RobbaN i Tentpole opuszczą SK

Dostosuj

Szwed Kristoffer „Tentpole” Nordlund to nie jedyny zawodnik, który najprawdopodobniej opuści szeregi formacji SK Gaming. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że los Nordlunda podzieli Robert „RobbaN” Dahlström, który jest jednym z najdłużej występujących graczy obecnego składu SK Gaming. Miejsce Dahlströma miałby zastąpić Emil „FYRR73” Karlsson z ekipy H2k-Gaming.

 

W ostatnich dniach wspominaliśmy Wam na temat sensacyjnego odejścia Kristoffera „Tentpole-a” Nordlunda z formacji SK Gaming. Jak donosi serwis Rakaka.se w szwedzkiej ekipie najprawdopodobniej szykują się o wiele większe zmiany. Kolejnym graczem, który miały opuścić zbliżające się finały czwartej edycji Inferno Online League, będzie nikt inny jak Robert „RobbaN” Dahlström.

 

 

Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych informacji zarówno od reprezentantów jak i zarządu SK Gaming. Jednakże na stronie internetowej organizacji, w zakładce ze składem zespołu zniknęły informacje na temat sprzętu, na którym gra Nordlund. Co więcej, serwis Rakaka twierdzi, że zarząd SK zalega z wypłaceniem wynagrodzenia szwedzkiemu zawodnikowi. Najprawdopodobniej może to być powód zakończenia współpracy Kristoffera z niemiecką organizacją.

 

Kto miałby zastąpić w przyszłości Nordlunda? Wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden z reprezentantów Begrip Gaming - Jim „zneel” Andersson. Zarząd Begrip potwierdza, że już od kilku dni prowadzone są na ten temat rozmowy, jednakże efektów nie widać do tej pory. Nie wiadomo również, kto miałby zastąpić Andersson w składzie podczas finałów IOL, które odbędą się pod koniec tego miesiąca w Sztokholmie.

 

     Prawdopodobny skład SK Gaming:

 

Szwecja Marcus „zet” Sundström

Szwecja Jimmy „allen” Allén

Szwecja Dennis „walle” Wallenberg

Szwecja Jim „zneel” Andersson

Szwecja Emil „FYRR73” Karlsson

 

O odejściu Roberta Dahlströma z SK Gaming dowiedzieliśmy się dzisiaj w godzinach wieczornych. Nie wiadomo jednak, jaka miałaby być przyczyna z rezygnacji z tak utalentowanego zawodnika. Przypomnijmy, że RobbaN był jednym z pierwszych graczy, którzy zostali powołani do aktualnego składu SK Gaming. W poprzednich latach razem z Tentpolem osiągali wspaniałe wyniki w barwach Ninjas In Pyjamas.

 

Według Rakaka miejsce RobbaNa w odświeżonym składzie SK miałby zająć Emil „FYRR73” Karlsson. Ta informacja zdaje się być mało prawdopodobna, gdyż wieczorem zawodnicy Lemondogs z radością podpisali nowe kontrakty z holenderską organizacją H2k-Gaming, która zaoferowała im pełny sponsoring oraz wsparcie podczas dalszej pracy. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie od SK Gaming, które wyjaśni nam wszystkie plotki dotyczące zmian.

 

Źródło: Rakaka

KomentarzeKomentarze

 • satyn

  #1 | satyn

  2009-08-10 11:04:06

  ojojoj :D
 • tobster

  #2 | tobster

  2009-08-10 13:58:12

  rakaka to shit jak szmatławce typu super express
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1048 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie