Poziom esports.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kolektor7

2009-05-12 14:03:54

Kurde, nawet w temacie przeciw spamerom/trolla spamują :D

__

VIP
Mateck

2009-05-12 16:04:27

@mrT esports.pl nie jest juz serwisem tworzonym przez grupe milosnikow sportu elektornicznego. utrzymanie tak duzej strony kosztuje i trzeba skad wziac kase na hosting, oplacene redakcji itp. reklamy sa i beda bo to wlasnie dzieki im koszta utrzymania serwisu zostaja pokryte. o zyskach wlascicieli nie wspominam, bo oscyluja w granicy zera.

__

Użytkownik
tobster

2009-05-12 16:10:52

Pomińmy reklamy. I tak mam adbocka. Chodzi mi raczej o trolling, bluzgi i flood kodziakow :/

__

VIP
Mateck

2009-05-12 20:25:37

Postaram się z tym walczyć i na pewno nie tylko ja z redakcji. Ten temat dał przynajmniej mi sporo do myślenia. Od czasu pojawienia się tego wątku zbanowałem chyba 4 użytkowników, którzy sami się o to prosili, jednak dotąd przymrużałem oko na ich zachowanie.

__

VIP
samolot

2009-05-12 20:28:59

o zyskach to sie lepiej nie wypowiadaj mateck, bo tak naprawdę nie wiesz jak to jest, a gadasz to co Ci przekazał rr. Ja się przekonałem, że nie zawsze ma on “racje” :)

__

Zbanowany
phoenixpll

2009-05-12 20:32:35

Widze że juz działacie, za posty z np. kUr*4 dajecie nuki ; )

__

Użytkownik
wiecek.

2009-05-12 21:05:09

mateck przydałby się wam ktoś nie do pisania newsów, a do sprawdzania komentów i trzymania porządku na forum, bo garstka redaktorów niech dobrze pisze, a do tego zwerbujcie inne osoby aby zwiększyć skuteczność. jakby co mogę w tym zwalczaniu pomóc bo raz że zaglądam tu co najmniej kilka razy dziennie dwa że mnie już męczą idiotyczne posty, oczywiście za darmo, żeby nie było ;)

__

Użytkownik
chopin

2009-05-12 21:52:22

A Dekoral wciąż biały.

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-05-12 21:58:15

wiecek ten pomysł (moderatorów spoza redakcji) pojawia sie w głowach od dawna ale mamy problemy techniczne z wcieleniem go w życie, ale spróbujemy...

__

Użytkownik
Destin91

2009-06-16 01:57:01

Tak czytając Wasze wszystkie wypowiedzi i komentarze do tematu Soofki... w pewnym momencie przeraziła mnie ta cała nagonka na graczy CoDa. Dobrze wiem co się dzieje na tej scenie (wystarczy wejść na Wasz eSports #3 FFA gdzie spędzam sporo czasu i nie raz jak patrze co się dzieje na teamsay to włosy dęba stają wobec tego całego DEBILIZMU przez bardzo duże D) i przyłączam się, że to jest nawet poniżej dna, jednak zawsze jest jakieś ale.
W sumie będę się trzymał zdania, że nie można uogólniać wszystkich graczy i stwierdzać, że CoD to czyste zło. Brakuje tylko ludzi którzy to trochę ogarną i to wszystko. Jestem za karaniem debili (długo szukałem właściwego słowa, ale tego inaczej nazwać nie można) i do tego potrzeba więcej adminów na serwerach, tak więc sugerowałbym rekrutację nowych, kolejnych. Myślę, że jak wyplenicie debili z serwerów to w znacznym stopniu pomoże to Wam ogarnąć forum i cały ten portal. Pozdrawiam.

__

Użytkownik
doubleyes

2009-06-16 02:26:02

o tak wraaaaah, zacznijmy najlepiej od serwa esports #FFA !! dobry pomysl zią pjonteczka, a tak w ogole to:











haahahahahahahahahahahahahahahahahahha

__
123

Użytkownik
ank3l

2009-06-17 22:39:06

Już kiedyś to napisałem, niech wróci Książe i Kaboom, a jak to określił soofka, to “bydło” z Cod’a pozostanie w cieniu dawnych newsó'w o cs’ie i quaku. Nie chce tutaj ujmowac adminom tych sekcji, tych co wspomniałem, ale cały esport.pl przerobił sie na codsport.pl :(

__

Użytkownik
eXblanco =]

2009-06-17 22:51:53

temat przerabiany miliard razy...

__
Hala Madrid !

Użytkownik
garo

2009-06-18 10:56:39

Nawet ja wrócę, jak wróci stary klimat :DDD

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-06-18 11:04:52

garo - afaik byłaby potrzebna wola obu stron żeby tak sie stało

__

Użytkownik
garo

2009-06-18 11:30:51

Zrób sobie mocną kawę, a następnie przepuść to przez filtr antyironiczny ;)

Miłego dnia.

__

VIP
spec_u

2009-06-19 13:38:22

trzeba było wprowadzać “innowacyjne funckje” jak skasowanie częsci bazy danych, skasowanie połowy postów, statystyk, brak dostępu z profilu do założonych tematów, napisanych postów, wy*ebane wykresiki, sygnaturki, brak możliwosci odpowidania na post w temacie, tapete - robota (ja pie*ole), zmiana “Sławnych i Najsławniejszych” na “Pros i n00bs” (ku*wa !), grające reklamy no i niezapominajmy o cudownej ekspansji na scene COD’a...

GRATULACJE !

__
ema

Użytkownik
b3D

2009-06-19 15:56:57

no dokladnie, kiedys nie zaczynalem dnia bez wejscia na esport.pl..teraz wejde raz na 2-3 tygodnie, tylko po to zeby zobaczyc jak sie wszyscy gryza, kloca i wyzywaja...esport to teraz taki “fakt” szmatlawiec dla masy nieogarnietych ludzi

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4288 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie