Poziom esports.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
marikkkk

2009-05-11 07:42:42

e tam esreality, cybersport wg. mnie by sie nadawal na taki serwis :) oni by sobie z “nami” poradzili ;D

__

Użytkownik
LaM

2009-05-11 08:22:19

A tam pierd**** :D Przynajmniej mozna sie posmiac z komentarzy np POPKA :D Ubaw ze hej

__

Użytkownik
Castiel

2009-05-11 08:28:12

Dla niektórych te żałosne komentarze przestały być śmieszne już dawno temu,
a dla niektórych pewnie nigdy i nie były i nie będą śmieszne.

@marikkk
Co ty tak promujesz ten cybersport? :) Ją tą stronę przekreśliłem w momencie
kiedy chciałem się zarejestrować, a chcieli tam mój adres domowy i nr tel...

__

Użytkownik
tobster

2009-05-11 08:30:33

Pomyśleć, że dawniej Piwoszeq dostawał tygodniowe czy tam miesięczne bany za kilka bluzgów, a teraz reaktiwy i inne codziaki piszą litanię bluzgów i nic. Tak samo - i +, dzieciarnia bawi się kto zbierze więcej - i będzie fajny :/

__

Użytkownik
M4rko

2009-05-11 11:02:46

Aj napisze sobie :)

Jak już ktoś wspomniał kasa kasa kasa, po prawej mamy przykład “PlayALL” - kasa za kazdego zarejestrowanego / grające reklamy Plusa , na górze śmieszny LOTEK czy coś innego gdzie trzeba naciskać krzyżyk... A co do stosunku esp do użytkowników mieliśmy ładny krok z layoutem - 'bo wiecie on był bardzo nieprzyjazny dla redakcji'

Mamy plotki, sprzęt, forum galerie, jeszcze potrzeba dział filmów z wrzuty czy smog i o2esp.pl wita [czyt. oŁ - tuissp.peel.]
GGTHXBB

__

Użytkownik
tobster

2009-05-11 11:49:48

Co to jest ten playall :>?

__

Zbanowany
phoenixpll

2009-05-11 13:34:47

A ja już osobiście nie trolluję od jakiegoś czasu, jednak jeśli ktoś się poczuł zniesmaczony jakimś moim komentarzem, to bardzo za to przepraszam,


edit , co do newsów to czasem odnoszę takie wrażenie iż mają one właśnie na celu, rozpoczecie flame war’u np. ranking drużyn cod4, ale pewnie mi się to tylko wydaje


co do banów to dobry pomysł, jeśli to Was ucieszy mnie też możecie zbanować, gdyż mi to jest obojętne, i nie chce żadnej pałeczki od cow’a


edit2 co do esp.pl, jak wiecie lub nie jestem obecnie związany z callofduty.pl, gdzie sobie pisze newsy, moderuje forum itp. tam staram się trzymać poziom, i naprawdę spośród 2500 postów, które tam napisałem żaden nie ma takiego małego poziomu jak zdażyło mi sie opublikować na esp.pl, teraz pytanie, które może nasuwa się kilku osobą czemu od samego poczatku zacząłem spamowac ?

otóż dlatego że gdy pierwszy raz wszedłem tutaj zobaczyłem taki spam ze zwątpiłem, był to chyba news o wyborze marko na kapitana tp, powiem szczerze że z taki flejmem na stronie traktującej o esporcie, się nie spotkałem, to chyba wszystko co mam do powiedzenie, sry za składnię i ewentualne błedy orto.


Pozdrawiam

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-05-11 13:35:58

M4rko teraz kiedy robisz dla konkurencji nagle esp zaczęło Ci przeszkadzać, oj trochę to naciągane :) A przed chwila co innego mówiłeś, zgłaszając sie do rekrutacji.

__

Użytkownik
Kipcio

2009-05-11 14:01:25

oho, ktoś wziął się jednak do roboty:

NEC
Zbanowany
:D

czyli jednak ta dyskusja odnosi jakieś skutki

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-05-11 14:07:31

odnosi

__

VIP
Eragorn

2009-05-11 14:33:48

RML no M4rko to tak mnie zaczął śmieszyć, że po prostu aż chciało i się napisać posta, ale sobie podarowałem, bo to co w tym momencie robi to bardzo żałosne ;]

__

Użytkownik
kolektor7

2009-05-11 14:43:43

Omg, ta, zwalcie wszystko na graczy CoDa. IMO największym problemem eSP.pl jest brak porządnych moderatorów/adminów którzy by mieli chęci to wszystko ogarnąć :P Wyplenić spam z komentów/forum itd ... Gdyby niektóre debilne posty były usuwane, a najbardziej natrętni ich autorzy banowani, nastał by tu porządek :P

__

Użytkownik
M4rko

2009-05-11 14:48:06

Wszystko co trzeba zostało już wyżej napisane. Żałosne to się robi esp z każdym dniem aha i jeden ban nic nie da :D złość przemawia przez Was chłopcy, zabraliście VIPa :(

__

VIP
priAm

2009-05-11 14:48:25

Każdy następny naczelny po Lucasie jest oceniany coraz gorzej. Znam osobiście i bardzo lubie ćwirka, szanuje RR’a i nie uważam, że problem tkwi w jednej osobie - red. naczelnym. Skoro regularne zmiany dowódcy nie dały oczekiwanych efektów, może należy kopać głębiej?

__

Użytkownik
LaM

2009-05-11 15:19:50

Jak zbraliscie vipa Markowi !! To ja go moge przyjac :D W koncu 5 lat juz tutaj siedze !! Wczoraj byla rocznica

__

VIP
reaktiv

2009-05-11 15:31:31

mr.T

Co ty w ogole mnie tu wymieniasz co? To ja wywalam tone spamu i robie 1h fejk konta zeby ponawalac glupie komentarze? Lepiej sie zamknij i sprawdz fakty, a nie bedziesz mi cos zarzucal bezpodstawnie.

Moze czas zdjac klapki z oczu i przytoczyc pare faktow, bo jak narazie sracie ogolem.

__

Użytkownik
tobster

2009-05-11 16:14:15

Nie będę przeglądał wszystkich twoich postów, żeby wyselekcjonować rodzynki z toną bluzgów. Generalnie w 1/3 komentarzach bluzgasz. Jesteś “kodowcem” tak więc na stos !

__

VIP
reaktiv

2009-05-11 16:27:20

No, zapewne. Z pewnoscia ponad 700 moich komentarzy to same bluzgi i wyzwiska. Wiesz tyle co kwiat na lace.

Nadajesz sie jedynie do tego samego, co ta banda spamujaca w newsach.

__

VIP
Mateck

2009-05-11 16:29:41

@mrT. prosze, nie zaczynaj glupich komentarzy i flame’u. rea, najlepiej olej jego riposte.

__

Zbanowany
T1x

2009-05-11 16:39:18

Reaktiv przypomnij sobie co na tek-9 napisales to tam nasz przyklad flejmu.

__

VIP
reaktiv

2009-05-11 16:57:32

A, to teraz mowa o stronie tek9, a nie esports?

__

VIP
bociam

2009-05-11 17:04:45

@ LaM ja jestem tu 2 lata dluzej od ciebie i nic z tego nie mam :)

__

Użytkownik
kryshak

2009-05-11 18:09:59

@ sexy.Phoenix#
To dobrze, bo czasami jak czytałem to, co piszesz, to zaczynałem się zastanawiać czy na pewno Ty to Ty.

A tak poza tym, to gratuluję Soofce założenia tego tematu. Myślę, że wyraziłeś nie tylko swoje zdanie, ale także opinię większości [mam taką nadzieję] Użytkowników tego serwisu.

__

Zbanowany
TOMECKZUR

2009-05-11 21:21:28

przepraszam , soofka jakis przerost ego czy co ? najebie ci taczke zaprawy i nie bedziesz wiedzial co zrobic (c) POP3K. zbluzgalem kogos ? moze , ale to co napisales napewno wywnioskowales tylko na podstawie jednego moze 2 komentarzy wiec sie ogarnij chlopcze i nie rob takich zalosnych tematow bo rownie dobrze moge zrobic temat “BAN - DLA BYDLAKA SOOFKI” please ...

__

Użytkownik
doubleyes

2009-05-11 21:24:34

''A jak jakiś gimnazjalista, który napie*dala idiotyczne komentarze czy inny e-napinacz który dźwiga worki z cementem na budowie rujnuje opinię serwisu[...] a to o pop3k’a chodzi :D slawnego pakera co taczki popycha

swoja droga to masz racje i po czesci nie... ale to juz dyskusja, ktorej mi sie nie chce zaczynac
no coz nowy news o UF Gaming zobaczmy ile tym razem bedzie komentarzy:)

Pozdrawiam hitona i pheonixa:*, dziekuje

__
123

Użytkownik
karakorux

2009-05-11 21:27:51

Zaraz się zlecą koadzaki i będzie + 500.

__

Użytkownik
qim

2009-05-11 21:35:23

Może temat soofki coś wnosi, bo news o komplecie uf już od godziny a komentów 3 :d . Szkoda że kompletnie umarł dział quake i warsow. Jeden news na miesiąc to zbyt mało w porównaniu z codziennymi zmianami na rodzimej scenie koda 4 :x Pomijając fakt że 50% news to Cod a reszta to AA i CS. Szkoda bo ciekawie się czytało relacje płaszczki czy newsy kabooma. Na szczęście istnieje cybersport i esr, więc idzie poczytać o q3 jeszcze coś ciekawego.
Solidny moderator by się przydał co ma jaja i nie wstrzyma się bo koleś to jakiś “pro” sceny koda 4.
GJ Soofka

__

Użytkownik
LaM

2009-05-11 21:36:05

Nie zleca sie :D Ten temat jest za trudny dla nich :P

__

Użytkownik
n4rf

2009-05-11 21:49:39

szkoda ze Q nikt nie pisze bo dzieje sie sporo i materialu na newsu jest od cholery :\

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-05-11 23:22:44

za chwile pojawi sie w redakcji stosowna osoba

__

Użytkownik
Tymek

2009-05-12 00:25:22

dobry powód do płaczu :-)

__

Użytkownik
napzord

2009-05-12 10:32:23

@LaM i Bocian Własnie widac wasze podejście do esportu :]

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

VIP
vib

2009-05-12 10:45:04

IMO przesadzacie troche - utrzymanie dowolnego serwisu odpowiednio kosztuje - wiec albo oplacaja to sponsorzy, albo oplacaja to reklamy - a skoro reklamy to musi byc odpowiednia ilosc wejsc, userow, unikow itp. itd.

no chyba ze esports.yoyo.pl i copy/paste z innych serwisow

takie czasy - wszystko kosztuje, mniej czy wiecej, ale zawsze - nawet ten post, ktory napisalem, mozna by wycenic, bo zajal mi 30 sekund

wiec popatrzcie na to tak - dzieki gimnazjalistom flejmujacym mozecie poczaytac sobie inne ciekawe rzeczy - cos za cos

__

Użytkownik
tobster

2009-05-12 11:14:22

Ok, ale do utrzymania serwisu nie trzeba bunkrować go reklamami i utrzymywać trolling. Wystarczy odpowiednia firma + mały banerek i tyle. Najlepiej, aby to była firma hostingowa i po problemie. Redakcja = wolontariat jak za dobrych czasów i nie będzie trolllllllllingu.

__

VIP
priAm

2009-05-12 11:24:45

Mr.T -> jak to było w “Karierze Nikosia Dyzmy”: teraz to nawet kochanka nie da Ci za darmo podupczyć.

__

Użytkownik
mefistomek

2009-05-12 11:28:38

kumar chyba żona a nie kochanka ( tak coś kojarze :D)

__

VIP
priAm

2009-05-12 11:30:52

kochanka kochanka, bo motyw był taki, że to paranoja, że nie można podupczyć kochanki :)

__

Użytkownik
tobster

2009-05-12 11:31:44

W mordę tez nie leją za darmo :/

__

VIP
samolot

2009-05-12 11:43:49

dobrze, że mr T wie, ile kosztuje utrzymanie takiego serwisu :D

__

Użytkownik
tobster

2009-05-12 12:11:41

Nielimitowany dedyk trochę kosztuje, ale dużo większe strony (ogromny ruch, mielenie mysql, fora etc., 2k ludzi online, mieląca wyszukiwarka) są utrzymywane z 1 banera, a nie 10 ton reklam :D generalnie reklamy mi nie przeszkadzają, ale brak moderatorów, brak nuke, duża ilość trolli już tak. Jeżeli ktoś mi pomoże przy sprawdzaniu tekstów to chętnie pociągnę dział Hardware/CS :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3523 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie