Lemondogs w H2k-Gaming

Dostosuj

Zwycięzcy DreamHack Summer 2009 – szwedzka formacja Lemondogs, dołącza do holenderskiej organizacji H2k-Gaming. Jeden z zawodników potwierdził, że zespół już od kilku tygodni rozważał dołączenie do jednej z dwóch organizacji, które przestawiły swoje oferty. Ostatecznie Szwedzi zdecydowali się na pomoc z Holandii.

 

Wygląda na to, że wszystkie założenia, jakie postawił sobie Daniel „pani” Aicardi – menadżer Lemondogs, zostały spełnione. Szwedzka formacja powstała w pierwszej połowie tego roku. Już od samego początku zaskoczyli nas swoim przygotowaniem i podejściem do gry. Świadczy o tym kilka zwycięstw z ekipą fnaticMSI czy też wygrana z SK Gaming, która dała Lemondogs pierwsze miejsce w DreamHack Summer 2009.

 

Zaraz po Dreamhack-u zrobiliśmy sobie trochę przerwy od grania w CS-a. Na początku nie dostawaliśmy żadnych ofert. Jednak po kilku tygodniach skontaktowało się z nami H2k-Gaming, które zaoferowało nam pełny sponsoring. Pomyśleliśmy, że wreszcie coś rusza do przodu z powodu naszych dobrych wyników. W połowie negocjacji pojawiła się oferta od innej organizacji, której nazwy nie mogę zdradzić.


Byliśmy trochę rozdarci i nie wiedzieliśmy co robić. Postanowiliśmy odbyć poważną rozmowę, aby wszystko sobie wyjaśnić. Nadal twierdziliśmy, że H2k-Gaming będzie najlepszym rozwiązaniem dla naszej drużyny. Osobiście twierdzę, że spędzimy dobre chwile w barwach H2k-Gaming. W tym momencie zaczęliśmy współpracę z Kevinem, z którym odbyłem już kilka rozmów w przeszłości, a który wykonał wspaniałą pracę będąc w MYM. Dlatego będzie dla nas zaszczytem należeć do organizacji H2k-Gaming. - Johan „face” Klasson

 

Od kilku tygodni zespołem były zainteresowane dwie europejskie organizacje. Po długich negocjacjach, dziś wieczorem holenderskie H2k-Gaming podało na swojej stronie, że to właśnie ich wybrali Szwedzi. Zawodnicy nowej dywizji nie ukrywają, że sponsorzy H2k będą bardzo potrzebni w finansowaniu im kolejnych wyjazdów, których z pewnością będzie jeszcze sporo.

 

     Skład H2k-Gaming:

 

Szwecja Daniel „pani” Aicardi (menadżer)

 

Szwecja Johan „face” Klasson

Szwecja Björn „THREAT” Pers

Szwecja Emil „FYRR7E” Karlsson

Szwecja Frey „kHRYSTAL” Sjöström

Szwecja Niklas „niko” Johansson

 

Już w najbliższych tygodniach ekipa dowodzona przez Johana „face-a” Klassona weźmie udział w krajowych eliminacjach do World Cyber Games 2009. Nie zapominajmy, że wystąpią również w LAN-owych finałach czwartego sezonu Inferno Online League, który odbędzie się 30 sierpnia na Placu Sergela w Sztokholmie.

 

Źródło: H2k-Gaming

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1334 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie