cziter na podium w turnieju orga;))

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Dolar

2008-02-21 12:32:53

hmm taka mala dygresja:

w enemy territory ostatnio pojawilo sie tez bardzo duzo haxow, lecz podejscie sceny do tego jest calkowicie inne: tam nie zbanujesz goscia po demie czy dwoch akcjach, poniewaz kazdy bot ma teraz czysty pbscreen, a cb nic sobie z demek nie robi, wiec dorwanie cheatera w ET jest prawie niemozliwe atm :D co do kolejnej roznicy z quake'iem to tutaj jest tak, ze gracz, ktory jechal na czicie jest spalony od razu, zas w ET ja nadal widze jak ludzie typu keNta ciagle zaskakuja swoim skillem i nawet ci najlepsi chca z nim grac (przyklad: ostatnio wystepuje w reprze Austrii), druga sprawa, ze gracze ktorzy uzywali czita i ban w cb im minal sa przyjmowani z otwartymi rekami do starych teamow, i to nawet takich z EuroCupa, czego przykladem jest kilku graczy repry Niemiec (shy_ i innych nickow nie pamietam)

taki lekki offtop i moje przemyslenia do tego jak sa przyjmowanie czity na obydwu scenach

PS. sry za chaotyczny opis ale leb mi rozsadza ;]

__

Użytkownik
L3si0

2008-02-21 12:40:32

och.... coz za blyskotliwy pomysl :)

__

Użytkownik
ezekiel

2008-02-21 13:00:00

scena et zawsze byla przykra, ewidentnym cziterom nic sie nie robi bo demka nie sa wiarygodne. podoba mi sie sposob dzialania na scenie q3, szybko, sprawnie, bez odwolania.

__

Użytkownik
L3si0

2008-02-21 13:08:45

i o to chodzi, gdybysmy przymykali oko na cziterow to by co drugi zaczal czitowac, bo przeciez i tak za to nie ma zadnych "kar", a tak zanim ktos siegnie po dopalacza to sie zastanowi czy sie oplaca ryzykowac, myslac wlasnie o takich akcjach jak ta z herpu

__

Użytkownik
Cwirkov

2008-02-21 13:34:43

Tylko ze tu byl powazny Turniej

__

Użytkownik
Dolar

2008-02-21 13:38:31

keNta uzywal czita chyba w 1/8 finalow EuroCupa, teraz bedzie gral w WorldCupie, tak samo jak wspomniani wyzej reprezentanci Niemiec, wiec watpie czy te turnieje mozna nazwac "niepowaznymi"

edit: najsmieszniejsze ze jak zrobili na niego dopiero dwa miliony avikow i mieli na niego 3 miliony dem to on sie przyznal ze czitowal a CB i tak mialo to w d*pie :D

__

Użytkownik
Cwirkov

2008-02-21 13:54:36

Ale to co innego, tak sie sklada ze q3 od 8 lat jest niepodwazalnie najlepszy, czego dowodzi wybor q3 na platforme duelowa na ESWC 2008. Tutaj ludzie podchodza inaczej do tematu, honorowo. Quake 3 jest najlepszy, bo mozna w to byc najlepszym. Czemu zaden z UT sie nie przebil ? Bo jest zle zrobiony, tam nie mozna byc najlepszym. W quake 3 sa Wielkie postaci i jak dla mnie to za takie cos wieczny ban. Dobrze wiedzial co robi, z kim robi i gdzie robi. Dla mnie teraz gdyby nawet wygral z czm na lanie, to jest juz za pozno. Jakiekolwiek pretensje do gracza Herpu oczywicie nalezy tylko odnosic do tematu q3.

__

Użytkownik
Dolar

2008-02-21 14:00:52

rozumiem ze Quake 3 to inna marka i jest bardziej uznawana przez sponsorow, ale to nie znaczy ze ET jest jakims podziemiem, gdyz my takze mielismy kilka wielkich LANow jak chociazby Quakecon; mysle ze nie mozna tak porownac tych dwoch gier, gdyz ET bylo i jest darmowe, wiec zaplecze sponsorskie jest mniejsze, ale za to ma dojscie do wiekszej ilosci ludzi, ktorzy jedyne co musza zrobic to poczekac godzinke az instalka sie sciagnie z neta

tyle ze Quake 3 ciagnie sie juz 8 lat a Enemy Territory juz po 3 byla uwazana za martwa, a w tym (piątym) roku staje sie to niestety powoli prawda i zastanawiajace jest co do tego doprowadzilo - czy to, ze naprawde nie bylo zadnego zaplecza sponsorskiego, czy sami gracze? zauwaz ze Punkbuster porzucil tak samo Q3 jak ET i nie ma zadnych update'ow

takze pytaniem jest czy zeby gra zyla bardzo dlugo potrzebne sa pieniadze, a nie dobra zabawa?

edit: popatrzylem na kilka newsow i nigdzie nie zauwazylem wzmianki o nagrodach w turnieju ORG, jak w takim razie oszacowac, nie majac nagrod, a tym samym sponsorow, ktory z turniejow online byl bardziej prestizowy? raczej nie sadze zeby sama plakietka z logiem Q3 wystarczyla

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-02-21 15:00:21

Wystarczy jego gwiazdorska obsada - i możliwość wspaniałej rywalizacji z najlepszymi graczami w Polsce. Pod jednym sztandarem, pod jednym serwisem wszyscy razem zjednoczeni ... teraz wystartowało PD i już mogę powiedzieć, że osobiście będziemy przeglądać KAŻDY POV przez 20 min z każdego rozegranego meczu ! I biada temu kto sprobuje chociaż na jednego fraga włączyć jakiegoś czita ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
xewan

2008-02-21 15:26:03

GROZA ;'D

__

Użytkownik
mau

2008-02-21 16:30:05

ehh fajnie się czytało :)

Rzeczywiście po przenosinach na cpma skoczył drastycznie poziom wielu graczy. Spawara wgniata w ścianę, raile sypią się z każdej strony, plasma też niszczy. Jest to za sprawą netcodu cpma, ale brak PB też nie jest bez znaczenia. Oby to się niedługo jakoś wyrównało.

Cziterzy wrócą na serwery z nowymi nickami i znowu będą się lansować, na szczęście nikt nie jest głupi i nie uwierzy w nagły wzrost skilla kogoś nowego. I tutaj jest jedna sprawa - ludzie grajcie na real nickach a nie fejkujecie. Jak się widzi z kim się gra to ma się szacunek dla drugiej osoby. A nie pojawiają się ludzie nie wiadomo skąd, o zupełnie nie znanych nickach i starają się o grę w TP :o

__

VIP
zoom

2008-02-21 16:34:42

Dolar w quake masz inna mentalnosc ludzi. Jak ja zaczynalem grac w 99' to jesli ktos chociaz raz "uzyl" aimbota czy innego badziewia odrazu byl "banowany" przez cala scene quake i nie mial zycia. Niestety w ET lub COD co raz czesciej spotykam sie ze ktos mi mowi ze ten lub tamten mial bana w cb za czity ale teraz gra w takim i takim klanie i wszystko jest super :-/. Moim zdaniem nie ma miejsca dla plebsu ktory czituje na scenie i takie osoby powinny byc eliminowane.

__
Play more promode.

Użytkownik
ff_ave

2008-02-21 16:42:03

i tak ch*ja zobaczysz jak ktos na autoshocie bedzie gral
a takich graczy pewnie paru bedzie bo pierwszy lepszy hax sciagniety z netu na waszych serverach dziala bez problemu

__

VIP
detal

2008-02-21 16:56:36

no a potem wystrzelimy go w kosmos

__

VIP
detal

2008-02-21 16:57:24

no a potem wystrzelimy go w kosmos

__

Użytkownik
shimazu

2008-02-21 17:31:44

ogolnie ave jest przeczulony jesli chodzi o lapanie cziterow :P

__

Użytkownik
L3si0

2008-02-21 17:36:56

a moze teraz chcesz kopa w garnek ?

__

Użytkownik
Wolf

2008-02-21 17:52:43

Brawa dla pana Herpu ;) doprowadzil on do tego, ze teraz cala scena quaka3 wie iz servery nie sa w zaden sposob chronione przed czitami. Moze jeszcze ktos poda linka do tych haxow i napisze maly tutorial jak zaistalowac i uzytwac tak zeby nie bylo widac ;)) Teraz nic tylko patrzec jak co drugi na asterze bedzie "testerem". Jak tak nagle nasza scena nabierze skilla to nie zdziwie sie jak za jakis czas wystawimy do nations cupa reprezentacje c,d,e,f i g :ASD

__

Użytkownik
mau

2008-02-21 18:37:55

już tak jest, dlatego dobrze, że się mówi.. może niektórzy się w porę opamiętają i nawrócą na jasną stronę :)

__

Użytkownik
666-gad

2008-02-21 19:04:07

Albo zatrudnia stara do liczenia itemow A:SFDAg

__

Użytkownik
Cwirkov

2008-02-21 19:33:11

Dlatego fejkowanie out :]

__

Użytkownik
ezekiel

2008-02-21 19:48:11

zgadzam sie w 100%, zreszta zalozylem o tym osobny temat... niestety dzieciaki inaczej do tego podchodza :/

__

Użytkownik
maydayy

2008-02-21 20:24:23

fajnie macie

ja raz na rok zagram w q3 i kurde zawsze przegrywam . chociaz nikt nie powie ze mam czita

__

Użytkownik
m1ru

2008-02-21 20:32:52

powrocilem :D dzieki kaboom i PawelS :D
a jokerowi terefere :D

__

Użytkownik
maydayy

2008-02-21 21:54:18

moze ktos zrobic jakies faq , skad sciagnac jak uzywac itp ?

__

Użytkownik
SpOOnman

2008-02-21 22:09:31

Wszyscy wiedzą od dawna. Link kiedyś podałem, ale administratorzy usunęli. Znajdziesz w google'u w minutę.

__

Użytkownik
YackOO

2008-02-21 23:31:45

hehehe - tego samego dnia, którego [M]aniek ogłosił możliwość rozegrania finałów PD na LANie, areath wyleciał z klanu - cóż za zbieg okoliczności :)))))

__

Użytkownik
DGN

2008-02-21 23:43:01

Ja mam to samo :D

__

VIP
P!thrawn

2008-02-22 01:21:12

kup sobie mózg

__

Użytkownik
xzan

2008-02-22 01:27:58

faq mu zrob ;p

__

Użytkownik
hanti

2008-02-22 08:39:10

jednego nie rozumiem
Dlaczego piszecie ze pb nie jest aktualizowane ?
ostatnia aktualizacja :

02.04.2008 - serwer
02.01.2008 - client

ogolnie głupotą jest wyłączanie PB zreszta ta ostatnia wersja wydaje sie dzialac pieknie
pozdr

__

VIP
MateoMartinezz

2008-02-22 08:39:40

kurde - kolejny cziter - normalnie załamka że ludzie takie gupie są

__

Użytkownik
L3si0

2008-02-22 08:48:00

"02.04.2008 - serwer"
hmmm... ciekawe :)

__

VIP
grubyBubu

2008-02-22 10:24:14

A sa jakies "czity" zebym mial lepszy movment?
:)

__

Użytkownik
SpOOnman

2008-02-22 10:37:17

Bo to tylko maintenance release, czyli utrzymaniowa - tylko podbijanie numerka wersji.

__

Użytkownik
SpOOnman

2008-02-22 10:38:16

Wejdź na specta :)

__

VIP
P!thrawn

2008-02-22 10:48:50

tak: defrag

__

Użytkownik
hanti

2008-02-22 11:56:01

a skad wiesz ;p
a jakies testy ktos robil w ogle co wykrywa a co nie nawet jesli ma 50% skutecznosc to i tak sie oplaca moim zdaniem

ps. pozatym napewno nie tylko kolejna wersja bo na viscie juz mi nie tnie i nie musze priorytetow ustawiac na najwyzszy.. wiec jednak cos zmieniaja
pozdr

__

VIP
gosti

2008-02-22 12:19:46

Ja slyszalem, ze w wojsku liczyles itemy sierzantowi pod biurkiem ;]]

__

Użytkownik
jajk0

2008-02-22 12:30:06

Jezu hanti, ale gadasz glupoty.

Tak jak juz pisano wczesniej ochrona pb jest wlasciwie iluzoryczna i chroni jedynie przed najglupszymi rodzajami haxow (najstarszymi wersjami shitu). Na scenie OSP/CA kubus (hi spoon :D) dlugo latal na dopalaczach...

Platforma cpma zawdziecza swoja plynnosc rowniez dzieki temu, ze pb jest wylaczone (oczywiscie najwiekszy wplyw na szybkosc dzialania ma netcode itp.).


Ale wracajac do meritum: sprawa herpugate nabrala takiego rozglosu, ze nawet na scenie osp/ca zaczeto o tym dyskutowac, jako ze herpu wzial udzial w lidze PLCA. Rozwazana jest mozliwosc (na razie nic pewnego, nie jestem orgiem) jego zbanowania i przyznania w/o w meczach, w ktorych bral udzial- zaleznie od decyzji na platformie cpma. Gdyby tak sie stalo bylby to chyba pierwszy taki przypadek w historii- kara za czitowanie na innej platformie :)

Osobiscie jestem przeciwny wyciaganiu wobec niego konsekwencji na platformie osp/ca, jako, ze nie przylapano go na zadnym oszustwie (a u "nas" serwery sa z PB 1), zatem nie ma dowodu, ze oszukiwal.

Sorry za dygresje i wlasciwie za OT, ale przyznacie sami, ze to bardza ciekawa sytuacja: czekamy co postanowi scena cpma.

Jesli chodzi o same nagrania to wlasciwie 1b.avi wydaje sie najbardziej przekopany, pozostale akcje moglby wynikac z intuicji czy czegos innego, ale wydaje sie to malo prawdopodobne. Jak na moj gust - czit.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2749 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie