Opis - Corepad

Dostosuj

Opis - Corepad

Pełna nazwa : Corepad Magna Blue
Producent : Corepad
Wymiary : Magna – 315 x 255 x 5 (mm) | Standard – 280 x 220 x 5 (mm)
Cena : Magna 169 zł
Dostępność : h4g.pl
WWW producenta : www.corepad.com

Produkcja Corepada jest okryta tajemnicą, prędzej dowiedziałbym się jak zrobić org. Pepsi, przez to poniżej tekst traktujcie jako domysły, które i tak są bardzo prawdopodobne.
Więc pad wykonany jest ze szkła, nie jest ono matowane (takie wydają huty), lecz czyste, tak jakbyście wycieli kawałek szyby. Na tym kawałku szkła pod prasą – pod wpływem temperatury nanoszona jest „siatka”, która wręcz kropkuje pada, dzięki tym właśnie dziurkom system optyczny myszki bardzo dobrze się sprawdza i się nie gubi.Dzięki takiemu rozwiązaniu pad jest i dokładny i bardzo śliski. Końcówki, zakończenia szkła są zmatowane, przez co ładniej wyglądają i nikomu nie podetną żył bez naszej wiedzy :). Mata antypoślizgowa wykonana jest z podobnego materiału, jak ten który wyściewa nowsze etui do okularów. Mata stanowi ¾ grubości podkładki, więc w przybliżeniu 3,5 mm. Grubość po ubiciu zapewnia w miarę dobre trzymanie, bo przecież sam pad też dużo waży.

Tak więc, ruszenie podkładki bez naszej wiedzy jest możliwe, ale prawdopodobnie musielibyśmy dużo wypić, mata swoje zadanie spełnia w zupełności, denerwuje tylko, że jest idealnie docięta na wymiary podkładki i czasami trzeba się namęczyć żeby ładnie ułożyć to w całość.Wykonanie stoi na najwyższym poziomie, nic nigdzie nie sterczy, nic się nie odkleja. Jednak za tą cenę trzeba czegoś oczekiwać. Jeśli chodzi o wygląd, który naturalnie jest sprawą gustu, mi do gustu przypadł średnio, na moim biurku dużo lepiej prezentował się chociażby Steelpad 4d. Mówimy o Magna, wg. mnie dużo ładniejszy jest „standard”. Żeby pada usadowić nie potrzebujemy też lotniska, jest duży – ale nie przesadnie. Miejsca w zupełności starcza mi grając na małym sens.


Wstęp | Pierwsze wrażenia | Opis | Testy | Podsumowanie

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1832 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2023

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.