Jak oszukuje Arc.one?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
conish

2006-08-14 20:45:17

I blogoslawienstwo Papieza.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
Van Helsing

2006-08-14 20:48:08

Tutaj w tym komentarzu widaćjaką jesteście poważną firmą. Zamiast przy pierwszym oskarżeniu napisać, że "ok. postaramy się jaknajszybciej załatwić dowód wpłaty i go przedstawić" zamiast tak prostej odpowiedzi i czynów wolicie się kłócić i jeżeli nie jesteś szefem tej firmy a np ja bym nim był to jakbym zobaczył Twoje wypowiedzi tutaj już byś miał na mailu zwolnienie z tej pracy...

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
neseser

2006-08-14 22:04:16

mam gleboko wasze wasnie
ale zainteresowala mnie 1 rzecz

nip 453-221-11-17
84-200 wejherowo
[url=http://www.arc-one.pl/?page=kontakt&PHPSESSID=290875d29fd60832f7866390e3cb5699]ich pejdz[/url]

Jak moze niektorzy wiedza ale wiekszosc pewnie nie poczatek nipu (xxx-) bierze sie od urzedu skarbowego w ktorym został on zarejestrowany.

453 wypada nie na slupsk (422/839) nie na wejherowo (179/588) tylko na... grudziadz (453/876)

Nastepna rzecz z praktyki (troche sie z tymi numerkami na codzien stykam) nie widzialem nigdy nipu z poczatkiem 130-499, pomimo ze moga takie byc i byc moze sa bo urzad skarbowy ma prawo taki nadac, ale tak sie sklada ze przydzielaja alternatywne inne niz 130-499.
google -> wpiszcie nip grudziadz nip wejherowo albo nip słupsk
Wiec juz na wejscie taki nip smiedzi.
No ale moze panowie z arc mieli farta i oberwal im sie taki...

Wiec podrazylem temat i okazuje sie ze pozostale cyferki z nipu nie sa ot tak sobie losowo nadane:
http://www.algorytm.org/index.php?option=com_content&task=view&id=139&Itemid=54

Jesli chce sie komus liczyc to prosze bardzo ja akurat mam na kompie program ksiegowy (mama :*) z modulem ktory sprawdza nip

Wynik:
http://img159.imageshack.us/my.php?image=nipwa2.png

Wniosek
Nip jest trefny
'firma-krzak' kondolecje dla kogos jesli zabulil za server z gory.
Centralnie zabawne jest to pilowanie japy sz. p. z arc jaka to jego firma nie jest wspaniala itp.
Zabawnie to dopiero moze byc jak ktos pusci anonima pod odpowiedni adres :>
Mi szkoda czasu ale macie takie grono wielbicieli ze chyba ktos sie znajdzie

gg no re
dnoc

__

Użytkownik
kamesein

2006-08-14 22:08:33

Wole zaplacic 2zl drozej za slot, ale miec pewny serwer od pewnej firmy niz od dzieci :X
Dwaj "16 latkowie" zepsuli wam obraz firmy ? Przeczytaj swoje komentarze i zobacz co ty zrobiles swoja glupota.

__

Użytkownik
Skippy

2006-08-14 22:25:10

Nie czytalem wszystkiego jeszcez do konca bo po prostu MUSZE odpisac na ten komentarz.

A jak JA albo ktos SZANOWANY (nie mowie ze ja do takich osob naleze) na scenie napisze ze GNet robi ludzi w konia tzn ze mi/temu komus nalezy wierzyc ?! .... tak wychodzi to z Twojego toku myslenia

__

Użytkownik
oLiVeK

2006-08-14 22:38:04

Panowie co wy z tymi 16 latkami, zapewniam was że jestem pełnoletni tak więc łaskawię proszę o troche więcej szacunku :*

__

VIP
priAm

2006-08-14 22:40:09

constantine, ja do Ciebie nic nie mam, nie miałem. Newsa napisałem dlatego, gdyż uważałem, że jest do dobra okazja, aby przestrzec innych. Swoją prawdę opieram na źródłach, które są podane w newsie, nie mam swojego zdania na ten temat, wszystko opiera sie na źródłach.

Pisze, że nie miałem, dopóki nie zacząłeś się dziwnie zachowywać, nagle denerwować i rozstawiać wszystkich po kątach. Gdybyś był poważny, napisalbys w pierwszym komentarzu, że to nie prawda, że masz na to dowody i po sprawie. Ty tymczasem wytoczyłeś wojne całemu światu i przy tym ani razu nie powiedziałeś, że to nieprawda/kłamstwo (albo nie doczytałem, choć nie sądze). Ciągle widze tylko "nie mają dowodów". Przypomina mi się sytuacja z filmu kryminalnego, gdzie policjant mówi do kolesia: Zrobiłeś to! Na co mu klient odpowiada: Nie macie dowodów..

To wszystko, nie odpowiadaj, bo nie chce mi się z Tobą drażnić. Znajdź kwitek wpłaty, pokaż go, wtedy zrobimy sprostowanie, okaże się, że dwaj panowie kłamali itd.

__

Użytkownik
kamesein

2006-08-14 22:46:13

teraz lepiej (^_^)

__

Użytkownik
kamesein

2006-08-14 22:47:23

Jezeli na mojej www podam np. link do downloadu et z frag.pl czy to jest przestepstwo ?

__

VIP
priAm

2006-08-14 22:51:59

nie widze związku z tematem ^^

__

Użytkownik
kamesein

2006-08-14 22:56:04

Nie chcialem zakladac nowego tematu.

__

VIP
priAm

2006-08-14 22:57:44

nie, nie sądze, aby to było przestępstwo, choć prawa nie skończyłem :)

__

Użytkownik
deadkennedy

2006-08-14 23:04:54

hahaahhaahahahhahahahahahahahhahaahhahahahahahahahahahahha polozylem sie. abstrahujac calkowicie od prawdziwosci zarzutow czy racji jakichkolwiek stron chcialem pogratulowac firmie arc.one prawdziwie profesjonalnego podejscia do tematu PijaRu. pan constantine musi poprostu otworzyc jakies szkolenia w tej dziedzinie poniewaz jest zajebisty.

__

Użytkownik
Tymek

2006-08-14 23:08:22

nie, to coś jak warez ;D.

__

Użytkownik
en0la

2006-08-14 23:09:48

Jesli masz na mysli Public Relations, to faktycznie gosc wymiata. ;)

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 23:16:01

Czlowieku idz sie lecz! "redakcja arc-one" Smiech... jest nas tylko 3 z czego nikt nie ma czasu na jakies zabawy z przerobkami www. Tak my to Ty zeby robic przerobki www, ktore zmiejsza sprzedaz tych Twoich pro zlagowanych serwerow! Jak mozesz to sie nie wtracaj! BO SAM OSZUKUJESZ LUDZI SPRZEDAJESZ ZLAGOWANE SEWER, JEZELI CHCESZ DOWODY TO NAPISZ! CHETNIE POPROSZE O SS OD OSOB, KTORE ZALA SIE NA CIEBIE!

"Próbowali także oszukać naszego programistę." O boze czlowieku smiech!!! ale ty jestes zenujacy!!!

*Co do moich bledow ort. jezeli mozecie to nie zwracajcie uwagi, a nie juz sie czepiacie jestem na nogach od 6 +trening itp.. jestem juz wykonczony...

Firma jest zarejestrowana, a co do NIP-u sam sie teraz zdziwilem jutro wykonam telefon do szefa. Byc moze zly nr mi podal.

__

VIP
priAm

2006-08-14 23:20:09

taka rozmowa międzykrajowa kosztuje kupę kasy..

__

Użytkownik
neseser

2006-08-14 23:36:52

...poniewaz jest zajebisty.

xD
zastanawialem sie czy da sie to inaczej ujac ale chyba nie ma jak ;]

btw jakis mod wyczyscil jego posty czy typ sam je anihilowal? ;/

__

VIP
priAm

2006-08-15 00:56:05

sam sobie pokasował mh..

__

VIP
Pajda

2006-08-15 09:17:32

Przestepstwo niekoniecznie, ale takie hotlinki nie sa mile widziane i dobrze przyjmowane ani przez wlascicieli serwisu, ani przez czytelnikow. Chyba, ze sie dostalo pozwolenie.

__

Użytkownik
KarFuR

2006-08-15 09:27:29

Samo zachowanie przedstawiciela firmy arc-one mówi samo za siebie (chodzi dokładniej o jego komentarze na stronie [url=http://puls-gaming.com/?page=articles&action=view&id=3]puls-gaming[/url]

__

Użytkownik
michalsz

2006-08-15 09:58:41

Arc.one nie nazywajcie firmą, ponieważ już ta działalność została sprawdzona, i kilka postów wstecz są na to dowody:)

__

Użytkownik
Kaleem?

2006-08-15 10:15:28

Nie no raczej nie wnikam w te wasnie ale rozdupily mnie komantarze Constantine'a na puls-gaming. Koles nie chce sie znizac do poziomu gimnazjum a sam jako przedstawiciel firmy w daje sie w dyskusje i klnie jak szewc zamiast wystosowac na jakiejs stronie jakies oficjalne oswiadczenie. Bo wide ze z tego moze byc wieksza afera w swiatku eSportowym.

__

Użytkownik
michalsz

2006-08-15 10:31:08

Zaznaczę, że samo oświadczenie nie wyjaśni sprawy. Widzę, ze rozmowa trochę odbiegła od tematu. Chodziło o ostrzeżenie przed tak amatorską działalnością, która jak widać na każdym kroku chce kogoś oszukać. W taki właśnie sposób zdobyli własną stronę, chcieli zdobyć panel zarządzania serwerami. Wypowiedzi administracji typu "ty sie kur! zamknij" mówią same za siebie. Nie mówie tego jako konkurencja, ale jeżeli chcą być szanowani, muszą na to zapracować.

__

Użytkownik
GrooBer

2006-08-15 11:31:15

gj detektywie ? :F

__

VIP
Van Helsing

2006-08-15 12:39:55

co za idiota! haha lolololol żeby sobie posty kasować jak już wyrobi sobie opinię...hehe

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
Grala

2006-08-15 16:34:15

biznesmeni :f

__

Użytkownik
unit10

2006-08-15 17:15:00

Chłopaki zrobili kilka błędów imo. Jak nie mam pojęcia jak się odbywa takie przekazanie strony(czyli ew. zaliczka itp) to się pytam osób które w tym siedzą. Po drugie co to za załatwianie sprawy przez gg, tam to ja mogę panienki wyrywać a nie gadać o biznesie.

Umowa...no to chyba podstawa w takich projektach. Czyli od razu firma byłaby skreślona. Szkoda że chłopaki muszą uczyć się na swoich błędach a nie czyiś. Oczywiście to wszystko nie umniejsza winy arc.one i ich amatorskiego podejścia do sprawy ;x

__

Użytkownik
adi

2006-08-15 17:18:57

heh podrywacz @ net ?

__

Użytkownik
unit10

2006-08-15 18:10:09

??? ; DD

__

Użytkownik
Nermal

2006-08-16 03:20:30

ok , sorki w takim razie za to nieporozumienie . Nie chciałem Ci szkodzic ale teraz mam nauczke zeby takie informacje sprawdzac jeszcze raz . Pozdro

__

Użytkownik
twoonesix

2006-08-16 12:24:30

Dziwią mnie sugestie niektórych, że vader i kolega są "sami sobie winni". To jest typowo polskie podejscie, bo uwierzcie mi, nawet gdybym połozył 100 milionow dolarow w środku Warszawy to NIKT, absolutnie, NIKT nie miałby mi prawa tego ukraść.

Widzę, że strony już nie ma, ale mimo wszystko zgłosiłbym sprawę do prokuratury. Dowody macie nikłe, ale gdybyście chcieli się pobawić, wygralibyście sprawę i może nawet jakieś odszkodowanie.

Swoją drogą, dlaczego herr igor przesunął to na forum? Lubisz oszustów?

__

Użytkownik
szefo

2006-08-16 12:39:49

Prawa i moze by nie mial ale sposobnosc napewno. A to ze ktos by to wzial to "sam juz sobie jestes winien ze tak lekko podchodzisz do sprawy 100 baniek lezacych na ulicy".

BTW Czyzby domniemany szef, na ktorego konstantyna sie powolywala to on sam ? :D
Spodziewajmy sie nowej firmy hostingowej na dniach jak sie chlopakowi nowy plan w glowie urodzi :D

__

Użytkownik
twoonesix

2006-08-16 12:47:59

Patrz na druga moja odpowiedz w innym temacie, moim zdaniem to jest jakas zbiorowa paranoja.

__

Użytkownik
szefo

2006-08-16 12:53:28

To moze sam ja quotniesz?

edit: dobra czytalem, ale nie zrozumialem ocb.. jesli o to, ze ci ktorych wymieniles powinni sie przejsc na dluzszy spacer i odpoczac od esports.pl to sie zgadzam :D

btw: "[404] File Not Found : Plik nie istnieje" - powinno byc:

[405] Brain Not Found : Firma nie istnieje :P

__

Użytkownik
twoonesix

2006-08-16 12:57:36

ja ją wysłałem do ciebie :DDD

__

Użytkownik
SpOOnman

2006-08-17 22:52:37

Nie powinno to leciec jako news IMO.

A na przyszłość do programistów : róbcie triale. W środku, największym środku bebechów, najlepiej w dwóch - trzech miejscach - prosty if z datą. Jeżeli data minęła (dwa tygodnie po planowanym przelewie) - DROP DATABASE albo for i unlink wszystkiego co w katalogu - na wypadek, jakby wam podmienili hasło i dostęp. A jak dostaniecie kaske wypuszczacie patcha i usuwacie puste ify. Drastyczne, ale na umowach z GG tak trzeba robić.

__

Użytkownik
vaderg

2006-08-18 10:30:34

sp00nman: taki byl plan. Chcialem to zrobic, ale mi jakos z glowy wylecialo :)

__

Użytkownik
twoonesix

2006-08-18 17:55:03

mimo, ze strony nie ma nadal wam wisi kase. niszcz go konsekwentnie, gnój go gdzie się tylko da. i prowokój, żeby sam narobił sobie wsi.

gl meen ;)

__

Użytkownik
unit10

2006-08-18 19:03:20

Taaaakk!! I BĄDŹ! poprostu BĄDŹ! takim samym sku*****m jak Oni ;/..

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5409 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie