Authority LAN

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
exin

2009-07-06 13:49:56

smacky - mieliśmy zacząc o 13.30 , a zaczeliśmy o 19 pierwszy mecz i gralismy non stop do 1 w nocy , biorąc pod uwage że siedzieliśmy tam od 11 to chyba coś nie tak :(

Pff, takie czekanie+granie to pikuś przy tym jaki maraton mieliśmy pierwszego dnia na WonderBase :D

__
Visca el Barça!

hitonn

2009-07-06 14:05:06

sie nie chwal ok3j?; D

__

Użytkownik
si3l

2009-07-06 14:06:36

desire + : D

__

VIP
pablopl16

2009-07-06 14:23:31

nas wkurwia to ze przez komputer wygraliscie a Wy sobie mozecie wmawiac ze wygraliscie 5v5 i jest all ok!
8-4 po ataku (w ostatniej rundzie po stronie ataku zaczely sie problemy) 80% na wygrana zwlaszcza ze mielismy lepiej zrobiana obrone. Mowicie ze 3v5 naprawde ciezko jest wygrac runde kiedy widzisz jak dev wstaje i ma ochote wyjebac adminowi do tego drze morde. Po czym bierzemy pauze przychodzi admin i mowi : grajacie 4v5 to wasz problem.

I jeszce jedno, rozgrywaka LAN polega na tym ze kazdy gra na tych SAMYCH WARUNKACH I ZASADACH (ktore nie zaleza od nas samych) w naszym przekonaniu gralismy na roznych warunkach.

co do waszego meczu polfinalowego: wyrzucił bym tego admina z 2 pietra
i tym bardziej nie rozumiem waszej spokojniej reakcji kopa w dupe i albo gramy do konca albo oddaje pieniadze

__

Użytkownik
zoniC

2009-07-06 14:41:45

Pozdrawiam dESIREEE :)

__

Użytkownik
deniuszek

2009-07-06 17:52:44

To nie jest nasza wina, ani Wasza.. weź pod uwage że PROSILIŚMY Was nawet o to żebyście grali. Wy chcieliście już schodzić z kompów, ale my daliśmy fast restart. Mówiliśmy żeby zrobił resa kompa, trochę odczekał itp.. i po jakich 10 minutach wzięliśmy się do gry..Wcale nie mieliście lepszej obrony nicejoke, a dlaczego? Przecież po resie, zaczeliśmy grać atak, gdzie było 5v5 i dostaliście 4 rundy z rzędu.. więc po co ten żal? Zobaczymy na innym LANie..

tak btw. nie jesteśmy dobrzy, nie pokazaliśmy zbytnio dużo... ale bstr bez pomocy cefo, nie wyszło by z grupy.. sory, ale taka prawda

__

VIP
pablopl16

2009-07-06 18:29:05

wyścigu na 100m sie nie powtarza dlaczego ? dlatego ze po 1 mógłby być inny wynik niż za pierwszym razem po 2 zawodnicy są zmęczeni. Sry ale branie timeoutow co 2 rundy jest startowaniem od nowa, a juz restart mapy i 15 min przerwa tym bardziej. COD4 polega na powtarzalnosci, wbiciu sie w pewien trans. Nie chce po raz kolejny pisać o nerwach i ogólnym wkurwieniu które panowało gdy spogladalismy na monitor deva. Jestem pewien ze przy stanie 8-4 bez pierdolenia sie i zagraniu normalnie wygralibysmy ten mecz.

mowiac ze bez nas bstr by nie wyszlo mylisz sie dlaczego ? Dlatego ze w 2 pierwszych meczach wygranych do 2 i 4
grali 4v5 dlaczego ? Dlatego ze moje pozycje praktycznie polegały na pilnowaniu pleców. Oni ich zniszczyli raszem (takie jest moje zdanie) i nie brałem czynne udziału w grze, rundy się rozstrzygały począwszy od rzucenia nejda po wybiciu 2 graczy 30 s od rozpoczęcia rundy.

__

Użytkownik
italskyyy

2009-07-06 18:32:57

Sory Batory, ale na LANie jakos nie odwazyles sie tak powiedziec, czekaj czekaj moze dlatego ze tak nie bylo? Gralismy razem - btw jedni mowia pomoc CEF0 - drudzy ze CEF0 lamilo. Pojadą na TeX.dk się okaże Kazdy gral dobrze a Ty Deni wez sie za snajpe bo jak Cie widzialem to Pasiek Cie prawie napie*dalal i sie spinal tak ze hej jak nie trafiales.

Mysle, ze bez [ironia]pomocy[/ironia] Deniego wyszlibyscie z 1 miejsca :D:D:D


P.S.

Kto byl ten wie, kto nie ten bedzie czytal moje wypociny, PaźkuF, Evuf i innych. Prawda jest taka, że było lamersko i bez organizacji żadnej. Gdybyście byli lepsi od Nas nie musielibyście się dowartościowywać i tłumaczyć sobie w głowie, że jesteście lepsi tekstami Deva wywaliło 2 razy, tylko z szacunkiem byście przyznali że było to więcej razy :)

Umieć wygrywać z klasą też trzeba. Jakoś nie słyszałem, żeby US cisnęło eSubie za to że był own. Wygrali, była klasa, szacunek. Bierzcie przykład lamusy :)

__

Użytkownik
pasiek

2009-07-06 19:13:39

ogarnij dupe czlowieku " Umieć wygrywać z klasą też trzeba " wzielismy 3 przerwy + fast restart czekalismy az dla deva ostygnie komp z naszej strony zrobilismy wszystko ,a przegrywac z klasa tez trzeba us pozyczaly wam klawy a jak przyszlo co do czego to wy im nie, btw lamusem moze ty jestes, nie chce mi sie juz odpisywac na twoje durne komentarze bo jak widzisz was nikt nie obraza wszedl elo pro i wyzywa, pozdro dla kota i desire , jedynych normalnych ktorzy nie obwiniaja nas za to ze przegraliscie thx

__

Użytkownik
doomciakk

2009-07-06 19:32:57

Japa!

Miałem nic nie pisać, ale jednak napisze. Na początku wszystkie polskie klany trzymały się razem na LANie i była spoko atmosfera, mimo że się w sumie prawie nie znaliśmy. Zasłanialiśmy pepiczkom, żeby sobie nie podpowiadali nawzajem i podglądali. Teraz robicie wielką internetową napinkę i sobie nawzajem dogryzacie. Nie wiadomo jaki byłby wynik, gdyby wszystko działało jak należy. To, że coś się psuło w kompach, to nie jest wina z żadnej z drużyn. Pauzy wyprowadzały z rytmu i z równowagi obydwie drużyny, także nie przesadzajmy tutaj. Wiadomo, że nie łatwo się gra w takich warunkach jakie były podczas tego meczu. Co się stało, to się nie odstanie i moglibyście sobie darować te zbędne docinki, tylko co najwyżej pocisnąć Czechom, że mieli wadliwe kompy.

Peace & Love :D

__

Użytkownik
pasiek

2009-07-06 19:37:50

Racja ale z wyzywaniem od lamusow to troszke przesadzil :( Koniec klutni do zobaczenia w Lublinie i zobaczymy kto jest naprawde lepszy :)

__

Użytkownik
d3v14nc3

2009-07-06 19:38:01

Widzę, że muszę drugiego komenta napisać bo są tu jakieś nadinterpretacje.

“uważam, że jako BSTR mieliśmy swój dzień i należał się nam polski finał. Nie jest to wina confis, że komp się grzał i admini na to lali, brali pauzy co każde wywalenie

Teraz pomyślcie, najlepiej oglądając czyjeś demo. Wyjebało mnie 7 razy (+-1) jaka jest dla nas korzyść z timeout’a? Tylko i wyłącznie taka, że mogę dołączyć w NEXT rundzie. Ten Wasz fast_restart został zrobiony podczas pauzy jak już admin nie mógł kompa odpalić -.-. Naparwdę nie mamy do Was o nic pretensji jeśli chodzi o mecz. Chodzi o to, że chooj wie czemu napinacie się jacy to Wy dobrzy jesteście ogrywając mix 13-11 podczas gdy w pierwszych 4 rundach dESIRE wywalało ciągle do pulpitu a potem do stanu 9-8 dostałem 7x999 a joke 2x.

“co tam te kilka rund 4v5” to zagrajcie sobie te kilka rund na crossie we 4 bez aksu, ważnych smoke'ów i nejdów. JESTEM PEWIEN W 100%, że z tych 7 rund minimum 3 powinny być nasze. NIE WSZYSTKIE ALE 3. i sądze, że przy stanie 12-5 zamiast 9-8 nei byłoby tak dla Was różowo. Mam nadzieję, że BSTR next time pokaże kto jest lepszy ;) Bo ta 3 co grała naprawdę prezentuję się zajebiście.

Ustalmy sobie pewne rzeczy a resztę zachowajmy dla siebie ;) gdybanie nic nie zmieni. Według nas tym razem nie wygrał lepszyi tyle :) BYło miło a przez czynniki niezależne od nas się zjebała nie tylko gra ale i nasze stosunki ;) GG

__

VIP
pablopl16

2009-07-06 19:51:56

miałem pisać ale post Deva jest wyczerpujący

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-07-06 19:53:38

+

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
evo5555

2009-07-06 20:00:20

popieram zdanie dumciaka jak i devianca.. :) PIERDOLONE CZESKIE GOWNA ! :P

__

Użytkownik
d3v14nc3

2009-07-06 20:05:36

Tak jak znienawidzeni kibice potrafią zjednoczyć się przeciwko Polcji tak i my zacznijmy krucjatę przeciwko Czechom :DDDDDDDDDDDDDDDd

__

Użytkownik
pasiek

2009-07-06 20:07:05

:D

__

VIP
pablopl16

2009-07-06 20:08:14

przed wyjazdem mówiłem ze Czesi nie lubią Polaków, zawsze coś odjebią

__

Użytkownik
Waclaw14

2009-07-06 20:31:56

kurwa ludzie ... Zagraliscie naprawde swietne mecze w grupie , ale czy troche wam sodowa do glowy nie uderzyla ? Kazda z druzyn miala w chuj problemow.Czy ja placze ,ze dane mi bylo grac na czeskiej klawie na ktorej betonowe przyciski ledwo sie wciskaly ? Czy ja placze ,ze gralem na sluchawkach,na ktorych prawie nic nie slyszalem ? Czy placze ,ze podczas meczow nie dzialalo mi ventrilo ? Czy placze ,ze ..... ? Mieliscie gorzej przez te kicki deva.To fakt ... nie wiem jak potoczylyby sie tamte rundy ... byc moze half skonczylby sie tak samo , albo inaczej.Jednak gdybyscie byli duzo bardziej klasowa druzyna od nas , to przy stanie 9:8 dla was i juz dobrze dzialajacym sprzecie , dalibyscie rade wygrac ten mecz.W pewnym momencie chcieliscie odejsc juz od kompow i co ? tlumaczylibyscie sie tutaj teraz noshowem ? Wali mnie to ,ze graliscie mixem , bo tak naprawde tam na lanie nie bylo tego widac.Zrobilismy tyle ile sie dalo ,zeby ten mecz dograc do konca i dalbym duzo zeby odbyl sie on w normalnych warunkach.Nie powiem ,ze wygrala lepsza druzyna , bo jesli chodzi o grupowe wyniki , to pod tym wzgledem byliscie lepsi.Do generala itali powiem tylko tyle ,ze nikt tu o zadnym ownie nie mowi.Smiejesz sie z deniego , bo malo gral ? Popatrz na siebie i na ostatnia runde przy stanie 12:11 dla nas kiedy to plantowalem na tarzana bez dymow , a Ty stales przede mna na a dol i nawet strzalu nie oddales.Nie czujemy sie zdobywcami 3 miejsca , poniewaz dla nas lan skonczyl sie przy stanie 8:6 dla snoopy.Gratuluje US-om finalu i zaluje ,ze turniej nie zakonczyl sie w takiej samej atmosferze w jakiej sie rozpoczal.Mimo wszystko urazu do nikogo nie mam , bo kazdy moze miec na ten temat swoje zdanie , jednak wyzywanie sie tu jest nie na miejscu.Pozdrawiam ludzi z Pragi i tyle mam do powiedzenia na ten temat.Cu na nastepnych

__

Użytkownik
dESIREEE

2009-07-06 22:01:53

dobra nash ! co do sluchawek do klamiesz !! do piekla suko :D

__
http://img180.imageshack.us/img180/1549/avatartylek4100p.jpg

Użytkownik
si3l

2009-07-06 22:03:46

Kurwa... ludzie, ogarnijcie się, tak się kłócić to można w nieskończoność... Dajcie już sobie na luuz i nie odpisujcie jeśli macie się kłócić. Rozumiem, że każdy chce postawić na swoim, że to właśnie on ma rację, ale proszę Was, użyjcie mózgu :D

__

Użytkownik
eXblanco =]

2009-07-06 22:06:23

Kto wygrał? XD

__
Hala Madrid !

Użytkownik
MarzZz

2009-07-06 22:16:00

Fiinal Online :D

__

VIP
CrazyIvan

2009-07-06 23:26:22

dEvianCe a miałeś napisać raz i olać resztę :D

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-07-07 01:09:17

:D ciesze sie ze nie zdarzylismy sie zapisac :D
btw. UCP planowalo planowalo do czech sie nie zapisalo a na wegrzech odwolali :D:D:D

__

hitonn

2009-07-07 23:52:55

cow

























die

__

VIP
pablopl16

2009-07-08 01:36:25

już dobrze htn, wiemy ze wróciłeś

__

hitonn

2009-07-08 01:42:08

juz dobrze nicejoke, tylko ja tu caly czas bylem:( czasami musze sie lognac zeby cos glupiego napisac;<
btw: DD
ja slyszalem ze jak jechali confis fura z drc to evo napi@#!rdalal o taktykach i wkoncu drc sie wk!@$rwil i wyrzucil go z auta. Odjechal na 15 km po czym wrocili a evo siedzial na kamieniu i plakal :ASDASD.
A potem drc jeszcze ich z baru wyjebal bo nie chcieli pic piwa (deni, pasiek) Nie pije dzisiaj bo jutro musze dobrze zagrac (c) PASIEK
to informacje uslyszane, wiec nie twierdze ze tak bylo: DDD

__

VIP
pablopl16

2009-07-08 14:01:32

rofl coś tam o piwku słyszałem, ale o kamieniu nie ^^

__

Użytkownik
evo5555

2009-07-08 14:08:34

hitonku idz sie wyspac lepiej bo takie glupoty pierdolisz ze az mi dupe scislo... hahah ze gadalem o taktykach itp ? Czlowieku o czym ty pierdolisz? znajdz sobie innego informatora, bo ten jest kiepski. Drc sie wkurwil i wyjebal mnie z auta? jestem ciekaw co za pojeb ci to powiedzial <lol2> “Odjechal na 15 km po czym wrocili a evo siedzial na kamieniu i plakal :ASDASD. " to chyba z ksiazki jakies wyjebales.

__

hitonn

2009-07-08 14:10:50

#cry me a river
napisalem ze to uslyszane, wiec nie twierdze ze tak bylo, a jako ze spinasz tak dupe coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze tak bylo. I sOz ale te informacje pochodza od kogos kto z toba w tym aucie jechal, widocznie musisz z nim pogadac(:

__

Użytkownik
deniuszek

2009-07-08 14:11:42

Zmień dilera hitoOOoOn

__

Użytkownik
Amnemon

2009-07-08 14:13:56

Dobrze Kamil wrocil i leci szydera ! :D:D:D

__

Użytkownik
pasiek

2009-07-08 14:14:29

A potem drc jeszcze ich z baru wyjebal bo nie chcieli pic piwa (deni, pasiek) Nie pije dzisiaj bo jutro musze dobrze zagrac (c) PASIEK
hahahahhahahahahaha leze
btw bylismy w klubie wypilismy sobie po piwku i poszlismy kolego bo bylo okolo 1 , fajnego masz informatora haahahah " drc jeszcze ich z baru wyjebal " hahahah

__

hitonn

2009-07-08 14:14:39

no wlasnie ostatnio mi taka australijka podwozi holendra i jest wypasiony na maskiQ ziOOOOm
@amni
pewnie, a czemu nie <3 it
@pasiek
po co spinasz poslady, widzisz ze napisalem ze to skopiowalem z okienka bo takich pierdol mi sie nie chce pisac, napisalem tez ze tak nie uwazam, bo to ktos inny mi podeslal, wiec nie spinaj pupki i czesc

__

Użytkownik
smacky doo

2009-07-08 14:16:36

ja tez to slyszalem co hiton :<< co sie tak bulwersujecie jak to nie prawda ?

__

Użytkownik
pasiek

2009-07-08 14:18:35

nie poprostu padlem jak to zobaczylem : DDDDDDDDD

__

Użytkownik
evo5555

2009-07-08 14:18:43

"I sOz ale te informacje pochodza od kogos kto z toba w tym aucie jechal, widocznie musisz z nim pogadac(:"
spoko w aucie jechalo 5 osob(ja,nash, krzysiek, drc i kierowca) ja ci bajerow nie pizgalem, tomek to samo, krzysiek wyjechal. TO wiec wychodzi na to albo DRC leci w chuja, albo ty nie masz co robic tylko pizgac na espocie glupoty o niewiadomo czym... (: Ale z tym kamieniem to OWNED W CHUj chyba sobie binda jebne xDDDDDD

P.S. zobacz moze ktos ci to wyslal, nikt inny tego nie wkleil, znalazl sie jeden jedyny rozjeb HITON ktory to zrobil (:

__

Użytkownik
smacky doo

2009-07-08 14:22:37

to informacje uslyszane, wiec nie twierdze ze tak bylo: DDD

tak napisal hiton takze ... wiecie moze prawda moze nie tak to jest jak jeden zle uslyszy powie nastepnemu i tak sie plotki tworza :)

__

hitonn

2009-07-08 14:23:57

SPINAMY SIE SPINAMY CHOPAKI!!!!: DDDDD
skonczcie spam, jezeli tak sie nie stalo, to tylko wy wiecie najlepiej, mnie to jebie: D
a rozbawilo mnie to co ten ktos mi napisal, to wkleilem: D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7279 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie