Spadający poziom eSp.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
majan

2008-01-28 22:06:31

Muszę przyznać że przeglądanie eSports.pl zaczyna mnie coraz bardziej męczyć ostatnio...

Zaczęło się od whine'u na PGS.CoD4, tutaj szczególną rolę odegrał zombek, który wyzwał zooma na pojedynek, który się nie odbył...

Z forum zrobił się onet.pl, nie wiem dlaczego admini czekają z banem dla zombka - byliście na jego profilu? [url=http://esports.pl/?id=user&user=profile&profile_id=16965]Zobaczcie[/url] sami! Nazywa modów tego serwisu “rzydostwem”, obraża wszystkich jak tylko się da i jeszcze odświeża stare tematy i newsy.

Ostatni bajer - reklamy. Sorry, ale tłumaczenie że dzięki tym reklamom będzie więcej konkursów dla czytelników mnie zaskakuje... już bym chyba wolał zero konkursów, a prawdziwą, rzetelną stronę, która nie psuje wzroku oczojebn*mi reklamami.

Nie wspomnę już o tym że newsy ukazują się za późno, albo ich wcale nie ma. Przykład? Może ostatnie wydarzenia - 4 zawodników MYM.pl w TP, KODE5 w Polsce - oficjalna wiadomość. Za to piszecie o jakimś 54th, które nie wiadomo skąd się wzięło i o nowych drabinkach w CB.


To tylko część rzeczy, które mnie denerwują ostatnim czasem... Jedyne co mnie tutaj trzyma to pewnie to że jest to najbardziej popularny serwis o tej tematyce i o największej ilości użytkowników.




EDIT:
Z reklamami może trochę przesadziłem, nie wiedziałem że były one dzisiaj w fazie testów, no ale takie coś sparaliżowało mi odbyt:
http://img175.imageshack.us/img175/8906/helmutei9.jpg

__
Pozdrawiam!

VIP
priAm

2008-01-28 22:11:14

po prostu nadeszły inne czasy. na szczęście nie mam teraz nic wspólnego z tym wszystkim.

__

VIP
marikkkk

2008-01-28 22:11:54

ino prawda zes zawarl w poscie ! jo tez tak mysla

__

Użytkownik
majan

2008-01-28 22:12:22

no i zapomniałbym o poziomie newsów i wywiadów, który też spada

staracie się być profesjonalistami, dajecie podobno jakieś pensje (nie wnikam ile, bo to nie moja działka) więc trochę można wymagać :asd

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
reurion

2008-01-28 22:12:57

też to zauważam

__

Użytkownik
Tymek

2008-01-28 22:16:23

W kwestii reklam... ja nie mam nic przeciwko. W sumie dziwie się, że tak późno dostrzeżono potencjał eSp w tej kwestii ;D. Oczywiście nie może to wyglądać tak, jak dzisiaj popołudniu, ale jeśli ktoś nad tym popracuje, to można umieścić reklamy tak, żeby nie przeszkadzały użytkownikom.

__

VIP
Van Helsing

2008-01-28 22:18:53

Niestety muszę się zgodzić. Odkąd w esp.pl jest rr wszystko jest STRASZNIE CHU*OWE. Dodatkowo rr zagrywa tak że sprawia sobie przyjemność nikomu innemu podejmując CHU*OWE decyzje przez to wiele użytkowników się zraża i sam rzadziej tu wchodzę bo tylko widzę jak rr rozpierdala wszystko, a fajnie się układało (DUŻO, w CH*J DUŻO lepiej zanim pojawił się rr, który WSZYSTKO SPIE*DOLIŁ, nie wiem shooters ma słabość do ludzi z pgs? :S

dodatkowo ZOMBEK - CHU*OWA POLITYKA SERWISU. Niedługo będziecie mieć samych takich i co będziecie się z nimi użerać? LOL

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
spec_u

2008-01-28 22:20:54

1. BAN dla zombka oczywistośc, nie wiem na co admini jeszcze czekają...

2. Pokaż mi inny duży sewris esportowy bez reklam ? GGL, ESReality, PGS... rekalma jest wszedzie, chodzi tylko o to żeby była dobrze dopasowana a nie tak jak to miało miejsce podczas dzisiejszych "testów" ;- )))

__
ema

VIP
lab

2008-01-28 22:21:47

o dziwo, zombek od wczoraj, od 19:06 nic nie pisze

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-28 22:23:27

Wystarczy zasiegnac na hatak.pl, tam sa reklamy ale poza pop-up'ami to reklamy nie przeszkadzaja w zaden sposob w korzystaniu z serwisu. To co mozna uswiadczyc nad profilem i w topie to prawie jak strony na *.tk czy *.onet/wp/itp.pl

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
spec_u

2008-01-28 22:24:06

może dostał "kare na komputer" ;- DDD

__
ema

Użytkownik
reurion

2008-01-28 22:25:17

a czemu za taka ilosc znukowanych kometów go nie zbanujecie?

__

VIP
Van Helsing

2008-01-28 22:25:18

fantastycznie.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2008-01-28 22:26:03

WSZYSTKIE PRZEKLEŃSTWA BYŁO WYGWIAZDKOWANE!

OCB!?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
lab

2008-01-28 22:29:03

nie wszystkie

__

VIP
Van Helsing

2008-01-28 22:30:42

przynajmniej rr zobaczy.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
lab

2008-01-28 22:31:18

no i o to Ci chyba chodzilo

__

Użytkownik
Naruzeus

2008-01-28 22:31:32

wydaję mi się, że nie nadąża z wymyślaniem durnych komentarzy, za słaba moc przeliczeniowa... zlagowało go :]

__

Użytkownik
garo

2008-01-28 22:33:19

Co do reklam. To co było dzisiaj to tylko testy. Reklamy będą, ale nie w takiej formie. Mogę zapewnić, że nie będą uciążliwe, a przyniosą wymierne korzyści zarówno nam (Redakcja) jak i Wam (czytelnicy) ^^

Co do Zombka. Chyba sam się uciszył. Nie wiem czy zrozumiał, że robi z siebie idiotę, czy dostał szlaban na komputer, ale delektujmy się chwilami kiedy go nie ma :) Obiecuję, że jeżeli powróci pozbędziemy sie go na dobre :P

Co do treści. Jak być może zauważyliście (patrz Nabór do Redakcji) grono pismaków przechodzi małą reformację. Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Stąd być może czasami jakaś informacja może nam umknąć. To co robimy staramy się robić jak najlepiej. Jeśli chcesz nam w tym pomóc - zapraszamy!

__

VIP
Van Helsing

2008-01-28 22:35:02

po większej połowie tak :]

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
majan

2008-01-28 22:35:14

chciałem Wam w tym pomóc, ale mi cwirek napisał że zabrakło kilku przecinków... to się wtedy załamałem i stwierdziłem że się nie nadaję :P

__
Pozdrawiam!

VIP
Van Helsing

2008-01-28 22:36:14

ofc ja do Was (adminów) nic nie mam =] wkurza mnie maksymalnie tylko obecnosć jednego co zresztą da się zauważyć : )

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
lab

2008-01-28 22:37:06

ja rowniez do Ciebie nic nie mam :)

__

ex-Redaktor
exilek

2008-01-28 22:37:34

Uwierz mi, że każdy tak zaczynał :D w moim pierwszym, próbnym newsie w ogóle ich nie było :P

__

VIP
lab

2008-01-28 22:37:55

cwirek jest wymagajacy :) popracuj, zglos sie znowu, a nuz sie uda :)

__

Użytkownik
garo

2008-01-28 22:39:02

Jakość odgrywa bardzo ważną rolę. Trzeba włożyć wszystkie umiejętności w to co sie robi. Robota w którą nie wkładamy 100% swoich możliwości nie owocuje :) Nabór tak naprawdę trwa cały rok, więc zawsze możesz się zgłosić ponownie. Napisz coś jeszcze raz. Odpicuj newsa maksymalnie, jak tylko umiesz. Wtedy ocenimy czy się nadajesz czy nie ;)

"stwierdziłem że się nie nadaję :P" - pozwól Nam to ocenić ;)

__

VIP
valkir

2008-01-28 22:39:29

chyba się zgadzam, o ile myślimy o tym samym osobniku!

__

Użytkownik
Naruzeus

2008-01-28 22:39:32

Ta, a mnie się czepialiście, że miałem za dużo przecinków xD

PARANOJA

__

VIP
Sh1eldeR

2008-01-28 22:48:10

Stary... Nie nazwalbym tego paranoja. Jakby ktos zawsze uzywal "u" a nigdy "ó", to by sie go czepiali. A jakby nagle zaczal zawsze uzywac "ó", a nigdy "u" i nadal by sie go czepiali to co, mialby to nazwac paranoja? Ze i tak zle i tak niedobrze? :D

Szkopul w tym, zeby uzyc odpowiedniej liczby przecinkow, prawda?

Chociaz interpunkcji w komentarzach nie ma co sie czepiac az tak szczegolowo. Artykuly/Newsy na esp.pl to juz (z definicji) inna jakosc i inne wymagania.

__

Użytkownik
Naruzeus

2008-01-28 22:57:37

Jakbyś nie wiedział, to tu kiedyś pisałem :D

Zważając jednak na to co napisał autor tego tematu: jakość newsów coraz bardziej zbliża się do jakości komentarzy :D

__

VIP
guandinek

2008-01-28 22:58:07

Wydaje mi się, że reklamy są czymś zupełnie naturalnym i nie należy się tego czepiać. Normalne jest, że strona powinna na siebie zarabiać, esports.pl było raczej niedochodowym serwisem przez te wszystkie lata i ma szanse to zmienić. Wprowadzenie wynagrodzeń dla redakcji też musi być jakoś zrównoważone w budżecie shooters. Reklamy są wszędzie, popatrzcie na SK, które ma świetny serwis, kupe kasy a i tak gówniany banner pod ich logiem na samej górze zmienia się co parę minut.

Chcecie nowego CMS'a, nowego layoutu na esp - rozwój kosztuje niestety.

Co do zombka po tym co zobaczyłem w jego profilu - no comment, nie rozumiem co ten koleś tu jeszcze robi bez bana. Lucas wróć!

__

VIP
Sh1eldeR

2008-01-28 23:11:20

Reklamy
No problem, jesli nie zajmuja "polowy strony", nie powoduja jej rozjezdzania, nie spowalniaja jej dzialania (widzialem takie flashe), nie odgrywaja dzwiekow i nie wyskakuja mi na morde.

Prowadzenie serwisu kosztuje sporo kasy, a w sumie tworzy go sporo osob (a niektorzy z nich musza poswiecic na to naprawde duzo czasu). Gdyby nie bylo reklam, cala ta praca bylaby calkowicie charytatywna. Tego wymagac IMHO nie powinnismy...

Jesli reklamy beda za bardzo wkurzajace, to naturalnie nie bedziemy musieli tu wchodzic. Watpie jednak, zeby do tego doszlo. Wlasciciele strony maja chyba dosc rozumu w glowie by nie dawac tu reklam, ktorych sami nienawidza (skaczace "GRATULACJE! JESTES 999 999 UZYTKOWNIKIEM! WYGRALES! KLIKNIJ TUTAJ ABY..." -- czy ktokolwiek w to kiedys kliknal? a jak kliknal, to czy kupil reklamowany produkt/usluge?).

Ten caly "trener"
-Ja na miejscu adminow juz dawno bym go wywalil, zeby trzymac jakis poziom...
-...ale ja juz wyroslem z tego, by podobalo mi sie robienie z siebie kretyna i zasmiecanie serwisu glupimi, nic nie wnoszacymi postami...
-...jednak niektorzy uzytkownicy widza to inaczej niz ja, bo pare osob slawy mu jednak dalo :).

__

VIP
Sh1eldeR

2008-01-28 23:13:05

No wlasnie nie wiedzialem, ze pisales :P. Jesli pisales poprawnie, to postepowales slusznie. Jakos nie znam przypadku, w ktorym news napisany bez bledow interpunkcyjnych powinien zostac skarcony. A ze znalazlo sie 5 kolesi, ktorzy napisali, ze twierdza inaczej... trudno, to o nich nie najlepiej swiadczy.

Co do newsow to nie wiem, bo czytam ich bardzo malo. Mam nadzieje, ze tak nie jest...

__

VIP
Eragorn

2008-01-28 23:13:36

1 raz się z Guandim zgadzam co do ostateniego zdania...

__

Szef
rr

2008-01-28 23:19:57

Kurcze ale temat

Od czasu kiedy redakcja serwisu zmieniła się w quasi profesjonalna, od kiedy język materiałów zbliżył się delikatnie na bliższy językowi przeciętnego gracza/czytelnika, ilość czytelników wzrosła trzykrotnie. Dla mnie to jest najlepszy wyznacznik popularności serwisu i jego odbioru przez czytelników. Serwis był skamieniały przez prawie rok i bardzo dobrze się stało że znowu zaczął się rozwijać

Wiem że wrażenie jakie robi mała grupa _bardzo_ głośnych i niezadowolonych ludzi może być zupełnie odmienne ale bardzo dużej grupie ludzi epsorts.pl zaczęło się podobać. Dla tych wszystkich którym nie odpowiada co się dzieje mam radę. Dołączcie do redakcji i stańcie się jej częścią albo spróbujcie inaczej na nas oddziaływać niż krzycząc tutaj i robiąc lament. Jesteście tylko głośną mniejszością.

Sprawa zombka jest rozwiązana ale pamiętajcie jak ciężko jest wykluczyć kogoś o zmiennym ip z takiego środowiska jak nasze. Chwilę to trwa a ban na konto byłby w tym wypadku bezskuteczny.

Reklamy stają się dla nas koniecznością ponieważ tak duża ilość czytelników sprawia że koszta utrzymania serwisu rosną proporcjonalnie. Chcecie robić dobrowolne wpłaty na łączę proszę bardzo ale nie sądzę że taki sposób funkcjonowania miałby sens.

guandi, proszę posprzątaj problemy u siebie i nie "pomagaj" nam. Poradzimy sobie dużo lepiej bez twoich uwag.


ps. guandi

__

VIP
guandinek

2008-01-28 23:23:32

;o

tyle, bo dalej masz chyba problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu.

Dobrze ze chociaz pisac sie nauczyles mniej wiecej poprawnie.

__

VIP
spec_u

2008-01-28 23:26:44

Twoja Stara odpowiada na posty TRENER'A_ZOMBK'A na esport.pl !

__
ema

VIP
Van Helsing

2008-01-28 23:28:11

właśnie że guandi wniósł bardzo dobre uwag, a Twój mały móżdżek nie potrafi dalej tego zrozumieć, dalej tkwisz w swoim błędzie i w swoim marnotrawieniu czasu, popularność serwisu wzrosła 3 krotnie? faktycznie 3 razy więcej debili się pojawiło ala zombek - fantastyczny wynik..

dalej rozpie*dalasz ten serwis robiąc sobie z tego dobrą zabawę?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2008-01-28 23:28:48

ja myślę o RR =]

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
V!ct!M

2008-01-28 23:30:16

wczoraj u brata przegladalem neta i chyba nie zamknalem mozilli przy wylaczaniu

wchodze do pokoju a matka czyta "JUZ PRZECIEZ NIE PODBIERAM CI KARTOFLI Z PIWNICY WIEC O CO CHODZI" i nie wie co to. wiedzialem ze znam skads ten tekst, patrze na monitor, a tam koment zombka :D

__


Warning: getimagesize(http://img175.imageshack.us/img175/8906/helmutei9.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

968 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie