1999r - 3 gry, przeżyła tylko 1

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
MASTER-K

2007-01-29 19:59:57

Oh fan Counter-Strike sie znalazł :)ten temat mnie rozwala szkoda ze juz tylko 1 gra sie ostała buaha a pewnie te turnieje w quake to wiesz graja boty (wreszcie wyszło na jaw) :) haha a zreszta zagraj 1 v1 w cs-a jak ci sie nudzi

__

VIP
blacktyger

2007-01-29 20:13:27

Jak zwykle to co powiedziales da sie zamknac w 2 zdaniach, co calkiem niedawno zrobilem w innym temacie ^^. Ale taka prawda, nic dodac nic ujac. Sa newbie, ktorzy bija innych newbie tym samym napalajac sie na dalsza gre.

__

Użytkownik
vrus

2007-01-29 20:27:10

a ja gram we wszystko co tylko ma mulitplayer :)))) quake, cod, cs (to najbardziej 3,5 roku :), i wszystkie inne czy strategia czy mmorpg byle by z czlowiekiem :P

__

Użytkownik
garo

2007-01-29 22:15:41

Sh1eldeR - człowiek piszący najdłuższe komentarze na świecie...

:)

__

Użytkownik
RagnaRock

2007-01-29 23:28:43

[url=http://necromanthus.com/Games/ShockWave/quake3.html]q3 nie żyje![/url]
k, wierzę.

__

VIP
Shiro_4

2007-01-29 23:38:05

za to, ze napisalem mu dokladnie to samo mnie znukkowali :x

__

VIP
overeq

2007-01-30 00:22:21

kocham polska metalnosc, zaprzeczanie faktom, cs to nie hit? prosze cie, lubie bardziej q3 i et niz cs ale bez przesady...

__

Użytkownik
caNel

2007-01-30 00:34:02

Nie kłóćcie się. Dam wam dobrą radę : Nie kłóćcie się. :D

__

Użytkownik
El-Mo

2007-01-30 00:47:40

ej no nie można ciągle gadać o tym jakie to debilizmy w polityce i wklejać śmiesznych filmików i obrazków, a tak jest ciekawie =p

__

Użytkownik
caNel

2007-01-30 06:35:46

Taki już mój obowiązek. Pozdrawiam, wujek dobra rada. :)

__

VIP
MateoMartinezz

2007-01-30 09:10:25

q4 powstał na enginie d3, q5 pewnie powstanie na enginie d4 :)

__

Użytkownik
e2

2007-01-30 09:33:30

Nieprawda - powstanie na silniku DNF (Duke Nukem Forever), który wyjdzie za 48 lat ;D

__

Użytkownik
Tymek

2007-01-30 15:03:37

Preya się doczekaliśmy, teraz czas na Duke'a ;D.

__

Użytkownik
Tymek

2007-01-30 15:13:55

Warto zaznaczyć, że wielu graczy zmienia platformy. Ci którzy np, z Quake'a przechodzili na CS'a dość szybko dochodzili to wysokiego poziomu (o ile jeszcze szybciej gra ich zniechęciła do samej siebie ;D). Natomiast nie umiem sobie przypomnieć żeby ktokolwiek kto zaczynał w CS'a i doszedł do jakiegoś tam, powiedzmy wyższego, poziomu bez problemów przestawił się na Quake/UT...

__

Użytkownik
MASTER-K

2007-01-30 16:54:55

wiesz mi sie cisnęły tez inne słowa ,ale sie powstrzymałem po co mam sie zniżać do poziomu tego tematu .

__

Użytkownik
yeltzyn

2007-01-30 23:48:30

Nie polska tylko moja wlasna prywatna, nienawidze csa!

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
ognos

2007-01-31 00:12:35

sng: widac że ze sceny cs pochodzisz ;]

Q3/UT maja sie calkiem dobrze jesli sie spojrzy na to, ze Q3/UT zostaly niestety wycofane z wiekszych turniejow (Q3 na prosbe producenta zreszta). Sceny same sie napedza internetowymi turniejami, a CS jest wszedzie - ile by przetrwal jesli by sciagneli go z wszystkich znaczacych turniejow (ESWC, WCG, CPL i tak dalej..)

__

Użytkownik
Shenlong

2007-01-31 09:37:52

CS wygryzł UT/Q3 i tyle. Dlaczego ? Moze malo graczy i klanow ? Jak tak porownac ilosc klanów Q3+UT to marnie to wypada. Jakies powody do wycofania tych gier byly.

@ all - CS bez skilla, siedzenie za skrzynka ? Pograjcie troche z normalnymi graczami, a nie botami to zobaczymy. Juz to widze jak perfekcyjnie gracie z ak :O Kampienie ? Rail=AWP, w UT tez jest snajpa :O CS gra schematowa ? Q3 = bieganie po prodm6 ciagle ta sama droga po itemy i czasem strzelenie do kogos z rakiety czy raila

// nie wiem czemu jedziecie po mnie :O chcialem pogadac normalnie na ten temat i tyle, takie sa moje obserwacje, a wy odrazu na pal ze mna i z widlami do mnie. Widac jaki poziom prezentujecie. Prawda w oczy kole ?

__

Użytkownik
Shenlong

2007-01-31 09:39:36

CS wygryzł UT/Q3 i tyle. Dlaczego ? Moze malo graczy i klanow ? Jak tak porownac ilosc klanów Q3+UT to marnie to wypada.

@ all - CS bez skilla, siedzenie za skrzynka ? Pograjcie troche z normalnymi graczami, a nie botami to zobaczymy. Juz to widze jak perfekcyjnie gracie z ak :O Kampienie ? Rail=AWP, w UT tez jest snajpa :O CS gra schematowa ? Q3 = bieganie po prodm6 ciagle ta sama droga po itemy i czasem strzelenie do kogos z rakiety czy raila

// nie wiem czemu jedziecie po mnie :O chcialem pogadac normalnie na ten temat i tyle, takie sa moje obserwacje, a wy odrazu na pal ze mna i z widlami do mnie. Widac jaki poziom prezentujecie. Prawda w oczy kole ?

__

Użytkownik
pepe_k

2007-01-31 11:14:27

"Ci ktorzy wola przeskakiwac mape jednym skokiem i w tym czasie strzelic 6 hedow (et,q,ut,rtcw czyli najczesciej silnik q3)

Tyle lat grałem* w tą grę (UT) ale jeszcze nie udało mi się przeskoczyć całej mapy jednym skokiem (nawet dwoma czy trzema - oprócz CTF i np. mapy Face gdzie robiło się małysza i przelatywało się z bazy do bazy :D). Pomijając jakieś tam mody ofc (w ogóle nie wiem czy taki jest :D).

__

Użytkownik
fur1

2007-01-31 12:42:54

Powiedz mi a w ktora z tych gier cos osiagneles?

__

VIP
Pajda

2007-01-31 13:18:45

Nie potrzebujesz 1000 klanow by zorganizowac WCG czy ESWC. Rozgrywki wlasne sa, stare gwiazdy tez, nowi gracze sie pojawiaja. Nie jest wiec to skala CSa czy SC, ale nikt sie nie nudzi. Wystarczy porownac z Q4 i widac, ze nie ma sie czym martwic.

Co do dyskusji nad skillowowscia CSa to tu duzo nie ma do powiedzenia. Movementu brak, timingu tez, a prediction jest mocno ograniczony. Do tego jest plasko. Nie znaczy to oczywiscie, ze gra jest zla, ze nie mozna z niej czerpac przyjemnosci. Gdyby tak bylo nie miala by tylu zwolennikow.
Na swoim przykladzie gram juz troche, a FPP na poczatku byly wlasnie dosyc ograniczone i proste. Mimo to mialem kiedys kupe przyjemnosci z nich. Czas jednak plynal, wychodzily coraz bardziej zaawansowane tytuly, a ja ogarnialem coraz wiecej. Naturalna droga rozwoju mozna powiedziec. Sek w tym, ze idac nia w pewnym momencie dawne prostsze gry przestaja wystarczac. Mozna pograc w ciaz nie, miec troche przyjemnosci, ale na dluzsza mete to sie robi mocno nuzace, bo nie wymaga tyle odemnie i tym samym nie zaspokaja mojej potrzeby wspolzawodnictwa.

W sumie brakuje takiego pomostu pomiedzy CSem, a innymi grami. Wiadomo trudno wymagac od kogos kto ma czysta radosc z gry, by probowal czegos innego, ale w kazdej grze jest pewna rotacja i takze w CSie w koncu sa ludzie, ktorzy odchodza bo maja juz dosc. Moze gdyby te osoby zainteresowaly sie UT i Q3 to by zasilily te sceny na czym by nikt nie stracil, a bylo by pozytywne dla calego esportu. Sek w tym, ze dla wiekszosci osob po latach spedzonych w jednej grze ciezko jest sie nagle odnalezc w innej. I tu przydal by sie jakis przejsciowy tytul, cos wprowadzajacego pare bardziej zaawansowanych elementow, ale wciaz nie odbiegajacego znacznie od CSa. Cos co by zachecilo do dalszej walki i rozwijania sie.

__

VIP
Pajda

2007-01-31 13:29:43

Ja jestem ciekaw co by bylo dzis z UT gdyby miedzynarodowe lanowe turnieje pozostaly, a nie wpychano nan na sile UT2k3. W 2003 i na poczatku 2004 gdy owych juz nie bylo, a wyszlo jeszcze UT2k4, scena UT miala sie doskonale i wciaz sie rozwijala. Nawet administrator sekcji UT2kx na esp, Shiro, stwierdzil, ze to jest chore bo UT zamiast umierac rozkwita.

__

Użytkownik
n4rf

2007-01-31 14:31:06

a jaki poziom ty reprezentujesz? zakladasz temat na ktory nie da sie normalnie porozmawiac i wymagasz od ludzi niemozliwego. nic mnie w oczy nie kole bo cs niczego nie wygryzl. to ze w q3/ut nie ma takiego naplywu graczy dziala tylko na ich korzysc. sceny nie musza uzerac sie z takimi kalekami umyslowymi jak ty o/

__

VIP
Grmx

2007-01-31 16:11:36

wszyscy sie poplakali... q3 placze bo ktos z cs im powiedzial poczesci prawde. Bo to prawda ze cs ma sie najlepiej z tych trzech gier. No ale to nie znaczy ze PRZEZYLA TYLKO JEDNA ... wszystkie zyje, ale jedna w wiekszym stopni zas druga w mniejszym. Grajmy nie gadajmy, czas leci szybko zaraz bedzie trzeba roznoscic ulotki na skrzyzowaniach aby miec co wlozyc do gara.

__

VIP
Grmx

2007-01-31 16:17:46

:D ale miazga.

__

Użytkownik
Shenlong

2007-01-31 16:48:22

Na pewno wyższy od twojego bo nie wyzywam innych to raz. Temat nadaje się do dyskusji , tylko Ty nie potrafisz dyskutować to dwa. Są jednak osoby, z którymi można pogadać na ten temat patrz: Grum-iks, Pajda i Sh1eldeR to trzy.

__

Użytkownik
Shenlong

2007-01-31 16:50:54

Co mają do tego osiągnięcia ? Jak tak bardzo chcesz to TOP5 PL CB 5/5 w latach 2002-2004. W jakim clanie i na jakim rn tego nie powiem bo po co ?

__

VIP
bociam

2007-01-31 16:57:31

sprawdz urban terror

__

VIP
bociam

2007-01-31 17:15:04

Odpowiedz jest juz od kilku lat! urban terror !

__

Użytkownik
fur1

2007-01-31 18:54:47

Duzo maja bo jezeli nie grasz na odp wysokim poziomie (Q3 = bieganie po prodm6 ciagle ta sama droga po itemy i czasem strzelenie do kogos z rakiety czy raila) mozesz miec bledne pojecie o danej grze :] Q3 stracilo wsparcie finansowe na rzecz mlodszego brata. Wiele osob twierdzi ze Q3>Q4 i pewnie gdyby zrobili jakas ankiete trojka by wygrala. Mimo tego pchaja w czworke kase i lansuja ja na sile :P W Cs chyba nie ma takiej sytuacji dalej jest multum sponsorow ktorzy chetnie wyloza kase. Wg mnie w tym tkwi "problem" o.O

__

Użytkownik
n4rf

2007-01-31 19:09:23

masz racje nie potrafie dyskutowac na tematy o ktorych napisano juz wszystko. klikaj sobie dalej z pajda, shielderem ktorzy tylko i wylacznie powielaja to co zostalo napisane duzo duzo wczesniej zanim dostales klawiature i mysz do klikania o/

__

VIP
Shiro_4

2007-01-31 19:28:14

Ile ty masz lat koles :D ? Czy nie widzisz, ze sie osmieszasz ? Daj sobie spokoj z glupotami i idz sie uczyc bo nam gospodarka zwolni.

__

Użytkownik
fur1

2007-01-31 20:27:41

Pozwol, ze bede sie zajmowal tym czym chce.

__

VIP
Shiro_4

2007-01-31 21:22:56

chyba ci sie przyciski "odpowiedz" popitolily :P.

__

VIP
ognos

2007-02-01 00:22:09

ad1 CS nie bardzo wygryzl Q3/UT, z tego co mi sie wydaje to byly obok siebie, a inne gry wygryzly Q3/UT..


ad2 Kto to napisal ze CS bez skilla? Do kazdej gry trzeba jakiegos skilla, tylko ze do Q3/UT trzeba inne umiejetnosci. My nie jezdzilismy po Twoich umiejetnosciach gracza, tylko pisalismy nasza opinie, swoja droga mozemy sie w CS zmierzyc ;] "Bieganie po prodm6 ciagle ta sama droga po itemy i czasem strzelenie do kogos z rakiety czy raila" - masz mylne pojecie o tej grze ;]


ad3 Z jakimi widlami, jaki pal? W mojej wypowiedzi jakos tego nie zauwzylem, zebym Cie atakowal. Odpieraj ataki obserwatorze ;d

__

VIP
ognos

2007-02-01 00:26:09

Mi sie wydaje ze to normalna rozmowa jak na polskie realia, a CS nie tylko z tych 3 wymienionych gier trzyma sie najlepiej, ale jest najpopularniejsza gra online do tej pory, przynajmniej narazie.

Powodzenia w grze a ja ide sie fizyki dalej uczyc ;)

__

VIP
Grmx

2007-02-01 02:15:14

powodzenia przy fizyce, a mi zycz powodzenia przy grafice... jutro ostateczne zaliczenie :O FARTA FARTA FARTA! :D

__

VIP
MsT

2007-02-01 03:23:42

zgadzam sie ;> smutna prawda

__

Użytkownik
r0dzyn3k

2007-02-01 12:42:20

nadal scena q3 i ut istnieje. fakt faktem ma sie troche gorzej od cs, ale nadal ludzie w to grają i o to napewno chodziło programistom gdy ją robili

nie, no dobra kłamałem. q3 i cs tylko się jakoś trzymają :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7335 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie