Kultura w polskim Counter-Strike'u

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
SzAq

2003-11-11 08:28:09

Brak kultury w polskim cs'e ?? Tak wszystko na to wskazuje . Wchodzicie sobie na serwer a tu gromada dzeci po 10-12 lat zaczyna wyzywac tego nie ma w zadnej innej grze . Kolejny przyklad : Brakiem klutury osobistej odznacza sie cala redakcja CS.PL taki LordDark to po ludziach jezdzi boshe , a grac nie umie wogule . W innych grach np. q3 wchodzisz na serwer i pelna jest kultura zadko ktos zabija piszacego , a jezeli zginiemy ludzie pisza ";)" i milcza a nie tak jak w cs "kurwa huju zaraz cie zajebie" itp. Chcialem poprotu napisac ze kultura osobista Polskiego cs'a jest na bardzo niskim poziomie , niekiedy mozna powiedziec o jej zupelnym braku . To tyle napiszcie co otym sadzicie

__

Użytkownik
lysy24

2003-11-11 09:01:59

Zgadzam sie z taba w 100%, ostatnio wchodze na server po 5 rundach mam 0:5 wszytko jest ok, kupuje awm ( moja ulubiona bron ) i po rundzie jest 4:5 i zara Ty *** z czego ty grasz KICKA mu, i tak wszyscy, ale jeden miał kulture, napisał "good schoots :)", nastepna runda wyskakuje informacja:
Kick M4R1o?
1.yes
2.no
Nie no myslalem ze padne, nie moja wina ze nie umieja grac i jeszcze za to ze ktos jest lepszy od nich bluzgaja go za to :(, to tylko jedno z wieluuuu przykladow :(. Gdy bylo tak jak w q3, po zabicu robisz natychmiastowy respawn bylo by tego mniej ! =)

__

Użytkownik
SzAq

2003-11-11 09:30:26

powiem tak na serwerze counter-strike.pl to jush sie wogule kultury nie pilnuje ... np. grasz dobrze ( bo tam lamiki graja same ) qmpel mial staty 40:3 czy jakos tak ... no i co odrazu kicka mu cziter !!! no przecierz to paranoja ci ludzie samo krytyki nie maja zadnej ...

__

VIP
scR

2003-11-11 09:34:16

SzAq mylisz sie co do Q3 - tutaj jest zupelnie tak samo, a moze nawet i gorzej :)

__

VIP
MerT

2003-11-11 09:50:58

Takie zachowania to już standard w grach multiplayerowych. Nie tylko w grach fpp, ale nawet w starcrafcie i nie tylko z polskimi graczami.

__

Użytkownik
SzAq

2003-11-11 09:56:19

gralem ostatnie 2 miesiace w q3 na serwerze dialog [OSP] i tam jest kultura non-stop ( a adminow to sie tam raczej nie widuje )

__

VIP
bizzare

2003-11-11 10:05:52

SzAq - wejdz sobie na serwer q3 gdzie graja ca/pm. Tam to jest dopiero kultura... wez tylko sprobuj zabic piszacego, albo kogos na lagu... Druga mozliwosc zostania wyklnietym to taka jak sie gra 4v4 i ty zabijesz caly team przeciwnika :D wtedy nie tylko przeciwnik zacznie cie wyzywac, ale takze twoj team, za to ze nic im nie zostawiles... nie gram cs'a i tylko slyszalem co tam sie dzieje, ale w ca/pm jest tragicznie... Co innego jest na vq3, moim zdaniem na vq3 (tdm i 1v1) kultura jest...

__

Użytkownik
SzAq

2003-11-11 10:23:26

n0 a ja gram only clan arena i 1v1 :)

__

VIP
Krypton

2003-11-11 10:48:05

To, ze w CS'a graja dzieci to wiadomo od dawna :)

__

Użytkownik
h1

2003-11-11 11:33:00

nie wiem czy sa takie komendy w q3/cs ale w tactical opsie jest taka komenda: IGNORE 'id'

brat sobie przygotowal skrypt na lamki :D
ignore 1
ignore 2
ignore 3
ignore 4
ignore ..
ignore 100

__

Użytkownik
g.j

2003-11-11 12:32:31

Zawsze się znajdzie typ, który musi się wyłamać z poza normalności. A że ludzi grających w CS'a jest dużo to i takich typków jest więcej. Po części jest to wina (czasem tych lepszych). Komentują sytuację: o jaki ty jesteś pro, zajebiście i w ogóle. Naśmiewają się z tych gorszych bo sami nie pamiętają jak lamili. I od tego też się zaczyna wyzywka i bluzgi. Póki w gry będą grali ludzie - zawsze trzeba się liczyć z hamstwem i brakiem kultury. To jest ludzkie.

__

Użytkownik
martines

2003-11-11 14:13:06

Chcesz kultury, zjedz jogurt! Gratis dostaniesz bakterie!

__

VIP
LorDark

2003-11-11 15:58:58

Po pierwsze: Nie jestem juz w redakcji CS.PL, a jedynie z nimi w pewnym stopniu wspolpracuje.
Po drugie: Nikogo nigdy nie obrazilem. Po raz pierwszy zrobie to teraz - jestes plebsem.
Po trzecie: Pokaz mi, jakis dowod na to, jak po kims kiedys jechalem (nie liczac tego co wystapilo powyzej bo to pierwszy raz).
Po czwarte: Pokaz mi, jakis dowod na to, ze ktos z redakcji CS.PL po kims jezdzil.
Po piate: Skad informacja, ze nie umiem grac? No nie gram jak Neo to fakt... A to musi znaczyc, ze nie umiem grac - masz wlasnie kulture polskiej sceny.
Po szoste: Co TY zrobiles zeby przyczynic sie do poprawy kultury? Zbluzgales kogos kto Cie zbluzgal? Sprytne!
Po siodme: Jak sam napisales sa to dzieci. Po prostu wyjdz z serwera jak Ci sie nie podoba.
Po osme: Graj cw, pcw, gathery to bedziesz mial kulture.
Po dziewiate: Idz do szkoly bo powyzszy post pokazuje, ze jestes lekko niedouczony (liczne bledy ortograficzne i interpunkcyjne dyskwalifikuja Twoja prace w moich oczach).
Po dziesiate: Jestem LorDark, a nie LordDark.

Uwielbiam ludzi, ktorzy pisza o jakims problemie, a nie dostrzegaja swojego "wkladu" w ten problem. GJ SzAq!

__

Użytkownik
kaZu^

2003-11-11 17:13:32

LorDark na tej zakazanej stronie :]
Co prawda nie przepadam za calym CS.PL ale zeby ktos od nich jezdzzil to sie nei spotalem. Moze jakies przyklady panie ShAq

__

Użytkownik
SzAq

2003-11-11 17:17:38

Po pierwsze: Nie mozesz powiedziec ze nigdy nikogo nie obraziles .
Po drugie: Wychodze z serva
Po trzecie: sorry za pomylenie xywy
Po czwarte: gram pcw i gathery , a na cw czesto zdazaja sie sytuacje nie mile .
Po piate: Dla ciebie napewno nie bede staral sie pisac zgodnie z zasadami interpunkcji i ortografii
Po szóste: Widzialem jak grasz i nie wybijasz sie ponad przecietna .
Po siodme: Nie wiedzialem ze nie jestes juz w redakcji CS.PL sorry
Po osme:Dowod ze ktos z redakcji zjechal dzieciaka [source=http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=18753&highlight=linux+ninja+ax]board1[/source] ( czy tak sie powinno odpowiadac ?? )
Po dziewiąte: Jak znajde cos z twoja wypowiedzia to ci wysle na mail'a ok ??:)
A w cs'ie 1.6 nie raz czytalem na serwach jak jechales po kims takze sie nie wykrecaj :P

__

VIP
Ninja AX

2003-11-11 18:03:36

ahahah
normalnie az sie musialem zarejestrowac zeby odpowiedziec ^^.
skoro tak lubisz punkty.
po pierwsze: pisanie zgodnie z zasadami pisowni jest dla Ciebie nie dla nas. choc nie ukrywam, ze ja osobiscie nie lubie jak ktos pisze niepoprawnie. ucze sie tego, zreszta juz wiele wyrazow pisze przez to zle.
po drugie: chyba nigdy nie widziales 'zjechania' kogos
po trzecie: specjalnie dla Ciebie definicja made by słownik PWN: zjechać (posp.) - ostro, bezwzględnie skrytykować; zwymyślać, zbesztać kogoś
teraz mi odpowiedz, a wlasciwie nie odpowiadaj bo przypuszczam, ze to byla jednorazowa wizyta, czy to jest w/g Ciebie 'zjechanie' kogos. jesli tak to zwracam honor i sie oddalam w sarkastycznym milczeniu.
po czwarte: skoro tak wszyscy kazdego jezdza i nie szanuja to Ty jestes swiety? aha. super.
po piate: skoro juz jestes swiety i w ogole wszechmogacy to sam sprobuj zrobic cos dla sceny a nie krytykujesz dzialania tych, ktorzy przynajmniej troche sie staraja.
regards. visit my hax0r profile lol :D

__

Użytkownik
SzAq

2003-11-11 18:19:14

Nie jestem swiety :P

__

Użytkownik
Pawlak

2003-11-11 18:22:09

No dobra fajny ten post gdyby nie bledy ortograficzne. Tylko strasznie martwi mnie pewna sprawa... otoz kiedys na serwerze q3 (nawet nie wiem jakim, nie gram w ta gre) po tym jak nie mogem trafic w jakiegos typa inny koles zaczal mnie wyzywac od noobow, lam i pytal "skad sie tacy kolesie biora". Jednak JA od tamtej pory wcale nie mowie, ze cala scena q3 zlozona jest z ludzi ktorzy nie potrafia sie zachowac i ze wszyscy po sobie jada... gdybym pogral wiecej, takich sytuacji pewnie rowniez byloby wiecej...
ale to o niczym nie swiadczy.

No ale niestety, nie kazdy jest w stanie to zrozumiec... i to mnie boli.

__

VIP
Perez

2003-11-11 19:25:49

Z CS to jest tak, ze to cena popularnosci tej gry. Spora czesc grajacych w nia ludzi, nie oszukujmy sie, nie nalezy do intelektualistow i do konca nie rozumie nawet mechanizmow rzadzacych w counter-strike. Po prostu po porazce musza sie jakos wyszumiec - nie wazne czy powiedza "z***na mysz", "ten koles cheatuje", czy "farcisz ch**u". Wychodzi na jedno - rozladowuja w ten sposob swoj gniew.

Sa jednak serwery - idk, herr, null - gdzie graja troche lepsi ludzie i przykre sytuacje zdarzaja sie rzadziej. Niestety, ostatnio wiecej osob z "pospolitego ruszenia" wlazi na te serwery i czasem robi sie balagan.

Rada na to jest granie klanowek, fw i podobnych. Jednak to dopiero po osiagnieciu jakiegos tam poziomu. Wczesniej nie pozostaje nic innego jak mute'owanie agresorow.

Jesli chodzi o przejazd po LorDarku - macie priv, mozecie sobie wytlumaczyc pewne rzeczy. Ja wiem, ze dwa razy mialem wazna sprawe do ww. pana i zostalem zignorowany. W obu przypadkach chodzilo o turniej, a wiec interes "sceny", a nie konkretnej redakcji. To bylo przykre.

__

Użytkownik
g.j

2003-11-11 19:48:20

dobra post z dupy: herr ? a IP można ?
co do wchodzenia przez "pospolite ruszenie" na "serveures" idk, null itp to się zgadzam lecz część ludzi(są jeszcze tacy), którzy wchodzą tam po skill. Myslą poważnie otej grze i chcą się czegoś nauczyć. a że lamią ? to chyba normalne na początku. tzn na początku. jest tak, że na innych serverach idzie mu zajebiście a wchodzi na IDK i lami. różnica jest ogromna. ale niektórych uczenie się cieszy.
(skądś to znam)
np. grałem sobie wczoraj w nocy na jakimś francuskim serverze. Kolesie byli słabi. ale hedy sprzedawali ostro. Nie mówię bo w miarę mi szło (30:12) więc zacząłem szukać innego servera. Okazało się, że IDK jest wolne. no to wszystko jasne. wchodzę. i co?stałem się taką totalną lamą, że aż mi głupio było.
więc....

ad#14.> to "zjechanie" na boardzie mnie zmiażdżyło :P ostro !! hehehe

szacunek

__

Użytkownik
g.j

2003-11-11 19:49:50

prosto "from the ass": herr ? a IP można ?

a teraz na poważnie:
co do wchodzenia przez "pospolite ruszenie" na "serveures" idk, null itp to się zgadzam lecz część ludzi(są jeszcze tacy), którzy wchodzą tam po skill. Myslą poważnie otej grze i chcą się czegoś nauczyć. a że lamią ? to chyba normalne na początku. tzn na początku. jest tak, że na innych serverach idzie mu zajebiście a wchodzi na IDK i lami. różnica jest ogromna. ale niektórych uczenie się cieszy.
(skądś to znam)
np. grałem sobie wczoraj w nocy na jakimś francuskim serverze. Kolesie byli słabi. ale hedy sprzedawali ostro. Nie mówię bo w miarę mi szło (30:12) więc zacząłem szukać innego servera. Okazało się, że IDK jest wolne. no to wszystko jasne. wchodzę. i co?stałem się taką totalną lamą, że aż mi głupio było.
więc....

ad#14.> to "zjechanie" na boardzie mnie zmiażdżyło :P ostro !! hehehe

szacunek

__

VIP
Perez

2003-11-11 21:54:38

serwery:

herr: 81.15.128.131:27015
idk: 217.97.138.2:27015

roznica jest spora miedzy "jakims serwerem", a IDK czy herrflikiem, ale co innego jak wchodzisz na takie ffa potrenowac aima, a co innego jak wlazisz pieprzyc glupoty i przeszkadzac. takie jest moje zdanie...

__

Użytkownik
yareq

2003-11-11 22:29:17

haha lol ktos wywalil moj komentarz :/ wielkie dzieki dla tego kogos - jestes wielki :|

__

PRO
girith

2003-11-11 23:33:43

cs:

opcja mute oraz hud_saytext 0 - i problem masz z glowy. dostaniesz kicka za dobra gre - dla mnie to dzika satysfakcja.. ciesze sie w duchu i ide na inny serwer. malo ich jest?

__

Użytkownik
Kosmaty

2003-11-12 01:11:45

A mówią, że to my zamykamy ludziom usta ;DDD

__

Użytkownik
Kosmaty

2003-11-12 01:12:25

btw. Ależ zrobiliśmy tutaj desant :]

__

VIP
Perez

2003-11-12 01:50:32

dobrze, przynajmniej ktos to czyta:)

__

Użytkownik
HegaR

2003-11-12 10:02:10

cs jest op to by grac mecze, owszem na meczeach tez czesto zdarza sie z bluzgami ale jak sie gra ze znanymi klanami to jest juz lajt, wystraczy kilka dni pograc na FFA i zagrac jakies mecze, przynajmniej 2v2 ;P
herflik rules :d (serwer ;P)

__

VIP
overeq

2003-11-13 15:19:28

gralem z 2 lata w cs'a i to duzo wiec moge sie wypowiedziec... prawda jest taka ze w cs'ie nie pamietam akcji podczas ffa zeby ktos sie wyklinal... tylko cw z jakims plebsem... a co do q3 to same akcje z tygodnia bym opisywal...

SzAq - nie zgadzam sie z taba
LorDark - prekonales mnie :D
Ninja AX - jestes pajacem, niedy cie nie lubilem.... twoje newsy na cs.pl sa zalosne... to powod dla ktorego nie odwiedzam tego www!!

Chociaz scena cs'a w polsce jest wielka, wieksza niz w q3 to i tak wiedzej chamow sie spotka w q3!!

__

Użytkownik
yareq

2003-11-13 16:07:59

chyba tylko na vq3...

__

Użytkownik
syzmon

2003-11-13 21:36:42

PAX PAX panowie!! "ale desant(...)" - to jest najlepsze. A jeśli hodzi o caly ten rozgardiasz to ja sie zgadzam z perezem i to powinno wystarczyc... przeciez nie dasz rady zakazac takiemu "pospolitemu ruszeniu" by nie jeździlo innym. Tesz gralem w cs-a i jedna z tych zeczy która mnie odrzucila od tego to wlasnie "plebs" na servah - i tyle... Pisanie o tym problemie nie ma sensu i jest to tzw. temat rzeka... p.s. OVEReq nie mow ze ty byles zawsze "grzeczny" :) wiemy jak bywało :D a czy wiecej hamstwa jest w q3 czy w cs to sam wiesz ze w q3 kanonem jest wzgledna grzecznosc a cs "byle zbluzgac i opluc i zmiazdzyc w nastepnej rundzie"

__

Użytkownik
syzmon

2003-11-13 21:43:33

kAzu pogodz Panów :D

__

Użytkownik
yareq

2003-11-13 21:51:42

woaha ! syzmon widze ze jednak czasem zagladasz na esp.pl i cos tam komentujesz - tak trzymac :]

__

VIP
overeq

2003-11-13 22:30:45

co do q3 to samo vq3.... niech pomysle.... moze to dla tego ze scena cpma jest taka mala ze liczba wszsytkich aktywnych graczy w polsce nie przekracza chyba 20!
co do cs'a i mojego zachowania tak zachowywalem sie tak tylko co do kolegow... chyba nigdy nikogo na serwie nie wyzywalem on cheaterow ani niczego takiego...

__

VIP
overeq

2003-11-13 22:33:35

btw. jarek q3 to vq3 i cpma. na cpma tez znajda sie wyjatki chociaz ze to takie male grono :]

szymon podaj mi jakis powod mozesz nawet na forum jak nie chcesz w reallife! bo ja jakos nie pamietam, ty zawsze pamietasz wysztko lepiej niz ja... prosze o przyklad lowclassie

__

Użytkownik
yareq

2003-11-13 23:55:12

hmm co do cpma to prawda scena jest mala. jak gram czasem na necie to praktycznie w kolko spotykam te same moze 30 osob tylko czasem pod fake'ami. od poczotku gry pm na necie to moze ze 3 hamow spotkalem - to wg. mnie wynik jak na te 2 miesioce 12 dni gry calkiem niezly czytaj maly.

hmm w vq3 gralem moze z 2 tygodnie wiec niewiem jak tam z tymi hamami dokladnie ale ze 3 spotkalem.

w cs'a nie gram ale jak widze czasem jak graja moi kumple to wrazenie to sprawia takie ze pelno tam noskilli ktorzy jak ich zdejmiesz to ci puszczaja wiazanke i wyzywaja od cheaterow :/ jak juz pisalem w moim poprzednim skasowanym jednak przez kogos poscie wynika to pewnie z tego ze nieobrazajac nikogo w cs'a oprucz pro i tych troche mniej pro oraz normalnych kulturalnych graczy gra za przeproszeniem ogromna banda noskilli i dzieciakow. na ulicy caly czas slysze jak takie n00bki gadaja jakies niestworzone glupoty o cs'ie (nie gram ale gralem wiec sie znam troche) az mi ich zal wtedy czasami eh... juz mi sie nawet pisac nie chce :(

__

VIP
Perez

2003-11-14 03:04:22

nie bluzgac mi tu cs.pl i jego redaktorwo, bo posypia sie bany. jesli cos macie do nich to argumenty prosze...

__

VIP
overeq

2003-11-14 13:54:11

jesli chodzi ci o to ze uwazam ninje za pajca to napiszlem ze jesgo nwesy sa zalosne.... dasz bana adminowi adminie?? :D

__

VIP
Perez

2003-11-15 06:38:06

zalosne to jest to stwierdzenie. nie jestem fanem cs.pl, ale szanuje ich prace i nie pozwole, zeby ktokolwiek mieszal z blotem inne serwisy oraz ich redaktorow. a jesli robia to nasi admini to jest mi za nich przykro.

__

VIP
overeq

2003-11-15 11:58:46

czlowieku to jest moje zdanie, jesli uwazam poziom jesgo nwesow za niski to pisze o tym... to jest moje zdanie... "miesza z blotem" mnie poprostu ich praca sie nie podoba... nie wiem jak teraz pisze ninja ale na samym poczatku to nie moglem go czytac i moja niechec do niego zostala d terez!! w sumie te newsy co teraz pisz bo czasem zdazy mi sie wesc sa milion razy lepsze od wczesniejszych ale niechec zostala...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

715 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie