Lista newsów

Dostosuj

PinG wygrywa Arbalet Cup CIS (brak komentarzy)

brk - 2010-04-26 01:40:05

Kategoria:

Dobiegły końca moskiewskie eliminacje Arbalet Cup CIS dla platformy counter strike 1.6. Zwycięzcą turnieju okazała się ukraińska formacja PinG, która w fianle pokonała zespół rosyjski forZe. Na najniższym stopniu podium uplasował się inny rosyjski team, UNiTED. Swoich fanów natomiast roczarowali zwycięzcy ostatniej serii Intel Extreme Masters ,drużyna Na`Vi, która zajęła czwarte miejsce w rozgrywkach eliminacyjnych.

więcej

Turniej Kanterowa Wiosna- DM 1on1 (brak komentarzy)

brk - 2010-04-26 01:01:14

Kategoria:

Nie tak dawno zapowiedziana została seria turniejów z cyklu Kanterowa Wiosna z pulą nagród o wysokości 4000 złotych, a już CyberArena organizuje pierwszy turniej deathmatch 1on1 dla miłośników counter strika. Aby wziąść udział w turnieju wymagane jest posiadanie konta Silver lub Gold na stronie organizatora. Długo oczekiwane zapisy będą trwać od 26 aż do 29 kwietnia.

więcej

Nowy zespół Wu-Tang (8 komentarzy)

prk - 2010-04-23 05:58:40

Kategoria:

Początek wiosny, wszystko kwitnie, rozpoczynają się także turnieje, czy też powstają nowe drużyny i dziś właśnie będzie o jednej mowa, mianowicie kilku najlepszych zawodników na świecie grających w Call Of Duty postanowiło połączyć siły, aby stać się niepokonanym zespołem. Drużyna będzie mieszaniną graczy różnych narodowości, takich jak Holandia, Niemcy, Słowenia, Wielka Brytania, a jej tymczasową nazwą będzie Wu-Tang.

więcej

Powrót auRic eSports (brak komentarzy)

prk - 2010-04-23 05:57:14

Kategoria:

Wczorajszego wieczora wieść o powrocie na scenę Call Of Duty brytyjskiego zespołu auRic eSports obeszła świat. Drużynę powraca po kilkutygodniowej przerwie, a wraz z ponowieniem działalności dokonały się dwie zmiany, mianowicie skład opuści Reggie "batzor" Morgan i Jelle "pr0phecy" Monen, a zastąpią ich Darren "Darzie" Nolan oraz Ross "Luni" McCabe. Zawodnicy wznowili treningi oraz przygotowują się do nadchodzących rozgrywek.

więcej

Zmiany w Ab ovo (brak komentarzy)

prk - 2010-04-23 05:54:59

Kategoria:

Duńska organizacja gier komputerowych Ab ovo pozyskała kolejną osobę do składu Counter-Strike 1.6, dodam, że jest to już drugi rezerwowy, czy to nie aby przesada. Do zespołu został dopisany Timm "ArcadioN" Henriksen, który zasiądzie na ławce wraz z Rasmusem "FaagaNem" Thomsenem. Aktualnie w drużynie Ab ovo znajdują się wszyscy byli zawodnicy CHEAPTIMES, a towarzystwo będą im umilać Troels "zoop" Magnussen oraz Daniel "dalle" Kjersgaard.

więcej

skelp za YiiKoNa w Millenium (brak komentarzy)

prk - 2010-04-23 05:51:52

Kategoria:

Dosyć znana na francuskiej, a zarówno światowej scenie Counter-Strike 1.6 organizacja Millenium dokonała zmian w swoim składzie tej właśnie gry. Tym razem do składu został dopisany Matthieu "skelp" Onillon, były reprezentant zespołu o dziwnie brzmiącej nazwie, mianowicie cHuMbAwUmBa. Wiemy także, że skelp prawdopodobnie ma zastąpić Christophera "YiiKoNa" Cavecchia, który ostatnio nie sprawował się najlepiej.

więcej

Startuje „Kanterowa Wiosna z Cyberareną 36i6” (brak komentarzy)

rml - 2010-04-21 20:15:28

Kategoria:

Już 26 kwietnia rusza internetowa akcja „Kanterowa Wiosna z Cyberareną 36i6”, w której miłośnicy gier komputerowych, a przede wszystkim fani sieciowej produkcji Counter-Strike 1.6 będą mogli wziąć w trzech specjalnie przygotowanych turniejach platformy Cyberarena 36i6. Na najlepszych zawodników wirtualnych pojedynków czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 4 000 złotych!

więcej

Pomóż Banana Phone w wyjeździe na LAN79 (4 komentarze)

MRK - 2010-04-21 13:55:17

Jedna z czołowych polskich formacji Counter Strike: Source Banana Phone została zaproszona do udziału w turnieju LAN79, który odbędzie się we Francji. Obsada zawodów wygląda naprawdę mocno, wystąpi m.in. ROCCAT, VeryGames, czy RedLine. Problemem polskiego składu są koszty, jakie musieliby pokryć zawodnicy w związku z tak dalekim i długim wyjazdem. Gracze zwrócili się, więc o pomoc do sceny źródełka i wszystkich zainteresowanych o finansową pomoc w tym przedsięwzięciu.

więcej

ESWC 2010 - polskie eliminacje czas zacząć (5 komentarzy)

prk - 2010-04-20 16:25:52

Dzisiejszego dnia na polskiej stronie Electronic Sports Wolrd Cup 2010 zostały opublikowane szczegóły związane z tymi rozgrywkami. W tegorocznej edycji ESWC zobaczymy Counter-Strike 1.6, TrackMania Nations Forever, FIFA 10, Warcrafta 3 i wiele innych, gracze od tego momentu mogą się zapisać, by móc rywalizować o miano najlepszego w Polsce, przypomnijmy, że jedna osoba, bądź team z każdej sceny pojedzie na światowe finały do francuskiego Disnaylandu, gdzie dojdzie do ostatecznej potyczki o wysokie nagrody.

więcej

syNergy z CS-em (brak komentarzy)

prk - 2010-04-19 16:44:12

Kategoria:

Mamy do przekazania kolejne wieści o transferach zawodników Counter-Strike 1.6, tym razem do holenderskiej organizacji syNergy została dopisana drużyna reprezentująca się na tej właśnie scenie. W nowym składzie zobaczymy byłych graczy CyberNetsOnline, czy też LowLandLions, czy dzięki znanej obsadzie syNergy wyjdzie na prostą, albo i jeszcze lepiej, czekamy na wyniki i kolejne wiadomości z życia tego zespołu.

więcej

Zmiany w Nospang (brak komentarzy)

brk - 2010-04-19 01:12:22

Kategoria:

Jedna z bardziej rozpoznawalnych holenderskich formacji Nospang dokonała roszad kadrowych w skłądzie Call of Duty 4. Na odstrzał poszedł belgijski gracz Glenna 'craver' Roelsa, który wraz z Nospang osiągał między innymi pierwsze miejsce na lanie Reality X czy też drugie na The Party 8. Miejsce belga zajął inny holenderski gracz Robert 'mean' Koutersa, były reprezentant The Last Resort.

więcej

H2k mistrzem Szwecji! (brak komentarzy)

brk - 2010-04-18 19:24:05

Kategoria:

Zespół H2k Gaming sięgnął po najwyższy stopień podium w oficjalnych szwedzkich eliminacjach do Electronic Sports World Cup 2010, które odbędą się w paryskim Disneylandzie. W wielkim fianle H2k pokonało ekipę PlayZone i zagwarantowało sobie bilet na wyjazd na tego roczne ESWC oraz zagarnęło pulę nagród o wysokości 1 855 euro. Drugie miejsce przypdało wcześniej wspomnianej ekipie PlayZone. Na najniższym stopniu podjum uplasowali się faworyci turnieju Meet Your Makers.

więcej

ELO 2010 - pierwsze informacje (3 komentarze)

prk - 2010-04-18 15:46:00

Kategoria:

Dzisiejszego popołudnia uzyskaliśmy pierwsze informacje o drugiej edycji imprezy lanowej noszącej nazwę Electronic League Ostrowiec, która w skrócie brzmi ELO. Jak pamiętamy z poprzedniego roku rozgrywki były bardzo udane, triumfowała piątka BenQ.DELTAeSports.com, a tuż za nią plasował się były skład D-Link PGS. Jak widać pierwsza rozgrywka owocna była w znane drużyny. Tym razem rozgrywki odbędą się pod koniec sierpnia, a suma nagród wyniesie 10 tys. złotych.

więcej

Szczegóły EGU 2010 (3 komentarze)

prk - 2010-04-18 14:30:11

Znamy szczegóły dotyczące turnieju East Games United 2010 odbywającego się corocznie we wschodniej Polsce, jest on jednym z największych tego typu rozgrywek w tej części naszego kraju. Pierwszą wiadomością, która jest warta przekazania to data zmagań, odbędą się one w terminie 29-30 maja. Drugą sprawą związaną z tym turniejem są gry, które się na nim pojawią, a są nimi Counter-Strike 1.6, Call Of Duty 4: Modern Warfare oraz Wolfenstein: Enemy Territory.

więcej

EA Masters bez DevoNa (3 komentarze)

prk - 2010-04-18 08:44:40

Kategoria:

Zbliżają się finały EA Masters, pojawiają się także informacje z nimi związane, jedną z nich jest wiadomość o tym, że na tychże rozgrywkach zabraknie reprezentanta Universal Soldiers Patryka "DevoNa" Fortuny. Czemu jeden z najlepszych polskich graczy FIFY nie pojedzie na te finały, powodem jest to, że nie ukończył osiemnastki, a według niemieckiego prawa osoby niepełnoletnie nie mogą uczestniczyć w turniejach gier komputerowych. Mimo tej przykrej wiadomości, w skład polskiej reprezentacji wejdzie jeszcze trzech zawodników.

więcej

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9444 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie