Poziom esports.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
petZor

2009-05-10 15:01:48

przydałoby się parę banów ;]

__

VIP / Fotograf
PawelS

2009-05-10 16:16:07

Polityka esports jest taka sama jak onetu ;)


@tm.eizo doomciak: Tutaj się już trochę zagalopowałeś, nie aż tak źle jakby się mogło wydawać, ale nie mnie to oceniać.

Dorzucę trochę siana do ognia, mianowicie zadziwia mnie jak zawsze jedna rzecz, dlaczego najbardziej krytykują obecną sytuację na serwisie są osoby, które kiedyś w jakiś sposób były związane z nim? Jeżeli jest źle, to czemu nie wrócą i nie przywrócą starego porządku? Lepiej wylać swoje żale i napisać posta emanującego złością, z którego, aż kipi żółć? Ok, fajnie, ale co dalej? Co to tak naprawdę da?

Czy to tak trudno zrozumieć, że skoro zostawiło się na pastwę losu swoją starą piaskownicę to nie można później mieć żalu do osób, które nadal w niej są oraz do tych, które tutaj doszły, że nie realizują polityki i postanowień, które realizowane były, zanim się odeszło?

Ja mam niestety zupełnie inną wizję tego co i jak się tu powinno zrobić, niestety nie jest ona możliwa do realizacji w takiej formie jaką bym chciał widzieć, więc jej wprowadzenie wiązało by się z reformami i przekształceniami podobnymi do tych z przełomu w latach 90, co więcej, nie obyło by się bez terapii szokowej, która zapewne bardzo nie spodoba się użytkownikom, czytelnikom, a także samej redakcji, która wcześniej czy później by ją poparła i stwierdziła, że dobrze się stało.

Resumując - nie można sterować statkiem nie będąc na nim, bo to nie tak działa i raczej tak działać nie będzie. Póki co z mojej strony EOT, bo nie Ja jestem tutaj od podejmowania decyzji. Kwestię tego pozostawiam redakcji, a także naczelnemu i ludowi, tak więc jako, że nie wymyślono nic lepszego, niż demokracja to może wypowiecie się kto według was zasługuję na miano persona non grata w obecnej formie tegoż oto serwisu.

__
Senior Pablo Escobar

Użytkownik
n3x

2009-05-10 16:22:30

wydaje mi sie ze to nie tylko gracze coda robia gnoj, nie bronie teraz kodziarzy, rownie dobrze mozna powiedziec ze dzieci csa robia gowno wokol siebie, fakt od haxow w codzie wyzywa sie kazdego kto cie jakos dziwacznie zabil, wezmy za przyklad ludzi z quake, wydaje mi sie ze sa oni starsi i bardziej dojrzali, dzieci grajace w coda i csa poprostu probuja dac upust swoim emocjom na rozny sposob, czy to przez pisanie postow na forum czy komentarzy pod newsami, do starego esports.pl juz sie nie wroci bo taka jest kolej rzeczy cos przychodzi i odchodzi, sam wchodze na esp.pl z sentymentu ale rowniez chce dowiedziec sie co sie dzieje w swiecie espotu, bo w dalszym ciagu mnie to interesuje, fakt faktem ze newsow z coda jest masa, ale co w tym zlego? brakuje mi newsow jesli chodzi o hw, sw, recenzji i felietonow, bare banow by sie przydalo, a moze wyjsciem by bylo pokazac innym uzytownikom jaki poziom powinien byc na esp.pl, my sami tworzymy te forum, wiecz moze czasem wystarczy pomyslec czy warto zakladac kolejny temat na forum “kupie sluchawki do xxx zl”, moze lepiej skorzystac z opcji wyszukaj, albo uzyc google.

btw. sam gram w coda

__

Zbanowany
NEC4game

2009-05-10 16:37:11

KoD jeest najleprzy !!!! niewieżyće ? to grajce w kantera a tam to zabiaia lużi a tu to terorystuf

__

Użytkownik
Kipcio

2009-05-10 16:43:43

soofka, 100% agree

dla przykładu powinien polecieć ban dla NECa za odzywki takie jak ta wyżej...

__

Użytkownik
tomciO2411

2009-05-10 16:44:52

@NEC
i właśnie przez takie debilne wypowiedzi od takich debilkow jak ty wygląda to esp.pl :(( Powiem tak wyjdź na dwór przewietrzyć się i zobaczyć słonce może znajdziesz kolegę może dwóch popróbuj w tym realnym świecie :((((

__

VIP
marikkkk

2009-05-10 17:58:06

relakz powinienes dostac teraz bana za obrazanie NEC’a :/

__

Użytkownik
kolektor7

2009-05-10 18:06:02

Jest dla niego większa kara ! Dajmy mu minusy :D :D

__

VIP
Van Helsing

2009-05-10 18:12:39

PawelS jesteś głupi czy tylko udajesz?

“dlaczego najbardziej krytykują obecną sytuację na serwisie są osoby, które kiedyś w jakiś sposób były związane z nim?"

Bo tylko one go kochały za to że był, nie za to że dawał kase. Pojawiliście się z dupy, nikt Was tu z użytkowników, administracji nie chciał ale jednak mimo wszystko wepchaliście tu swój nos. Darky - to był żal nie powiem kogo, rr? - zamiłowanie to byłych ludzi pgs? PawelS - potwierdzenie porównania wcześniej...

“Jeżeli jest źle, to czemu nie wrócą i nie przywrócą starego porządku? "

Przyszliście, zrobiliście burdel nie wiecie jak go naprawić zwalacie na nas, że Wam sramy w komentarzach. Znikniemy w 100% utoniecie we własnym gównie. Jak razem z kumarem odeszliśmy za Lucasem ludzie nie mogli się nadziwić... Cwirek ratował nie dał rady i też się ewakuował - z tonącego statku się ucieka, wyrzuciliście kapitana, dlaczego my mieliśmy tonąc za Was?

“Lepiej wylać swoje żale i napisać posta emanującego złością, z którego, aż kipi żółć? Ok, fajnie, ale co dalej? Co to tak naprawdę da?"

Może w końcu właściciele esp zorientują się że gówno zrobili, fajnie że chcieli że coś miało być, ale to ma być to? Płynięcie do dna i zagrzebywanie się w mule?

“Czy to tak trudno zrozumieć, że skoro zostawiło się na pastwę losu swoją starą piaskownicę to nie można później mieć żalu do osób, które nadal w niej są oraz do tych, które tutaj doszły, że nie realizują polityki i postanowień, które realizowane były, zanim się odeszło?"

Nasze odejścia były przemyślane. Była grupa przyjaciół w piaskownicy, nagle ludzie z piaskownicy obok postanowili podbić inną, wyrzucili naszych kolegów i co mieliśmy zostać? Jak sobie to wyobrażasz? Ktoś wyrzuca mojego znajomego i mam zamiast stać murem za znajomym podporządkować się komuś kto chce rządzić a jest nowy? W życiu człowieku, zastanów się co piszesz. Ludzie próbowali, dlatego nie poszli Wszyscy za Lucasem, chcieli coś zmienić, Ćwirek chciał nie daliście mu to odszedł.

“Ja mam niestety zupełnie inną wizję tego co i jak się tu powinno zrobić, niestety nie jest ona możliwa do realizacji w takiej formie jaką bym chciał widzieć, więc jej wprowadzenie wiązało by się z reformami i przekształceniami podobnymi do tych z przełomu w latach 90, co więcej, nie obyło by się bez terapii szokowej, która zapewne bardzo nie spodoba się użytkownikom, czytelnikom, a także samej redakcji, która wcześniej czy później by ją poparła i stwierdziła, że dobrze się stało."

Mówisz jak prawdziwy zdrajca. My mieliśmy inna wizję, znacznie lepszą. Mogliście wypie*dalać i nie dawać kasy na redakcje a byłoby lepiej. Było dobrze zjebaliście. Wy nie chcecie słuchać użytkowników robicie swoje przez co wkładacie noc co raz bardziej w gówno.

“Resumując - nie można sterować statkiem nie będąc na nim, bo to nie tak działa i raczej tak działać nie będzie. Póki co z mojej strony EOT, bo nie Ja jestem tutaj od podejmowania decyzji. Kwestię tego pozostawiam redakcji, a także naczelnemu i ludowi, tak więc jako, że nie wymyślono nic lepszego, niż demokracja to może wypowiecie się kto według was zasługuję na miano persona non grata w obecnej formie tegoż oto serwisu."

Nie chcieliście kapitana na statku, który był najlepszy jaki tylko mógł być. Oczekiwaliście zdrajców którzy się sprzedadzą dla marnych kilku złotych. Jak widać, pogrążyliście się a to co piszesz, mija się całkowicie z prawdą, więc zamilcz.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
tomciO2411

2009-05-10 18:37:01

@marikkkk
Wypowiedź godna kodowca

__

VIP
marikkkk

2009-05-10 18:43:23

chcesz porządku a sam obrażasz innych :S

__

VIP
reaktiv

2009-05-10 18:48:46

nvm -.^

__

Użytkownik
Shenlong

2009-05-10 19:04:09

Czy każdy “kod plajer” jest 14 letnim zapryszczonym bluzgaczem ? Tak ciężko napisać posta bez bluzgów. To nie jest mowa, że nie cofniesz słowa, zawsze możesz dać “delete” i napisać normalne słowo. Po co, lepiej być fajnym i bluzgać. Komentarze “kod plajerow” w 100% obrazują ich żałosną scenę.

Dawniej eSp było tworzone przez pasjonatów, przez dojrzałych ludzi. To, że byli głównie związani ze sceną q3 daje jasno do zrozumienia, że jest bardziej dojrzałą i nie ma tam miejsca dla 15 letnich pryszczatych kampiących pod stołem “kod plejerow”.

Rozpad zaczął się od odejścia Guandiego, który wracał na eSp i tylko wytykał błędy, jego śladem poszła reszta (czyt. wytykanie). Szkoda. Jak na “statku” byli kapitalni ludzie jak Kaboom, Eric, Ikzz, Lucas, Shielder, Kumar i reszta to aż chcialo się wejśc na esp i przeczytać kilometrowy post Shieldera, czy ciekawy news o Pro Evolution Soccer.

Teraz wchodzę na esp i w ostatnio komentowane “cod, cod, cod, cod” to samo z tematami na forum “cod cod cod”.


Szczyt bez litości ? Kazać dziecko wkuć na pamięć post Shieldera ^_^

__

Użytkownik
n4rf

2009-05-10 19:46:08

i pewnie tu jest pies pogrzebany. milosc do gier zostala zastapiana przez kase i chlodna kalkulacje
btw. nie wiem czemu tak placzecie za postami shieldera. byly dlugie, pelno w nich bylo owijania w bawelne i rzeczy tak czywistych jak to, ze trawa jest zielona. przesmieszne pseudointelektualne wywody ;\ generalnie i tak czytalo sie to zdecydowanie lepiej niz ten caly dzisiejszy burdelik

__

Użytkownik
kolektor7

2009-05-10 19:49:05

sehOOc, może nie uogólniaj tego do wszystkich graczy coda, co ? :P To że jest pewna grupa która tylko bluzga, to nie znaczy że wszyscy tacy są :) Dlatego własnie mnie wkurzają stereotypy :P

__

Użytkownik
Zacky

2009-05-10 19:51:52

W ten weekend odbywa się KODE5, jeden z największy LAN-ów w roku, wielkie święto esportu, Polacy dostają się do pierwszej czwórki grając wśród najlepszych drużyn najpopularniejszej gry na świecie - 50 komentarz



http://www.counter-strike.pl/
KODE5 Globalne Finały - Coverage komentarzy: (1011)
cs ma swoj serwis, cod nie

__

Użytkownik
M4rko

2009-05-10 19:52:09

nie ma nawet po co tu wchodzić, chyba że popatrzeć jak jakieś dzieci się kłócą. Są inne serwisy zawsze, nie napisze jakie bo usuniecie posta:) a może po cichu www.google.pl :D

__

VIP
Van Helsing

2009-05-10 20:16:41

Niech więc scena coda założy swoja stronę a nie rozwala inna :D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
MASTER-K

2009-05-10 20:21:59

3r!c

Nie niech będą tu tylko niech modzi wezmą sie za robotę.Gdyż na razie panuje tu zupełny brak ,że tak powiem poszanowania czegokolwiek to powoli przechodzi wszelkie pojecie

ps.Dziwne ,że jeszcze nie było żadnego głosu z administracji czyżby bali się odpowiedzieć na głos krytyki użytkowników?

__

Użytkownik
eXblanco =]

2009-05-10 20:24:17

marko nie reklamuj, tak nie można...

__
Hala Madrid !

VIP
Van Helsing

2009-05-10 20:29:12

Nie wypowiadają się bo soofka przedstawił najszczersza prawdę, a PawelS dał przykład absolutnej niewiedzy lub próby wmówienia ludziom czegoś nieprawdziwego.

Widzi błędy ludzi którzy odeszli, ale nie widzi zniszczenia serwisu ludzi którzy przyszli (nie obrażając redaktorów, ale kierując wypowiedź w stronę najwyższych władz...)

Ode mnie EOT z tej strony już : ) najwyższy czas się wylogować.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
wiecek.

2009-05-10 20:59:26

3r!c zgadzam się z Tobą w 100% za czasów Ćwirka było tu 10000000razy lepiej, serwis nie był zdominowany przez kretynów z coda(to dla niektórych nawet komplement z mojej strony) za kilka głupich komentów i mały spam można było dostać bana, aby zostać redaktorem nie wystarczyło chcieć... ogólnie zarządzający interesowali się co dzieje się na forum, w komentarzach itp. co chwile leciały nuki i bany. Teraz każdy może robić co chce i w dodatku jak go się upomni, że robi syf napina się i wyskakuje z tekstem aby tego nie czytać, ale wiele osób tak jak ja wchodzi tu aby poczytać także komentarze, a dla 3-4komentarzy sensownych nie będę przegrzebywać się przez dziesiątki czy nawet setki dzieciaków z coda. Pierdolicie, że nie macie serwisu jak to? jest sporo tylko tam nie możecie robić syfu i dlatego są mniej popularne...

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-05-10 21:14:29

Wiecek, oskarżasz kogoś o robienie syfu a sam bluzgasz w tym samym poscie...

Oskarżacie nas o nie pilnowanie sceny cod a sami robicie to samo... naprawdę ciężko jest zbanować wszystkich, ostatnio kilka osób wycięliśmy i indywidualności które chcą się wyróżnić będziemy wycinać dalej, tu nic się nie zmienia

Natomiast sam fakt że pod newsem zrobiło sie 500 komentarzy nie powinien osób nie zainteresowanych sceną call of duty boleć. W takim zalewie wiadomym jest, że istotny odsetek będzie spamem, ale dopóki jest to tylko niegroźny spam, nie ma powodów do podnoszenia alarmów. A posty zasługujące na wycięcie staramy sie - w miarę możliwości - wycinać.

__

PLECELS
PleeC

2009-05-10 21:24:39

aby zostać redaktorem nie wystarczyło chcieć...

ehh, szkoda ze z ostatnia rekrutacja mamy cale 0 nowych redaktorow...

__

Użytkownik
rzulw

2009-05-10 21:32:41

wyjdźcie na dwur xD

__

VIP
fronki

2009-05-10 21:40:42

ja pojde jeszcze dalej, po Lucasie bylo juz tylko gorzej...

no offence cwirek, ale w moim rankingu 'Jego esports' bylo lepsze niz Twoje, a potem dlugo dlugo dlugo dlugo dlugo dlugo ... nic i czasy rr’a, qwe i dzieci koda

__

VIP
Mateck

2009-05-10 21:49:23

Niestety nie jestem w stanie ocenić sytuacji, jaka panowała za czasów Lukasa, bo akurat kiedy doszedłem, Lukasa zastąpił cwirek. Niemniej z cwirkiem pracowało mi się bardzo dobrze, było widać, że ktoś nad tym wszystkim czuwa. mnie też brakuje tych starych czasów, tak sprzed półtora roku. wtedy też było wielu codowców, ale ich wypowiedzi prezentowały wyższy poziom.

__

VIP / Fotograf
PawelS

2009-05-10 21:49:42

Nie wypowiadają się bo soofka przedstawił najszczersza prawdę, a PawelS dał przykład absolutnej niewiedzy lub próby wmówienia ludziom czegoś nieprawdziwego.


@3r!c I oto mi właśnie chodziło, napisałem swoją prywatną opinię do której mam prawo. Ja tutaj nie zarządzałem, nie zarządzam i nawet nie chcę zarządzać, tak samo jak na wielu, wielu innych stronach, które są w pewien sposób powiązane z moją osobą.
Musisz wiedzieć, że w wielu Państwowych firmach kierownikiem się bywa, a pracownikiem się jest i to niezależnie od władzy, jeśli się wykonuje dobrze swoje obowiązki. Musisz też wiedzieć, że grabki i cymbałki są twoje, ale piaskownica i piasek w niej nie jest, ani moją, ani tym bardziej twoją własnością, niezależnie od czasu, miejsca, osób czy byłej, obecnej, a także przyszłej władzy.
Życzę sobie, aby taka osoba jak Ty przestała mnie kojarzyć z eSports.pl. Kierujesz swoją złość i żale nie w tą osobę co trzeba (w sumie to na moją własną prośbę, bo przecież trzeba komuś pojechać, co nie?), bo jako były redaktor powinieneś o tym wiedzieć co tutaj tak naprawdę robiłem, robię i być może będę tutaj robić.
Ja nie mam zamiaru się mieszać w to co się merytorycznie na tej stronie dzieje i też staram się tego nie robić, mimo, że jestem tutaj od początku początków. Nigdy nie było o mnie wzmianki w dziale redakcja, więc niech tak nadal pozostanie.

__
Senior Pablo Escobar

Użytkownik
wiecek.

2009-05-10 22:13:09

rml nikogo nie bluzgam, ale kogoś kto zabija nazywamy po imieniu zabójcą/mordercą, więc ludzi reprezentujących pewien poziom na tym serwisie nazywam też po imieniu czyli idiotami/kretynami bo inaczej takich osób nazwać nie można i to nie jest w żadnym stopniu jakieś tam bluzganie. Wiesz jakby teraz wyskoczył do Ciebie z tekstem “pierdol się głupi chuju” to byłby bluzg a dobrze wiesz, że tego nie robiłem i robić nie mam zamiaru ;) Zobacz ostatnie komentarze i “wybór kapitana TP cod4” temat odgrzebany postem “mam fajne majtki” na wielu forach, których jestem użytkownikiem za takie coś leci perm... za użycie capslocka w topicu moderator go usuwa, bezsensowne komentarze, tematy są usuwane lub przerzucane do śmietnika i mówię tutaj o forach typu pclab czy vwforum. Nie ma czegoś takiego jak niegroźny spam jest albo go nie ma, tutaj 60% komentarzy to spam odkąd Ćwirka nie ma. Wiesz, że Cie lubię i szanuję jednak zdania nie zmienię odnośnie tego co się dzieje w esports.pl i ie myśl, że to Ciebie winię za to bo tak nie jest.

__

Użytkownik
Castiel

2009-05-10 22:33:39

Ze znalezieniem ogarniętych w temacie i mających coś do powiedzenia osób do redakcji wiadomo nie jest tak łatwo. I tego się od tak od razu nie załatwi. Ale jest coś co na obecną chwilę może zrobić każdy redaktor, moderator lub nawet admin. Wystarczy że redaktorzy w swoich newsach będą pilnować porządku w komentarzach. Skoro redaktor zmobilizował się i napisał news’a lub jakiś artykuł to chyba ciekawi go opinia innych i przypuszczam, że czytaja komentarze pod swoimi newsami. Wystarczy, że taki redaktor utnie niepotrzebne dyskusje, głupie i obraźliwe komentarze, durne teksty w stylu jedziemy do 200, a idiotów, bo inaczej nie można nazwać takich ludzi po prostu wytnie ze społeczności tego portalu. Naprawdę nie trzeba aż tyle zachodu i czasu żeby to wyprostować. Poleci na stałe paru gnojków i e-napinaczy dla przykładu, a nuż reszta może sama się ogarnie, a może się przeniosą i za biorą ze sobą ten cały syf, a jak nie to siłą moderatorzy i redaktorzy im w tym pomogą... Wystarczy trochę dobrej woli i chęci ze strony ludzi prowadzących ten portal. Przynajmniej tyle można zrobić na tą chwile i na pewno będzie z czasem lepiej. Trochę chwastów zostanie wyciętych, poziom dyskusji i kultury wzrośnie, to z czasem i przybędzie trochę nowych ogarniętych ludzi jak zobaczą, że portal zmierza powoli w dobrą stronę. Po prostu redaktorzy i moderatorzy muszą być konsekwentni i przestać tolerować ten cały chlew jaki się tutaj zrobił...

Bo prawda jest taka, że na tą chwilę ludzie, którzy na innym portalu zostaliby wyśmiani i nazwani idiotami za głupoty które wypisują, tutaj zamiast tego zdobywają fanów i uznanie ludzi którym takie zachowanie imponuje, a tak być nie powinno...

A tak idąc dalej z moimi przemyśleniami. Może jeśli redaktorzy nie zechcą pilnować porządku w swoich newsach (chociaż skoro oni je piszą to powinno ich obchodzić jak wyglądają komentarze pod nimi), to może po prostu powinno się wziąć paru ludzi z tych niewielu ogarniętych, którzy tutaj jeszcze coś sobą reprezentują i jeśli mają czas i chęci i zrobić z nich moderatorów i niech oni w miarę możliwości zajmą się utrzymywaniem porządku i wyprostowywaniem poziomu na tym portalu. Myślę, że znalazłoby się paru, którym jeszcze zależy na tym portalu i chcieliby się jakoś przyczynić do zmian na lepsze i mogliby pomóc w okiełznaniu tego bałaganu który tu powstał.

Jak pisałem wcześniej... Wystarczy chęć wśród redakcji, administratorów i osób mniej lub bardziej związanych z tym portalem i można powoli przywrócić chociaż w pewnym stopniu ten portal do stanu w jakim powinien on być. Reszta przyjdzie z czasem. Byle przestać tolerować chamstwo i głupotę. Tyle ode mnie.

__

VIP
postal1

2009-05-10 22:38:42

prawda jest taka ze przez coda przestalem sie tu logowac, zagladam raz na tydzien. i zapewne nie tylko ja.

a odwiedzalem was kilka razy dziennie przez pare lat. i zapewne nie tylko ja.

jakosc>ilosc. tandeta niszczy ten serwis jak gowniane reklamy proszku do prania.

__

Użytkownik
san

2009-05-10 23:00:46

Racja jest jak dupa - każdy ma swoją <bezradny>

__
Blue is the colour and football is the game ;]

PLECELS
PleeC

2009-05-10 23:31:21

@Castiel

ja w kazdym newsie z WC3 mam max 5 komentarzy, w artach podobnie. porownaj sobie jaka prace wykonywalbym ja, a jaka ktorys redaktor od CoDa, gdzie na jednego newsa o rozowych stringach pheonixa byloby +500 komentarzy.

najgorsze jest to, ze na stronie nie mozna wprowadzic czegos posredniego pomiedzy adminem, a uzytkownikiem - moderatora...

__

Użytkownik
ank3l

2009-05-10 23:39:26

niech kaboom wróci do quake’a, a ksiaze do c.s’a (nie chce w tej chwili umniejszac innym redaktorom) i wszystko wróci do normy :)

__

Użytkownik
yeltzyn

2009-05-10 23:43:14

Nie wiem czy sie ktos ze mna zgodzi, ale spokojnie bylo tylko wtedy jak nie dzialala rejestracja. Naplyw wielkiej ilosci nowych kont nie poszedl w parze ze wzrostem ilosci moderatorow i obecnie mamy to co kazdy widzi.

Z 'trzonu' ludzi, ktorzy kiedys komentowali praktycznie kazdego newsa zostala juz naprawde garstka (prawdopodobnie da sie ich policzyc na palcach).

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
Castiel

2009-05-10 23:46:11

Pojawiłoby się najpierw z 50 komentarzy, z których 40 zostałoby skasowanych i nikomu nie przyszłoby do głowy żeby dobijać do 500. Nieliczni, którzy jednak mimo wszystko próbowaliby na siłę pisać głupoty albo rozpoczynaliby jakieś kłótnie z wyzwiskami zostaliby nagrodzeni BAN’em. Jak pisałem wyżej - potrzeba trochę czasu i chęci żeby to wyprostować, bo wiadomo nie ma szans żeby od razu było fajnie. Porobiło się jak się porobiło i niestety ale już tak teraz jest. Głównie od redakcji zależy czy tak zostanie czy zmieni się na lepsze. Inna sprawa to taka, że nie pod każdym news’em z CoD’a jest 500 komentarzy. No i w miejsce takich 500 durnych komentarzy zostałoby ze 30, ale wartościowych przy ciekawszych news’ach. Ale zdaję sobie sprawę, że na początku mogłoby być ciężko dlatego zaproponowałem wprowadzenie tych moderatorów żeby odciążyć trochę redaktorów.

Wiem, że mi jest łatwiej tak pisać, bo nie ja muszę pilnować porządku i od waszej strony wygląda to trochę inaczej i macie inne spojrzenie na pewne sprawy, no ale nie wierzę, że nic się nie da zrobić.

__

VIP
pablopl16

2009-05-11 00:58:20

@rml 10 % sensownych komentarzy, 50% głupoty, 40% komentarze typu “jedziemy do 200 !", “600 jestem fajny!"

__

Użytkownik
dnl666

2009-05-11 01:10:30

co racja to racja, zgadzam sie z Toba soofka w 100%
kiedys wchodzilem tu pare razy na dzien, czytalem newsy praktycznie z kazdej dziedziny gdyz byly one fajnie i czytelnie opisane, a pod kazdym odbywala sie ciekawa dyskusja na wysokim poziomie. i przede wszystkim info z kazdej sekcji bylo sporo. na forum tez mnostwo fajnych tematow jak the best dowcip ever, tylko czekalo sie az ktos rzuci jakis fajny nowy kawal =). covery super opisane etc. kiedys byli tu naprawde fajni ludzie
a teraz? regularne newsy z moze dwoch kategorii, dzieciarnia, poziom zenada, fail z layoutem i teorie spiskowe qwe. wchodze raz na pare dni, ale to juz chyba tylko z sentymentu i nadziei, ze moze kiedys bedzie znowu lepiej. oby admini wzieli sobie to do serca, ze praktycznie kazdy stary user tak postapil

__

Użytkownik
Sprzatacz

2009-05-11 01:45:50

Możemy sie zgadzać z tym co wyłuszczył Soofka ale będzie to kolejny temat z cyklu blablablajestzlebalablakiedysbylofajniebalabla, a RN to zwisa bo są odsłony a reklamodawcy są zadowoleni, zresztą zawsze można go wymienić. c’est la vie

__

Użytkownik
xzan

2009-05-11 07:37:05

powolna smierc esports zaczyla sie juz wraz z odejsciem lucasa, gwozdziem do trumny bylo jednak wprowadzenie “na salony” coda oraz “nowy” esports.

wiele lat spedzilem na tym serwisie i sadze ze bez rządów “zelaznej reki”, na ta chwile ,esports moze jedynie upasc

szukac klimatu ? go esreality.com!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6724 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie