Lista newsów

Dostosuj

Nowy skład Hardware4u (brak komentarzy)

prk - 2010-08-04 07:44:01

Kategoria:

Wczorajszego wieczora niemiecka organizacja Hardware4u ujawniła swój nowy zespół Counter-Strike 1.6 na nadchodzący siedemnasty sezon ESL Pro Series Niemcy. W składzie znaleźli się byli reprezentanci takich formacji jak DarkPassage, TBH.eSports, czy mTw.de, którym na pewno nie brakuje doświadczenia i ambicji. Drużyna z Eduardem "eddym" Schmidtem już rozpoczyna intensywne treningi, czy dzięki nim Hardware4u zasiądzie w czołówce niemieckiego CS-a, czekamy na pierwsze wyniki.

więcej

n!faculty pozyskuje dwóch (brak komentarzy)

prk - 2010-08-04 07:43:00

Kategoria:

Kilka dni temu do niemieckiej działalności zajmującej się sportami elektronicznymi n!faculty dołączył Dominik "d0m AZ" Wrabetz, przypomnijmy, że wcześniej opuścili ją Benjamin "paN" von Mulert i Vinh "ninja" Bui Thanh. W składzie znalazł się jedynie d0m aZ, lecz dziś dowiadujemy się, że n!faculty przyjmuje kolejnych dwóch zawodników, zostali nimi Max "ODIE" Knappe oraz Christoph "chrizzo" Krämer. Dodatkowo zostaliśmy poinformowani, że Jérôme "shiddy" Tóth z byłego składu zostaje by grać z nowymi nabytkami.

więcej

emuLate w Millenium (brak komentarzy)

prk - 2010-08-04 07:40:55

Kategoria:

Niedawno słyszeliśmy o rozpadzie francuskiej drużyny wCrea, dziś dowiadujemy się, że trójka z tamtego składu Counter-Strike 1.6 dołącza do innej francuskiej organizacji, mianowicie Millenium. Do tego trio dodani zostali Mickael "mSx" Cassisi oraz Mathieu "RiGo-" Bridet. Wszyscy zawodnicy oprócz Benjamina "drizzera" Charneta grali już razem ze sobą, co więcej razem zwyciężyli rozgrywki World Cyber Games w 2007 roku. Jak zaprezentują się w tym roku, zobaczymy już wkrótce.

więcej

BURNING! bez organizacji (brak komentarzy)

prk - 2010-08-04 07:39:16

Kategoria:

Francuska drużyna o nazwie BURNING! wczorajszego ranka opuściła swoją organizację, która wraz z odejściem składu Counter-Strike 1.6 zakończyła działalność. Powodem rozstania były problemy finansowe klubu, zaczęły się one już około miesiąca temu, gdy występ BURNING! na Electronic Sports World Cup był zagrożony. Kolejną niespełnioną obietnicą było nie zagwarantowanie graczom przelotu i zakwaterowania na turniej Arbalet Cup Dallas, po tym niemiłym fakcie od organizacji odwrócili się inwestorzy i wszystko podupadło.

więcej

PinG traci zespół CS-a (brak komentarzy)

prk - 2010-08-03 07:00:01

Kategoria:

Jedna z najlepszych ukraińskich organizacji People In Game właśnie straciła swoją utalentowaną drużynę Counter-Strike 1.6. Przyczyną rozstania były problemy finansowe zarządu i brak wsparcia sponsorów. Kłopoty sięgają czasów Electronic Sports World Cup 2010, kiedy to zawodnicy zaczęli grać z dwunastolatkiem, a jego rodzice zasponsorowali im wyjazd na tą imprezę. Drugim powodem zakończenia współpracy były malejące pensje, z miesiąca na miesiąc były coraz to mniejsze, a zawodnicy znaleźli się w trudnej sytuacji.

więcej

Koniec wCrea (brak komentarzy)

prk - 2010-08-03 06:59:09

Kategoria:

Niestety swoją krótką, zaledwie dwutygodniową działalność postanowiła zakończyć drużyna o francuskich korzeniach, mianowicie wCrea. Zespół został stworzony do dominacji na scenie Counter-Strike 1.6 w tamtym kraju, specjalnie do tego zostali ściągnięci byli reprezentanci Fair Frag. Zawodnicy ostatnio walczyli na GameGune, gdzie nie tylko awansowali z grupy, ale i próbowali swoich sił w dalszej fazie. Dowiedzieliśmy się również, że trójka z ich składu prawdopodobnie zakończy swoją esportową karierę.

więcej

Liga od GIEROmaniak.pl (3 komentarze)

- 2010-08-02 20:43:28

Kategoria:

Polski serwis dedykowany grom komputerowym – GIEROmaniak.pl, wyszedł z inicjatywą stworzenia ligi dla graczy. Zdominowani zaskakująco szybkimi zawirowaniami w Polskim środowisku eSportu, są gotowi zaspokoić potrzeby każdego gracza.

więcej

Trzecia tura WCG Polska na start (2 komentarze)

MRK - 2010-08-02 18:00:05

Kategoria:

Kolejne emocje, kolejne nerwy dla drużyn Counter Strike 1.6 walczących o slota na warszawskie finały World Cyber Games 2010 zaczną się za kilkanaście minut. O godzinie 19:00 swoje pojedynki rozpoczną wszystkie zarejestrowane w trzeciej turze klany. Każdy pojedynek rozegra się dzisiaj w trybie do jednej wygranej mapy.

więcej

Niespodzianka w SG Battle (brak komentarzy)

prk - 2010-08-02 17:28:03

Kategoria:

Na początku lipca polska organizacja SAYCOM Gamer ogłosiła, iż startuje z nowym projektem o nazwie SG Battle, dziś dowiadujemy się o jednej z niespodzianek, które gwarantowali nam organizatorzy podczas startu tej inicjatywy. Ową niespodzianką jest możliwość zagrania z trzema reprezentantkami SAYCOMu, mianowicie Magdaleną "Ameczką" Staniek, Paulą "DeeDee" Imianowską, czy też Natalią "NatH" Duźniak. Każdy chętny zagrania przeciw żeńskiej dywizji SAYCOMu dostanie swoją szansę już w najbliższy czwartek o godzinie 20.

więcej

Zmiany w 1stCav.CoD4 (4 komentarze)

prk - 2010-08-02 14:39:04

Kategoria:

Dzisiejszego popołudnia dowiedzieliśmy się o zmianach w dywizji Call of Duty 4 w jednej z najlepszych polskich organizacji, mianowicie 1stCav eSports Club. Wszystko zaczęło się po tegorocznym East Games United, gdzie reprezentanci pierwszej kawalerii nie pokazali się z najlepszej strony. Po tychże rozgrywkach gracze postanowili zrobić sobie krótką przerwę, niestety niektórzy z nich nie dotrwali do jej końca, tymi osobami są Jakub "B33MN" Grotkowski oraz Łukasz "opses" Kondej. W ich miejsce zarząd już znalazł następców, zostali nimi Sebastian "Viter" Adrian i Piotr "cuZz" Nęcka.

więcej

TeRRoR powraca do VG (2 komentarze)

MRK - 2010-08-02 12:17:50

Kategoria:

Tomasz „TeRRoR” Pilipiuk postanowił powrócić do aktywnej gry w Warcraft 3 i zasilić organizację Voodoo Gaming. Zawodnik nie musi występować w kwalifikacjach do turnieju, ponieważ jest polskim finalistą zeszłorocznej odsłonie zmagań World Cyber Games. Tym samym laleczki mają kolejnego reprezentanta z tej platformy na polskiej edycji imprezy.

więcej

Nowy projekt dla twórców fragmovie (9 komentarzy)

- 2010-08-02 11:55:44

Kategoria:

Już wkrótce światło dzienne ujrzy projekt, który będzie doskonałym portalem dla osób kochającym tworzyć fragmovie. W ramach tego projektu, twórcy tego serwisu chcą promować to zjawisko, by stało się znane dla szerszego grona odbiorców.

więcej

TBH.eSports dodaje na EPS (brak komentarzy)

prk - 2010-08-02 07:13:12

Kategoria:

Kilka dni temu, gdy niemiecką organizację TBH.eSports opuścił jeden z zawodników, mowa tu o Davidzie „CHEF-KOCH” Nagelie nastąpił rozłam. Wraz z nim zespół opuściła prawie cała piątka, pozostał jedynie Rosjanin Paul "pwl" Woltschenko, który następnie skompletował skład. Nowa drużyna już szykuje się do nadchodzącego siedemnastego sezonu ESL Pro Series Niemcy, lecz czy powtórzą sukces z ubiegłego roku, przypomnę, że zajęli wtedy wysokie piąte miejsce.

więcej

ArchaicMSI Esports z CS-em (brak komentarzy)

prk - 2010-08-02 07:12:12

Kategoria:

Australijska organizacja zajmująca się sportami elektronicznymi ArchaicMSI Esports pod swoją opiekę wzięła drużynę Counter-Strike 1.6. Wcześniej nowi gracze rywalizowali pod tagiem Parallax na takich turniejach, jak AINC, KODE5, czy World Cyber Games, gdzie siedem razy zwyciężali i reprezentowali swój kraj. W tym roku zespół również zagra na WCG, tyle, że w barwach innej organizacji. Zawodnicy już dostali sprzęt w postaci laptopów od firmy MSI, głównego sponsora Archaic.

więcej

Fnatic zwycięzcą IEM5 GC Szanghaj (brak komentarzy)

MRK - 2010-08-02 00:15:29

Kategoria:

Fnatic zostało zwycięzcą pierwszego przystanku piątego sezonu Intel Extreme Masters w Szanghaju. Szwedzi w finale rozgrywek zagrali z tamtejszym zespołem TyLoo.raw i mając wszystko pod kontrolą, zwyciężyli pewnie 2:0. W meczu o trzecie miejsce po wyrównanym pojedynku lepsi od innej dywizji TyLoo, okazali się zawodnicy Natus Vincere.

więcej

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6198 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie