Spadający poziom eSp.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
samolot

2008-01-29 10:34:57

a ja myślałem, że poleciałeś bo nic nie pisałeś i tylko pyskowałeś :DDD

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 10:41:12

rr to samo zło dla tego serwisu =] fakt nie sprawdza się, bo nie potrafi załatwić nawet banalnych spraw. Pisał o tym już sam Lucas gdy go pytał guandi. Może i przeginam, ale wpadła mi głęboka antypatia, dodatkowo ten człowiek często nie rozumie co się do niego mówi.. Od tej chwili już zamilknę. Do widzenia.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
LaM

2008-01-29 10:44:50

Ja wkuwam stosy ksiazek :C

__

Użytkownik
Teoś

2008-01-29 10:45:49

a ja po sesji i 3 tygodnie wegety na chacie ;-D

__

VIP
sting

2008-01-29 10:53:09

Widac brak mojej obecnosci :D

__

VIP
V!ct!M

2008-01-29 11:04:31

studia>szkola

__

Użytkownik
shakespeare.own

2008-01-29 11:10:37

tyle tylko, że reklamy powinno się dostosować do czytelników = adresatów serwisu.
oczywiście nie jest to z góry narzucony przez kogoś nakaz, a zwykła ekonomia (opłacalność) umieszczania reklamy.
bo po co w serwisie o kosmetykach (już z góry wiadomo, że 70% czytelników do kobiety) umieszczać reklamy samochodów, albo w serwisie o laptopach umieszczać reklamę o długopisach, albo w serwisie o sportach elektronicznych umieszczać reklamy biur podróży.

pomijam fakt, iż poprzez obecność tych reklam rozjeżdża się cały serwis w bok, górę, w dół - możliwie wszystko żyje swoim życiem. reklama tak, oczywiście jest to motor serwisów, ale nie reklama:

a) nieprzemyślana
b) nieodpowiednia
c) niedopasowana pod każdym względem
d) wzbudzająca złość czytelników, a nie zainteresowanie (bo reklama ma zainteresować, a nie złościć i denerwować)


co do poziomu serwisu. widać, i nie da się ukryć, że z tego serwisu robi się jedna, wielka samowolka. czy jest ona przemyślana, czy celowa, czy przypadkowa - nie wiem.
liczy się sam fakt, iż jest to bardzo zauważalne, i nie da się tego przemilczeć.

totalna zmiana polityki prowadzenia serwisu na korzyść chaosu i wolności słowa. wolności w bardzo szerokim znaczeniu.

__

Użytkownik
e2

2008-01-29 11:17:24

o czekaj, złamałeś politykę serwisową ;] to, że nic nie pisałem - wina Artura, zabronił mi pisać o HW/SW w formie, jaką ja chciałem temu nadać. Nie zgodził się, więc tak, nie pisałem w ogóle. Ale karty graficzne, czy nowe procesory to jednak jest ważna część komputera, a o niej pisać nie mogłem - miałem pisać o sprzęcie jak myszki, klawiatury, podkładki - mam głęboko w poważaniu takie podejście do tematu hw

__

VIP
cwir3k`

2008-01-29 11:19:43

jeszcze sie taki nie urodzil, ktory by wszystkim dogodzil :)

__

Użytkownik
Teoś

2008-01-29 11:30:08

zalezy od kierunku, a moge Cie zapewnić, ze mój do łatwych nie nalezy tylko mialem szczescie zaliczajac wszystko w terminie ;-P

__

VIP
soviet

2008-01-29 11:38:52

Chyba się ferie zaczęły bo dzieciarnia się nudzi...

__

VIP
zoom

2008-01-29 13:03:56

Szkoda ze to idzie w taka strone :-/ ale licze na to ze Cwirek wyciagnie z tego wnioski i ze trolle beda systematycznie niszczone.

Wczoraj gralismy mecz w ramach turnieju clan base, w polowie meczu wszedl na server pan troll i zaczal spamowac i wyzywac. Na kanale #callofduty4.pl wzbudzilo to radosc i wszyscy cieszyli sie jak dzieci i gratulowali mu tego wyczynu - nigdy czegos takiego nie widzialem i tutaj nasuwa sie pytanie czy jest sens cos robi dla tych ludzi ? Przeciez mecz pokazywany na HSTV nie jest dla graczy ktorzy graja tylko dla osob ktore go ogladaja . Szkoda ze debile niszcza scena cod i dla wiekszosci osob ludzie z call of duty to idioci ale sami sobie na to zapracowaliscie - akceptowaniem takich zachowan. Na miejscu PGA , HLC i innych organizacji zastanowil bym sie kilka razy nad tym czy warto dla takich osob co kolwiek organizowac. Skoro scena jest taka jaka jest. Jesli chcecie byc traktowani powaznie to zachowujcie sie normalnie jesli nie to zostaja wam lany G3 oraz Media-Markt Party.

__
Play more promode.

Użytkownik
kaboom

2008-01-29 13:09:30

idzcie czytac owned jak sie nie podoba poziom :)

__
Cybersport.pl

VIP
cwir3k`

2008-01-29 13:18:20

trolle powinny byc niszczone przez czytelnikow, przez uzytkownikow. Nie przez redakcje. Ktos wam sie nie podoba, zalozcie odpowiedni topic z prosba o bana, z pelnym uzasadnieniem. Ustosunkujemy sie do prosby odpowiednio, jesli wszystko dokladnie przeanalizujemy :)

__

VIP
Eragorn

2008-01-29 13:25:52

[+]

__

Redaktor
tbla

2008-01-29 13:40:12

Mam dokładnie tak samo i z jednej strony się cieszę, że 3 tyg. luzu mam, ale z drugiej na uczelni fajnie jest - przynajmniej u mnie :)

__

Użytkownik
FRANT!C

2008-01-29 13:42:02

\o/ PWNED \o/

__

Redaktor
tbla

2008-01-29 14:04:47

Wróćmy może do głównego wątku?

1. "Zaczęło się od whine'u na PGS.CoD4 [..]"

w #91 komentarzu zoom dobrze wyjaśnia taki stan rzeczy (skrótowo)

2. "[..] szczególną rolę odegrał zombek, który wyzwał zooma na pojedynek, który się nie odbył... Z forum zrobił się onet.pl, nie wiem dlaczego admini czekają z banem dla zombka - byliście na jego profilu? Zobaczcie sami! Nazywa modów tego serwisu "rzydostwem", obraża wszystkich jak tylko się da i jeszcze odświeża stare tematy i newsy. [..]"

tego może już nie ruszajmy, bo w myśl przysłowia jak ruszysz gówno będzie bardziej śmierdziało

3. "[..] Ostatni bajer - reklamy. Sorry, ale tłumaczenie że dzięki tym reklamom będzie więcej konkursów dla czytelników mnie zaskakuje... już bym chyba wolał zero konkursów, a prawdziwą, rzetelną stronę, która nie psuje wzroku oczojebn*mi reklamami. [..]"

Tą kwestię już wcześniej ktoś wyjaśnił - testy itp, a poza tym wiele osób się na ten temat wypowiedziało i większość jest za, ale dopasowanymi - pewnie się takie pojawią po testach i znowu będzie debata czy jest dobrze i tak w kółko macieja, aż się przyzwyczaimy do nich lub znudzi nam się ten wątek.

4. "[..] Nie wspomnę już o tym że newsy ukazują się za późno, albo ich wcale nie ma. Przykład? Może ostatnie wydarzenia - 4 zawodników MYM.pl w TP, KODE5 w Polsce - oficjalna wiadomość. Za to piszecie o jakimś 54th, które nie wiadomo skąd się wzięło i o nowych drabinkach w CB. [..]"

To jest obecnie najpoważniejszy problem esp, z którym sądzę, poradzą sobie, ale raczej niezbyt szybko biorąc pod uwagę ciągle trwającą rekrutację, która oczywiście jest potrzebna. Krótko mówiąc - chcemy extra treści - one będą gdy pojawi się dobra stabilna redakcja - a ta będzie gdy wszystko zostanie poukładane po rekrutacji newsmanów - ci z kolei muszą nabyć doświadczenia bez którego tak wymaganych extra treści nie będzie - kółko się zapętla i doprowadza nas do wniosku, że mimo wszystko poprawa z dnia na dzień nie nastąpi lecz trzeba wytrwale na nią czekać, a tym czasem możemy bardziej uściślić pojęcie "extra treści" i dać kilka rad cwirkowi (jeśli ktoś ma).

__

VIP
reaktiv

2008-01-29 14:52:09

Teraz jedziesz po wszystkich... a z tego co widzialem to powerslave co chwile go banowal, nadodatek tylko zgraja debili ktorym to imponuje sie wypowiadala... ile ich tam bylo 10/15? na prawie 300 osob siedzacych na kanale? ... Znowu robisz to co kiedys, mierzysz wszystkich ta sama miara.

__

VIP
Mateck

2008-01-29 15:22:24

w stu procentach potwierdzam. zoom - wszystkich wrzucasz do tego samego worka. na każdej scenie mogą znaleźć się takie osoby, a to nie znaczy, ze od razu trzeba skreślać cala społeczność danej gry.

__

Użytkownik
powerslave

2008-01-29 15:28:02

o 20:16 zombek wszedl na serwer podczas Waszego meczu, w tym czasie na ircu...

(20:17:34) q chanlev #callofduty4.pl TRENER_ZOMBEK +b
(20:17:34) kick: (TRENER_ZOMBEK) was kicked by (smileyface) (Q-banned! (191))

(20:21:58) ([CB]MiKEZZ) wbilem na ich chan
(20:22:00) ([CB]MiKEZZ) i dostalem ip i pw
(20:22:00) ([CB]MiKEZZ) hahaha
(20:22:18) mode: (smileyface) sets mode (+b *!*mikez@*.users.quakenet.org)
(20:22:18) This (*!*mikez@*.users.quakenet.org) ban affects: ([CB]MiKEZZ)
(20:22:18) kick: ([CB]MiKEZZ) was kicked by (smileyface) (Ladies and Gentlemen - may I present: King Op (193))

(20:57:38) mode: (powerslave`off) sets mode (+b *!*qweqwe@*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
(20:57:38) This (*!*qweqwe@*.neoplus.adsl.tpnet.pl) ban affects: (TRENER_ZOMBEK)
(20:57:38) kick: (TRENER_ZOMBEK) was kicked by (powerslave`off) (łoj dana dana (198))


nie wiem pod iloma fejkami v3r siedzial potem na kanale, ma neo i zmienne IP wiec ciezko jest go zbanowac, ale sie staralem :) w szczytowym momencie na kanale #callofduty4.pl bylo ponad 340 osob, z czego jak napisal rea moze 10-15 cieszylo sie z tego jak v3r aka TRENER_ZOMBEK jest glupi


"Szkoda ze debile niszcza scena cod i dla wiekszosci osob ludzie z call of duty to idioci ale sami sobie na to zapracowaliscie - akceptowaniem takich zachowan. (...) Skoro scena jest taka jaka jest. Jesli chcecie byc traktowani powaznie to zachowujcie sie normalnie jesli nie to zostaja wam lany G3 oraz Media-Markt Party."

sorry, ale znowu oceniasz cala scene na podstawie zachowan garski osob, z 340 osob na kanale 10-15 cieszylo sie z tego co sie stalo - ile to jest 5%? to dlaczego we wszystkich swoich wypowiedziach ciagle piszesz jaka ta scena jest idiotyczna?



co do esports... hmm nie czytam wszystkich niusow, tez mam filtrowanie CoD i jedynie zdziwil mnie nius o nowych drabinkach - Benelux i Wielka Brytania :D rozumiem ze to moze cieszyc 2mln Polakow ktorzy sa w WB, ale Belenux?:D

no i reklamy - niech beda, tylko zebym nie musial szukac X zeby zamknac wyskakujace okienko informujace mnie o jakies "pierdole" (od "pierdoła" - chyba nie przeklenstwo?:)) i zebym w 1024x768 nie musial przewijac w lewo i prawo poniewaz reklama rezwala cala strone

__

Użytkownik
powerslave

2008-01-29 15:29:17

o 20:16 zombek wszedl na serwer podczas Waszego meczu, w tym czasie na ircu...

(20:17:34) •q• chanlev #callofduty4.pl TRENER_ZOMBEK +b
(20:17:34) kick: (TRENER_ZOMBEK) was kicked by (smileyface) (Q-banned! (191))

(20:21:58) ([CB]MiKEZZ) wbilem na ich chan
(20:22:00) ([CB]MiKEZZ) i dostalem ip i pw
(20:22:00) ([CB]MiKEZZ) hahaha
(20:22:18) mode: (smileyface) sets mode (+b *!*mikez@*.users.quakenet.org)
(20:22:18) This (*!*mikez@*.users.quakenet.org) ban affects: ([CB]MiKEZZ)
(20:22:18) kick: ([CB]MiKEZZ) was kicked by (smileyface) (Ladies and Gentlemen - may I present: King Op (193))

(20:57:38) mode: (powerslave`off) sets mode (+b *!*qweqwe@*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
(20:57:38) This (*!*qweqwe@*.neoplus.adsl.tpnet.pl) ban affects: (TRENER_ZOMBEK)
(20:57:38) kick: (TRENER_ZOMBEK) was kicked by (powerslave`off) (łoj dana dana (198))


nie wiem pod iloma fejkami v3r siedzial potem na kanale, ma neo i zmienne IP wiec ciezko jest go zbanowac, ale sie staralem :) w szczytowym momencie na kanale #callofduty4.pl bylo ponad 340 osob, z czego jak napisal rea moze 10-15 cieszylo sie z tego jak v3r aka TRENER_ZOMBEK jest glupi


"Szkoda ze debile niszcza scena cod i dla wiekszosci osob ludzie z call of duty to idioci ale sami sobie na to zapracowaliscie - akceptowaniem takich zachowan. (...) Skoro scena jest taka jaka jest. Jesli chcecie byc traktowani powaznie to zachowujcie sie normalnie jesli nie to zostaja wam lany G3 oraz Media-Markt Party."

sorry, ale znowu oceniasz cala scene na podstawie zachowan garski osob, z 340 osob na kanale 10-15 cieszylo sie z tego co sie stalo - ile to jest 5%? to dlaczego we wszystkich swoich wypowiedziach ciagle piszesz jaka ta scena jest idiotyczna?



co do esports... hmm nie czytam wszystkich niusow, tez mam filtrowanie CoD i jedynie zdziwil mnie nius o nowych drabinkach - Benelux i Wielka Brytania :D rozumiem ze to moze cieszyc 2mln Polakow ktorzy sa w WB, ale Belenux?:D

no i reklamy - niech beda, tylko zebym nie musial szukac X zeby zamknac wyskakujace okienko informujace mnie o jakies "pierdole" (od "pierdoła" - chyba nie przeklenstwo?:)) i zebym w 1024x768 nie musial przewijac w lewo i prawo poniewaz reklama rezwala cala strone

__

VIP
zoom

2008-01-29 15:58:23

powerslave ale mi tego nie musisz mowic ze sa normalni bo np. Waffen to bardzo zajebisty koles lub delciaki - mozna z nimi pogadac, pograc i pozartowac. Jednak powiedz mi co wczoraj widzieli gracze innych platform niz call of duty ? Moj kolega ktory nie gra w gry online byl zniesmaczony i zdziwiony i jedyne co mi napisal po tym meczu "ta scena to jakies niedorozwiniete dzieci" . Wiec sami sobie tworzymy podworko skoro v3ri reszta plebsu wyrabia wam a moze juz nam opinie to chyba pora to zmienic a nie akceptowac i glupio sie usmiechac. Siedze na scenie quake od 97 roku wiec to juz 11 lat ale takiego gowna jak wczoraj to nie widzialem nigdy.


__
Play more promode.

Były Redaktor
so0fka

2008-01-29 16:00:27

No, jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to może i lepiej zamilknąć.

__

Były Redaktor
so0fka

2008-01-29 16:02:29

To też dobre :D "Nie pisałem, ale to nie moja wina, tylko naczelnego"

IMO jak się chce pisać, to się pisze. Wystarczy porozmawiać, ja niejednokrotnie przekonywałem cwirka do swoich propozycji i mimo tego, że nie wszystkie przeszły, nadal piszę i wnoszę dużo kreatywności w to, jak i o czym piszę. Nie należy zrzucać na innych winy. To nieładnie.

__

VIP
lab

2008-01-29 16:13:29

no, a et.owned.pl to swieci przykladem, nie?

__

VIP
reaktiv

2008-01-29 16:25:24

Co nie zmienia faktu, ze jak narazie, zawsze w kazdej wypowiedzi kiedy ktos cos zrobi, "wkladasz kazdego do tego samego wora".

Jak widze odpowiedzi fokuza na espmani to nie wyrabia jak glupi on jest, ale czy pisze ze cala scena CS czy z czego on tam, jest jebni*ta? Bez przesady...

Dla mnie wlasnie glupia osoba jest ta, ktora zobaczy jedna osobe, a ocenia cala mase, jak twoj kolega(nie mam tu na mysli go obrazac).

Zapewne widziales filmiki z "madrosciami" Amerykanow, ktorzy nie byli w stanie powiedziec panstwa na "U"... tych osob bylo z 20, to teraz mam myslec, jako ze jestem Polakiem, ktory nie ma stycznosci z ludzmi z USA, ze caly ten kraj liczacy 300mln osob to niedorozwiniete dzieci i debil* ktorzy nie wiedza ze ich panstwo jest na "U" ?

__

VIP
samolot

2008-01-29 16:38:56

kazdy wie, ze amerykanie to głupi naród

poziom ich szkolnictwa jest znacznie niższy niż np. u nas :)

__

ex-Redaktor
exilek

2008-01-29 16:41:41

to już jednak lepiej nas :D bo często są tam te same newsy :P ctrl+c, ctrl+v :)

__

VIP
j3sh

2008-01-29 16:43:07

mam nagranie audio z hstv, chcesz : D ?

__

VIP
reaktiv

2008-01-29 16:46:14

Tak, jest i co? z tego powodu 300mln to nieuki i debil* ? No chyba jednak nie... i to samo sie tyczy COD4 i sceny w PL... jest te 10 parapetow i jest te 300 ktore mysli w miare normalnie.

__

VIP
j3sh

2008-01-29 16:49:39

Co do długiego oczekiwania np. na info o kode5. Niestety chcieliśmy wszystko potwierdzić itp. a przy okazji oczekiwania wpadł i krótki wywiad. Uważam, że eSp nie ma zamiaru stoczyć się na poziom Faktu, oh przepraszam espmanii.

__

VIP
fragmat1c

2008-01-29 17:02:14

kaj sam chopie godosz? dyć tukej żodyn cie ni zrozumi, yno bydziesz im we łebach myntlik tegowoł ;D

__

VIP
fragmat1c

2008-01-29 17:03:42

mi sie podobaly czasy jak serwis byl jeszcze "czarny", w sensie poczatki, same newsy, konkretna ekipa...teraz zaszlo bardzo duzo zmian, oczywiscie, sporo pozytywnych, aczkolwiek widac brak tzw starej gwardii...peace

__

Użytkownik
e2

2008-01-29 17:05:48

kilka razy o tym mówiłem - nie przystał na moją propozycję to mam to gdzieś

__

VIP
JC

2008-01-29 17:11:18

moim zdaniem poziom serwisu okresla ilosc artow w ciagu tygodnia oraz dobrze dobrana redakcja. Jedyny minus jest taki, ze pojawia sie tylko 5 newsow dziennie, a nie 20:)

co do reklam, nie wiem jak Wy, ale ja bym sie cieszyl, gdyby esp.pl byl 'opklejony'(i wszystko co za tym idzie) caly reklamami, bo to pokazuje tez 'sile' serwisu.

__

VIP
JC

2008-01-29 17:13:17

masz racje, ale musimy isc z duchem czasu, jak innni. Prosty przyklad, zobacz jak kiedys podchodzono do gamingu, a jak teraz:) (chodzi o zabawe, jaka sie wiazala z gra, teraz najchetniej Twoi przeciwnicy wydlubali by Ci oczy z zawisci)

__

VIP
marikkkk

2008-01-29 17:13:25

e tam skapna sie przeca jo zech to napisol prawie ze po polsku... zreszta jo zech jest taki slazok jak baletnica +D

__

VIP
V!ct!M

2008-01-29 17:18:46

mozliwe :D ale na przykladzie kilku znajomych osob moge stwierdzic, ze oni ucza sie tyle ile ja mam przerwy w nauce (czyli dwa razy do roku :DD)

__

VIP
zoom

2008-01-29 17:20:41

reaktiv Ty nadal nie rozumiesz :-/ ale to juz Twoj problem.

__
Play more promode.

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5945 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie