CoD4 czy CoD:WaW - inicjatywa

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ruseq

2008-12-04 09:54:16

to tylko pubskille mogą być przeciw

Chyba sie mylisz kolego nie jestem pubskillem gram swoje, do COD4 wracałem chyba z10 razy grałem na siłe, 100h i sie nudził strasznie, wracałem do COD2 na 3miech-pół roku i na COD4 na 100h taka huśtawka ;s

edit

Chciałem się teraz zapytac czy jak zostaniecie na COD4 to jak wyjdzie MODERN WARFARE 2 w 2009 pójdziecie na niego również, czy zostaniecie już na stałe ? jak zostajecie tu na dobre na 10lat xd to jestem z wami bo mnie hu* szczela jak to czytam że MODERN WARFARE 2
macie tu linka http://www.tek-9.org/news/Activision_announces_Call_of_Duty_Modern_Warfare_2-1271.html

__

Użytkownik
jacobzz

2008-12-04 15:56:54

To było przypuszczenie, że jak pojawi się możliwość rozwinięcia lig i cupów to tylko pubskille MOGĄ BYĆ (ważne słowo w tym zdaniu) przeciw. Ja chętnie zostałbym na stałe. Skoro cod5 jest kopią cod4 to czym będzie cod4 2?

__

Użytkownik
qbarca

2008-12-04 17:27:00

Tak mogą mówić tylko ci, którzy w przejściu na nowego CoD’a wietrzą swoją jedyną szansę, żeby coś zagrać.

tak samo mozna powiedziec o tych ktorzy zostaja przy starym codzie :) czyli widza tylko w cod4 szanse na ugranie czegos

róbcie co chcecie :]

__

Użytkownik
Ik4r.

2008-12-04 18:32:02

qbarca @ Niekoniecznie, bo widzisz, dla przykładu ja nadal serdecznie zachęcam chociażby takie UF do zostania, a doskonale wiem, że jeśliby zostali to nadal srogo by mnie bili :P Pozdro

__

Użytkownik
zoniC

2008-12-04 18:54:30

Widząc, że CoD4 ma większe poparcie wśród sceny, to zróbmy coś pokroju oświadczenia w stylu: 'Śmierć CoD5, zostajemy przy CoD4'. Dyskusja jedynie prowadzi do coraz większego poparcia dla CoD4, więc WaW nie ma teraz nic do gadania.

Nie zabraniam grać ludziom w nową część CoDa, tylko by stara i dobra scena zawodowców została przy starszej części i ligi działały bardziej pod jej kątem.

__

Użytkownik
DamqON

2008-12-04 20:00:12

Tym bardziej, ze Activison wydalo oswiadczenie (musza miec jakies podstawy, zeby ja wydawac), ze kolejna odslona CoD’a to bedzie CoD4 w nowej wersji, wiec pozostanie na CoD4 jest bardziej sensowne ;))

__

Użytkownik
Kombatant

2008-12-04 22:46:29

Nie chodzi przeciez o to ile osob przejdzie na Waw, najstotniejsze jest stanowisko sceny i aktywnosc jej. Nawet gdyby PGS, UF, FF graly w Waw nic nie stoi na przeszkodzie zeby zostac przy cod4.
Najbardziej istotna rzecza jest sama aktywnosc sceny, a zarazem jej rozwoj. Jak scena bedzie stala w miejscu bedzie sie cofac, az wkoncu kazdy o niej zapomni.
Popatrzcie na to pod kontem lanow, one w jakims sensie napedzaja taka aktywnosc. O aktywnosci jaka osiagnal Cs czy nawet Css mozemy sobie tylko pomazyc, bo takiej Cod nigdy nie bedzie mial.
Nawet zainteresowanie jakie wywolal cod4 jest ulotne, poniewaz ? W coda gra sie tylko wtedy gdy jest na topie. Po jakims czasie gracze przygotowuja sie do przejscia na nowa czesc, przez to klany rozpadaja sie albo traca aktywnosc.
Tego jest jeszcze jedna przyczyna, forma coda jest bardzo mila dla niedzielnego gracza, fajny singiel z mila dla oka grafika, do tego mozliwosc sprawdzenia swoich nabytych umiejetnosci z singla w trybie multiplayer.
Natomiast tresc gry pod wzgledem graczy i esportu jest martwa albo wrecz znikoma. W dodatku najwiecej niedzielnych pojawia sie wraz z wyjsciem najnowszej czesci coda, czy dla nich lub tylko dlatego ze gra jest nowa organizuje sie lany? Mysle ze mimo wiekszosc graczy jest zmeczona zmienianiem co roku gry, tak samo sadze ze scena Waw bedzie najmniejsza scena w histori coda, a klany grajace w Waw bedzie mozna policzyc na palcach jednej reki. Scena Cod 4 bez akywnosci i nowych graczy, nowych modow ( z recoilem ito) tez przejdzie szybko do lamusa. Jesli nie dojdzie do porozumienia wiekszosci graczy i scena nie bedzie reprezentowac stale jednej czesci cod 4 lub cod waw granie w coda(y) straci totalnie sens.

To jest moja subiektywna opinia, nie gralem nigdy w cod4 ani cod waw.

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

Użytkownik
esportfun

2008-12-04 22:53:47

Zawsze jest nadzieja, że Activision pokusi się o takie CoDowe enemy territory :P

__

Użytkownik
ruseq

2008-12-05 08:31:11

enemy triytrytory :D

__

Użytkownik
Qub!c

2008-12-05 19:46:58

Panowie zorganizujmy jakiś turniej coda4 online na znak protestu i wtedy się okaże, kto zostaje a kto nie. Ja ze swojej strony mogę tylko dodać, że co niektórzy na pewno powrócą :DDD Tylko niech to będzie jakiś zajebisty turniej, nie quick cup w cb albo 1night cup na ircu, niech to będzie coś na miarę HLC tylko niekoniecznie z finałem i nagrodami.

__

Użytkownik
rastiR

2008-12-06 10:42:28

Piszecie tu że chcecie pozostać przy jednej scenie i żeby to był cod4, a tak już się nie stanie. Trzeba było o tym myśleć jak ta gra jeszcze jako tako żyła, bo teraz to jest tak że 65% zostało przy cod4 a reszta grać będzie w codwaw. Tak więc pisanie różnych postów nie sprawi że ludzie zostaną przy cod4, bo oni jak i ja uważają tą gre za beznadziejną, przyznam codwaw jest beznadziejny mapy do dupy ale nie wiem jak do dupy grą można nazwać cod4 dla mnie, bo że jest 5 mapek do gry to już elo ? W codwaw też są z 4 mapki które są całkiem dobre. Kolejna rzecz to w cod4 macie 7 patchy w codwaw narazie 1. Mówi ktoś czasem że gra zdupiona przez treyarch bo tak jest i że musi ratować to taki raf1 promodem, jak by nie patrzeć to cod4 też jest promod może tyle nie zmienia bo ludzie tego nie chcieli a tu już się nie słucha tylko robi co jest słuszne. Gdyby wtedy tak postąpili z cod4 teraz nie było by nad czym się zastanawiać, a teraz jak już wyszedł codwaw wielkie zmieny są na promodzie nagle do cod4 robią kolejnego moda ? Jak już rok się grało na syfie to niech tak zostanie, nie sądze by to sprawiło że wszyscy od razu wrócą. Ja sądze że już jest za późno by teraz nakłaniać ludzi którzy przeszli żeby wrócili, bo gdyby teraz do codwaw dać z 2 mapy z vcod/cod2 to ta gra biła by ostro cod4. Jak wam nie pasuje np. skinn mp44 bo jest lipa to nim nie grajcie, ale sądze ze jak by w wcześniejszych cod był taki to teraz by nikt o to nie płakał. Ja sądze ze ani cod4 ani codwaw nie był robiony by ludzie grali ligi, ta gra ma mieć jak najwięcej na puba by ludzie kupowali to, a że w cod4 wymyślili perki to czemu mieli by usuwać je z codwaw dodali jeszcze więcej, i nie zdziwie się jak w codmw2 za rok będzie jeszcze więcej perków a gra będzie tak samo lipna, jak cod4/codwaw. W cod nie ma się z leksza zastanawiać czy zostawać czy nie i co zrobić by ustabilizować scene, bo niektórzy nie myślą tak że zostaną bo jest większa scena jak im się dużo bardziej podoba codwaw to pójdą tam grać. Nad tym w jakiego cod grać przyjdzie chyba zastanawiać się jak wyjdzie kolejna część, ale wtedy to najlepiej by było odrazu tak zrobić zanim gra wyjdzie że ligi będą na pewno albo ich nie będzie wcala i zastanawiać się nad powrotek vocd/cod2 czyli nad rzeczą która się nie stanie.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

941 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie