie ze rail jest strzelony w sam srodek enemymodela, czyli tam gdzie celuje zawsze bot, czy to przypadek? biorac pod uwage jego manewry myszka, w ktorych nie ma za grosz precyzji, dla mnie wytlumaczenie jest tylko jedno

6:41 - jaki sliczny spaw, szkoda tylk oze taki sam przypadek jak punkt wyzej, bot wlaczony kiedy model spadl, dla zainteresowanych proponuje zobaczyc sytuacje na timescale 0.1 gdzie celownik jest caly czas na srodku modela,

7.56 - widac jak po chwili przelacza na aimbota i wciska mu serie z lg, idealny odruch myszka i 100% celnosci ? nie wydaje mnie sie

10:08 - jednroazowy rail, taka sama sytuacja jak wyzej

11:11 - przekombinowany rail imo

12:06 - najbardziej widoczna stuacja ze wszystkich gdzie korzysta z LG na zawolanie...

13:04 - bardzo podejzana koncowa spawarka i rail :E

13:30 - jedna z bardziej widocznych sytuacji gdy uzywal bota jaka byla w tym meczu, znowu srodek enemymodela i 100% lg siedzi w wescie. Aimbot ma to do seibie ze konczy strzelac jak tylko przeciwnik ginie, nie wydaje mi sie zeby nromalny smiertelnik mial taki czas reakcji ze konczyl by strzelac z lg w tym samym momencie co ginie przeciwnik

13:50 - tu widac jak sprytnie uzywa tego, zaczyna strzelac sam, pozneij wlacza na chwile i west iz ded bejbi

Ogolnie nie mam zadnych watpliwosci ze to cziter, sam to odczulem na turnieju orga, gdzie nawet chodzac po cichu on wiedzial gdzie jestem, raile wsadzal mi kosmiczne, nie mowiac juz o lg gdzie nie moglem nawet pierdnac szczegolnie na dm6 przy stanie 1:1 w finale lb. Analizowalem troche demek z turnieju, w meczu gdy gral z ruttem tez bylo 'troche' krzywych akcji...

West mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze uploadowalem to demko :) Ale juz nie moge patrzec jak typ ktory tyle lat staral sie cos ugrac w q3 i szlo mu niezle, teraz posuwa sie do takich srodkow i sie bezczelnie wypiera. Najgorsze jest to ze imo zepsul cala zabawe turnieju ORGa ktory szykowany byl przez pare tygodni...

Enjoy!

__

Użytkownik
Crash_

2008-02-20 09:24:43

....

__

Były Redaktor
raul

2008-02-20 09:41:05

100% czit.

__

Użytkownik
banny

2008-02-20 09:57:13

"to możliwe, bo kiedy z nim grałem to na hubie prawie dostał 19:15 i w ostatnich 5ciu minutach nie urwal mi fraga. A taki wynik ze mną nie wystarczy na zika. Do tego bez problemu pojechal rutta ;o"

crb jesli Ty znim wygrales to ja jestem bogiem ;]

Zik ? mysalem ze jestes zanim a nie przeciwko ?:o

Sie usmialem jak przeczytalem o wallhaku i aimbocie hahahaha , dobre. Jestem jego bratem i chyba wiem czy gra na czitach czy tez nie? Moze raz , gora dwa razy ale nie wh i aim haha.Zalosne : )

"ps. jezeli ma stale ip to ban [...] (c) L3si0 " :> i ze niby ban na ip ta? a ja ? gram w q3 od 3 lat i jakos nie mam ochoty przestac. A jak jestes zwolenikiem banow to wejdz na lana i pobanuj sobie boty.
....... NC.

__

Użytkownik
vicor

2008-02-20 10:08:01

nc :ASDSA

__

Były Redaktor
raul

2008-02-20 10:08:42

Sie usmialem jak przeczytalem o wallhaku i aimbocie hahahaha , dobre. Jestem jego bratem i chyba wiem czy gra na czitach czy tez nie? Moze raz , gora dwa razy ale nie wh i aim haha.Zalosne : )

tutaj koledzy podali 100% dowody, że czituje i nie ma co nawet polemiki na ten temat prowadzić. jak dla mnie to temat można nawet zamknąć, bo sprawa jasna jak słońce.

__

Użytkownik
L3si0

2008-02-20 10:11:47

nie osmieszaj sie chlopie, kazdy kto ma pojecie o q3 powie, ze to czit, nawet ci co sie niezbyt znaja po obejrzeniu filmikow (szczegolnie 1a i 1b) tez do tego dojda, skoro wiesz, ze czitowal i macie jakies czity na kompie to watpie w twoja uczciwosc... za glupote sie placi

__

Użytkownik
banny

2008-02-20 10:18:28

Nie ma to jak skill v3rba bijacego czitera 9:64 @hub3aeroq3. Ciekawe co ma v3rb Oo

__

VIP
fronki

2008-02-20 10:21:31

za to lubie scene quaka, znajda haxa to wszyscy po nim jada :D

a na tych plebejskich kodach i csach jak znajda haxa to polowa ludzi go broni i na bank mowi ze jest niewinny i pisza te glupie eseje

a tu jest clear :D tak jak lesio napisal ban na zycie, znaczy na ligi

__

Użytkownik
SpOOnman

2008-02-20 10:25:50

Panowie, zachowaliście się jak rasowe media. Z jednej strony gratuluję czujności i wytrwałości w tropieniu. Właśnie usmierciliście cywilnie gracza o nicku Herpu. Czy słusznie? Nie mnie oceniać. Jeżeli słusznie - jest to napewno skuteczniejsze niż niejeden ban.

Ale jest i druga strona medalu. Jutro ktoś może pokazać filmik zika, v3rba czy matr0xa jak spawają i 2 sekundy trzymają spaw na środku enemy modelu. A może to Twój filmik będzie jutro na rapidshare? To jest broń obosieczna. I śmierć publiczna jest napewno gorsza od bana.

Co do PB na asterach - jasne, że mogę włączyć. Plus jest taki, że będzie _iluzoryczna_ ochrona - PB nie był aktualizowany od lat, prace nad nim już się nie rozwijają. Poza tym każdy średni gracz od razu wie, że gra z cheaterem. Minus włączonego PB jest taki, że nie będzie można grać z cq3 oraz sprawia on wiele problemów na Windows.

Może nie wszyscy z Was wiedzą więc z praktyki powiem Wam jak wygląda banowanie w Punkbusterze.
- ban na GUID - śmiech na sali. W Polsce większość gra na fałszywych kluczach. Po 2 minutach zbanowany osobnik wraca z nowym kluczem. Mam go tropić co 2 minuty?
- ban na IP - to jest marzenie, ale niespełnione. Dużo osób ma neostrady - czyli wystarczy restart modemu i ma nowe IP. Stała pozostaje tylko klasa IP. Ale mam zbanować całe miasto, bo gra stamtąd cheater? Ci co mają stałe IP jest ich mało. Z reguły i tak okazuje się, że to IP zewnętrzne sieci osiedlowej z której gra kilku graczy a tylko jeden cheatuje.
- odciski hardware nie istnieją w PB.

Moim zdaniem nie potrzeba PB. Tylko przeszkadza, macie z nim problemy, a cheatera i tak wyczujecie na kilometr.

__

Użytkownik
boro71

2008-02-20 10:32:06

herpu i czit ? puknijcie sie w łep

__
.

Były Redaktor
raul

2008-02-20 10:33:12

sorry, ale dowody są niezbite

__

Użytkownik
666-gad

2008-02-20 10:33:45

Ale jestescie zalosni !!!! On nie czituje !!!

__

Użytkownik
maniek1986

2008-02-20 10:36:15

"Moze raz , gora dwa razy ale nie wh i aim haha.Zalosne : )"

Raz, góra dwa? A może opowiesz nam o tym? Kiedy to było?
Nie wh i aim? W takim razie co? Czy chodzi o to, że z zasady nigdy oba na raz?

Nie wiem czy Herpu czitował w turnieju orga, nie znam sie na czitach to się nie wypowiadam. Jednak jego brat przyznał, że raz czy dwa korzystał, więc pytam o ten raz czy dwa.

__

VIP
move

2008-02-20 10:40:32

Przeczytałem, ściągnąłem materiały, obejrzałem i...

Niestety: WG mnie używane są czity

Wyciągniemy z tego jako ORG odpowiednie konsekwencje ze zmianą klasyfikacji i banicją na kolejne rozgrywki dla Herpu - włącznie. Ale najpierw chciałbym porozmawiać z Herpu, żeby sam wytłumaczył się z załączonych tutaj dowodów. Nie przesądzam niczego na 100%.

Co do włączenia/wyłączenia PB na serwerach - post SpOOnmana mówi wszystko: PB jest ochroną ILUZORYCZNĄ, a tak naprawdę jej nie ma. Możemy jedynie odczuć wzmożoną pracę dysku ze względu na 2 robale od PB: PnkBstrA.exe i PnkBstrB.exe, co skutkuje zarywaniem w grze i niemiłymi zacięciami - szczególnie odczuwalne na starszych, słabiej wyposażonych kompach.

Jeśli wszystk okaże się prawdą, wprowadzimy kilka przepisów do regulaminu naszych turniejów, żeby w przyszłości uniknąć takiej sytuacji. Wiadomo, że jeśli pojawi się jakiś nowy "wymiatacz" na scenie i weźmie udział w naszym turnieju, zajdzie daleko, będzie to podejrzane. A że obecnie mamy paru "specjalistów" od wykrywania czitów, prawda szybko wyjdzie na jaw i taki osobnik będzie już spalony.

Więcej informacji wkrótce, na ORG'u.

__

VIP
move

2008-02-20 10:42:05

Wycinek dla Ciebie: Co do włączenia/wyłączenia PB na serwerach - post SpOOnmana mówi wszystko: PB jest ochroną ILUZORYCZNĄ, a tak naprawdę jej nie ma. Możemy jedynie odczuć wzmożoną pracę dysku ze względu na 2 robale od PB: PnkBstrA.exe i PnkBstrB.exe, co skutkuje zarywaniem w grze i niemiłymi zacięciami - szczególnie odczuwalne na starszych, słabiej wyposażonych kompach.

__

Użytkownik
vicor

2008-02-20 10:45:38

pb powinno być włączone :ASD

__

Użytkownik
SpOOnman

2008-02-20 10:47:58

Podałeś świetny argument.

__

VIP
move

2008-02-20 10:49:20

v3rb? skilla, którego szkolił przez lata, a nie przez włączenie jednego programu.

__

VIP
move

2008-02-20 10:49:57

Argument to ":ASD", tak?

__

Użytkownik
vicor

2008-02-20 10:51:55

ta :sadasd bo jak będzie włączone, to więcej czitów będzie wyłapane i plebsy będą się bały czitować

__

Użytkownik
vicor

2008-02-20 10:52:11

tak :D

__

Użytkownik
666-gad

2008-02-20 10:58:02

ale ty nie masz pojecia wiec sie nie wypowiadaj

__

Użytkownik
L3si0

2008-02-20 11:04:01

a chcesz kopa w garnek ? :]

__

VIP
move

2008-02-20 11:07:18

Chyba nie umiesz czytać...

__

Użytkownik
kaboom

2008-02-20 11:12:49

zbyt pochopnie to zrobiliscie

trzeba bylo poczekac, jezeli rzeczywiscie uzywa czegos udowodnilo by sie to tak jak zrobilsimy z hrupkiem, odpowiednie kroki zostalu juz podjete, a tak to juz za pozno

__
Cybersport.pl

Użytkownik
kaboom

2008-02-20 11:14:07

zik nie klam - nie mogles tego nagrac, bo cie nie bylo na serwie :D

__
Cybersport.pl

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-20 11:14:56

Bardzo dobrze, że podałeś taką dokładną analizę - może w końcu skończy się mówienie:
"Ona ma taki styl gry" "On tak gra od 3 lat" "Czit ? Hahahahah" i inne tym podobne.

Jedyną bronią czitera jest wyśmiewanie i olewka - niestety tym razem nic to nie da !

Papa Herpu - ktoś zna jego imię, nazwisko i adres ? :-)

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
666-gad

2008-02-20 11:15:26

nie.

__

Użytkownik
kaboom

2008-02-20 11:16:55

spoon powiem tak - moze i pb jet dziurawe, bardzo rzadko sa aktualizacje chroniace przed najnowszymi wspomagaczami, ale dziala na tyle dobrze, ze pierwszy lepszy cwaniak nie sciagnie z pierwszej lepszej strony programuy i go nie uruchomi i to jest plus

a z tymi problemami - pbsetup dziala bez zarzutow i jak ktos nie kombinuje przy pb, to problemow nie ma

__
Cybersport.pl

Użytkownik
banny

2008-02-20 11:18:33

[...] "ze czitowal i macie jakies czity na kompie to watpie w twoja uczciwosc."

Wyjdz czasem z domu.

z Tego co mi wiadomo to kazdy znas ma osobny komputer? Wiec nie oceniaj mojej uczciwosci pod tym katem , nie znasz mnie ? To siedz cicho.

Dobrze napisal fronki... + dla Ciebie.


Moj brat nie czituje online! Odkiedy pamietam zawsze gral fer! Trenuje bardzo duzo , i nigdy nie pomaga sobie jakims syfem STFUUU ! 2/4 graczy co sie wypowiadaja zazdroszcza mu piona atix , crb i reszta !! Nienawidze Polski i podejscia ludzi.
Move pamietasz dokladnie ten mecz? pisales "Ready up:D" , "asjk" ??
bo jakos mi sie nie chce wierzyc w to demko o nazwie "1b.avi"

__

VIP
-mess-

2008-02-20 11:24:52

rofl filmy 1a czy 1b, sor ale to ewidentnie aimbot :D nie ma sie nad czym zastanawiac ;P

za amfka tez kiedys bylem gotow pojsc w ogien, a jednak sie pomylilem ;P

__

VIP
move

2008-02-20 11:25:56

Wycinek: "Nie przesądzam niczego na 100%" - mówię, że jeśli wszystko okaże się prawdą, wtedy przejdziemy do działania. Nic więcej.

__

Użytkownik
666-gad

2008-02-20 11:27:13

czego zazdroszcza ?

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9523 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie