Oddajcie smoka!!!

Dostosuj

Oddajcie smoka!!!

Powszechnie już wiadomo, że NVIDIA miesza w sterownikach i je optymalizuje aby w 3DMarkach ich najnowsze, mało udane konstrukcje, osiągały lepsze wyniki. Sztuczka polega na tym, że karta nie renderuje obiektów, które są niewidoczne. Jednakże mogą się zdażyć kwiatki jak ten obok. Znikniecie całego obiektu. Ciekawe co tam brakuje? :)

Numer uzyskano na GF FX 5200 oraz GeForce FX 5600 na detonatorach FX 44.03, po włączeniu FSAA 4X oraz filtrowania anizotropowego 8X na teście Game Draghotic.

KomentarzeKomentarze

  • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2025

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.