Obudowa Gladius 600 Pure Black

Dostosuj

Funkcjonalność

Tutaj się trochę rozpiszę, obudowa posiada wiele ciekawych i przydatnych funkcji, jedną z nich jest łatwa możliwość wyjmowania dysków 3,5" poprzez wyciągnięcie dwóch tak zwanych szyn. Kolejnym ułatwieniem są dwa wentylatory zamontowane fabrycznie w Gladiusie 600. Skoro mowa o funkcjonalności nie można zapomnieć o przeróżnych wejściach, poniżej możecie zobaczyć dokładną specyfikację poszczególnych możliwości.

 

 

Z przodu widnieje kilka, a dokładniej 4 wolne miejsca na napędy o rozmiarze 5,25" oraz jedno na dysk, lub stację dyskietek o wymiarze 3,5". Zaglądając do środka kłaniają nam się porty na dyski twarde 3,5", których możemy umieścić tam nawet pięc. Idąc głębiej mamy siedem śledzi na karty rozszerzeń. Z tyłu mamy działający wentylator wyprodukowany przez tę samą firmę co wyprodukowała tą obudowę, czyli SilentiumPC. Miejsc na wentylatory znajdziemy znacznie więcej, bo aż siedem poczynając od dołu i idąc ku górze.

 

 

Ostatnią rzeczą związaną z portami i wejściami jest panel przedni, na którym możemy zobaczyć dwa porty USB, mogłoby być ich trochę więcej, choć to w zupełności wystarczy. Dalej mamy wejście na słuchawki oraz kolejno na mikrofon. Następnie widzimy jedno wejście portu E-SATA, a za nim już tylko dosyć duży przycisk POWER. Nie możemy także pominąć zasilacza, który ma specjalnie utworzone miejsce na spodzie Gladiusa 600, uważam, że nie jest to najfortunniejsze miejsce, ale o tym też w następnym dziale.

 

 

Czas trochę na specyfikację czysto techniczną, o której nieco wspomniałem w dziale drugim. Zacznijmy od wymiarów, a wyglądają one następująco Gladius 600 Pure Black ma 438 mm wysokości, 480 mm długości oraz 200 mm szerokości. Kolejną rzeczą, której w funkcjonalności nie wolno pominąć jest waga obudowy, obudowa waży około 6 kg, co plasuje go mniej więcej w środku ciężkości tego typu produktów.

 

1. Wstęp | 2. Wygląd zewnętrzny | 3. Wygląd wewnętrzny | 4. Funkcjonalność

5. Obudowa w praktyce | 6. Podsumowanie

KomentarzeKomentarze

 • mandarin

  #1 | mandarin

  2010-06-23 13:13:28

  Test obudowy bez umieszczania w niej "bebechów"?

  Jak wygląda sprawa wentylacji, tak ważna dla graczy?

  Czy obudowa dobrze wycisza dźwięki ze środka?

  Jaka utrzymuje się temperatura wewnątrz?
 • esportfun

  #2 | craven

  2010-06-23 16:37:57

  Obudowa jest świetna, można powiedzieć hit sezonu. Silentium ostatnio zawojowało peryferiami, Gladius 600 i Fortis HE1225 sprzedają się jak ciepłe bułeczki.
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

155 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2023

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie