Co się dzieje z eSports ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
shakespeare.own

2009-09-10 09:52:04

@mateck - to przypomnij sobie, jak wiele osób z redakcji zaraz po wprowadzeniu nowej strony, odnowionej, bo przcież nie unowocześnionej, bo raczej karykaturalnej na swój sposób, bynajmniej funkcjonalny i graficzny, broniło koderów/kodera.

nie mowię, że ty akurat, ale większość osób, jak początkowo była zmieszana całym zajściem, całym tym fantastycznie niedopracowanym zjawiskiem, tak później mówiła że “koderzy pracują" a to znów “koderzy usprawniają", to znów koderzy to, śmo, “i że jest coraz lepiej”. staliście się zaraz i niedługo po tym swoistą tarczą, która miała chronić koderów niejako przed tą całą masą krytyczną. koderzy, co stosuje jako pewnien tylko rodzaj skojarzeniowy, bo nie wiem na ile słowo koder odnosi się rzeczywiście do stanu aktualnego, biorąc pod uwagę “ich” umiejętności, stali się czymś zupełnie nieosiągalnym dla szarego widza tego spektaklu, toteż proszę - nie mów mi, że redakcja nie miała z tym nic wspólnego. pamiętam doskonale jak kilku redaktorów mówiło, przemawiało wręcz majestatycznie w imieniu, znów tych słynnych i enigmatycznych, koderów.
takie troszkę nieścisłości widać w tym co wydobywa się ze strony redakcji.
wydaje mi się to mieć dwojakie znaczenie i status, bo w pewnien sposób kilka osób z redakcji, nie chciałbym przywoływać nicków, a właściwie przez pewnien czas loginów, które wyświetlały się zamiast nicków, chciało sobie przypisać nieco wznioślejszą funkcję - takiego wyniosłego “rzecznika” serwisu, który podaje najświeższe informacje ze świata programistów tworzących ten świetny kod. i grafikę. to była sprawa bardzo śmieszna, przerysowa wręcz, acz mało kto to pamięta.
z jednej strony istniały wówczas dwa obozy redakcyjne - ci którzy pisali, że nie mają nic wspólnego z całym tym zamieszaniem, że “owszem widzieli nowszą wersje na forum redakcyjnym, ale nie podpisują sie pod tym i myśleli że będzie dopracowane do dnia wypuszczenia tego zlepku funkcji na światło dzienne”, a drudzy stanowili - analogicznie - ich przeciwieństwo oczywiście. komentarze, jak pisałem wcześniej, popierające ich, a właściwie “ich” wielką literą, przekazując co rusz to nowe informacje. dziwne zjawisko, czyż nie? może nie tyle dziwne, bo mało co dziś dziwi, ale raczej niedoprecyzowane bym powiedział. i w żaden sposób nieskorelowane z tym co piszesz.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-09-10 10:59:31

Boże co za żal ...

Jezu toż to nawet wygląd dodawania komentarza to żal ...

__
Ta strona umarła...

Redaktor Naczelny
rml

2009-09-10 11:41:03

shakespeare długi ładny poetycki post bez większego sensu za to z nutką hipokryzji

#1 - ale większość osób,mówiła że “koderzy pracują" a to znów “koderzy usprawniają", to znów koderzy to, śmo, “i że jest coraz lepiej”.

#2 - nie chciałbym przywoływać nicków, a właściwie przez pewnien czas loginów, które wyświetlały się zamiast nicków

Właśnie sam przytoczyłeś przykład że jednak coś zostało zrobione - to oraz wiele innych drobnych niewidocznych na pierwszy rzut oka rzeczy. A to że ostateczny kształt jest nadal jaki jest to naprawdę nie dobry powód żeby wbijać szpile w redakcje

__

VIP
Mateck

2009-09-10 15:41:18

@shakespeare
bo tak nam wmawiano, a za to, ze dopiero z czasem zorientowalismy jak jest naprawde, mozemy pluc sobie teraz w brode.

__

Użytkownik
klawisz

2009-09-10 22:44:42

<bezradny>

Ktoś wziął kasę, ktoś dał kasę, ktoś tę stronę spieprzył.
Co poradzisz?

__

VIP
lecho

2009-09-11 00:07:54

Bylo sie przeprosic z kobem (autor starego engine’u eSp), pewnie za te kase ktora poszla na nowy kod nauczylby ten stary wiazac sznurowki i smazyc jajecznice :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6159 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie