quasi-dziennikarstwo @ esports.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
slawek

2007-02-05 13:34:58

Szczerze mówiąć, to nie znam ani jednego tytułu prasowego, o którym mógłbym powiedzieć, że realizuje Kartę.
Ani jednego medium, by być szczerym.
Wyciąganie tego jest strzałem z grubej rury, w nieco innym niż potoczne znaczeniu - można wycelować w cokolwiek z gwarancją trafienia.

Profi są jedynie bardziej przebiegli. Cwani.
W jej omijaniu

__

PRO
Lucas

2007-02-05 16:15:39

Oni maja obowiazek nukowania. Ja widze przeklenstwo, a na dole odp moda i nie ma nuka - mod ten ma wypomniane.

Nie odpowiedziales na moj argument, ze sie czepiasz. Robisz z jednego przeklensta tragedie, jabym tyranizowal wszytskich.

A wiesz co jest najgorsze. Ja ta dyskusje przewidzialem w momencie pisania do guandiego. W 100% przebiega wg planu.

Zawsze tak jest - bo zawsze padaja te same argumenty, i zawsze kiedy wykazuje, ze sa szyte grubymi nicmi, to jest cos w stylu "klasyczne".

Po prostu nudne. Nudne jak z flaki z olejem. Jedno przeklenstwo pokazalo, ze nie chodzi wam o "polepszenie standardow" na esp, tylko po prostu czepianie sie na maksa, czegokolwiek.

__

PRO
Lucas

2007-02-05 16:15:47

Oni maja obowiazek nukowania. Ja widze przeklenstwo, a na dole odp moda i nie ma nuka - mod ten ma wypomniane.

Nie odpowiedziales na moj argument, ze sie czepiasz. Robisz z jednego przeklensta tragedie, jabym tyranizowal wszytskich.

A wiesz co jest najgorsze. Ja ta dyskusje przewidzialem w momencie pisania do guandiego. W 100% przebiega wg planu.

Zawsze tak jest - bo zawsze padaja te same argumenty, i zawsze kiedy wykazuje, ze sa szyte grubymi nicmi, to jest cos w stylu "klasyczne".

Po prostu nudne. Nudne jak z flaki z olejem. Jedno przeklenstwo pokazalo, ze nie chodzi wam o "polepszenie standardow" na esp, tylko po prostu czepianie sie na maksa, czegokolwiek.

EOT

__

PRO
Lucas

2007-02-05 16:15:48

Oni maja obowiazek nukowania. Ja widze przeklenstwo, a na dole odp moda i nie ma nuka - mod ten ma wypomniane.

Nie odpowiedziales na moj argument, ze sie czepiasz. Robisz z jednego przeklensta tragedie, jabym tyranizowal wszytskich.

A wiesz co jest najgorsze. Ja ta dyskusje przewidzialem w momencie pisania do guandiego. W 100% przebiega wg planu.

Zawsze tak jest - bo zawsze padaja te same argumenty, i zawsze kiedy wykazuje, ze sa szyte grubymi nicmi, to jest cos w stylu "klasyczne".

Po prostu nudne. Nudne jak z flaki z olejem. Jedno przeklenstwo pokazalo, ze nie chodzi wam o "polepszenie standardow" na esp, tylko po prostu czepianie sie na maksa, czegokolwiek.

EOT

__

VIP
`iKs`

2007-02-05 17:15:41

kumar beginner ;o - leze kwicze placze!
kto tutaj napisal, ze redakcja esports.pl sie nie przyznaje do bledow... smiechowo... bo ja sie przyznawalem jak pisalem dla tego serwisu.

"Redaktor Naczelny nie powinien" - jest to normalny czlowiek i jezeli na 10000 jego postow znajdziemy jedno (dwa?) przeklenstwa na publicznym forum, to sorry, ale ma prawo sie zdenerowac, a kazdemu sie moze "wymsknac" t.t

Namawianie, nawolywanie do glosowania na swoich rodakow, gry, itp. jest imho rzecza normalna i zawsze bedzie! My tutaj chcemy rozwoju e-sportu w naszym kraju, a co najwazniejsze naszej ulubionej sceny!

__

Użytkownik
pawelloo

2007-02-05 18:12:38

jasne ze r.n to normalny czlowiek i ma prawo sie zdenerwowac jak kazdy, ale czemu jego posty nie sa nukowane jak kazdy?

__

VIP
cwir3k`

2007-02-05 18:28:14

pokaz ktore to chetnie go znukuje ;-)

__

VIP
cwir3k`

2007-02-05 18:32:43

jak to kumpel sprostowal pewnego znajomego: mi nie wypada ;-) z czasem kazdy dostaje tutaj klapke na oczy.. ja tam sie do bledow przyznaje wewnatrz redakcji, nie zamierzam wywlekac wewnetrznych spraw na zewnatrz.. a poki co staje murem za kumarem, bo to ja go wkrecilem w ten temat :)

__

VIP
`iKs`

2007-02-05 18:46:47

Bo po przeczytaniu okolo 100 postow na dzien na temat jaka to redakcja esp.pl jest niekompetentna, moze mu sie po prostu wymsknac jedno "dopierdolić"

__

Użytkownik
pawelloo

2007-02-05 18:49:47

prosze komentarz 74 i tutaj cytat "musiales sie dopierdolic."
a napisalem w liczbie mnogiej - "posty" bo jak chyba jeden taki jest to inne tez moga?

__

PRO
Lucas

2007-02-05 19:00:15

ZNAJDZ JE

No juz.

Skoro twierdzisz ze sa inne - UDOWODNIJ TO.

Jezeli nie jestes w stanie - przepros.

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2007-02-05 19:03:25

Odpowiedziałem Ci na argument czepialstwa, chodzi mi o to, że nukujecie wszystko co się da, nawet z jednym przekleństwem. Kiedy userzy się o to plują, mają to wypominane, że przecież oni są popaprani. Jednak, kiedy Ty zrobiłeś takie przekleństwo, jakie userom zdarza się dosyć często, w ogóle nie ponosisz za to konsekwencji.

Byłoby to czepialstwo, gdyby sytuacja była jednorazowa. Jednak nie jest, takie rzeczy są tutaj non-stop.

Tak, to jest nudne. Masz rację. Co nie zmienia faktu, że tak się tutaj dzieje.

I nie EOT'uj mi tutaj, równie dobrze sam mogę to napisać, a wiesz, że to i tak nic nie znaczy.

ps. Już Ci napisałem wczęsniej, że "w tym miejscu jestem trochę złośliwy", bo sam uważam, że takie czepialstwo jest bez sensu. Ale ja akurat trochę wdaje się w Waszych modów, tbh :P

__

VIP
cwir3k`

2007-02-05 19:15:35

ja sie nie bawie w lecha ;-) MASZ NUKA BARANIE! :D Jak ty takim tonem rozmawiasz z dziewczyna to jej wspolczuje, juz sobie to wyobrazam: ZNAJDZ TE BUTY, No juz, ile można szukać butów? Skoro twierdzisz ze zadne nie pasuja ci do sukienki - UDOWODNIJ TO. Jezeli nie jestes w stanie - bierz czarne. ;-) pzdr dla I.. ;)

__

VIP
cwir3k`

2007-02-05 19:23:54

o ty skubany, ja nadal czekam na kolumne w stylu: moj pierwszy raz w ET ;-) obiecales, pamietasz? :)

__

PRO
Lucas

2007-02-05 19:27:57

Ktos mi cos zarzuac - niech mi to udowodni. Twierdzi ze cos zorbilem - niech to wykarze. Ja wykazywac ze nie zorbilem nie mam jak, bo wychodzi dyskusja w stylu ze nie jestem wielbladem.

Skonczyla sie poblazliwosc typu "ze sobie poobrazam, a potem w zart obrzuce". Nie ma falszywych oszczestw.

Zostalem obrazony - zadam przeprosin.

Chcecie sie bawic - prosze bardzo, z gory ostrzegam, ze naucze kultury i bedzie to bardzo bolesna lekcja.

__

Użytkownik
vh

2007-02-05 20:54:52

ja tam sie do bledow przyznaje wewnatrz redakcji, nie zamierzam wywlekac wewnetrznych spraw na zewnatrz..


O wewnętrznych sprawach przecież nie dyskutujemy, rzecz tyczy się tego co pojawiło się na forum publicznym.

__

Użytkownik
pawelloo

2007-02-05 21:00:26

przykro mi. nigdzie nie napisalem ze sa "inne"
i teraz zacytuje siebie "napisalem w liczbie mnogiej - "posty" bo jak chyba jeden taki jest to inne tez moga?"

MOGĄ nie znaczy SĄ.

__

VIP
j0k3r!rA

2007-02-05 21:00:42

Dobrze, przyznaje ze tutaj w wiekszosci wypowiedzi miasz racje. Nikt nie jest nieomylny.

Przepraszam Ciebie, Mav_'a i cala reszte czytelnikow, za moj "zly" / "nieprofesjonalny" news.

Nadmienie tylko jeszcze na koniec, ze tutaj nie chodzi o zadne "zaslanianie sie", na prawde...

__
eSport 4 life!

VIP
j0k3r!rA

2007-02-05 21:10:32

hehe, to zaden argument

...rownie dobrze moge napisac, ze czytelnikom mojego newsa tez sie "to podobalo" ;) (Tobie rzecz jasna nie). Co z tego, skoro wg. Ciebie nie powinien istniec? Co zatem z Twoim newsem? - teraz wyciagnij wnioski :).

Najgorszy jest ten, ktory wypomina innym swoje bledy.

Tak, przyznaje: ten news zostal napisany nieprofesjonalnie. Tak, nie jestem dziennikarzem. Nie, to nie wymowka - to sa fakty.

__
eSport 4 life!

PRO
Lucas

2007-02-05 21:18:47

Czy klnalem publicznie w innych postach, tak czy nie?

Twierdzisz ze moglem - to udowodnij mi to albo przepros.

Sorry, ale jesli myslisz, ze bezkarnie mozesz mi zazucac, ze cos zrobilem, to sie mylisz.

Koniec poblazliwosci.

__

Użytkownik
pawelloo

2007-02-05 21:31:54

twierdze ze skoro raz widzialem ze to zrobiles to i mogles zrobic to wczesniej, co nie znaczy ze musiales

__

PRO
Lucas

2007-02-05 21:43:22

Udowodnij.

Ze raz ktos lecial samolotem, nie oznacza ze wczesniej juz latal (mogl latac).

Mowisz ze moglem - to wykaz to.

Nie potrafisz, wiec przepros.
Pomowien nie bede tolerowal. I nie ma znaczenia ze "ze zrobilem" lub "moglem zrobic" bo jedno i drugie jest pomowieniem.

__

PRO
Lucas

2007-02-05 22:03:59

Twierdzisz ze ze wielokrotnie bluzgalem i nie bylem nnukowany?

Jezeli gryzie cie ze 5000 publicznych komentarzy popelnilem jedno przeklenstwo - prosze potep mnie.

Nie uwazam, ze zrobiles tyle dla tego seriwsu aby moc mnie oceniac.

Chcecie drazyc ten temat - prosze bardzo. Ja go skonczylem.

__

Użytkownik
pawelloo

2007-02-05 22:30:41

spokojnie

nie mam za co przepraszac, nigdzie nie napisalem klamstwa. jezeli ktos zrobil cos raz to znaczy ze ma do tego sklonnosci, a moze nie tyle sklonnosci co jest do tego zdolny. dlatego napisalem ze byc moze kiedys juz to zrobiles, jezeli twierdzisz ze nie, ok wierze.

__

PRO
Lucas

2007-02-05 22:35:36

Obraziles mnie.

Zarzuciles mi ze moglem gdzies indziej publicznie klnac na tym serwisie. Nie wykazales tego.

Teraz nagle juz nie "moglem" ale mialem "zdolnosci".

Sorry - ale pograzasz sie.

Oczekuje stosownych przeprosin.

__

Użytkownik
pawelloo

2007-02-05 23:08:27

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2484892 1.

__

PRO
Lucas

2007-02-05 23:30:13

I tym mnie uraziles.

Zarzucajac, ze moglem klnac gdzies indziej. Rzucaja bezpodstawne podejzenie, ze gdzies indziej publicznie moglem klnac i nie wykazales aby po za tym topiciem to czynil.

Ja sie czuje urazony, wywolaly to twoje "wywody". Doczekam sie tych przeprosin czy nie?

__

PRO
sxl

2007-02-06 00:21:31

Hm rozumiem twój sposób widzenia, ale myślę że trochę jednak przesadzasz bo news namawia do głosowania na Polaków, a nie każe i wytyka że inne postępowanie byłoby złe. Dlatego propagandą bym tego nie nazwał, już prędzej bardzo usilnym promowaniem naszych.

Co do newsa o nożach - zdarzały się takie rzeczy częściej i będą zdarzać bo ludzie często nie potrafią pohamować emocji. Przydałaby się zwyczajnie lepsza kontrola tego co wchodzi na stronę i zdejmowanie niepotrzebnych/nieciekawych/źle napisanych treści.

Ogólnie: bardzo dobitnie wyraziłeś swoje zaniepokojenie mav :)

__

VIP
gosti

2007-02-06 09:48:38

Ja bym go pozwal do sadu ;D

__

Użytkownik
3one

2007-02-06 10:14:20

Co jak co ale jak Ci kolo nie pasuje forma przekazywania informacji lub tympodobne sprawy zmień serwis... ale i tak wątpie że znajdziesz bardziej profesjonalny w Polsce. Profesjonalny to nie dobre słowo... Tak rozwinięty i przekazujący najwięcej INFORMACJI ze sceny polskiej i zagranicznej na każdej dostępnej platformie. Profesjonaliści dostają kase za pisanie my nie piszemy posty, artykuły itp rzeczy tylko z czystej chęci dopingowania i rozwijania gamingu w Polsce.
P.S. Myślałeś o studiach dla krytyków?? Bo krytykować to umiesz formy, a żeby coś zrobić samemu co moze pomóc gamingowi to nie łaska?? Życze miłego studiowania i pracy później za nędzne pieniążki ^^

__

Użytkownik
e2

2007-02-06 10:34:06

Wiesz mav_ pisze cały czas, nie zmienia to faktu, że jesteśmy wdzięczni za miłe słowa :)

__

Użytkownik
e2

2007-02-06 10:42:49

Mnie by się wymsknęło nie jedno :D

__

Użytkownik
icee

2007-02-06 11:21:59

Móc nie znaczy zrobić, tam nie ma jedynki albo zera, więc raczej nie musi Ci niczego udowadniać.
A tym jednym postem udowodniłeś, że klniesz.

__

VIP
j0k3r!rA

2007-02-06 11:40:43

...a jeszcze odpisze Tobie :)

Jasne! ja jestem zainteresowany dziennikarstwem, ba - zamierzam isc na studia uzupelniajace, wlasnie w tym kierunku. Staram Ci sie tylko uzmyslowic... hm, dobrze moze inaczej to napisze: Staram Ci sie wyjasnic, ze Ja mam swiadomosc nieprofesjonalnej wersji newsa, jakiego wtedy raz opublikowalem i przyznaje sie do tego. Wiecej - wtedy rowniez mialem taka swiadomosc. Dlaczego to zrobilem? czytaj wyzej.

Jezeli Cie nim urazilem jako czytelnika, to przepraszam - mam natomiast nadzieje, ze Twoj "glod" zostal zaspokojony :)

pozdrawiam!

__
eSport 4 life!

VIP
slawek

2007-02-06 12:16:54

kląć! Do, ...wy nędzy.

__

VIP
-=eXe=-

2007-02-06 12:24:52

baned... :P

__
http://www.egu.org.pl || http://www.facebook.com/EastGamesUnited

Użytkownik
icee

2007-02-06 13:12:51

Chyba się zdenerwował, bo troszkę ortów narobił w ostatnich postach.

__

VIP
SweepeR

2007-02-06 13:47:34

Fair enough ;)

__

VIP
`iKs`

2007-02-06 13:50:54

sie wie ; *

__

VIP
j0k3r!rA

2007-02-06 14:09:55

Mav_ [+] za ten post!

__
eSport 4 life!

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6938 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie