Podsumowanie

Dostosuj

Podsumowanie

Przyszła pora podsumować wszystkie wnioski wyciągnięte z recenzji produktu Steeleq Silver Edition LoS. Możemy bez przeszkód mówić, że mousepad stworzony jest dla zwykłych użytkowników komputerów, którzy zajmują się grafiką komputerową czy też innymi rzeczami wymagającymi niezbędnej precyzji czy też dokładności. Faktycznie porównując nowy produkt do starej Gold Edition, producenci zdecydowanie poprawili najważniejszą wadę – wielkość pada. Na to narzekaliśmy od początku istnienia wytworu firmy Steeleq i wreszcie możemy się od tego odczepić. Niestety, prócz poprawionych gabarytów i dodania jednego paska ślizgaczy do każdej podkładki, nowy Steeleq nie zaskoczy nas praktycznie niczym. Nie zostały wprowadzone żadne zmiany co do wykonania, no może poza tym, że zmienił się lekko kształt na bardziej obły a nie prostokątny jak w przypadku Gold Edition.
Foto 7. Ostatnie spojrzenie na Steeleq


Nie jestem pewien, ale być może producentowi stalowego sprzętu, tworząc nowego, powiększonego pada, chodziło tylko o poprawienie wcześniejszych wad i zatroszczenie się o losy wciąż narzekających graczy. Pozostała tylko kwestia tego, czy będziemy w stanie przyzwyczaić się do tego typu porowatej powierzchni i niskich sensitivity, jakie wymagane są w użytkowaniu podkładki. W przyszłości o uszkodzenia mechaniczne czy tez wynikające z niedociągnięć firmy Steeleq nie musimy się martwic, gdyż każdy produkt LoS objęty jest 5 letnią gwarancją.

Z pewnością ciekawi Was jaka jest cena nowego produktu. Ten temat celowo zostawiłem na końcu, gdyż był on utrapieniem dla osób chcących sprawić sobie stalową podkładkę. Poprzednia wersja Steeleq Gold Edition, pojawiając się na rynku kosztował aż 160 złotych. Jest to zdecydowanie cena nie do przyjęcia, ponieważ za takie pieniądze możemy bez problemu zakupić inny produkt, o niebo lepszy od Steeleq. Wydawałoby się, że cena nowego pada pójdzie znowu w gorę, z powodu jego większych gabarytów, poprawy okładki na opakowaniu czy też dodanych ślizgaczy. Jednak tu musze Was milo zaskoczyć. Sugerowana cena detaliczna brutto, jaka widnieje na etykiecie to 130 złotych. Wiem wiem, nie jest to znowu tak mało, jednak być może przez nasze marudzenie i sprzeciwy, wywalczyliśmy dla poprawionego produktu również korzystniejszą cenę.

Na koniec chciałbym dodać, że dla zawodników dążących do stania się profesjonalnym graczem, opanowanie podkładki steel3q MOUSEBOARD ver.1.0 może być nie lada wyzwaniem. Jednak kiedy przyzwyczaimy się do ciekawych rozwiązań wprowadzonych na rynek przez nowego producenta, być może użytkowanie stalowego sprzętu stanie się dla nas bardzo dobrym rozwiązaniem. Trafnie rozumiane motto firmy Steeleq – improve your PRO in gaming (udoskonal swój profesjonalizm w gamingu), zdecydowanie oddaje cały urok mousepada. Użytkowanie z tworów Steeleq może być dla nas wspaniałym testem naszych nabieranych przez lata umiejętności.

Steeleq Silver Edition LoS

Ogólne

Producent:Steeleq
Strona producenta:http://www.steeleq.com
Dystrybutor:cooling.pl
Strona dystrybutora:http://www.cooling.pl/
Kontakt telefoniczny:(022) 2536939
Gwarancja:5 lat
Cena detaliczna:130 zł

Dane techniczne

Długość:270 milimetrów
Szerokość:232 milimetrów
Grubość:2.8 milimetra
Materiał:stal nierdzewna + pianka

Zalety

+ Stylowe wykonanie
+ Dodatkowe ślizgacze
+ Rozmiar
+ Wykonanie
+ Stal nierdzewna
+ Ważność gwarancji

Wady

- Niezadowalająca cena
- Minimalny hałas podczas pracy

Ocena końcowa

6.5/10Sprzęt dostarczył:
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wykorzystania materiałów zawartych w tej recenzji. Fotografie podkładki wykonane na białym tle zostały dostarczone przez producenta.


Wstęp | Pierwsze wrażenie | Jak to działa? | Podsumowanie

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4520 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2022

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.