Jak oszukuje Arc.one?

Dostosuj

Autor Wiadomość
PRO
girith

2006-08-14 18:19:33

chlopak, ale powiedz Ty mi czego dowiedziales sie w tym niby-sadzie? przeciez to "cos" zeskanowane z prawnego punktu widzenia ma wartosc rowna paczce truskawek...

z drugiej strony jesli autor newsa nie ma racji, badz tez nie jest w stanie udowodnic swojej teorii, to wpakowal was/esp w wielkie gowno. bo takich rzeczy sie nie robi. chociaz znajac praktyki panujace na serwisie, to nie sadze zeby pozwolono mu opublikowac cos takiego, jesli jest to klamstwem. tyle ode mnie.

__

Użytkownik
Nermal

2006-08-14 18:20:13

pisze sie RZEKOMO !

>>quote

To jest umowa ? Usmialem sie jak nigdy :D Moja srajtasma jest lepiej skonstruowana.

Constantine pisz sobie co chcesz, ale postaraj sie choc raz nie walic bledami jak gnojem po polu. Do tego czasu twoja gadka zupelnie mnie nie przekonuje, szczegolnie ze ta wojne prowadzisz SAM. Naucz sie szacunku do ludzi z ktorymi rozmawiasz chocby poprzez wylaczenie emocji na czas kiedy odpowiadasz.

>>


ok a szefo nie pamieta jak moj kolega zamowil u niego myszke na poczatku wakacji . Po tygodniu zwodzenia i wysyłaniu maila o pobycie w szpitalu zablokował w koncu koledze konto . Na szczescie paczke mial odebrac za pobraniem wiec niz na tym nie stracił , jedynie zdenerwował sie troche . Co do umowy masz racje szefo ale cholera , szanuj innych ludzi bo skonczysz jak ta pseudo hostingowa firma , pozdro



Edit1 :

ja bardzo nie lubie takich sytuacji jak pisanie newsa "na gębe" [ a to jest news z takiego rodzaju ] , wiec popre arcone . A co do wypowiedzi Pana z voodoo to moge przypomniec jak to pieknie znikaja logi z serwerow gamesnetu , istny miód .

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:22:00

Sluchaj co do Twojego dowodu i prawka nie wieze... normalny czlowiek dojrzaly nie publikowal by takiego artykulu czlowieku! Normalny czlowiek zalatwil by to w inny sposob!

norad wracając do dowodów:
- my mamy tą stronę na kompie
- oni nie mają dowodu wpłaty (czyli to samo jak by nie wpłacili)
- na stopce strony arc.one jest wyraźnie napisane Projekt strony: glgroup.com

Ale tez mi dowody pokaz mi umowe ze za strone mialo byc zaplacone!!! Przeciez mozna zrobic za "free" strony tez prawda? Tylko ze my Wam zaplacilismy do jasnej hole...!!! Spotkam sie z prawnikiem i stary zobaczymy kto bedzie sie smial ostatni!!! Rozmawialem juz dzis z szefem wiec juz wiemy co zrobic...

__

Użytkownik
voodoo|norad

2006-08-14 18:22:02

- Ja mam wiele stron na kompie and?
- Tak samo jak Wy nie macie innych dowodów w sprawie tych pieniędzy.
- Co to za strona glgroup.com ? Bo ja Was tam nie widze.

__

Użytkownik
oLiVeK

2006-08-14 18:24:29

- w tym rzecz że skryptów zainstalowanych nie sciągniesz z netu (ale skąd o tym mogłeś wiedzieć)
- dlatego skoro oni wpłacili to chyba powinni pokazać dowód wpłaty, żeby wszystko się wyjaśniło
- wyłączyliśmy narazie serwer od niej do października

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:26:46

Sluchaj co do Twojego dowodu i prawka nie wieze... normalny czlowiek dojrzaly nie publikowal by takiego artykulu czlowieku! Normalny czlowiek zalatwil by to w inny sposob!

norad wracając do dowodów:
- my mamy tą stronę na kompie
- oni nie mają dowodu wpłaty (czyli to samo jak by nie wpłacili)
- na stopce strony arc.one jest wyraźnie napisane Projekt strony: glgroup.com

Ale tez mi dowody pokaz mi umowe ze za strone mialo byc zaplacone!!! Przeciez mozna zrobic za "free" strony tez prawda? Tylko ze my Wam zaplacilismy do jasnej hole...!!! Spotkam sie z prawnikiem i stary zobaczymy kto bedzie sie smial ostatni!!! Rozmawialem juz dzis z szefem wiec juz wiemy co zrobic...

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:28:26

Czlowieku ty masz jakies problemy emocjonalne? Raczej ty kolego nie zaslugujesz na szacunek juz nie pierwszy raz mam z Toba problem... Jestem ciekaw jakie masz IQ i wyksztalcenie

__

VIP
priAm

2006-08-14 18:29:01

od tego jest to:
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl.

__

Użytkownik
michalsz

2006-08-14 18:30:08

Rozmowa constantine- administratora pokazuje jak dobra jest obsługa. Nie rozumiem także, dlaczego wyśmiewa się z 16-sto latków. W końcu 3/4 klientów firm hostujących serwery gier nie ukończyła 18 roku życia. Jeżeli w taki sposób podchodzicie do klienta, to szybko znikniecie z rynku.

Kawałek rozmowy constantine:

17:30:51 constantine
JUZ SIE CZLOWIEKU PODNIECILES
TY PIER.. CIOTO!!!
LANOWA!1
17:31:02 constantine
PFFF...
17:31:13 constantine
ZOBACZYMY PRZEZ JAKI CZAS BEDZIESZ MIAL WIELKA SPRZEDAZ!!!
17:31:29 constantine
KTO TUTAJ KOGO ROBI W "KONIA!!"
17:31:41 constantine
zegnam profesjonalna firme gamepad!!
17:32:31 constantine
PROSZE BARDZO KUR MAC!!!
17:32:43 constantine
MAM NADZIEJE ZE NIGDY SIE NIE SPOTAKAMY NA LIVE ANI W BIZNESIE!!

__

VIP
priAm

2006-08-14 18:30:33

ahahahahahahah, jak przestane turlać się ze śmiechu to Ci odpisze..

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:34:21

Pytanie dlaczego moje komentarze sa usowane?! Poniewaz pisze prawde tak? Nie no smiech pozdr..

ahahahahahahah, jak przestane turlać się ze śmiechu to Ci odpisze..

Cos z glowka widze kolego masz... Pozdrawiam

__

Użytkownik
WildCat

2006-08-14 18:34:31

zalosni jestescie

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:36:08

ahahahahahahah, jak przestane turlać się ze śmiechu to Ci odpisze..

Cos z glowka widze kolego masz... Pozdrawiam

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:37:01

"Srac" mozesz kolego w laziece na klozecie... i mi nie pisz ze "oszusci"!!!

__

VIP
priAm

2006-08-14 18:38:55

dobra, słuchaj, ja mam problemy emocjonalne, tak? W takim razie pokaż mi, czym sie posiłkowałeś wysuwając tak bystre spostrzeżenie?

__

VIP
conish

2006-08-14 18:39:16

Faktycznie umowa jest troche smieszna, ale dlaczego niby nie ma mocy prawnej?

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
priAm

2006-08-14 18:40:29

bo jest spisana niepoprawnie, zawiera błędy itp.

__

VIP
fronki

2006-08-14 18:41:55

mialem sie nie mieszac ale....

publikacja takiego newsa w takiej formie na stronie esp.pl jest IMO nie do przyjecia, brakuje chociarzby oficjlanego komentarza ze strony firmy arc.one. W tej chwili to esp wyraznie popiera "poszkodowanych" bo ten smieszny txt na samym dole nic nie znaczy.

Natomiast do firmy arc.one mam takie pytanie, jesli jako firma jest prawnie zarejestrowana, musici posiadac konto bankowe (jest to wymgane przyt wpisie do krs ), a jesli tak jest to zakladam ze z tego konta nastapil przelew na konta olivka i vadera. mam racje? jest w tym momecie kiwasz glowa na tak i zalezy Ci zeby oczyscic swoje i firmy imie, mykaj czym predzej do banku popros o wydruk operacji ze stycznia, potem skan/ftp i masz jak w banku ze kumar (znam go i raczej jest za tych dobrych jedi) opublikuje newsa z przeprosinami.

tip: jesli masz wglad do swojego konta via internet (peako24, inteligo, mbank whatever) to nie musisz sie ruszac z domu!

sprawy 'umowy' nie komentuje bo takowej nie widzialem

ps. olivek i vader trust no one!, truth is out there xDDD

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:42:49

Dodam ze michalsz to admin gamepadu... szkoda ze wycioles swoje odzywki pozdrawiam... jezeli chcesz wolny dam Ci duzo wiadomosci i screenshots z Twoich serwerow, zobaczysz jakie sa piekne jak bardzo sa nie zlagowane smiech...

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:43:07

Dodam ze michalsz to admin gamepadu... szkoda ze wycioles swoje odzywki pozdrawiam... jezeli chcesz wojny, to dam Ci duzo wiadomosci i screenshots z Twoich serwerow, zobaczysz jakie sa piekne jak bardzo sa nie zlagowane smiech...

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:44:58

Sluchaj ss tej umowy, ktora widnieje w komentarzu nie jest umowa na www! Czego sie dowiedzialem w sadzie? Duzo rzeczy... Poczytaj z zrozumieniem kolego

__

VIP
conish

2006-08-14 18:45:55

W takim razie co rozumiesz przez niepoprawnie? Bo bledy ortograficzne i stylistyczne nie maja wplywu na waznosc umowy. Oczywiscie henibnie swiadcza o podpisujacych sie pod nia, ale nie umniejsza to jej obowiazywanie

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
vaderg

2006-08-14 18:48:33

Mialem sie nie wtracac juz w te sprawe ale jesli dostane ten wydruk(chodziaz w to watpie) to oficjalnie przeprosze za opublikowanie tego na puls-gaming(linka do artykulu).

pozdrawiam

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:49:57

Sluchaj przelew byl ze starego konta arc-one do ktorego nie mam dostepu. Obecnie mamy nowe konto bankowe od okolo miesiaca. Co mi z tego ze dam ta smieszna kopie skoro artykul zostal opublikowany, mozna znalesc juz go prawie wszedzie... zygam takim zachowaniem moderatorow/administratorow

__

VIP
priAm

2006-08-14 18:52:07

"mowa, która zawiera pełno błędów nie ma mocy prawnej, może się myle"

__

VIP
priAm

2006-08-14 18:54:48

haha stare konto, ta, szmery bajery : )

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:54:57

Dobra poslucham uzytkownika Fronki... dostarcze wam ta kopie wplaty i zobaczycie kto tutaj sie myli! Sluchaj vader mi Twoje przeprosiny nie wystarcza wystarczylo wziasc nr tel i sie dogadac! Zobacz co zrobiles z reputacja naszej firmy!!!!

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 18:59:44

Kopia wplaty zostanie dostarczona, zobaczycie kto tutaj sie myli! Zdzwonie sie jutro z szefem postaram sie abym dostal wyciagi ze starego konta... Sluchaj vader mi Twoje przeprosiny nie wystarcza wystarczylo wziasc nr tel i sie dogadac! Zobacz co zrobiles z reputacja naszej firmy!!!!


haha stare konto, ta, szmery bajery : )
Kumar ty to juz sie lepiej kur zamknij! Po co wypytujesz o rozne "gowna" skoro (widze) ze wiesz wiecej!?

__

Użytkownik
vaderg

2006-08-14 19:04:18

Sluchaj jak wszyscy dowiedzieli sie o tym artykule to i wszyscy dowiedza sie o przeprosinach.

__

Użytkownik
constantine

2006-08-14 19:11:54

No zobaczymy... tym czasem pozdrawiam.. i dziekuje za nerwy+reputacje - arc-one... vader podaj mi swoj nr gg

__

Użytkownik
en0la

2006-08-14 19:23:57

constantine: po napisaniu odpowiedz, zanim nacisniesz "wyslij" - daj ten tekst komus doroslemu do przeczytania, bo tak walisz byki, ze glowa boli.

__

VIP
conish

2006-08-14 19:32:35

myslalem, ze to o myleniu tyczylo sie oszustwa. W takim razie sory.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
unit10

2006-08-14 19:43:57

Tak mi sie tylko zdaje, że każda umowa powinna mieć pieczątke firmy i podpis notariusza, taki jak w akcie notarialnym.

__

Użytkownik
szefo

2006-08-14 19:49:31

Yeah sure pamietam !
Az plone zeby moc odpowiedziec.
Twoj kolega jako JEDYNY na tysiace klientow ktore sie przewinely nie zrozumial sformulowania "odbiór osobisty (w siedzibie firmy)- 0 zł" i wybral sobie taka forme przesylki. Ja zmienilem mu forme przesylki z panelu na poprawna (10zl), kazdy ma wglad w swoj status zamowienia, a ta paczka co bardzo dobrze pamietam poszla ponad 30 godzin od zmiany w panelu. Wystarczajaco duzo czasu na reakcje?

I teraz mamy dzien odbioru przesylki. Odbieram telefon pytajacy czemu niby ma doplacic 10 zl skoro byla widoczna kwota 0 zl. Tu zaczynam tlumaczyc to co napisalem powyzej.. wielu ludzi spotykam, ale tylko twoj kolega doprowadzil mnie do szewskiej pasji. Wiele razy ustepowalem klientowi na jego korzysc bo wiem ze nie tylko o pieniadze sie rozchodzi w interesach. Ale twoj kolega byl po prostu natarczywy, pewny swego i gluchy na to co mowie. Powiedzialem ze nie ma problemu niech nie odbiera paczki, moja strata powiedzialem dowidzenia i sie rozlaczylem.


Co do szpitala. Moze chcesz zobaczyc zdjecia mojego skuterka po wypadku i zdjecia rentgenowskie ze szpitala? A moze wyslac ci gips z autografem? Gimme a break..

A paczke kolega odebral.

__

Użytkownik
szefo

2006-08-14 19:58:02

Constantine jak na 21 lat zachowujesz sie calkiem.. nieprzewidywalnie :D
Ja ci tylko radze, chcesz reprezentowac swoja firme naucz sie zajmowac oficjalne stanowisko, a nie miotac sie na wszystkie strony i mowic czego to nam nie pokazesz i czego nie przedstawisz. Udalo ci sie rozmienic na drobne po raz drugi (puls).

Szkoda tych pieniedzy zainwestowanych w firme, ktore teraz swoim gadaniem utopisz w morzu ujadania. Radze ci zamknij sie w tej firmie na pol dnia z szefem przemyslcie wszystko i spiszcie oficjalny statement. Najlepiej z dowodem wplaty, a do tej pory raczej nikt nie bedzie chcial slyszec, ze je przedstawisz. Po prostu to zrob.

__

VIP
Pajda

2006-08-14 20:06:24

Girithowi chodzi raczej o to, ze zgodnie z przyjeta polityka mialy byc ograniczane komentarze i opinie wlasne w newsach. Dlatego jak sie cos takiego pojawi jako news to zasadniczo nie ma zaslaniania sie tekstem o opini autora (tzn. to na wrazie czego na przypadki krytyczne), bo to wiekszosc czytelnikow i tak zlewa, wiec zatwierdza sie kontrowersyjna sprawe z gora.

__

Użytkownik
michalsz

2006-08-14 20:08:40

Wszystko zaczęło się po emisji zmienionej strony Gamepad.pl, która nawoływała do nie kupowania serwerów w gp. Na dodatek strona była wykonana przez redakcję Arc, która nie zapomniała o reklamie własnego biznesu. Próbowali także oszukać naszego programistę.



Na koniec tej wiadomości, chciałbym poinformować, iż sprawdziłem w Słupskim rejestrze firm legalność arc.one. Okazało się, że takiej firmy nie ma w spisie legalnie zarejestrowanych firm. Samo załatwianie spraw przez gadu-gadu jest nie poważne, dobrym przykładem jest ostatni post constantine "No zobaczymy... tym czasem pozdrawiam.. i dziekuje za nerwy+reputacje - arc-one... vader podaj mi swoj nr gg"
Takie sprawy każda dobra firma załatwia telefonicznie, email...

A obsługa nie pisze w taki sposób
-Kumar ty to juz sie lepiej kur zamknij!

__

VIP
Pajda

2006-08-14 20:19:44

Zaraz zaraz, jezeli na prosbe o dowod wplaty, ktora kazda firma musi miec, pada taka odpowiedz to jak dla mnie jest to rownoznaczne z przyznaniem sie do winy. W czym problem z okazaniem takowego ? Widac po postach walke (totalnie zle prowadzona, niezgodna z podstawami public relations i przez to skazana na porazke to inna sprawa), wiec czemu nie wykorzystac tego jakze najprostrzego i najbardziej oczywistego argumentu ?

__

Użytkownik
adi

2006-08-14 20:28:07

hahahahahah ale mam z was pompe ludzie.. zal mi arc.one zal mi gamepad :x mozecie po mnie jezdzic ale i tak mam was gdzies wirtualni wojownicy ! ohh

__

VIP
Pajda

2006-08-14 20:31:57

W przyrodzie nic nie ginie, powinno dac rade z bankiem zalatwic dane odnosnie transakcji przeprowadzanych na nieistniejacym juz koncie.

Natomiast skoro nie wierzysz, ze kwitek moze cos zmienic to w takim razie po co w ogole komentujesz ? Robiac to takim tonem i co najwazniejsze taka forma, nie bedac tego w zaden sposob poprzec... jedynie sie pograzasz glebiej i firma jeszcze bardziej traci w oczach klientow. Podstawowym zachowaniem w takiej sytuacji powinno byc publikowanie jedynie opanowanych, w pelni poprawnych oswiadczen popartych niezbitymi dowodami oczyszczajacymi imie firmy. Natomiast czytajac te wypowiedzi tutaj to osobiscie z pozycji czytelnika po prostu bym skreslil firme jako niepowazna, nawet jezeli oczysci sie z zarzutow.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6147 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie