1999r - 3 gry, przeżyła tylko 1

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
ognos

2007-02-01 13:32:03

a zycze powodzenia, ja mam jutro pisemny/ustny z fizyki i tylko 200 kartek wykladu :)

__

Użytkownik
bytek

2007-02-02 08:36:24

i tak jezeli chodzi o zywotnosc gier mp to starcraft bije na glowe wszystkie wyzej wymienione...

__

VIP
SweepeR

2007-02-02 14:25:46

Hehe, ja widze, ze tutaj cala swiatowa czolowka CS-a pisze ;) Skoro wszyscy tak twierdza, ze to jest gra dla noskilli i w ogole. To co, zakladamy klan i wygramy se jakies ESWC albo WCG w tym roku, co?

__

Użytkownik
demisen

2007-02-03 10:59:40

No proste, przecież przechodząc z Q3 na CS'a nikt nie ma problemu. Niech uber skillory Q3 pokażą co potrafią `.` ciekawe jak by latali i skakali strzelając z AK :D

__

Użytkownik
demisen

2007-02-03 11:02:18

28 Marca 1988 - naprawde wielka różnica :)

__

Użytkownik
mtheus

2007-02-03 16:25:56

nie lap za slowa :P wiadomo ze chodzi pokazanie szybkosci rozgrywki

__

Użytkownik
mtheus

2007-02-03 16:30:49

przeczytalem pierwszy akapit reszty mi sie nie chce :) i co z tego wynika? Niektorzy wola zaczac grac w csa gdzie sobie daja rade niz zaczac grac w q3, q4 czy cos innego gdzie dostaja z przecietniakiem 112:-69

__

Użytkownik
mtheus

2007-02-03 16:33:18

jedyny taki przypadek to zaobserwowalem w pk, przyklady: gobo, Jumbo - tyle ze oni sa bardzo dobrzy w cs'a

__

VIP
Pajda

2007-02-03 17:14:07

Ja znam tylko jeden przypadek, za to bardziej znany, mowa o Burnim, ktory w UT2k4 swoje wygral.

__

Użytkownik
mtheus

2007-02-03 18:03:48

no i napisales dokladnie wszystko co ja chcialem napisac :)

__

Użytkownik
mtheus

2007-02-03 18:09:53

stary ... ty masz lekko bledne pojecia slowa dyskusja :))) to ze ktos poparl po czesci twoje zdanie, podkreslam PO CZESCI, nie znaczy ze umie dyskutowac a ten co twojego zdania nie popiera to juz dyskutowac nie umie .........

__

Użytkownik
mtheus

2007-02-03 18:14:45

szczerze mowiac bys sie zdziwil ze wiekszosc jak nie kazdy dobry czy troche ponad przecietnie grajacy gracz q3 w cs przynajmniej tych waszych wszystkich przecietniakow czyli pewnie polowe sceny by ogral o_O

__

Użytkownik
mtheus

2007-02-03 18:16:11

co nie znaczy ze twierdze ze cs jest gra dla noskilli

__

Użytkownik
KrameR

2007-02-04 04:51:01

ogarnijcie sie prosze...
to co tu wypisujecie to jesz zenujace ;o
jedziecie po sobie tylko dla tego ze ktos gra w inna gre?? to jest prawie jak rasizm tylko w iNet :o

kazdy ma gusta i gusciki.
Jeden woli adrenaline i latanie po mapach (q3,q4,ut)
a inni wola bardziej taktyke zdobywanie bs (cs,cod,battlefield)

zenujace jest to ze cs jest dla noskili. co z tego ze zabiles 3 z m4 na ffa??
zagraj sobie cw 5on5 low to zobaczymy jak bedziesz wtedy karal.

w cs wogle inna specyfika gry jak w q3

w q3 nie ma rozrzutu praktycznie po tym jak ogladam filmy
w cs kazda bron trzeba inaczej kontrolowac w trakcie strzelania

ktos napisal ze w cs nie potrzebny jest reflex

owszem w cs jest reflex bardziej potrzebny, bardziej niz tobie sie wydaje
ale nie tak bardzo jak w quake'u

PEACE!!!

__

Użytkownik
demisen

2007-02-04 10:26:03

True! Tyle ze reflex tez potrzebny do awp `.`

__

Użytkownik
HugoN

2007-02-05 00:44:35

Nie wiem jak cod i bf ale cs to już dawno przestał być grą taktyczną głównie przez skrócenie czasu gry, przez co rundy wyglądają w ten sposób że zawodnicy tylko zmieniają od której strony rushują na bs'a. No dobra trochę uprościłem ale musisz przyznać, że już dużych taktycznych zagrań w csie nie ma. A co do refleksu to zgoda w csie jest bardzo ważny może nawet ważniejszy niż w quake'u. Co do rozrzutu broni to to nie jest jakaś jedyna niepodważalna i słuszna ocena trudności w posługiwaniu się bronią bo zauważ że w csie poza rozrzutem celuje się w te same miejsca z każdej broni za to w quake'u każdą bronią celuje się inaczej i w ogóle tak jakby każda miała inne zastosowanie i trzeba opanować rozsądnie sam dobór broni do konkretnej sytuacji* bo w końcu rail na spaware na krótkim dystansie to słaba opcja.

__

VIP
Pajda

2007-02-05 14:14:07

Ja tej taktycznosci tam nie widzialem od poczatku az tak wiele.
Glownie przez poziom skomplikowania map. W UT mam iles waznych punktow (bs) wyznaczonych czy to przez armory, przez sama bron, czy chociazby punkty respawnow. Mam mase przejsc, polaczen, mozliwych sytuacji i zagran. Jezeli cos zajmuje to musze to nie tylko utrzymac, ale i wykorzystac. Wszystko jest rowniez oznaczone przez czas jednak przez cale 20min wszelkie zmiany taktyczne trzeba wykonywac dynamicznie.
To tak naprawde sprawia, ze ogladajac iles tam juz meczy csa na turniejach nie tylko nie mam ochoty go sledzic, ale nawet zagrac. Nie ruszaja mnie mozliwosci jakie on daje, poziom skomplikowania i roznorodnosc.

__

VIP
FervenT

2007-02-05 17:15:46

Zapomnieliście o SC:BW.

__
^_*

VIP
Nas1R

2007-02-08 17:57:45

hehehehe :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9769 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie