Authority LAN

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
MarzZz

2009-07-05 16:44:40

Ktos ma jakies info ?

__

Użytkownik
Hunter90pl

2009-07-05 17:12:03

A dokładniej? Jeśli chodzi o wyniki, to:

http://www.authority-gaming.cz/index.php?page=new&id=98

us pocisnelo esube ;p

__

Użytkownik
MarzZz

2009-07-05 17:23:38

ok dzieki : ) a moze wiesz dlaczego mecz confis v snoopy zatrzymal sie na wyniku 5-8?

__

Użytkownik
Hunter90pl

2009-07-05 17:48:54

Z tego co zrozumiałem, to Polacy, albo organizacja lana jakieś problemy robią :P Czesi piszą tak w komentarzach, ale dokładnie nie wiem o co chodzi, bo ten ich język trochę krzywy jest, a przez translator mniej rozumiem niż, tak jak bym sam tłumaczył ;p

///Edit

z innego źródła informacji (;p) usłyszałem, że finał lana ma się odbyć na necie, bo były opóźnienia i musieli się wszyscy pakować ;D

__

VIP
exin

2009-07-05 18:17:41

Nie ma co, dobry LAN.

__
Visca el Barça!

Użytkownik
Waclaw14

2009-07-05 18:18:21

Mecz se Confis vs Snoopy zatrzymal sie na wyniku 8:6 dla przeciwnika , z powodu wymogu zamkniecia centrum handlowego w Pradze ... Bardzo ogarniety organizator postanowil wrzucic snoopy do finalu , a confisowi dac 3 miejsce ... przyjechalismy z tego lana na niezlym wkurwie i tyle // nASH

PS. Organizator powiedzial nam iz polfinal nie moze odbyc sie online ze wzgledu na inne warunki rozgrywki ... ale za to final zostanie rozegrany za pomoca fajnych internetowych modemow!

__

Użytkownik
dess

2009-07-05 18:41:50

Zajebista organizacja ;o

__

Użytkownik
MarzZz

2009-07-05 18:46:21

No to organizacja dala ciala po calosci :(

__

Użytkownik
rastiR

2009-07-05 18:50:19

hahahha dobry lan ; D organizatorzy nie mogli znieść tego że czeskiego teamu nie było by w finale to musieli coś wymyśleć haha

__

Użytkownik
smuggler

2009-07-05 19:06:39

nash zdenerwowani nieźle mogą być też chłopaki z bstr, bo z tego co słyszałem / czytałem musieli 7 rund z wami grać 4v5 bo dla deva się komp przegrał i miał 999. DOBRI LAN!

__

Użytkownik
esportfun

2009-07-05 19:06:45

tak jak w pradze esubie podpowiadali na lanie cod2, tak tutaj na odwrot. I dobrze :P

__

Użytkownik
Waclaw14

2009-07-05 20:09:16

smo_OG - poczekam co napisza chlopaki z bstr i dopiero po tym sie wypowiem . Wydaje mi sie ,ze masz nie dokonca dobre zrodlo , ale przeciez wiadomo ,ze ten kto tam nie uczestniczyl wie wszystko najlepiej nie ?

__

Użytkownik
Zippi9

2009-07-05 20:10:19

pewnie mieliście tajnego słuchafona w uchu szpiegowskiego :)
Dziwne myślałem, że finały online to tylko polska specjalność, nawet tutaj mamy już konkurencję;/

__

Użytkownik
smacky doo

2009-07-05 20:13:04

gj US gl w finale.

CONFIS nie haxy ! :D

__

Użytkownik
Hunter90pl

2009-07-05 21:00:25

deviance, mogłeś nie usuwać swojego komentarza, bo przynajmniej przybliżyłeś sytuację jaka tam panowała i wyraziłeś swoją opinię.

GG za wyniki dla wszystkich Polaków. Szkoda tylko organizatorów, ale cóż...

__

Użytkownik
smuggler

2009-07-05 21:29:03

@ nASH
“ale przeciez wiadomo ,ze ten kto tam nie uczestniczyl wie wszystko najlepiej nie ?"
Do Ciebie nash nic nie miałem. Przeczytaj mój post raz jeszcze i zauważ tam, że napisałem iż tak słyszałem / czytałem. Oparłem się na informacjach, które znalazłem w kilku miejscach, pisane przez różne osoby nie tylko z Polski, więc poniekąd w to uwierzyłem. Też czekam na kicię, bo pomimo tego, że nie powinno mnie to obchodzić to takie zachowanie mówi wiele o kulturze sportowej. eot

__

Użytkownik
pasiek

2009-07-05 21:43:54

Hmmm a wiec tak dla deva sypal sie komp wiec chyba bylo z 1500 przerw :D ale napewno nie graliscie 7 rund we 4 lol ? przeciez nie jestesmy chamy i ciagle lecial res albo przerwa jak go kicklo i to bylo bodajrzer 2 razy szkoda ze nie wzielem dema bo oczywiscie dla SNOOPY sie strasznie spieszylo a tak btw po wszystkich komplikacjach byl wynik 9:8 dla BSTR i do konca bylo juz normalnie to juz nie moja wina ze przegrywaliscie 2v5 : DDDDDD , no jednak komp dla deva nie pomogl ale prosze bez placzu :( i klawiatury za 5 zl roxxxxxxxxxx :D

__

VIP
pablopl16

2009-07-06 01:00:10

hehe 7 rund wyjebalo z czego 3 na poczatku (byly halfy) fakt 2 z zaplantowana paka i reszta chyba w trakcie : ) Przy stanie 8:4 dla zaczely sie problemy, pasiek pytanie: jak sadzisz jak to moglo na nas dzialac ? co runde przerwa co runde wiecej jebanych nerwów ja miałem chęć uje*ac łeb temu dzieciakowi podejść szczelić w pysk jak mi powiedzial ze mamy grac 4v5 no prosze Cie : ). Poprotu paranoja. Rozumiem was ze nie mieliscie na to wpływu ale boli mnie ze potraktowaliscie ten mecz jak 5v5, sadzicie ze byliście lepsi a gówno prawada tak naprawde mecz sie zakończył w momecie kolejnej zwiechy kompa chu*a widzieliscie wiec nie bardzo mozecie to stwierdzic albo niechcecie. Mam takie odczucia, gdy wchodzilem poraz nasty w mecz komp padal, nie licze tego ze mi tez chyba 2 razy się zawiesił komputer. Pozdrawiam Krzyska i Nsha ktozi jako jedyni sie normlanie zachowywali nie pozdrawiam lanserow i innego ścierwa. CU@LAN mistrze

__

VIP
pablopl16

2009-07-06 02:26:35

lan = końska spie*dolina, trafnie oddany opis przez ITL

__

Użytkownik
KOTPL

2009-07-06 03:00:30

a wiec i ja dorzuce swoje 5 groszy do tematu ;p Organizatorowi nalezal sie baton !! (nie wszyscy beda wiedziec o co chodzi i tego nie skumaja ale mneisjza z tym). oragnizacja nie powinna zachowywac tak jak teraz. po pierwszym wypierdoleni gry i ogolnie kompa powinen on byc zamieniony. a nie jego wypowiedzi teraz bedzie dorbze grajcie. ogolnie to gownbo wiedzieli o tym sprzecie i we wszelkich pomocach technicznych musielismy sobie praktycznie sami radzic. co do samego meczu z CONFIS to powiem jedno, ze to bylo jedno kruwa wielkie nieporozumienie !! nie chodzi mi o to ze confis wygralo czy cos w tym stylu ale sadze ze gdyby nie te problemy to spotkanie przebiewgalo by wogole inaczej.trudno powiedziec kto by wygral bo to teraz mzoe byc tylko i wylacznie gdybanie. ale wtedy wiedzielibysmy na 100% ze dany team jest lepszy od drugiego a nie tak jak w tym przypadku pare rund w plecy przez jakeis lagi i otwieranie ise stron internetowych u DESIREEE i lagow u NICEJOKE. jedna kurwa wielka PARANOJA. ehhhh. ale ogolnie to milo spedzilem czas ;p :o xD. do zobaczenia za rok xDDDDDDDDDDDDDD

__

Użytkownik
zoniC

2009-07-06 08:08:55

WP i GG all, organizacja tego LANa to nieporozumienie. Śmiech na sali Ci Czesi: “Będzie dobrze, grajcie” i mecz Snoopy vs CONFIS - to w ogóle porażka po całości. Zamknięcie centrum handlowego - hahahahahahaha. Dobry LAN, nie ma co. :D

__

Użytkownik
d3v14nc3

2009-07-06 10:24:49

Wypowiem się raz i wali mnie kto jak to zinterpretuje i co na ten temat sądzi ;)

reaktiv, narzekałeś (nie mówię, że nie słusznie), że czekaliście 3h na mecz podczas CoDHR, my czekaliśmy od 10 do 18 (6h poślizgu). Jak już zaczęliśmy to okazało się, że akurat mój komp na 31 możliwych ma wadliwe chłodzenie i podczas każdego - nie licząc jednego meczu - mnie wywalało (nie licząc confis raz na mecz więc lajcik, jeśli chodzi o moją efektywnośc do kto był ten wie ;)). Za każdym razem jak wołaliśmy admina to robił reset, wpisywał hasło i “IT’S OK”. Podczas meczu z confis na pierwsze 17 rund wywaliło mnie 7. Od karłowatego wannabe admina usłyszałem “play 4v5 then, eSuba is waiting for their war” oczywiście [ironia]lekko mnie to wytrąciło z równowagi[/ironia] i zrobiłem dym. Mieliśmy zamiar wyjść jednak tyle czekania szkoda żeby poszło na marne.

brak wejść ps2, zapasowych kompów, własne cd keye i debilni admini. WHINE MOD ON.

Uważam, że jako BSTR mieliśmy swój dzień i należał się nam polski finał. Nie jest to wina confis, że komp się grzał i admini na to lali, brali pauzy co każde wywalenie ale sorry: 7 rund - 2 jak byłem martwy, 1 wygrana , 2 na początku rundy+ 2 w przewadze. Nie zawsze wygrywa lepszy. Wk****i wyszliśmy wcześniej nie oglądając uS eSuba ale bardzo fajnie, że udało się chłopakom wygrać. Nasze prośby o ustawienie reklam między komputery (czesi mogli patrzyć kolejno confis, us i nam) i wyłączenie telebimu zostały potraktowane jako “utrudnianie rozgrywki”. W miarę możliwości niegrający Polacy zasłaniali pepikom grających. To, że eSuba dostała nie oznacza, że ktoś musiał oszukiwać.

JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE. Jedynym pozytywem była gra Polaków. To nie internet panowie :D Tu pkty CB się nie liczą ;) A jak ktoś nie umie coda bez codehooka odpalić i jest top30 cb to ul :D

PS. z tego co wiem to BSTR szuka gracza więc polecam bo chłopaki ogarniają ;)



BG GG GL HF BB

// EDIT nie wiem czemu ktoś wywalił mojego posta ale po gadaniu paska zmieniam zdanie o pewnych osobach z confis ;d rozumiem, że można miec duże mniemanie o sobei ale żeby nie widziec co sie dzieje na serwie (szczegolnie podchodząc z 4 razy pod mojego kompa i WIDZIEC tylko 2 disocnnecty) to trzeba az tak bardzo byc zaslepionym, jebnie*ym albo grac na innym serwie :D

cu@baton! :DD

__

Użytkownik
fantz

2009-07-06 10:47:15

nie chodzi o to ze 3h czekalismy... tylko o to ze 3 godziny musielismy siedziec przed kompami w tej hali bo caly czas moglismy zaczac, a admini mowili “5 more mins and we start”... nie bylo nam dane ani wyjsc z tej hali ani pojsc do Maca cos zjesc :/

a wy chyba nie siedzieliscie 6h przed kompami na srvie w 9ciu ? :X

__

Użytkownik
smacky doo

2009-07-06 11:12:12

"my czekaliśmy od 10 do 18 (6h poślizgu)"

na moje to 8h poslizgu ; DD

__

Użytkownik
evo5555

2009-07-06 11:17:19

Mysle, ze ja tez musze sie wypowiedziec na ten temat. Nie bede rozwijal tematu organizacjii tego chujowego lana, bo ten kto na nim byl widzial wielkie gowno. Co do meczu z BSTR, powiem wam tak - zagraliscie zajebiscie w grupie jak i przeciwko nam. To ze deviancowi sie grzal komp itp. to nikogo nie jest wina, ani nasza, ani wasza, ale zrozumcie jedno, mogliscie wygrac ten mecz. Przejebaliscie go na wlasne zyczenie. Bo tak jak powiedzial itl mieliscie przewage 5v3 w jednej rundzie a zaraz devianca kicklo i bylo 4v3 dla was i przegraliscie ta runde. Ale nie wazne. Tu nie chodzi juz o przewage, bo zauwazcie ze przegraliscie runde 5v2 zupelnie bez sensu. Macie prawo miec pretensje do kompa, ale fakt jest faktem. Nigdy nie wiadomo jak potoczyl by sie mecz gdyby deviance gral wszystkie rundy ktore go wyjebalo. Moze byscie wygrali, moze nie... do zobaczenia moze w Lublinie i wtedy nas skarajce. I juz darujcie sobie teksty “wygralibysmy z nimi gdyby nie komp devianca” Jak juz wczesniej wspomnialem, nigdy nic nie wiadomo.

P.S i to co ITL powiedziales mi na xf a mianowicie “udowodnie wszystkim ze jestescie slabi” to bylo smieszne :] Bo raz sie ma dzien wygrywania raz przegrywania. Slabi to moga byc kolesie co zaczynaja grac w coda.

__

Użytkownik
pasiek

2009-07-06 11:29:07

Nie wiem nie chce mi sie klucic ok byscie wygrali z nami niech wam bedzie i co i tak by was wyruchal organizator tak jak nas i byscvie nie doszli do finalu jak to stwierdzil jeden z waszych graczy, nie wiem nie mam dema ale napewno nie graliscie 7 rund 4v5 bez przesady a jak kogos wywalilo od was bralismy przerwe albo lecial fast restart, mozna gdybac ale i tak nie wiadomo kto by wygral bo jak wiadomo do kazdej sytuacji podchodzi sie inaczej. Wyszło jak wyszlo ale wiedzcie ze zrobilismy wszystko zeby grac 5v5.

__

VIP
CrazyIvan

2009-07-06 12:06:52

Nie wiem po co się kłócicie, udowodnicie na kolejnym lanie i na równych warunkach kto jest lepszy :) a z tego co czytam to nigdy więcej czeskiego lana:D

__

Użytkownik
MarzZz

2009-07-06 12:28:12

Ma ktos jakies dema? ; D

__

Użytkownik
mOuse

2009-07-06 12:29:31

Niepotrzebna jest spinka i wg pretensje do organizatorów... Polacy pokazali się na tym lanie fajny było popatrzeć jak us bija esube :) Ja tam się fajnie bawiłem mimo ze były duże problemy organizacyjne i słaby klimat.. Teamy polskie pokazały jak graja, więcej takich lanow ale nieorganizowanych w Pradze :D Pozdrawiam wszystkich ^^

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-07-06 12:42:52

smacky - mieliśmy zacząc o 13.30 , a zaczeliśmy o 19 pierwszy mecz i gralismy non stop do 1 w nocy , biorąc pod uwage że siedzieliśmy tam od 11 to chyba coś nie tak :(

pasiek & Evo .. tutaj nie chodzi o to czy jesteście słabi , czy to Wasza wina że przegraliśmy - Wy zrobiliście all co mogliście ( pauzy , resy ) i za to szacun . Tutaj chodzi o zdanie typu " bstr graliscie dobrze , my też - nawalił komputer , chujowo ale life is brutal , " a Pasiek na siłę chce udowodnić że wygraliście sprawiedliwie i komputer był ok a jak deviance mial 999 to tylko jak umarł to proszę Was .... A tak btw Pasku .. jeżeli grasz 5v3 i patrzyć na komputer devianca , ktory ma 999 po raz kurwa 5 to chyba sie wkurwiasz i nie skupiasz sie na grze ? pauzy , resy i problemy techniczne rozpraszaja ? znizajaca sie gra do paska bo strony wyskakuja rozpraszają ? Dziekuję i cu@ lublin

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

hitonn

2009-07-06 12:48:33

MORDY BO WPIEUDOU!
GG us i reszta
a co do lana, to czeski sen jak **UJ: DDD

__

Użytkownik
pasiek

2009-07-06 12:54:38

desire ja ciebie doskonale rozumiem, bo ten lan to byla porazka napewno nie pomogl wam komputer deva no nic nie poradzimy a mowilem podlozcie sie w meczu z authority ! :D tak by 3 polskie teamy byly top 4 no nic szkoda tego iz jego komputer sie sypal ale nic nie poradzimy i nei chce udowodnic ze gralismy 5v5 bo bylo pare rund jak wywalilo go podczas rundy ale nie bylo tego az 7, a co do tego ze graliscie dobrze to sie nie moge zaprzeczyc :)

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-07-06 13:05:20

tak czy owak gg ;)
http://picasaweb.google.com/pasi3k/AGLANPRAHABSTR#

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
Amnemon

2009-07-06 13:09:16

Gratki od hitona :oooo gl na tek-9 w topicu :))))

__

Użytkownik
evo5555

2009-07-06 13:13:07

dem kurwa nie ma!! chcialem zgrac ale slyszalem tylko od czeskiego pojeba " FAST , FAST "

__

Użytkownik
Kub4r

2009-07-06 13:13:17

zagrajcie razem CB :D

odrazu bedzie wiadomo kto lepszy :d

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-07-06 13:15:05

kubar mysle ze twoj avatar przedstawia w 100% twoje iq

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
smacky doo

2009-07-06 13:24:30

up

true :D:D

__

Użytkownik
smuggler

2009-07-06 13:38:46

Zgadzam się z dESIRem :D

__

VIP
marikkkk

2009-07-06 13:40:23

Na duzej wiekszosci lanach jest tak ze sie gra do pozniej godziny albo czeka pare godzin. To nie jest tylko test umiejetnosci ale tez wytrzymalosci :p trenujcie siedzenie w domu i granie do 1 to bedzie dobrze ;D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9564 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie