Spadający poziom eSp.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Sh1eldeR

2008-01-28 23:37:44

Podejrzewam, ze gdyby Lucas nadal tu byl, to ten koles wylecialby stad szybciej niz zdazylby wcisnac CAPS-LOCK :D

Rzady silnej reki maja minusy, ale maja tez i plusy ;-)

__

VIP
cwir3k`

2008-01-28 23:39:21

mamy swoje sposoby :)

__

Użytkownik
Zippi9

2008-01-28 23:39:42

I co z tego że wzrosła 3 krotnie? CZy chcesz zrobić z tego drugie owned.pl/netgaming.pl Jak tak to może zaczniesz pisać blogi na www gwarantuje że ludzie, którzy dopiero co zaczynają grać w gry online i dostali niedawno neta na pewno wejdą... W serwisie jestem od 27 sierpnia 2006 nie jest to aż tak długi okres, lecz wtedy poziom serwisu był znacznie lepszy.

__

VIP
cwir3k`

2008-01-28 23:41:39

z takim nastawieniem nie masz czego tu szukac :) lepiej ci? oczywiscie zartuje, jesli wypisuje ci bledy, objasniam - oczekuje korekty, nadeslania kolejnego, gdyz to samo czeka Cie w redakcji. Tutaj nie ma samowolki, wiekszosc tekstow jest sprawdzanych.

__

Użytkownik
reurion

2008-01-28 23:53:45

nie żebym się czepiał ale styl netgaming w stylu "coś usyszłem swoje konakty" są dla mnie debilne fofny robi to tak na moje oko coś gdzieś wypłaie podczas rozmowy z kimś i wali newsa i ma popularność imo porównywanie esp do netgaming i reszty bo użytkownicy to jak porównywanie gazety wyborczej do faktu co z tego ze gazeta ma mniej czytelników jeśli w fakcie co dziennie są jakies kretyńskie tragedie i ktoś kogoś zabil nie chodzi o popularność bo jeśli tak by na to patrzec to nie ma co ale nie wiem czy wszyscy chcą tu dzieci neo przypomne tylko jak zawsze mówileś zeby ktoś tam nie karmil trola to zbanujcie konto zombka co do jakości serwisu powiem szczerze (nie wiem co się dzieje we wnatrz) popieram 3r!c'a pamietam ze esp mialo to COŚ ale niestety musze przyznać ze odkąd dołaczyleś jako menager wszystko powolutku się wali i to dość drastycznie caly czas mówisz o błedach/awariach/itp itd/wielkiej modernizacji serwisu ale nie widze nic z tego co mówisz dam np przykład lista znajomych miala być naprawiona już ho ho ho a dalej nici kolejny przyklad awaria w świeta w ŻYCIU od 2005 roku od kiedy tu jestem nie widziałem dłużej napisu serwer się zmęczył wytlumaczenie świeta hmmm no ok niech bedzie ale jednak coś za duzo tutaj tych niedopracowań

__

Użytkownik
reurion

2008-01-28 23:56:50

chyba masz racje z lucasem...

__

VIP
JamJestZuras

2008-01-29 00:02:02

Ku*wa uzytkownicy esports.pl zawsze byli wymagajacy i lubili wytykac bledy, ale teraz to sie przeradza w paranoje. Mowie o tym co tu piszecie, a nie o tym co sie dzieje do kur*y nedzy ze strona! Tak was postep boli? A niby jak wdrozyc reklamy w laja, ktory w ogole nie byl pod nie robiony? I tak + ze chlopaki walcza, zeby to wygladalo a nie klada na was chu*a a wy i tak krzyczycie.

A no fakt, najbardziej krzycza redaktorzy, ktorzy polecieli :( oŁ.

__
gdzietenwosk.pl

VIP
cwir3k`

2008-01-29 00:05:55

Poziom tekstow jest moim zdaniem zadowalajacy, nie moja wina, ze mamy sezon ogorkowy w esporcie. Nigdy nie jest jednak tak dobrze, by nie moglo byc lepiej. Zdajemy sobie doskonale sprawe z naszych slabosci i dazymy do ich eliminacji.

Reklama to jednak podstawa finansowania kazdego portalu, z czegos nalezy czerpac zyski, chyba ze wolicie przed wejsciem na stronie zobaczyc komunikat: wyslij sms o tresci 'wejscie' pod numer 90210 by wejsc na strone :P Oczywiscie zartuje.

Gdzie ten spadajacy poziom, pokazcie mi konkrety. Nie jestem wszechwiedzacy, z checia poznam zdanie czytelnikow, gdyz w komentarzach o dziwo same pozytywy widac. Jesli macie pomysl na jakis ciekawy projekt, artykul - podsylajcie nam tematy badz teksty do publikacji. Dobrze jest krytykowac, a gdy przychodzi do dzialania - cisza. Rozumiem jednak, ze zapewnienie Wam rozrywki oraz najnowszych informacji to nasze zadanie, za ktore dostajemy wynagrodzenie, to nasza praca.

O Zombku nie zamierzam sie wypowiadac, nie jest tego wart. Ja mam dystans do siebie, do portalu. Jesli ktos nas nazywa "rzydami" swiadczy to wylacznie o jego.. glupocie? Moge byc [color=red]Rz[/color]ydem.. Zombkiem zajalem sie osobiscie... to ze w profilu nie widnieje napis - konto zablokowane - nie znaczy, ze tak nie jest ;-)

PS. Dzięki, że się przejmujecie, gdy nas ktoś wyzywa. Poradzimy sobie jednak sami, mamy do tego narzędzia :)

__

VIP
cwir3k`

2008-01-29 00:06:39

brawo :)

__

VIP
lab

2008-01-29 00:07:10

espor to teraz biznes, dlatego popularnosc/liczba odwiedzajacych coraz bardziej sie liczy

__

VIP
lab

2008-01-29 00:09:07

zawsze tak bylo :)

__

VIP
JamJestZuras

2008-01-29 00:11:00

Wcale, ze nie i to boli.
Kiedys tu sie bardziej szanowalo cudza prace.

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
Naruzeus

2008-01-29 00:20:08

Dzięki, że się przejmujecie, gdy nas ktoś wyzywa. Poradzimy sobie jednak sami, mamy do tego narzędzia :)

Ale mi tu dziwnie filmem "Dlug" zapachniało xD A w ktorym lesie Go zakopiecie?

Zutylizujcie go jak reaktor z Czarnobylu, ok?

__

Użytkownik
majan

2008-01-29 00:21:00

Jeśli chodzi o spadający poziom to proszę bardzo, o [url=http://esports.pl/?id=post&post_id=1879553074]to[/url] przykład
Trochę dziwnie wygląda ten wywiad, zupełnie nie pasuje do prezentowanego tu poziomu

__
Pozdrawiam!

VIP
Van Helsing

2008-01-29 00:26:45

Nie, włąśnie nie. Krzyczą Ci którzy pamiętaj dobre czasy przed rr.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2008-01-29 00:27:21

Wiedziałem, wiedziałem wiedziałem!!! :DDDD

__
Miejsce na Twoją reklamę!

ex-Redaktor
exilek

2008-01-29 00:28:23

to nie nasza wina.... Nie z każdym, choćby to był jakaś super popularna osoba, da się zrobić ciekawy wywiad :) Nie wszyscy muszą być "wylewni" :D

__

VIP
cwir3k`

2008-01-29 00:29:42

a to wiem :D jestem jednak zdania: lepiej opublikowac cos przecietnego (a i tak lepszego niz znajdziesz gdzie indziej), niz nie publikowac w ogole. Wywiad jest jednak dosyc specyficznym tekstem...

__

ex-Redaktor
exilek

2008-01-29 00:30:07

Ja bym powiedział, że wszystkie są sprawdzane, szczególnie u nowych :)

__

VIP
JamJestZuras

2008-01-29 00:35:09

A wczesniej krzyczeli ci, ktorzy pamietali dobre czasy za lucasa.
A wczesniej krzyczeli ci, ktorzy pamietali dobre czasy za igora.
A wczesniej krzyczeli ci, ktorym nie podobalo sie za lucasa.
A wczesniej krzyczeli ci, ktorym nie podobalo sie za igora.

3r!c ja Ci otwarcie mowie, ze sie nie wypowiadam zbyt ostro bo sam podchodze mentalnie do tego serwisu, fajnie sie tu pisalo kiedys, ale spiecia byly od zawsze, przy tak licznej redakcji, gdzie kazdy mial swoje zdanie i wlasne pole do popisu, a admini to tolerowali, nie kiedy jebalis*y sie tu jak psy no i to sie nie zmieni. Ja jestem za rozwojem esp.pl, z rr czy bez niego nic mnie to nie obchodzi, szczerze powiedziawszy nie wiem nawet co on tu robi i czym dyryguje ale wierze w cwirka, bo ja tu z nim sobie zaczynalem pisac jako dwa mlotki nieogarniete i lucas nas jeb*l w dupsko za co mu chwala bo popracowalem nad swoim podworkiem, ale mi sie zwyczajnie nie chcialo a cwirek doszedl tutaj najwyzej pnac sie cyk cyk do gory, jezeli ktos tu podchodzi do tego serwisu opiekunczo to napewno on, a na tyle glupi nie jest, zeby pozwolil jak jego aktualny dzieciak sie stacza. Sprawa zombka i tak okazala sie zalosna, teraz ludziom sie nie podoba, ze w zwiazku z jego przedurna osoba jest stosowana jaka kolwiek restrykcja z uzyciem czegokolwiek, jeszcze meczennika z niego zrobia.

__
gdzietenwosk.pl

VIP
Van Helsing

2008-01-29 00:39:37

Zwróć uwagę, pisze coś złego na ćwirka? Na serwis?

Też wierze w ćwirka i to co robi, wiem że on niczego nie zepsuje. rr przeciwnie popsuje wszystko co weźmie do reki :)

__
Miejsce na Twoją reklamę!

ex-Redaktor
exilek

2008-01-29 00:45:28

coś się tak uczepił marcina? O_o

__

VIP
Grmx

2008-01-29 00:46:41

agree... robi sie smutno B(((((((((

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 00:47:46

Bo to jest niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu, proste. :) i nie żadne "O_o" tylko zobacz moje komentarze o jego osobie po tym jak sie pojawil i jak jest teraz. Całe życie będę na nie jego osobie tutaj :)

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Redaktor
tbla

2008-01-29 00:55:39

Mimo odpowiedzi o długości podobnej do pytań oraz nie wiadomo co wnoszących do wywiadu fotek, to co nieco sie można z niego dowiedzieć.

Co do głównego tematu, to obniżenia formy nie zauważyłem - być może spowodowane jest to tym, że mam filtr tylko na wiadomości o cod, esp i gaming. Nie wiem więc jak pozostali pismaki sobie radzą, ale imo mateck, maxym, rml i kaboom (sorki jeśli kogoś pominąłem) trzymają poziom.

__

VIP
cwir3k`

2008-01-29 00:55:46

to nie jest wytlumaczenie :)

__

VIP
JamJestZuras

2008-01-29 00:59:22

A tak smiechami hihami :

CoD tu wparowal i zrobil rozpizdziel.

__
gdzietenwosk.pl

Redaktor Naczelny
rml

2008-01-29 01:21:44

dzieki

__

Użytkownik
chopin

2008-01-29 01:33:48

Nie macie nic innego do roboty?

__

Użytkownik
majan

2008-01-29 01:50:47

ja mam już ferie :asd

__
Pozdrawiam!

Były Redaktor
so0fka

2008-01-29 07:23:47

3r!cu, fajnie, że coś nam chcesz przekazać, szkoda, że sam do końca nie wiesz co. Niby tam o czymś wspominasz, ale nic konkretnego się nie pojawia - cały czas tylko "rr jest zły", "rr wszystko psuje", brak jednak podanych konkretnych przykładów i argumentów. Najśmieszniejsze jest jednak to, że twoje informacje na temat pracy rr-a mogą pochodzić tylko z twojej wybujałej fantazji, bowiem nie piszesz już dla nas od dłuższego czasu i z rr-em współpracowałeś bardzo krótko więc nie możesz wiedzieć jaka jest jego rola w serwisie teraz, jak się sprawdza na tym stanowisku, co robi, czego nie robi, jakie są jego kompetencje, a suma sumarum nie możesz go oceniać, skoro nie wiesz nawet za co i z czego go rozliczyć. Pozdrawiam :)

__

VIP
marikkkk

2008-01-29 07:58:33

sugerujesz ze jakosc komentarzy jest bardzo dobra :D?

__

Użytkownik
Nera

2008-01-29 08:07:47

ja mam juz po feriach :C

__

Użytkownik
v3rr

2008-01-29 08:22:00

Witam jestem zona TRENERA_ZOMBKA. Zwracam sie z uroczysta prosba do cwirk'a o oddanie hasla mojemu mezowi do jego konta, a jezeli nie jest to mozliwe prosze o usuniecie jego konta bezwzglednie.
Mam tutaj takze kilka slow od mojego misia dla cwirka: ''Jezeli uwazasz, ze nieswiadomie napisalem RZydodstwo to jestes glu-szy niz myslalem''.
Pozdrawiam, PANI_ZOMBEK.

__

Użytkownik
v3rr

2008-01-29 08:27:31

Tak, tak pewnie pomyslala, ze z tymi kartoflami to prawda i Ci dups-o zlala.

__

Użytkownik
yorerin

2008-01-29 08:53:07

Reklamy - kto w dzisiejszych czasach nie używa Adblock Plus ? Bez tego się nie da wejść na 90% stron bo zaraz flash zje 99% zasobów. Reklama powinna być mniejsza i umieszczona w topie jako wąski baner lub w lewej kolumnie w małym rozmiarze i nie we flashu -.-.
Ban dla dzieci ołnetu powinno być normalnością, a pan pod pseudonimem Zombek aka nołlajf powinien udać się do lekarza i wymienić10-ty razF5 :) Zrobił z siebie konkretne pośmiewisko.

__

VIP
Shiro_4

2008-01-29 09:31:00

problemem esp zawsze bylo to, ze ciezko jest znalezc ludzi, ktorzy potrafia napisac jakis tekst na poziomie albo takich co sie nie obrazaja gdy napisza go zle, a ktos im to wytknie.

__

Użytkownik
gÓpek

2008-01-29 10:18:54

Heh ja chyba niepotrzebnie zaznaczylem "CoD" w profilu;-) Tak naprawde nic ciekawego sie tam nie dzieje a chyba co drugi tekst, kolumna, temat na forum to CoD. I do tego setki komentarzy z ktorych 3/4 to flame i whine;-P

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 10:20:53

umowa o poufności ;x

nie mogę powiedzieć o co biega. rr jest ch*jem i spie*dolił esp. Mam przyjemność niepracować z nim dłużej, a niektórym z Was widzę spie*dolił we łbach i niektórzy z Was już lecą na kase liżąc przy okazji ku*wa dziurę rr. Ja znam swoją rację, jestem w niej utwierdzony, wiem co się dzieje więc Ty ch*ja wiesz co ja wiem.KROPKA.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
e2

2008-01-29 10:25:52

trochę już przeginasz, fakt - ja też jestem przeciwnikiem Marcina, uważam że nie dba o serwis, o kontakt z redaktorami (ja czekałem po tydzień na odpowiedź, ciekawi mnie czy dostanę rozliczenie podatkowe za zeszły rok) i robi samo zło. Nie mam zamiaru jednak go publicznie obrażać bo to już nie moja sprawa. Oczywiście jestem też wielkim przeciwnikiem Artura i wciąż uważam, że się nie sprawdza. Do odejścia Lucasa pracowałem tu z chęcią. Teraz... no cóż.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1752 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie