cziter na podium w turnieju orga;))

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
move

2008-02-20 11:27:57

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Wyraziłem jedynie prywatną opinię, że na podstawie tego co widzę w tym topicu - wygląda to jak czit. Ale nie przesądzam niczego w 100%.

__

Użytkownik
L3si0

2008-02-20 11:30:19

"[...] "ze czitowal i macie jakies czity na kompie to watpie w twoja uczciwosc."
Wyjdz czasem z domu."

brakuje argumentow i odrazu rzucasz szczeniackie teksty ? widac, ze jestescie siebie warci, a tak do twojej wiadomosci to siedze teraz w pracy

taaaa.... filmik 1b to pewnie fotomontaz, grupa trzymajaca wladze uknula spisek przeciwko twojemu bratu, bo mu zadroszcza "skilla" :ASD

ps. dziwne, ze twoj brat sie nie wypowiada tylko ty, a moze ty to on :) ?

__

VIP
-mess-

2008-02-20 11:30:35

nie musisz, ja przesadzam :D 1b/1a to CZIT

__

Użytkownik
caNel

2008-02-20 11:36:31

Herpugate ;D

__

Użytkownik
saBek

2008-02-20 11:38:57

banny twoje komentarze są bardzo przekonywające, ale tylko debil się nabierze, że to nie ty mega skillerze herpu ! :D

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-20 11:40:03

Przykro mi ale chyba jesteś ślepy tak jak córka Kwaśniewskiego - może to był kolejny wirus tylko tym razem nie filipiński a aimbotowski ? Oglądnij DEMO ! Patrz jak na TS myszka lata do modelu co do pixela ! Włącz timescale 0.1 ! 3 razy oglądaj ! Jeśli nadal będziesz twierdził, że takie rzeczy to normalka (pokaż mi demko najlepszych jak tak celują!) to żal mi ciebie - sam mam brata i gdyby on włączył KODY w SINGLU jakiejś gry to by kompa nie dotknął przez miesiąc a co dopiero jakby włączył czity online ...

Na twojego brata nie ma rady już niestety ... przykład kubusia pokazuje, że ktoś kto chociaż raz włączył czity online kiedyś znów to zrobi ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
banny

2008-02-20 11:40:15

chodzi mi o to , czy to "AVI" jest 100% prawdziwe.

__

Były Redaktor
raul

2008-02-20 11:45:23

No a jakie ma być? Wyimaginowane w połowie? ff_ave dla ucięcia spekulacji na ten temat wrzuć może demk z którego nagrałeś te filmiki.

__

Użytkownik
banny

2008-02-20 11:48:47

no tak ;D nie ma to jak fejkowac brata na forum ....
Nie mam zamiaru sie tlumaczyc ze ja to ja. Niechcesz nie wierz nieobchodzi mnie to!
juz nic nienapisze. Polska ... stfu

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-20 11:48:50

Lol a te demo to niby w notatniku zrobione ? ech ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
saBek

2008-02-20 11:50:36

Jedź do Anglii tam już wielu myje kible, przydasz się ze swoim błyskotliwym umysłem

__

Użytkownik
donek

2008-02-20 11:50:41

move bannowi chodzilo o to czy przed tym meczem pisales "Ready up:D" , "asjk" co widac na zalonczonym filmiku. czy przypominasz sobie taka sytuacje:)Moze ten filmik jest jakos sprofanowany- nie wiem, nie znam sie:/

__

Użytkownik
666-gad

2008-02-20 12:06:05

Dobra spoko, Herpu przyjedzie na lanowe elimki do eswc i udowodni ze wiekszosc jest w bledzie. Tylko zeby "przypadkiem" cos waznego chlopakowi nie wypadlo w tym czasie ;asfd

ps: tam tez nie bedzie PB ;d

__

Użytkownik
obur

2008-02-20 12:50:23

dobre sa ssy na pb, przynajmniel wh mozna tym spokojnie wyczaic.

Pozdro

__

Były Redaktor
so0fka

2008-02-20 12:55:00

"Moj brat nie czituje online!"

W takim razie czituje na LAN-ie?

Odkiedy pamietam zawsze gral fer! Trenuje bardzo duzo , i nigdy nie pomaga sobie jakims syfem STFUUU !

W poprzedniej wywpowiedzi mówiłeś coś innego. Pozwól, że zacytuję:

Jestem jego bratem i chyba wiem czy gra na czitach czy tez nie? Moze raz , gora dwa razy ale nie wh i aim haha.Zalosne : )

True, żałosne.

__

VIP
zik

2008-02-20 12:55:51

tiritiri to ja

__

Użytkownik
SpOOnman

2008-02-20 12:55:53

Nie. Nie wyczaisz. Wiele screenów jest czarnych i ludzie tłumaczą się błędami w karcie graficznej itp. Poza tym cheaty wykrywają sshoty i oddają kaszanę.

Poza tym musiałbyś przeglądać 500 shhotów dziennie i przyglądać się, czy gdzieś nie widać wh. Załóżmy, że zauważysz - chcesz zbanować. I poczytaj post #15. Koło się zamyka.

__

Użytkownik
jaszczurka

2008-02-20 13:28:26

Dla mnie w ogóle bezsens grać na czitach, ale dowód nie zły. pff

__

Użytkownik
t1ny.

2008-02-20 13:29:42

herpu na czicie jechal 100% nie mozliwoscia jest to ze to jakas bajka. bo AIMA widac jak czarne na bialym.. a z verbem final zagral jak noooob , lamus itd .. ZBANOWAC go ;/

__

VIP
zik

2008-02-20 13:34:17

a dlaczego mialbym byc za nim? za to ze w turnieju orga zrobil ze mnie debila i pokazal swoj szacunek dla organizacji i innych zawodnikow? dwa razy mnie ogral tylko i wylacznie dzieki haxom, juz od poczatku przeczuwalem ze cos w jego grze smierdzi, bo nie moglem nawet pierdnac przy jego aimie...


Jeszcze jaki cytat dostalem od twojego braciszka:

"HeRpU® (18-02-2008 19:59)
zik gg za wczoraj zagralismy 4 najlepsze wg. mnie mecze z calego turnieju! wiem ze jestes wporzadku i mam nadzieje ze wczorajsze wyniki nie zmienia tego sie sie znamy nie od wczoraj."

Czy jakis normalny czlowiek pisalby cos takiego nie majac czegos na sumieniu? Poczulem sie jakby chcal wejsc w laski bym nie byl zly na to ze on ze mna wygral. Jesli by wygral uczciwie, napewno nie czulbym zlosci, ale w takim wypadku nie mam zamiaru odpuszczac. Rutt z tego co wiem tez taki tekst dostal, a wg mnie ze mna i z ruttem najbardziej pokazal swoja blyskotliwosc w czitowaniu.

Jesli chodzi o verba i jego czity, to niestety, ale sie wszyscy przekonali, ze na LANie czity sa niczym przy jego aimie ;)

__

Użytkownik
yareq

2008-02-20 13:48:50

[hide=lightning reflexes]http://jarek.zawislinski.googlepages.com/asdfsda.png[/hide]

Zalozmy ze przy "problemach" z myszka takie nacelowanie by bylo mozliwe, pozostaje pytanie po co by w niego z lg celowal przez sciane? I koles musi miec niezle obcykana mape jesli moze sie tak szybko co do 1 pixela obrocic na wyjscie z tele ;).

Sorry ale jak w ogole mozna uwazac ze 1a/1b.avi to nie jest cheat :F. W real time jak sie to oglada to koles po prostu przeskakuje myszka o 160 stopni prawie ze instant na goscia przez sciane...

EDIT: Moze to wlasnie byl ten "raz , gora dwa razy" ;)

__

Użytkownik
boro71

2008-02-20 14:04:24

uważam że to wszystko wina kubusia to on gra pod fejkiem herpu a prawdziwy herpu leży sobie teraz na kanapie wcina pistacje i sie z was smieje hehehehehehehehe

__
.

VIP
P!thrawn

2008-02-20 14:47:27

Piękne demo ziku, czit jak h*j, sprawdziłem jeszcze go na wh i naprawdę aż żal, perfidne zbindowany pod przyciskiem aimbot (wciska go szybko i puszcza) + wh. Sprytnie go używa ale jak widać nic to mu nie dało. GG ;o

__

Użytkownik
iNz4h

2008-02-20 14:54:35

bot 200%... Ban the f.cker !! k thx bye !!~~

__

Użytkownik
kaboom

2008-02-20 14:59:18

zdawalo mi sie ze tiritiri byl na 2 mapie :p

__
Cybersport.pl

VIP
zoom

2008-02-20 15:07:33

Jestem jego bratem i chyba wiem czy gra na czitach czy tez nie? Moze raz , gora dwa razy ale nie wh i aim haha.Zalosne : )

Wystarczy ze scena "odzyla' a juz cos sie dzieje :-)

__
Play more promode.

VIP
P!thrawn

2008-02-20 15:07:33

prawie jak Hrupek gate

__

VIP
P!thrawn

2008-02-20 15:09:25

z to My będziemy xD

__

Użytkownik
YackOO

2008-02-20 15:14:56

Podczas meczu z ruttem na t4 i ztn wydawało mi się, że czituje. Koleś chyba w całym turnieju ani razu nie wystrzelił z shotguna, a z rakiety i plasmy strzelał tak nieudolnie, że szkoda gadać. Potem obejrzałem dema załączone w packu z zikiem, verbem i dla mnie to był na 99% hax już wtedy.

Nie ma czegoś takiego jak "wonder boy" i nikt nie jest w stanie stać się dobrym graczem, jeśli nie trenuje z dobrymi graczami. R1val i wEest też kiedyś byli słabi i grali w podrzędnych klanach w ostatnich dywizjach PD, ale powoli i systematycznize podwyższali swoje umiejętności i ciężką pracą wypracowali sobie odpowiednią pozycję na scenie.

Żal mi troche Herpu bo dla niego to chyba załamka będzie - z tego co widziałem to chłopak chciał sie wkupić w łaski polskiej elity - te teksty na gg do zika i rutta...
Polske w rozgrywach międzynarodowych też chciałes z haxami reprezentować. Nie masz za grosz wstydu.
A na skrajną bezczelnośc zakrawa już pisanie tekstów "ta", "jasne" czy oskarżanie o czity innych uczestników turnieju.

Nie wiem na co Herpu liczyłeś - na szacunek sceny? Na to, że ktoś będzie podziwiał Twoj "styl"? Ani przez chwile, nawet po zwycięstwie z zikiem, nikt Cie nie szanował i na pewno już nie będzie. Jedyne co Ci pozostaje to chwalenie sie kolegom z osiedla, że dobrze w q3 grałeś, ale skończyłeś "karierę".

__

Użytkownik
xewan

2008-02-20 15:29:11

PWND ! ;'D

__

Użytkownik
L3si0

2008-02-20 15:32:12

ja mam pomysl, wystrzelmy go w kosmos...

__

VIP
gosti

2008-02-20 15:34:54

Bedzie wyrywal laski na kłejk trzy arena ;]]

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-20 15:35:38

Jedyne co Ci pozostaje to chwalenie sie kolegom z osiedla, że dobrze w q3 grałeś, ale skończyłeś "karierę".

Hahahha POWNED ! Za 10 lat zostanie żulem i będzie popijał bełty z kumplami, opowiadał o niesamowitych fragach i rozpaczał, ze kiedyś włączył czita i skończyło się dla niego granie hahhaha

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
ziooombel

2008-02-20 15:39:43

nie rozumiem jak gracz, ktory kiedys juz gral w kłejka i nalezal do jakiejs tam czołowki mialby teraz wracac i czitowac...

__

VIP
P!thrawn

2008-02-20 15:45:08

te pytania warto skierowac do niego

__

Użytkownik
def4ult

2008-02-20 15:53:04

hehe nie obrazam sie nie ma o co . Podzas tego meczu odrazu dalo sie odczuc ze gosc czituje bo trafial reile w nieprawdopodobnych sytulacjach jak chociazby ten reil jak stalem przy ya on porzy lg bodajrze w 10 minucie masakra :X zalosny koles

__

Użytkownik
kaboom

2008-02-20 16:00:58

ale west go pojechal na pozostalych mapach, tak samo jak verb w finale :)

__
Cybersport.pl

Użytkownik
rox.

2008-02-20 16:09:21

ja się nie bawię a na osp od razu mnie wywala ;x z wszystkich serwerów ;/ Ktoś z orga aż się zdziwił bo 1 raz takie coś widział :O

__
:S

Użytkownik
def4ult

2008-02-20 16:09:25

kaboom masz demka z pro6 i aero bo mi sa potrzebne bardzo ?:p

__

Użytkownik
ff_ave

2008-02-20 16:11:11

PROSBA DO ADMINOW






























to co sie dzieje na asterach to jest jedna wielka patologia...
nie wiem czy nagle w polsce tak skill skoczyl ale prawie zawsze 4-5 osob na osmiu grajach ma raila w okolicy 60-65 procent. ginie sie tylko od raila, az sie grac odechciewa.
moze i pb to ochrona iluzoryczna jak napisal SpOOnman ale to zawsze cos, moze i da sie czitowac ale sporo czitow jest wykrywalnych i pewnie trzeba sie nameczyc zeby grac na haxach..
przeciez do czasu cpm 1.44 wszedzie bylo pb i nikt nie narzekal, wiec po co nagle to wylaczac?









i nie mowcie mi ze wylapiecie czitera ogladajac demko bo gdyby mu bot przez sekunde nie zaczal celowac przez sciane to tego tematu w ogole by nie bylo!!!

tak wiec prosze adminow o wlaczenie pb na serverach ;)

__


Warning: getimagesize(http://jarek.zawislinski.googlepages.com/asdfsda.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2283 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie