Kultura w polskim Counter-Strike'u

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Ninja AX

2003-11-16 01:38:45

najpierw mowisz, ze masz do mnie uraz od zawsze. potem przestawiasz sie nagle na niusy. wiadomo, iz oceniasz je tylko po tym co czujesz do mojej osoby.
a to, ze od razu wyskakujesz tutaj z epitetami, zwlaszcza w topiku "kultura(...)" juz pokazuje Ciebie ze zlej strony.
w tej sytuacji nie liczy sie tutaj Twoje zdanie o mnie, tylko Twoje zdanie o Tobie.
zreszta. w koncu i tak jestes kolejną idealną osobą, więc o czym my tu rozmawiamy -_-.

naxed.

__

VIP
RedruM

2003-11-16 12:50:15

okey, znienawidzmy sie wszyscy na wzajem i idzmy do domu .. perez NIE NAWIDZE CIE !!!

__

Użytkownik
Infinite

2003-11-16 13:26:51

wracajac do tematu...

ja gralem w q3 przez dlugi okres czasu (ponad 2 lata)
ta scena to tak jak jedna wielka rodzina
poznalem tam mase ludzi z ktorymi nadal utrzymuje swietny kontakt mimo ze nie gram juz w q3 (no moze sporadycznie na jakim lanie)
ostatnio postanowilem sprawdzic jak wyglada scena cs
odpalilem gre a moim oczom ukazala sie kraina lamerstwem i noskillstwem obficie plynaca. 95% sceny cs to dzieciaczki 10-15 lat ktore leca do mnie z pyskiem kiedy tylko ich zdejme. nie daj boze miec jakis zajebisty wynik bo dostajesz od cziterow i innych nieprzyjemnych okreslen. nie ma to jak rzucic tekstem "o ty farcie!" czy cos ale ludzie tam na siebie najezdzaja po calosci.
w q3 tylko raz w zyciu spotkalem sie z chamskim zachowaniem. natomiast w cs serwery sa pelne chamow, gowniazy i glupcow. czasami az nie chce sie grac i trzeba albo odejsc od komputera albo poprostu zmienic serwer bo az zal dupe sciska. oczywiscie nie uogulniam bo w cs takze spotkalem kilka osob z ktorymi mozna bylo naprawde fajnie pograc.
jesli chodzi o sama gre jest ona banalnie prosta. wymaga odemnie o wiele mniej niz q3 z czego nawet sie ciesze bo chce teraz odpoczac. w q3 trzeba bylo stawac na glowie zeby wygrywac a w cs lamki same wchodza pod celownik. wlasciwie w tej grze nic nie trzeba robic zeby byc dobrym. dlatego cs mi sie spodobal, to swietny sposob na rekreacje. zeby tylko jeszcze gralo wiecej ludzi z ktorymi mozna sie dogadac...

__

Użytkownik
Pawlak

2003-11-16 14:54:35

Infonite... widocznie nie wiesz gdzie grac i z KIM grac. Jak sam bedziesz sie odpowiednio zachowywal to tez zobaczyc w scenie CSa "jedna wielka rodzine"... tak jak to mialo miejsce na L4F w wawie ;]

__

Użytkownik
fpp|fr3zzer

2003-11-16 15:45:09

przeciez to co on mowi to prawda. jesli ktos nie ma ochoty grac w klanach to tak wygladaja polskie realia.

__

Użytkownik
Infinite

2003-11-16 18:54:57

smile! racja niestety:(
mnie probowano zwerbowac do kilku klanow ale ja gram w cs tylko rekreacyjnie
nie watpie ze w klanach panuje swietna atmosfera
ale... tylko wewnatrz klanow
wyznacznikiem sceny jest jej ogolny zarys i kiedy ktos nowy (taki jak ja) przychodzi na scene i widzi taki totalny burdel i absolutny brak poszanowania do innych graczy to jak juz mowilem... zal dupe sciska.
bo nie da sie zaprzeczyc temu ze na scenie cs jest SYF i to SYF nie do opisania.
i nie mow takich rzeczy ze nie wiem z kim grac i gdzie bo na scenie cs nie jestem tak znany jak na scenie q3 i nie mam tak szerokich kontaktow ani doswiadczenia zeby grywac na jakis tajnych serwerach. mowie to z perspektywy gracza majacego szeroki dostep do publicznych najchetniej odwiedzanych serwerow w polsce. teraz grywam regularnie na okolo 30 serwerach i nie ma takiego ktory bylby wolny od bydla.
Pawlak: bylbym ci wdzieczny gdybys nauczyl sie poprawnie pisac moja ksywe

__

VIP
Krypton

2003-11-16 19:16:29

Infonite :)))))))))

Obecnie ciezko sie wkrecic juz w CS'a, nasza scena robi sie taka raczej zamknieta juz. Sa znane marki i tak juz pozostanie.

__

Użytkownik
Infinite

2003-11-16 19:44:24

------------------------------------------
Krypton napisał:

Infonite :)))))))))

(...)


------------------------------------------


nie przeginaj pały =)

__

Użytkownik
fpp|fr3zzer

2003-11-16 20:21:10

dlatego juz nie gram w csa :o.

__

VIP
svisstack

2003-11-16 20:54:55

ejjj chlopaki z ceespeel zajmijcie sie lepiej pisaniem newsow a nie dzialaniem na tym forum bo wam serwis upada...

__

Użytkownik
ziaa

2003-11-16 21:09:48

hehe i cs.pl tez tu przywialo jaka solidarnosc(na pokaz) za lorrdarkiem ehhehh....i tu tez przyszlo zamydlac ludziom oczy swoja obluda i zaklamaniem-niestety prawda zawsze wychodzi po jakims czasie na jaw.... won stad
btw. posluchajcie lepiej svisstaca bo pozniej bedzie placz.... robcie swoja kariere , zyjcie sobie tam na cs.pl
:]

__

VIP
Ninja AX

2003-11-16 21:19:46

sviss lepiej azeby upadal nam serwis, niz to co Tobie i spolce ^^.
overeq - peace (mejl ^^)

__

VIP
Krypton

2003-11-16 21:27:37

Uzywaj opcji "odpowiedz" :) panie Infinote :>

__

VIP
svisstack

2003-11-16 21:40:00

niestety nie qmam tych waszych wyrafinowanych zartow dziecko, wiec sie nie spoufalaj...

__

VIP
overeq

2003-11-16 23:02:40

"ejjj chlopaki z ceespeel zajmijcie sie lepiej pisaniem newsow a nie dzialaniem na tym forum bo wam serwis upada... " ich serwis jest spoko, ninja zaczol pisac spoko newsy.... nie wiem skad jakas nienawisc.... wy patrzycie tak ja czytam esp to org i cs.pl to gowno... ludzie uspokujcie sie i sie zastanowcie... ja zycze wszystkim jak najlepeije :]

ninja - peace :]

__

VIP
LUq

2003-11-17 04:49:56

"te" ninja szalona 16'nastko zabieraj swojego kolege z piaskownicy lorda i idzcie pisac newsy o skandalach na miare super expresu hahahah
ostatnio trafilem na twoj profil na sg i w sumie nie dziwie sie ze wkladasz swoje wszystkie uczucia i cale zycie w cs.pl wielki "inteligencie" z gimnazjum..

btw
zobaczymy komu i co opadnie malutki

wielkie kolo adroacji trzy szlone nastki lord ,ninja i mua wielcy kreatorzy

__

Użytkownik
yareq

2003-11-17 07:47:29

haha :D:D:D

widze ze tu sie koleja bitwa zaczyna :]

__

VIP
Perez

2003-11-17 13:08:54

REDRUM, JA CIEBIE TEZ!!!!!! Hahahaha :D

__

VIP
Perez

2003-11-17 13:13:14

Prosze o nie dawanie upustu emocjom na forum eSports.pl. Jeszcze raz powtarzam - nie obrazajcie innych serwisow. Czas osadzi kto jest lepszy...

__

Użytkownik
Pawlak

2003-11-17 15:38:37

Znowu widze same genialne odzywki...

esports sobie pisze, cspl sobie pisze... ludzie czytaja kogo chca. A to, czy oba serwisy beda wspolpracowac, czy tylko wzajemnie sie krytykowac zalezy tylko od noch...

__

VIP
LorDark

2003-11-17 16:22:47

Eee LUq, ale to jeszcze nie dotarlo, ze ja juz nie pisze na CS.PL i pozostaje tam na takiej zasadzie jak Nikita? Przestancie mnie wiazac z tym serwisem bo juz od paru miechow zajmuje sie rzeczami zupelnie innymi O_o. Ta uwaga chyba odnosi sie takze do zia^ i svissa, ale co do tych dwoch to nie jestem pewien :P.

GL w eCC.

__

VIP
Ninja AX

2003-11-17 21:57:54

LUq i sviss - ponizacie sie do sprowadzania Waszych wlasnych opinii na czyjs temat na wiek. usprawiedliwianie swej opinii i mowienie, ze ktos jest mlodszy od Was, doswiadczonych osob, jest chyba jeszcze bardziej "dziecinne" niz ta 16 przy mym nicku.
aha, LUq - 16 lat to pierwsza klasa liceum Panie znawco ^^.

__

VIP
c35

2003-11-17 22:59:05

ulala.. co sie porobilooo.. ;>

__

VIP
overeq

2003-11-18 22:44:44

Wszsytkie moje wczesniejsze kametarze nie byly takie jak ten bedzie, cs'owcy to banda lowclassow ktorzy sa silni sa na ircu, nawet nie znaja znaczenia slowa plebs a uzywaja go na kazdym kroku :/ zalosna grupka ktora jest sama dla siebie pojazdem!!
to log z irca, jakos dotarlem na cs'owy kanal, sami czytajcie:

arq-MazZ - plebsami sa tylko arcy !
overeq-ch - lol
overeq-ch - wiesz co to plebs??!?!!
arq-MazZa ty wiesz cwoku
overeq-ch - mazz co to plebs?!
overeq-ch - morda smieciu
arq-MazZwiec ni chulaj jak nie wiesz do kgo
overeq-ch - odpowiedz na pytanie
BladeOne[away] - pleban jestem = ksiadz // co do chuja?!?! WTF?? ksiadz?!?!
overeq-ch - czym jest plebs?!
arq-MazZ - ssij
overeq-ch - to powiedz czym jest plebs
arq-MazZ - ssij
overeq-ch - odpowiedz na pytanie
overeq-ch - :D
arq-MazZ - to twoj stary
overeq-ch - arq ale ty jestes ograniczont
NinjaAX^CSpl - chce byc plebs
NinjaAX^CSpl - bo to jest teraz modne

nie wiem co mam o tym myslec.... napewno zmienilem swoje zdanie... banda PLEBSU!!!

__

Użytkownik
raptus

2003-11-19 02:58:41

hehehe kiedys specjalnie gralem tam na fejku :) jak zaczynali bluzgac przy dobrych statach moich zmienialem nicka i dawalem bana.. im nie sobie :D

__

Użytkownik
raptus

2003-11-19 03:01:36

lepiej:

hud_saytext 0
zapodac mp3

powylaczac wszystko i grac jakby sie bylo samemu na caly team przeciwnika... bo o teamplayu mowy nie ma :D

teraz mozna na pelnym relaksie skapiszonowac komus ryja i nie martwic sie o nic =]

__

Użytkownik
Infinite

2003-11-19 11:59:08

ja wiem co to oznacza slowo "plebs"
w antycznym Rzymie to byla warstwa spoleczna zlozona z plebiuszy
w sredniowieczu to byla najubozsza warstwa ludnosci mieszczanskiej, pozbawiona jakichkolwiek przywilejow
dzisiaj natomiast znaczeniem slowa "plebs" jest nizsza, uboga grupa spoleczna, lud, pospolstwo

na scenie esportu przyjelo sie ze okreslenie "plebs" jest obrazliwe (faktycznie jego znaczenie jest obrazliwe) jednak 99% osob uzywajacych tego okreslenia nawet nie zdaje sobie sprawy z tego co ono tak naprawde oznacza

__

VIP
overeq

2003-11-19 14:44:40

dobrze powiedziane infinite :]

no w q3 to racze znaja :P

__

VIP
LorDark

2003-11-19 19:22:01

Wiekszosc osob na scenie CS'a nie zna prawdziwego, slownikowego znaczenia slowa "plebs"... Przez ostatni rok slowko to bardzo na scenie CS'a wyewoluowalo i dzisiaj oznacza grupe osob, do ktorej zaliczaja sie:

- no-skille
- cziterzy
- newbies
- osoby, ktore nie doceniaja pracy innych
- osoby, ktore graja dlugo i nie maja sukcesow

Zeby bylo smiesznie to termin "plebs" wprowadzil zibi z klanu Aristocracy w jednej ze swoich wypowiedzi na stronie CS.PL. Od tej pory kazdy zaczal tego uzywac wedlug wlasnego uznania i dzisiaj plebs (prawdziwy - ten z definicji slownikowej) uwaza kazdego innego za plebsa (tego z definicji, ktora wyewoluowala).
Grupa, ktora wymienilem powyzej jest znacznie szersza, ale powiem szczerze, iz sam dokladnie nie wiem kogo mozna do niej jeszcze zaliczyc :). Generalnie rzecz biorac na scenie CS'a slowko "plebs" jest niemal tozsame ze slowkiem "lama".
Troche to zawile, ale jak juz sami stwierdziliscie... Scena CS'a w Polsce jest dosc dziwna ^^.

__

VIP
overeq

2003-11-19 22:54:16

dobrze gadasz lord wodki ci :] masz plooosa :]

niestety tak jest, mi bylo by na maxa wstyd uzywac slowa a nie znac jego znaczenia to takie lowclassowe :]

__

Użytkownik
kaZu^

2003-11-21 12:52:31

Kilka punktow abyscie wiedzieli o czym i jak rozmawiac
[list=1]
[*]Kultura w Polskim cstrike'u nie ma nic wspolnego z CS.PL. To jest wylacznie ich sprawa o czym pisza, kto pisze itp. Wspolnym problemem moze byc tylko fakt iz spowolniaja rozwoj sceny CS'a w Polsce. No offence
[*]Pojezdzanie po innych serwisach jest takze nie na miejscu.
[*]Perez - zamiast ostrzegac i grozic zacznij dzialac
[/list]

__

VIP
overeq

2003-11-21 22:02:38

heheheh nie wiem czy mam sie bac czy co :]
1- cs.pl to w sumie reprezentuje polskiego cstrike, nie ma zadnego innego www ktore na tak wielka skale czy jak to sie tam nazywa zajmuje sie counterem w polsce. samo cs.pl bylo by niczym gdyby nie ci ludzie gtorzy je czytaja, a jesli czytaja coponiektore zeczy i sie z tyb zgadaaj to wlasnie znaczy ze jset cs.pl zwiazane z cstrike w polsce

2- hmmm nie na miejscu ale co jest na miejscu...

3- pezet do czynow qrva fa!!

__

Użytkownik
kaZu^

2003-11-22 01:51:02

CS.PL nie ma wplywu na ilosc lamusow na scenie :]

__

Użytkownik
prod

2003-11-29 17:27:50

Dla mnie słowo "plebs" kojarzy mi sie z jednym gosciem ktory prowadzi kafejke ineternetową w ktorej gramy sobie w naszego ukochanego cs'a . Owy "plebs" nie lubi ludzi zwiazanych z cs'em . Gada od zeczy ze ta gra smierdzi i wogole i robi nam "przysluge" ( sic ! ) ze w jego cafe jest cs :D . Dlatego uwazam ze jest plebsem nad plebsami :). Co do qltury na servach nie bede sie powtarzal.Panuje chamstwo. Najbardziej jednak mnie wkurza fak gdy ci dobze idzie masz statsy 30:3 łoisz wszystkich a tu zaraz texty ze cziter .. mam twoje demka zaras je wysle do admina itp. Nic sie nie zmieni jesli sami nie wezmiemy sprawy w swoje rece.

Co do sporu cs.pl vs reszta swiata to powiem jedno - peace 4 @l ^^

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2003-11-30 10:56:44

a ja lubie C-S.pl i lubie także eSp.pl .... peace

__

Użytkownik
ZsuriaM

2003-12-03 16:28:10

no.. to tak jak z "lol", czy tez "lamer"....

__

Użytkownik
papyrus

2003-12-11 16:07:40

zeczy? :P "rzeczy" :) #30 #71, #73


zajefajny topic :D wiekszosc dissuje cs.pl a jak ktos pyta o argumenty to mowią o wieku... moze i opozniają scene ale bez przesady ^^

__

Użytkownik
booled

2003-12-18 01:42:52

no niestety gra przez internet ma to do siebie, ze spotyka sie kupe anonimowych ludzi, ktorzy w realnym swiecie sa slabsi/gorsi/glupsi i korzystajac z tego, ze nic im nikt zrobic nie moze wyzywaja kogo popadnie. czesto to po prostu gowniarze i przenosza na serwery to co maja na podworku. z tym jechanie po sobie to akurat tematu nie poruszyliscie, ale i specjalnie nie ma co poruszac. chamstwo bedzie zawsze bo chamstwo jest w narodzie! a tego juz nie zmienimy, wiec powodzenia w walce z wiatrakami...

__

Użytkownik
akillez

2003-12-24 18:46:53

I kto to mowi (odnosze sie do pana "SzAq")

Nie jesteś wcale lepszy od 12 letnich dzieci którymi tak gardzisz. Może ci przypomne jak sie zachowaleś ok. 2tyg temu. A wiec sluchajcie mnie :P ... sytuacja dziala sie na turnieju impulsu ... po 1 cwiartce, "SzAq" i jego kolega "Magik"(sor za przekrecenie nicka), która to przegrali 10-2 wyskakuja z textem :"nara plebsy".... i wychodza z serwera.
Od kiedy to lepszych od siebie wyzywa się od plebsów, ki ty jestes skoro Ciebie taki plebs jak ja pokonal, nie chce cie wyzywac ale zanim zaczniesz o czyms pisac to zastanów sie czy kiedys nie postepowaleś tak samo, dziecko :P.

__

Użytkownik
dabkin

2003-12-25 18:49:23

hehehe :P rotfl #78 racja :>

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

425 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie