Spadający poziom eSp.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
JC

2008-01-29 17:24:09

[+]

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 17:47:21

co nie zmienia faktu ze oceniasz scene wybierajac debili. prawda wskazales fajnych ludzi ale tak jakbys ich do tej sceny nie zaliczyl...

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2008-01-29 17:47:58

To dlaczego jeszcze się wypowiadasz?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
samolot

2008-01-29 17:53:05

eric nie rozumiem twojego zachowania

dopóki byłeś w redakcji wszystko było spoko, poznaliśmy się i spoko kolesiem się wydałeś

teraz kiedy odszedłeś (sam z własnej woli) wylewasz na nas żale

__

Użytkownik
Yakcyll

2008-01-29 17:53:12

Mogę? Dziękuję.
#1. 'Zaczęło się od whine'u na PGS.CoD4, tutaj szczególną rolę odegrał zombek, który wyzwał zooma na pojedynek, który się nie odbył...'

zombek ( all. Dzieciak chciał być fajny, nie udało się, to ciągnął, bo myślał, że jest fajny... tTroll* TRENER_ZOMBEK = new tTroll(ban).

#2. 'Z forum zrobił się onet.pl, nie wiem dlaczego admini czekają z banem dla zombka - byliście na jego profilu? Zobaczcie sami! Nazywa modów tego serwisu "rzydostwem", obraża wszystkich jak tylko się da i jeszcze odświeża stare tematy i newsy.'

Pomijając fakt, że według mnie tego typu osobiste poglądy nie powinny w ogóle się pojawiać w Internecie, to jednak kolega zaczyna przeginać...

#3. 'Ostatni bajer - reklamy. Sorry, ale tłumaczenie że dzięki tym reklamom będzie więcej konkursów dla czytelników mnie zaskakuje... już bym chyba wolał zero konkursów, a prawdziwą, rzetelną stronę, która nie psuje wzroku oczojebn*mi reklamami.'

Według mnie to dobry sposób na zdobycie pieniędzy, a z czegoś ludzie muszą żyć. Poza tym, jeśli ktoś naprawdę nie może ich znieść, to AdBlock i wszystko jasne. http://addons.mozilla.org/firefox/10/

#4. 'Nie wspomnę już o tym że newsy ukazują się za późno, albo ich wcale nie ma. Przykład? Może ostatnie wydarzenia - 4 zawodników MYM.pl w TP, KODE5 w Polsce - oficjalna wiadomość. Za to piszecie o jakimś 54th, które nie wiadomo skąd się wzięło i o nowych drabinkach w CB.'

'tego może już nie ruszajmy, bo w myśl przysłowia jak ruszysz gówno będzie bardziej śmierdziało'

#5. 'Moj kolega ktory nie gra w gry online byl zniesmaczony i zdziwiony i jedyne co mi napisal po tym meczu "ta scena to jakies niedorozwiniete dzieci"'

Nie tylko ta, wszystkie są pogrzebane przez "zły dotyk" w takim czy innym zakresie, ale ja się pocieszam, że za granicą jest gorzej... Na takich nie poradzisz, Internet = anonimowość i jeśli się na tym nie znasz, to za kij nie wparujesz dzieciakowi do pokoju i nie wyrwiesz kabla... Kiedyż to minęły te czasy, kiedy listonosz z rachunkiem za 350 zł za impulsy stukał do mych drzwi miesiąc w miesiąc?

#6. 'Jeśli chodzi o spadający poziom to proszę bardzo, o to(http://esports.pl/?id=post&post_id=1879553074) przykład'

Kiedy to czytałem na którejś przerwie to też się zdziwiłem... Przeleciałem po pytaniach i zamknąłem. Słusznie ktoś zauważył, ćwirek bodajże, że nie każdy musi być wylewny i lepsze coś niż nic. Ale starajcie się, żeby takich było jak najmniej =D

A tak od siebie, to przepraszam tbla, że zarąbałem od niego szablon na post :)
Między eSp.pl, a ESR, czy GotFrag jest przepaść dłuższa niż trzy długości równika, nie ma co do tego wątpliwości. Fakt, trudno porównywać Watykan z Rosją. Ale według mnie portal, chociaż ma teraz swoje problemy, idzie po dobrych drogach. Trochę chęci i silnej woli, a podbijecie świat.

Wiem, że nie ma nic konstruktywnego w tym poście, ale mam zły dzień i musiałem wyżyć się na klawiaturze.

Pozdrawiam.

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 18:00:59

Nie na Was, nie czaicie tego? Na rr'a z łaski swojej jak tego nie rozumiecie pogadajcie z cwirkiem...

chcesz zrobić ze mnie wroga esports.pl? no zal. nic do Ciebie do Was nie mam. Nie trawię tylko rr'a któremu widzę niektórzy wchodzą do dupy.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
samolot

2008-01-29 18:06:30

ja mu nigdzie nie wchodzę :D

nie twierdzę, że rr nie ma wad, bo każdy ma ;p
ty swoją wiedzę opierasz na jego absolutnych początkach tutaj, od tego czasu minęło już gdzieś pół roku

__

Użytkownik
makeer

2008-01-29 18:12:08

Najbardziej na esp.pl to mnie wlasnie Twoje komentarze denerwuja. Matko zal ci dupe sciska ze wyleciales czy tam odszedles z redakcji czy jaka tam jest ta Twoja historia? Za kazdym razem jak sie jakis admin/mod/red wypowiada do docinki z Twojej strony. Skoro Ci ten 'rr' nie odpowiada zadzwon do niego/wyslij maila/pm'a badz jakkolwiek i zlejcie sie po ryjach bedzie spokoj. Jesli bylbys tak mily to przestan juz plakac w komentarzach. Nie moge odseparowac czasami juz tresciwych komentarzy od Twoich glupot. Wez na wstrzymanie.

__

Redaktor
tbla

2008-01-29 18:12:11

ja sie nie gniewam ;] [+]

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 18:13:35

nie mówię o Tobie : D

tak, prawda mam co do niego złe wspomnienia. Jednak sporo czasu po odejściu o cos go prosiłem, o to żeby się coś dla mnie dowiedział, napisałem że to ważne dla mnie. Napisał, że w poniedziałek po spotkaniu zarządu mi powie bo z nimi pogada. po miesiącu przypomniałem mu się. Po kolejnym miesiącu podziękowałem za pomoc, nagle chciał ze mną wszystko załatwiać, ale niestety było za późno o dwa miesiące. Więc moją wiedzę o olewaniu systemu przez rr'a biorę z jego początków tutaj, które nie były udane i dalej twierdzę, że jest to nieudana sprawa że on tu jest oraz z tego jak potraktował moją ważną sprawę. Tyle :)

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
DirectC

2008-01-29 18:38:59

Reklamy mi nie przeszkadzają. Mierna zawartość juz tak, spóźnione newsy nawet bardzo. Esports.pl jako onet.pl nie skomentuje. Mój średni wynik na esports.pl w ostatnim czasie to 1-2minuty, kiedys 10-20, chyba o czyms to swiadczy.

__

VIP
cwir3k`

2008-01-29 18:46:06

Ty nie potrafisz rozmawiac, tylko jesli nie bedzie tak jak ty chcesz, to nie bedzie w ogole. Kilka ciekawych osob zglosilo sie do HW z bardzo ciekawa koncepcja, ktorej ty niestety nie potrafiles mi przedstawic. Nie mowilem NIE procesorom, nie mowilem NIE kartom graficznym. Mowilem NIE takiej formie w jakiej ty to chciales pisac.

__

Użytkownik
GAMBZOR__

2008-01-29 18:48:39

sorry ale porownam cie do marika :(

__

VIP
cwir3k`

2008-01-29 18:57:51

yyy... nie wiem kiedy było 5 newsów dziennie, na pewno nie w ciągu ostatnich tygodni, najgorszy wynik to 10-12 :P

abstrahując od tego, wolę mieć na stronie dziennie kilka porządnych newsów, takich HOT plus dwa wyczesane arty, niż 30 newsów (bywały takie dni) nic ciekawego nie wnoszących :)

__

VIP
cwir3k`

2008-01-29 19:17:27

Dobra, to ja moze zaloze nowy temat: [url=http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879555634]Czego Wam brakuje na eSports.pl?[/url]

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

114 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie